تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز در چیست ؟- 3 فرق اصلی

بهترین مرکز پاکسازی پوست در مشهد
بهترین مرکز پاکسازی پوست در مشهد
کاشت ناخن عروس اینستاگرام
پربازدیدترین مدلهای کاشت ناخن عروس اینستاگرام کدامند ؟

تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز در چیست ؟- 3 فرق اصلی

تفاوت-میکروبلیدینگ-و-فیبروز

تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز
تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز

امروزه شاید زیاد درباره فیبروز می شنویم و برایمان سوال این است که فرق میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو در چه چیزهایی است ؟ آیا میکروبلیدینگ همان فیبروز است یا نه ؟ واضح است که نه ! فیبروز یک روش میکروبلیدینگ است که تفاوتهای اصلی با میکروبلیدینگ دارد . ما ترجیح دادیم این نوشته را از زبان یک پیگمنتر حرفه ای که کار و تخصصش میکروبلیدینگ است بیان کنیم . که امیدوارم نوشتار برایتان مفید و موثر باشد .

این یک توضیح عالی است با اقتباس و گرفته شده از فیبراوسنی ???

شیدینگ لب چیست


اگرچه من خودم با آکادمی phibrows تمرین نکردم، اما از تمام محصولات و ابزار آنها استفاده می کنم و تمام انجمن های آنلاین آنها را دنبال می کنم جایی که خیلی بیشتر از سایر اعضا یاد گرفته ام و تکنیک آنها را تمرین می کنم تا در دوره آموزشی ام! قبل از اینکه آموزشم را انجام دهم درباره phibrows نمی دانستم وگرنه حتما انتخاب می کردم که با آنها تمرین کنم! فقط به این خاطر که تا زمانی که قبلی را کامل نکرده اید نمی توانید در مرحله بعدی حرکت کنید. من برای دوره ام کمتر پرداخت نکردم! من فقط باور دارم که بعد از دوره دو روزه حمایت خیلی کم بود
 ?? ♀️ اما من از مرحله مقدماتی 2 سال پیش سخت کار درازی را آمده ام و باور دارم که کار من در معیاری کسانی است که دارند عنوان “phibrow”
? یک نصیحت کوچک برای هر کسی که در صنعت شروع شود، تمرین و فداکاری که در کار خود انجام می دهید، شما را به جایی که می خواهید می رساند ???

فرق بین microblading و phibrows چیست؟

⬇️⬇️⬇️
بنابراین بسیاری از مردم همیشه از من می پرسند ” فرق بین microblading و phibrows چیست؟” بنابراین من فقط می خواهم دقیقا توضیح دهم که این تفاوت ها چیست و چرا من phibrows را به میکروبلیدینگ معمولی ترجیح می دهم. phibrows یک روش میکروبلیدینگ است، بنابراین هنوز هم یک روش نیمه دائمی است که از تیغ کوچک فرو رفته در رنگدانه برای کشیدن ضربات مو به ابرو استفاده می کند. با این حال!

»»»»»»  ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است و کجا خوبه انجام بدهیم ؟

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

1- تفاوت در آموزش ها

آموزش phibrows صد برابر آموزنده تر، مفصل و خاص تر از آموزش میکروبلیدینگ منظم است. 11 سطح وجود دارد که هر هنرمند باید رد شود تا گواهی نامه خود را دریافت کند. هر سطح مجموعهای خاص از طراحی ابرو، الگوی سکته مو، جهت سکته مو و ضخامت سکته مو است. تا زمانی که قبل از آن عبور نکنید نمی توانید به مرحله بعدی حرکت کنید. این حدود 6 ماه تمرین نیاز دارد. وقتی آموزش میکروبلیدینگ را انجام دادم، دوره 2 روزه بود که معلم اساسا توضیح داد که microblading چیست، یک دموی روی یک مدل انجام داد، همه ما سعی کردیم از او کپی کنیم و همین بود. گواهی نامه ارسال شد و شما به دستگاههای خودتان به سمت چپ بروید. خوشبختانه، من سریع یاد گرفتم و در ابروها خیلی ماهر بودم بنابراین کارم خوب انجام دادم. اما باورم نمیشه رفتن و شروع به خالکوبی کردن صورت مردم اینقدر آسونه. این یک فکر ترسناک است وقتی فکر می کنید چند نفر بعد از یک دوره 2 روزه مثل این بیرون دارند میکروبلیدینگ انجام می دهند.

با phibrows، ما به یک انجمن آنلاین دسترسی داریم (مثل فیس بوک برای phibrows) از سایر هنرمندان، کارشناسان و پزشکان در صورت نیاز به مشاوره یا کمک پزشکی برای مشتریان خود حمایت داریم. شما این را با آموزش معمولی میکروبلیدینگ دریافت نمی کنید.

