تفاوتهای هایفوتراپی و اولتراپی

شما اینجا هستید: خانه » مقالات پاکسازی پوست صورت » تفاوتهای هایفوتراپی و اولتراپی

دسترسی سریع به محتوای این نوشتار

در مورد تفاوت های کلیدی بین فناوری Ultherapy و Hifu سوالات زیادی وجود دارد و کدامیک از این درمان ها بهتر است. هر دو درمان یک روش نسبتاً بدون درد و کاملاً غیر تهاجمی برای جوانسازی و سفت شدن پوست بدون جراحی ارائه می دهند. به همین دلیل است که محبوبیت آنها به عنوان جایگزین های غیر جراحی برای لیفتینگ استاندارد ضد پیری افزایش یافته است.

پاکسازی پوست صورت

به دلیل تحریک کلاژن و الاستین ، بیماران می توانند انتظار پوستی محکم ، محکم و درخشان تر داشته باشند. اما Ultherapy و Hifu از چند جهت کلیدی متفاوت هستند ، از انواع فناوری استفاده شده تا نتایج سفت کننده و لیفتینگ پوست. در این مقاله ، ما تفاوت های بین Ultherapy و Hifu را بررسی می کنیم و توضیح می دهیم که کدام درمان ارزش وقت و هزینه شما را دارد.

سفت شدن و لیفتینگ پوست با اولتراپی در مقابل هایفو

تفاوتهای هایفوتراپی و اولتراپی
تفاوتهای هایفوتراپی و اولتراپی


Ultherapy و Hifu یک روش غیر جراحی برای دستیابی به لیفت صورت و جوانسازی پوست ارائه می دهند. پروتئین های کلاژن و الاستین فیبرهای ضروری هستند که بافت های همبند پوست ما را تشکیل می دهند. آنها از ساختار و پایه پوست برای حفظ کشش و استحکام آن حمایت می کنند. اما هر دو با افزایش سن کاهش می یابد و منجر به افتادگی پوست ، شلی و ایجاد خطوط و چین و چروک های ظریف می شود.

تحریک کننده بازسازی پوست


فن آوری هایفو و اولتراپی بدن ما را مجبور می کند که دوباره تولید پروتئین های بلند کننده پوست را شروع کند. امواج اولتراسوند از بافت های پیوندی پوست ما عبور می کنند ، قبل از گرم شدن و آسیب رساندن به بافت ها در سطح عمیق. سپس پوست ما با تولید مجدد ذخیره کلاژن و الاستین تازه برای بازگرداندن قدرت و استحکام پوست ، مقابله می کند. این باعث می شود پوست شاداب تر ، سفت تر و بلندتر به نظر برسد که جوان تر ، نرم تر و پر شده تر به نظر می رسد. درمانها می توانند:

خطوط ریز و چین و چروک های عمیق را به حداقل برسانید
چین های گردن صاف
علائم اولیه پیری را اصلاح کنید
پوست شل را سفت کنید
شکل صورت را مجسمه سازی و کانتور کنید

آیا هایفو همان اولتراپی است؟


بسیاری از مردم تصور می کنند که درمان هایفو و اولتراپی یکسان هستند. Ultherapy مشابه Hifu است ، اما با استفاده از تصویربرداری در زمان واقعی. علاوه بر این ، در حالی که هر دو روش از سونوگرافی برای فعال سازی جوانسازی طبیعی پوست استفاده می کنند ، از انواع مختلف پرتوهای سونوگرافی استفاده می کنند. پزشکی زیبایی شامل استفاده از دو نوع سونوگرافی است:

سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU): عمدتا برای اهداف پزشکی استفاده می شود
سونوگرافی متمرکز (MFU): از انرژی بسیار متمرکز برای هدف قرار دادن یک لایه خاص از پوست استفاده می کند

دمای درمان


هر دو روش از انرژی حرارتی ویژه برای تحریک تولید کلاژن استفاده می کنند. دمای مطلوب برای تحریک تولید کلاژن بین 60 تا 70 درجه سانتی گراد متغیر است. بافتهای پوستی در این درجه حرارت دچار اختلال می شوند و بدن با تولید پروتئین های کلاژن و الاستین جدید شروع به ترمیم می کند. Ultherapy از پرتوهای سونوگرافی متمرکز (MFU) برای این کار استفاده می کند ، در حالی که Hifu از سونوگرافی متمرکز با شدت بالا استفاده می کند. تفاوت اصلی بین این دو تکنیک نحوه انتقال پرتوها به لایه های عمیق تر پوست است. روش MFU به شدت متمرکز است ، در حالی که Hifu پرتوهای متعددی را اعمال می کند که می توانند به استخوان و بافت چربی نیز ضربه بزنند.

