بازسازی ساختمان و خانه

شما اینجا هستید: خانه » ساختمان » بازسازی ساختمان و خانه
بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

بازسازی خانه یک اصطلاح رایجی است بدین معنی که هر گونه کار بازسازی در فضای داخلی خانه را پوشش می دهد. با این حال، تعداد کمی از افراد می دانند که 3 سطح مختلف بازسازی وجود دارد: بازسازی سطحی و جزئی ، بازسازی جایگزینی، و در نهایت بازسازی کامل. هرکدام با طیفی از به روز رسانی های داخلی یا جایگزین هایی که شامل می شوند متمایز می شوند. اما مهم نیست که برنامه های بازسازی شما شامل چه مواردی می شود، تیمی از پیمانکاران قابل اعتماد بازسازی خانه را استخدام کنید تا مطمئن شوید که این طرح ها به درستی تکمیل می شوند.

لیست قیمت نقاشی ساختمان

برای این منظور هم شرکتهای بازسازی وجود دارند هم پیمانکارانی که بالطبع با هزینه ی مناسب تر این کار را انجام می دهند که ما در این نوشتار برخی از بهترین و منصف ترین پیمانکاران بازسازی ساختمان را به شما معرفی می کنیم ، پیمانکاران متخصصی که می توانند به شما در ایجاد طراحی خانه ایده آل خود کمک کنند.

در زیر، هر سطح از بازسازی خانه را به تفصیل شرح می‌دهیم و نمونه‌هایی از آنچه را که شامل می‌شود ارائه می‌کنیم:

3 سطح بازسازی خانه تعریف شده است

  1. بازسازی جزئی
    صورت اولین سطح از بازسازی خانه “بازسازی جزئی” است. همانطور که از نام آن پیداست، این سطح شامل به روز رسانی سطحی در یک منطقه خاص از خانه شما است.

از آنجایی که معمولاً نیاز به ارتقاء و تعویض جزئی دارد، این بازسازی کمترین هزینه در بین سه گزینه انجام می شود. با این وجود، می تواند طراحی داخلی شما را به روش های ظریف تجدید کند. مانند رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان که همه شما با آن آشنا هستید.

  1. بازسازی جایگزینی
    «کشیدن و جایگزینی» است که مستلزم جایگزینی کامل ویژگی‌های داخلی در منطقه هدف خانه شما است. این تغییرات در مقایسه با بازسازیجزئی عمیق‌تر است. به طور خاص، با عوض کردن یک درب یا تعویض کابینتها این نوع بازسازی تعریف می شود .

به همین دلیل، ممکن است هزینه آن کمی بیشتر از بازسازی صورت باشد، اما منجر به به روز رسانی جامع تری برای خانه شما می شود.

  1. بازسازی در مقیاس کامل
    در نهایت، “بازسازی در مقیاس کامل” ح، بیشتر یک بازسازی کامل فضای داخلی است. این شامل خراب کردن همه چیز در یک فضای خاص در خانه شما (و حتی در برخی موارد، کل خانه شما) و بازسازی آن از ابتدا است.

البته، این گران‌ترین شکل بازسازی است، اما این کار در شرایطی انجام می‌شود که بخواهید کل یک فضا را مطابق با دیدگاه و ترجیحات خود بازسازی کنید. این شامل تغییر و تنظیم طرح کلی یک فضا به روشی کاملاً جدید است.

مراحل در هر سطح از بازسازی خانه

برخی از نمونه های بازسازی ساختمان عبارتند از:

ارتقا/تغییر ترتیب نورپردازی شما
تعویض وسایل حمام یا آشپزخانه مانند شیرآلات، سینک، کانتر و غیره.
افزودن کشوها، قفسه ها، کمدها و سایر وسایل ذخیره سازی جدید
دیوارهای خود را با طرح‌ها، قالب‌گیری‌ها و گلدان‌های جدید رنگ آمیزی کنید.
اگرچه ممکن است به‌روزرسانی‌های مشابهی در طول بازسازی کشش و تعویض وجود داشته باشد، اما چند عنصر متمایز نیز وجود دارد. در اینجا چند نمونه از آنها آورده شده است:

تعویض وسایل داخل آشپزخانه یا حمام (مانند یخچال، اجاق گاز، مایکروویو، دوش، وان، لوله کشی و غیره)
موکت خود را برای کفپوش چوبی تغییر دهید یا برعکس
تغییر راهروها، قالب‌گیری، روکش و سایر عناصر راهرو
نصب پنجره، پرده و پرده جدید
البته، بازسازی در مقیاس کامل تا حدی در هر یک از دو شکل قبلی بازسازی فرو می‌رود، اما ساخت و نصب بسیار بیشتری را نیز در بر می‌گیرد. این شامل:

تخریب یک فضای داخلی (یا خانه)
ایجاد یک طرح چیدمان جدید برای اتاق(ها)
بازسازی فضاها با دیوارهای جدید، نورپردازی، لوازم خانگی، مبلمان و دکور، همه منعکس کننده یک طراحی داخلی سفارشی متناسب با دیدگاه شما هستند.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

[instagram-feed feed=72]

دیدگاه خود را بنویسید