به نظر من طراحی مهمترین بخش میکروبلیدینگ است. اگر در ابتدا ابروها را درست طراحی نکنید، قافیه را باخته اید. با microblading، تقریبا به هنرمند بستگی دارد که ابروها را بیرون بکشد و اعتماد کند چشم خوبی برای تقارن و شکل دارند. هیچ چشم انسانی نمیتواند این کار را انجام دهد.

»»»»»»  مدل هاشور خطی ابرو و انواع آن

phibrows دارای مجموعه ای از ابزارهای خاص طراحی شده تا در هنگام بیرون کشیدن ابروها، اندازه کامل داشته باشند.

هنرمندان phibrows به یک برنامه طراحی شده دسترسی دارند که به ما اجازه می دهد از ابروهای مشتریهایمان عکس بگیریم و یک شبکه متقارن روی صورت را بررسی کنیم تا بتوانیم از قبل طراحی خود را بررسی کنیم.

2- تفاوت در رنگدانه های فیبروز

رنگدانههای فیبروو فرمول انقلابی هستند که با استفاده از بهترین صفات اکسید آهنی و رنگدانههای مصنوعی به این معنی است که رنگ هرگز تغییر نخواهد کرد و بیشتر در پوست دوام نخواهد داشت. رنگدانههای میکروبلیدینگ ارزان پس از زمان می تواند و یا صفات قرمز یا زرد رنگدانه را از دست خواهد داد که ابروها را به آن لکه نارنجی یا خاکستری در پوست تبدیل می کند. رنگدانههای فیبروو این کار را نخواهد کرد.

3- فرق تیغ ها در میکروبلیدینگ و فیبروز

phibrows مخصوص تیغ 18 u مهندسی شده بهترین در جهان برای کشیدن ضربات موی واقع بینانه است. تیغ های میکروبلیدینگ ارزان را میتوان از هر سایت / فروشگاه spmu از جمله e-bay خریداری کرد! آنها تنظیم نشده اند و نمیتوانند کیفیت یا عقیم سازی را تضمین کنند. این خیلی ترسناکه.

phibrows محصولات aftercare خود را دارند تا به مشتریان پس از روش برای کمک به درمان و به حداقل رساندن scation کمک کنند. با میکروبلیدینگ منظم به شما توصیه میشود که مثل یک خالکوبی منظم روی ابروهای وازلین / پوشک بگذارید.

بنابراین اینها مهمترین تفاوت بین phibrows و میکروبلیدینگ معمولی است. واضحه که ارتقاء محصولات، آموزش و ابزار با هزینه ای می آید بنابراین درمان phibrows از برخی درمانهای میکروبلیدینگ گران تر است. اما من کاملا به درمان phibrows به عنوان بهترین دنیا اعتقاد دارم و وقتی پای آرایش دائم و تاتو کردن صورت شما می آید، بهترین ها را نمی خواهید؟

»»»»»»  معجزه میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

در ادامه دو نوع روش میکروبلیدینگ از بهترین مسترهای ایران را برایتان آماده کردیم که می توانید تفاوت ها را درک کنید . البته میکروبلیدینگ آنقدر ظرافت در دستان این مسترهای عزیز دارد که تفاوت پی آر و فیبروز در عمل چیزی جز زیبایی نیست .

برخی از بهترین میکروبلیدینگ کاران ایران

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

برخی سوالات شما

1فیبروز ابرو چیست ؟
Phi Brows روش دیگری از ابروهای نیمه دائمی با استفاده از تکنیک میکروبلیدینگ است. رنگدانه با استفاده از یک ابزار استریل شده به لایه سطحی درم اعمال می شود. ... خطوط هاشوری در جهت رشد طبیعی مو کشیده می شوند تا به ابرو طبیعی جلوه بیشتری دهد.
2آیا میکروبلیدینگ ابروهای طبیعی شما را خراب می کند؟
حقیقت این است که ، اگر پیش کسی انجام دهید که ناشی باشد و مهارتهای لازم را اموزش ندیده باشد به ابرو و پوست شما می تواند اسیب بزند. پس حتما از مراکز معتبر کمک بگیرید.
3آیا میکروبلیدینگ رشد موی ابرو را متوقف می کند؟
نخیر. کاملا بر عکس است. با ایجاد خراش های پوستی ، سیستم دفاعی بدن برای بهبود زخمها به کار گرفته می شود و این روند باعث افزایش رشد موهای ابرو شده می شود .
4آیا فیبروز درد دارد؟
طبیعتا بدون درد نیست. و درد آن هم آنچنان نیست که نشود تحمل کرد. ان هم به کمک بی حسی ها این درد به کمترین میزان خود می رسد. و البته استانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است .
5آیا فیبروز دائمی است ؟
این یک روش نیمه دائم انجام میکروبلیدینگ است . که خطوط هاشور بسیار ظریفی در جهت رویش ابروها برای متقارن سازی و زیبازسازی ابروها کشیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.