Hifu چگونه کار می کند؟


سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (Hifu) یک درمان نسبتاً جدید برای سفت شدن بالینی پوست است. در سال 2009 توسط FDA برای لیفت ابرو تأیید شد ، اولین بار در سال 2008 برای درمان تومورها مورد استفاده قرار گرفت. پزشکان اکنون از آن برای سفت شدن پوست و کاهش چین و چروک نیز استفاده می کنند. Hifu با استفاده از یک لنز آکوستیک برای متمرکز کردن چندین پرتو انرژی اولتراسوند در مناطق مورد نظر کار می کند. این انرژی به عمق بین 1.5 تا 4.5 میلی متر زیر پوست اعمال می شود تا کلاژن و الاستین جدید را تحریک کند.

Hifu از فناوری تصویربرداری استفاده نمی کند. این بدان معناست که پزشکان نمی توانند لایه های پوستی که تحت درمان قرار می دهند یا اثراتی که پرتوها بر روی پوست دارند را ببینند. به همین دلیل است که Hifu به عنوان یک درمان سفت کننده پوست “کور” شناخته می شود ، زیرا پزشکان نمی توانند لایه های پوستی را که تحت درمان قرار می دهند ، یا نحوه تأثیر آن را ببینند.

Ultherapy چگونه کار می کند؟


از طرف دیگر ، Ultherapy از انرژی سونوگرافی متمرکز (MFU) با تصویربرداری اولتراسوند زمان واقعی استفاده می کند. FDA آن را در سال 2004 برای سفت کردن و لیفتینگ پوست غیر تهاجمی تأیید کرد. این دستگاه به طور گسترده به عنوان استاندارد طلای نهایی در بالا کشیدن و سفت شدن پوست شناخته می شود ، تنها دستگاهی در نوع خود است که لایه های زیر پوست را با استفاده از فناوری تجسم سونوگرافی تجسم می کند. در این روش از یک اپلیکاتور تخصصی برای انتقال انرژی سونوگرافی به همان عمق پوست استفاده می شود که جراحان زیبایی در حین لیفت صورت عمل می کنند. سپس انرژی سونوگرافی بافت های پوست را از طریق انعقاد حرارتی گرم می کند تا پروتئین های کلاژن و الاستین جدید را تحریک کند.

فناوری تجسم ثبت شده DeepSEE Ultherapy کل فرایند را هدایت می کند. این دستگاه تصویربرداری منحصر به فرد به پزشکان اجازه می دهد ساختار پوست ، ماهیچه ها و استخوان را هنگام اعمال درمان مشاهده کنند. این به پزشک اجازه می دهد تا مناطق تخلیه شده کلاژن را در ناحیه خود قرار دهد و به آنها این امکان را می دهد که پوست را در مناطقی که بیشتر به آن نیاز دارند دقیق و ایمن درمان کنند.

تجسم تصویر DeepSEE


چیزی که Ultherapy® را از Hifu و سایر روش های درمانی متمایز می کند این است که به متخصصان این توانایی را می دهد تا لایه های عمیق تر پوست را ببینند. این یک تغییر بازی درمانی است زیرا دقیقاً به ما نشان می دهد که برای اطمینان از تحریک کلاژن مطلوب ، کجا را هدف قرار دهیم- و بهترین نتایج! وقتی صحبت از تحریک کلاژن می شود ، می فهمیم که دیدن همه جزئیات مهم است. به همین دلیل است که تجسم DeepSEE برای تقویت سفت شدن پوست بسیار مهم است و چرا Ultherapy به عنوان استاندارد طلا در عرصه سفت کننده پوست برتر است.

تجسم در زمان واقعی به تمرین کنندگان ما این امکان را می دهد:

سطح کلاژن موجود در پوست بیمار را ارزیابی کنید
برای تحریک بهینه کلاژن ، لایه بافت مورد نظر را هدف قرار دهید
از هدف قرار دادن مناطق نامناسب برای درمان (استخوان / رگ های خونی) خودداری کنید
ناراحتی را به حداقل برسانید
از دست دادن بافت چربی را به حداقل برسانید


