بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه تهران

آموزش شینیون مو
واسه آموزش شینیون مو کجام برم ؟
سالن زیبایی دهکده المپیک
سالن زیبایی دهکده المپیک

بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه تهران

بهترین سالن زیبایی تهران

بهترین سالن زیبایی تهران
بهترین سالن زیبایی تهران

بهترین سالن زیبایی تهران کدام آرایشگاه زنانه است ؟ بهترین عروس کارو بهترین میکاپ کار تهران کیست ؟ بهترین ناخنکار تهران کیست ؟این سوالات برای بانوانی که ساکن تهران – tehran هستند و می خواهند بهترین گریم و میکاپ صورت خود را تجربه کنند. این بخصوص برای تازه عروسان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد . اما با وجود تعداد بالای میکاپ آرتیست ها و سالن های زیبایی و نبودن مرجع مناسبی برای امتیاز دهی ، انتخاب بهترین های گریم میکاپ عروس کار مشکلی و غیر ممکنی بنظر می رسد. در این نوشتار بطور تخصصی به این موضوع می پردازیم و به معرفی برخی از بهترین سالن های زیبایی در تهران می پردازیم بصورتی که در کارت مجازی آنها ، پیج اینستاگرام مراکز معرفی شده لینک شده که می توانید نمونه کارهای بیشتری را از آنها مشاهده کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید .

بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران

برخی از بهترین سالن های زیبایی تهران

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو

انتخاب سالن تخصصی زیبایی آرایشی

امروزه در اینستاگرام و سایتهای تبلیغاتی ، تبلیغات زیادی از بهترین سالن ها رو می بینیم که واقعا بعضی از نمونه کارهاشون را ادم می بینه می گه عجب هنری دارن(البته اگر فتوشاپی نباشن) ولی سوای شوخی ، اینکه بشه بهترین سالن زیبایی را انتخاب کرد کار بسیار سختی است.

برخی از خدمات آرایشی و زیبایی بصورت تخصصی دارای مرکز و سالن هستند . این امر بخصوص در خدمات ناخن و خدمات میکروبلیدینگ (آرایش دائم) و کراتینه و ریباندینگ در ایران و دنیا مشهود است . البته بر عکس این موضوع هم اتفاق می افتد آن هم بخصوص در تهران. بدین صورت که مرکز آرایش دائمی ایجاد می شود و آنقدر اعتبار و برند می شود که سایر خدمات زیبایی را نیز در خود جای می دهد که نمونه آنرا می توان مرکز پاک کردن تاتو ترانه الوندی در تهران نام برد که در آن علاوه بر خدمات آرایش دائم ، خدمات مژه هم انجام می شود .

»»»»»»  سالن زیبایی تجریش

البته کم هم نیستند آرایشگاههایی که اکثر خدمات زیبایی خود را با کیفیت مطلوب انجام می دهند . برای شناسایی این سالنهای و آرایشگاه های خوب ، نکاتی را متذکر می شویم که امیدوارم مفید و موثر باشد.

1- برندینگ و قدمت سالن

بالطبع سالنی که تجربه ده تا ییست ساله دارد و شهره خاص و عام نیز هست می تواند انتخاب مطئنی باشد . البته معمولا اینگونه سالن ها ، دیگر نیازی به تبلیغات اضافی ندارند و آنقدر برند هستند که اکثرا آنها را می شناسند . برای شناختن اینگونه سالن های زیبایی در محله سکونتتان باید به سراغ مادربزرگ ها و خاله ها و عمه های خود بروید و در این زمینه تحقیقات میدانی انجام دهید تا با اینگونه سالنها بیشتر اشنا شوید.

2- نوع رفتار پرسنل

سالنهای برندینگ در برخی موارد آنقدر شلوغ می شوند که پرسنل کاری آنها ، با کوچکترین کنش،واکنش غیر منتظره ممکن است بدهد . پس اگر مدیریت سالن زیبایی را دارید باید این موارد را به پرسنل خود گوشزد کنید که نوع برخورد پرسنل شما ، مستقیم روی اعتبار شما اثر بخش است .