مناطق درمانی Ultherapy vs Hifu


تفاوت اصلی دیگر بین Ultherapy و Hifu در مناطق درمانی است که آنها روی آن کار می کنند. Ultherapy گردن ، چانه و ابرو را بلند کرده و سفت می کند و خطوط و چین و چروک های قفسه سینه را بهبود می بخشد. این تنها درمان مورد تأیید FDA و نشان CE در نوع خود است. برخلاف Hifu ، از آن برای درمان بیش از 1.75 میلیون بیمار در سطح جهان استفاده شده است و FDA برای درمان طیف وسیع تری از مناطق از Hifu تأیید شده است. بسیاری از دستگاههای Hifu موجود در انگلستان دارای تاییدیه FDA و CE برای سفت شدن و بلند کردن پوست در صورت ، گردن و دکولتاژ نیستند. این امر خطرات بالقوه ای را برای بیماران ایجاد می کند ، به همین دلیل Ultherapy به عنوان انتخاب درمانی مطمئن تر شناخته می شود.

درمان Ultherapy vs Hifu Depths


هر دو درمان HIFU و Ultherapy پوست را در سطوح عمیق تری هدف قرار می دهند. ما می توانیم عمق را بسته به نیازهای منحصر به فرد خود بیمار تنظیم کنیم. اگر بیمار دچار سستی شدید پوست است ، ممکن است لازم باشد سطوح عمیق تری را برای تجدید پایه های پوست هدف قرار دهیم. ما می توانیم امواج اولتراسوند را در عمق 1.5 میلی متر ، 3.0 میلی متر و 4.5 میلی متر اعمال کنیم.

نتایج Hifu vs Ultherapy


هر دو روش درمانی باعث سفت شدن پوست و لیفت صورت می شوند. با این حال ، با شروع فرایند تجدید سلول در بدن ، جلوه های بصری فوری نیستند. بهترین نتایج 2-3 ماه طول می کشد تا ظاهر شود ، زیرا تولید کلاژن و الاستین زمان می برد تا دوباره ساخته شود. شما می توانید انتظار داشته باشید که نتایج با هر دو درمان بین 6 ماه تا 18 ماه طول بکشد.

با این حال ، Ultherapy بسیار طولانی تر از دستگاه های درمان Hifu بوده است. این امر آن را به یکی از تحقیقاتی ترین فناوری های تقویت کننده پوست و ضد پیری در نوع خود تبدیل کرده است. نتایج آن به طور مستقل توسط بیش از 110 مطالعه و مقاله (60 مقاله تجدید شده توسط همکاران و 50 مطالعه بالینی) تأیید و پشتیبانی شده است. این مقدار بسیار بیشتر از محصولات Hifu است ، که فقط تعداد کمی از آنها برای اثربخشی و رضایت بیماران مورد مطالعه قرار گرفته اند. به همین دلیل است که Ultherapy توسط اکثر پزشکان و متخصصان زیبایی به عنوان درمان سفت کننده پوست با استاندارد طلا توصیه شده است و چرا افراد مشهور از جمله تس دالی و جنیفر آنیستون نتایج تحول آفرین خود را با توصیفات شخصی خود تأیید کرده اند.

چرا Ultherapy ایمن تر و موثرتر از Hifu است؟


فناوری منحصر به فرد Ultherapy DeepSEE آن را به یک درمان بی خطر اضافی تبدیل می کند. هیچ خطری برای ضربه زدن به سلول های چربی ، رگ های خونی یا ماهیچه ها در این فرآیند وجود ندارد. در مقابل ، در طول درمان هایفو ، هیچ صفحه نمایش بصری برای هدایت روند درمان وجود ندارد ، به این معنی که پزشکان هنگام استفاده از درمان در واقع می توانند سلول های چربی را از بین ببرند یا به اعصاب استخوان و بافت های ماهیچه ای آسیب برسانند. این می تواند منجر به ایجاد خطوط و چین و چروک های بیشتر شود و صورت را گودتر و حجم کمتری داشته باشد. در یک وبینار اخیر Ultherapy ، دکتر تریسی مونتفورد خلاصه کرد که چرا این تجسم مستقیم اهمیت دارد و چگونه به نتایج بهتر بیمار در همه جا منجر می شود:

“Hifu تحت تجسم مستقیم نیست. چیزی که Ultherapy را به نتیجه ای ایمن تر و پیچیده تبدیل می کند این است که می توانیم آنچه را که درمان می کنیم مشاهده کنیم. این کمی شبیه رانندگی با چشم بند است. با Ultherapy ، شما می توانید مستقیماً عضله ، درم و اعصاب استخوانی را که می خواهید از آنها اجتناب کنید ، مشاهده کنید و این تفاوت است. این یک درمان ایمن ، قابل پیش بینی و م effectiveثر به شما می دهد. ” دکتر تریسی مونتفورد

دقت و صحت


در حالی که Hifu می تواند همان عمق بافت Ultherapy را هدف قرار دهد ، راهی وجود ندارد که یک پزشک بداند در صورت عدم برخورداری از فناوری تجسم ، در این عمق به بافت های صحیح ضربه می زند یا خیر. به همین دلیل Ultherapy بسیار ایمن تر است و کلاژن و الاستین را در مناطقی که بیشترین حجم را از دست داده اند دقیق تر تحریک می کند.