3- مواد آرایشی اصل

اگر می خواهید که همیشه مشتری از سالن زیبایی راضی باشد باید از بهترین و مرغوبترین مواد برایش استفاده کنید . در واقع کیفیت کار آرایشی چیزی نیست که با مواد تقلبی بشود آنرا ضمانت کرد . اگر دنبال بهترین شدن هستید باید روی این موضوع هزینه زیادی بکنید و بدانید که برند شدن ، فقط داشتن تخصص نیست و استفاده از مواد ارجینال و با کیفیت می تواند قدمی مهمی برای بهترین شدن باشد.

4- انرژی ایده ال

شاید یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه کرد که در برگیرنده خیلی از انتخابهاست همین حس خوب و انرژی خوب سالن است . تمیز و پاکیزه بودن سالن ، به همراه برخورد و رفتار مناسب پرسنل می تواند این حس را در مشتری تقویت کند . اگر در سالن زیبایی ، پرسنلی باشد که تازه کار باشد و دچار استرس در حین انجام کار باشد مطئن باشد انرژی استرسش در فضای سالن موثر خواهد چه برسد به مشتری هایی که انرژی خوار نیز هستند! همیشه زمانی را به پاکسازی های فضای سالن زیبایی تخصیص دهید. این کار را می توانید با اسپند دود کردن ، یا هم باز کردن درب و پنجر های سالن انجام دهید .

»»»»»»  بهترین آرایشگاه سعادت آباد تهران

1- سالن زیبایی مونا یزدانی

بهترین سالن زیبایی سعادت آباد

آرایشگاه زنانه مونا یزدانی در دو شعبه در تهران مشغول ارایه خدمات زیبایی آرایشی است که شعبه اصلی آن در سعادت آباد واقع است و شعبه دیگر آن در گیشاست.

برای ارتباط با پیج اینستاگرام سالن و واتس اپ و شماره تماس های سالن می توانید از کارت مجازی صادر شده در همین سایت کمک بگیرید.

یکی از بارزترین خصوصیات سالن زیبایی مونا یزدانی ، استفاده از پرسنل تمام حرفه ای است که بی شک ، لبخند رضایت شما را درپی خواهد داشت . پرسنل کاملا حرفه ای در تمامی لاینهای آرایشی زیبایی از خدمات ناخن گرفته تا عروس یکی از این ویژگی هاست . اگر شما هم در این زمینه تجربه ای از این سالن دارید می توانید آنرا بصورت نظر و کامنت به اشتراک بگذارید .

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو

2- آرایشگاه زنانه کلبه آرزو

بهترین آرایشگاه زنانه غرب تهران

کلبه آرزو در غرب تهران منطقه فلکه دوم صادقیه و نزدیک مترو صادقیه است . علاوه بر دسترسی نزدیک به مترو ، تجربه بسیار زیاد این سالن زیبایی که قبلا با نام برنادت سابق فعالیت می کرد ما را بر آن داشت که در لیست بهترین سالنهای زیبایی تهران قرار دهیم.

تجربه ای نزدیک به 60 ساله مادر و دختر (بانوان قهرمانی) را نمی شود نادیده گرفت. منصف بودن و قیمتهای متعادل در کنار کیفیت متعارف ، بسیاری از بانوان منطقه غرب تهران ر به این سالن می کشاند که امیدوارم شما هم تجربه ی خوبی از این سالن داشته باشید.

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه

3- سالن زیبایی منا صالحی

بهترین سالن زیبایی نیاوران

آرایشگاه زنانه مناصالحی با تجربه چندین ساله در نیاوران تهران واقع شده است . اخلاق خوب مدیر سالن و تداوم حضور متوالی در این منطقه ، به برند شدن این سالن زیبایی در نیاوران کمک کرده است . شما هم تجربه ای از حضور در این سالن و انجام خدمات زیبایی و آرایشی دارید می توانید آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید .برای ارتباط با پیج اینستاگرام سالن و واتس اپ و شماره تماس های سالن می توانید از کارت مجازی صادر شده در همین سایت کمک بگیرید.

monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
یه دسته گل زیبا تقدیم نگاه زیباتون  دوسش دارید؟؟
fashion.beauty.shinion 
.
.
.
.
.
.
.
.
By:lalasupdos
‌
‌
‌
‌
#شنیون #شینیون #شنیون_مو #شنیون_عروس #شنیون_خطی  #سالن_زیبایی_اصفهان #سالن_زیبایی #سالنزيبايي #سالنزيبايي_اصفهان #سالن_زیبایی_اهواز #شینیون_عروس #شینیونکار#شنیونکار #شینیون_اروپایی #شینیون_ساده #شینیون_شیک #شینیون_خطی #شینیون_کرمان #شینیون_اصفهان #سالن_زیبایی_تهران #سالن
#آموزش_شینیون
آموزش شینیون عروس که فقط دلبری میکنه
shinion_va_baftmo
لایک بکوب که منتظرم🌺🌺🌺🌺🌺
shinion_va_baftmo
shinion_va_baftmo
shinion_va_baftmo
.

.
mahsa_kheyryan_hairstyle
.

.
#شینیون_نامزدی #شینیون #شینیون_مو_کوتاه #شینیونکار_تخصصی #عروسی #شینیون_عروس #سالن_زیبایی_تهران #شینیون_خاص #براشینگ #شینیون_روسی #شنیون_اروپایی #شنیون_عروس
سالن زیبایی و تخصصی نگار متین واقع در سعادت آباد
☘️تخفیف ویژه ۵۰ درصد برای تمام خدمات 💫
 تا آخر مرداد به مناسبت افتتاحیه سالن جدیدمون 😍
👇👇👇👇👇👇

لاین احیای تخصصی مو 
از ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ 
اکستنشن مژه از ۱۹۰ تا ۲۹۰ 
رنگ و لایت تخصصی  ۷۰۰ تا ۱۲۰۰
میکروبلیدینگ ابرو ۳۰۰
فیشیال و پاک سازی پوست ۲۵۰
ماساژ زیبایی ۲۰۰
میکاپ صورت ۳۵۰ با بهترین متریال 

🌟برای ۱۰ نفر اولی که رزرو کنن یک براشینگ یا بافت مو هدیه می دهیم 

🌟با معرفی ۳ نفر به مرکز ما ، ۳۵ درصد تخفیف VIP به مدت ۲ ماه 
و آن سه نفر ۱۵ درصد تخفیف تمام خدمات مهمان ما هستند .

رزرو نوبت : 
۰۹۱۲۰۹۵۶۹۰۳_ ۰۹۳۳۹۴۶۵۰۴۲

negarmatin_beautysalon
دوست دارید جلو موهای جذاب و زیبا رو اموزش ببینید ... این اولین جلوی مو مدل بعدی به نظرتون چی باشه؟؟🥰

جهت شرکت در کلاس های اموزشی با من در تماس باش👇💋

۰۹۱۹۱۰۵۲۱۳۷

ایدی پیجم👇

۰۹۱۹۱۰۵۲۱۳۷

#شنیون#شنیون_عروس#جلو_مو_عروس#شنیون_مواج#مرلین_مونرو #شنیون_ساده #عروس #سالن_زیبایی_تهران #شنیون_خطی #شنیون_عربی#صالون#صالونات

masoumeh.madah.hairstylist 
jem_mavlyanov 
georgiykot 
best__hairstyle__russian
banooshafiei.beautysalon
دستیار حرفه ای یا نیمه حرفی 
رنگ ومش
زیر ۳۰سال
ترجیحا مجرد 
ساعت کاری ۱۰تا ۶
حقوق توافقی
تماس و واتساپ 
09370971797
hairmaryamajami
جویای کار هستم جهت دستیار میکاپ 
۶ ماهه اول حقوق دریافتی نمیخوام
استعداد و علاقه زیادی دارم ۹ ماه وردست بودم قبلا و آموزش هم دیدم و در شرف اخذ  مدرک معتبر از آموزشگاه سیمای هانی هستم