یکی دیگر از دلایل کلیدی اینکه چرا Ultherapy ایمن تر و موثرتر از Hifu است تنظیم دستگاه است. Hifu اغلب ارزان تر از Ultherapy است. اما این بدان معناست که برخی از کلینیک های انگلستان در واقع دستگاه های درمانی Hifu را ارائه می دهند که مجوز پزشکی یکسانی با Ultherapy دریافت نکرده اند. به عنوان مثال Ultraformer محبوب HIFU دارای تأییدیه پزشکی FDA نیست. اگر ایمنی و اثربخشی نگرانی های مهمی برای شما هستند ، انتخاب Ultherapy یک انتخاب بسیار بهتر است.

کدام بهتر است: Ultherapy یا Hifu؟


Ultherapy® بسیار طولانی تر از Hifu بوده است و به طور دقیق تری مورد آزمایش قرار گرفته و اثربخشی آن تأیید شده است. همچنین به دلیل فناوری تصویر برداری اولتراسوند ثبت شده ، بسیار ایمن تر از Hifu است. به عنوان یک روش لیفتینگ و سفت کننده استاندارد طلا ، که توسط بسیاری از افراد مشهور و تأثیرگذار پشتیبانی می شود ، پوست را از داخل به بالا ، مجسمه و سفت می کند ، به همین دلیل است که ما این درمان را در کلینیک The Cosmetic Skin برای بیماران خود توصیه می کنیم.

ما معتقدیم که همیشه بهتر است ایمن بمانیم و از فناوری آزمایش شده استفاده کنیم که در درازمدت به دلیل ایمنی و دقت آن بین المللی شناخته شده است. نتایج بیمار ما با نشان دادن اینکه چگونه می توانید با این فناوری منحصر به فرد به ظاهری طبیعی احیا شده دست پیدا کنید.

منبع مقاله » cosmeticskinclinic.com

بهترین مراکز اولتراپی و هایفوتراپی

سالن ها و مراکز و کلینیک های زیبایی زیادی وجود دارند که خدمات هایفوتراپی و اولتراپی بصورت تخصصی انجام می دهند که در آینده با شناسایی کلینیک های معتبر به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

تمامی لاینهای آرایشی زیبایی

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

 
مونا یزدانی

مونا یزدانی

متخصص:تمامی لاینهای آرایشی زیبایی
تلفن:09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, سعادت آباد, گیشا
نام و برند سالن زیبایی: مونا یزدانی
آدرس شعبه 1: سعادت‌آباد، چهارراه سرو، ساختمان ۴۲، طبقه اول
آدرس شعبه 2: گیشا بالاتر، از خ ۲۸ (شهابی)، پ ۲۱۹

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 ◾️09190814100 ◾️سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱


◾️ زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…اگر شما به دنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک میکنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.


سعادت آباد | گیشا

تمامی لاینهای آرایشی زیبایی

با افتخار اعلام می‌کنم که: دارای مجوز رسمی از اتحادیه...

 
آرزو قهرمانی

آرزو قهرمانی

متخصص:تمامی لاینهای آرایشی زیبایی
تلفن:09127009256
Email: arezoosalon@gmail.com
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو آرایش دائم, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران
نام و برند آموزشگاه آرایشگری: کلبه آرزو (برنادت سابق)
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خ ولیعصر و قبادی، روبروی بانك قوامين،پلاک ۸۶ طبقه دوم، واحد ۵ کلبه آرزو

با افتخار اعلام می‌کنم که:

  • دارای مجوز رسمی از اتحادیه آرایشگران هستیم.
  • از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد و تجهیزات استفاده می‌کنیم.
  • متخصصان و مربیان مجرب و کارآزموده داریم.
  • فضایی شیک، آرام و دلنشین برای شما فراهم کرده‌ایم.
  • همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به شما هستیم.

ارتباط سریع و آسان 09127009256 شبکه‌های اجتماعی

دیدگاه خود را بنویسید