آماده ی همکاری با سالن دارهای عزیز در تهران ترجیحا شرق تهران

تماس و واتساپ
  09360560010
Makeupp.sho

#استخدام_پرسنل_سالن_زیبایی #سالنزیبایی_تهران #سالنزيبايي#استخدام_تهران #استخدام_فوری #ناخنکاران_ایران #کاشت_ناخن #کاشت_ناخن_تهران #سالن_زیبایی_تهران #فیبروز_ابرو_طبیعی #بولدبروز_تهران #لایت_مو #بالیاژ_مو #میکروبلیدینگ_تهران #جذب_نیرو #فرصت_شغلی #جویای_کار #اجاره_اتاق #اجاره_صندلی_آرایشگاه
🌸استوديوي زيبايي فارا 

واقع در مدرن الهيه،با فضايي لوكس و آرام،ميزبان بانوان زيبا در تمامي لاين هاي

ناخن،مانيكور،پديكور،اكستنشن مژه،رنگ،لايت،ميكاپ و…
ميباشد.
شماره تماس جهت كسب اطلاعات بيشتر و وقت دهي:
021-22651007
0933-3819158
faravipbeautystudio
faravipbeautystudio
مدرس ناخن 

برای همکاری 

مربی برای آموزش صفر تا صد ناخن 
آموزش از مبتدی تا پیشرفته 
دارای مدرک فنی حرفه ای 
داشتن مهارت کافی و تجربه آموزش 
تسلط کامل در کاشت و طراحی بصورت حرفه ای 
ترجیحا با هنرجو 

( میز و اتاق هم برای ناخن در صورت اجاره)👉👉👉

مرکز زیبایی شهرزاد 
نیاوران 
 

در صورت تمایل به همکاری 

واتساپ پیام بدید 

09124193548

shaharzad_beauty.hair

#استخدام_پرسنل_سالن_زیبایی #سالنزیبایی_تهران #سالنزيبايي#استخدام_تهران #استخدام_فوری #ناخنکاران_ایران #کاشت_ناخن #کاشت_ناخن_تهران #سالن_زیبایی_تهران #فیبروز_ابرو_طبیعی #بولدبروز_تهران #لایت_مو #بالیاژ_مو #میکروبلیدینگ_تهران #جذب_نیرو #فرصت_شغلی #جویای_کار #اجاره_اتاق #اجاره_صندلی_آرایشگاه
اکستنشن_مژه 
#اکستنشن 
#اکستنشن_مژه 
#اکستنشن_کلاسیک 
#اکستنشن_والیوم 
#اکستنشن_والیوم_روسی 
#اکستنشن_تارتار 
#آموزش 
#سالن_زیبایی_مینو_فلاح 
#سالن_زیبایی_تهران 
#سالن_زیبایی_سهروردی_شمالی 
#تخفیفان_تهران
به همین جذابی و دلبری شد😍💕💕
یه میکاپ ملایم و جذاب از خانم زهرا زارع✨✨

بازدید عروس سرای زهرا زارع جمعه ۱۷ تیرماه از ساعت ۱۳ الی ۱۶ 
منتظر حضور شما عزیزان هستیم😍👰🏼‍♀️👰🏼‍♀️👰🏼‍♀️

#میکاپ_حرفه #میکاپ_عروسی #میکاپ_ارتیست_عروس #میکاپ_صورت #میکاپ #میکاپ_لایت #میکاپ_عروس #میکاپ_شاین #میکاپ_حرفه_ای_عروس #میکاپ_عروس_گریم_عروس #میکاپ_صورت_با_کانتور #میکاپ_نچرال #میکاپ_عروسکی #میکاپ_عربی #میکاپ_زیبا #میکاپ_جدید #میکاپ_لایت_اروپایی #میکاپ_اسموکی #بازدیدعروس #سالن_زیبایی #سالن_زهرازارع #سالن_زیبایی_تهران
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.