لیست قیمت نقاشی ساختمان 1401

لیست قیمت نقاشی ساختمان 1401

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان 1401

برای یافتن نقاش ساختمان خوب و حرفه ای در تهران ، هیچ مرجع مشخصی وجود ندارد و واقعا شناسایی یک نقاش ساختمان خوب و حرفه ای نیاز شانس و یا پرس و جوی زیادی است . در حقیقت منزل نیاز به نقاشی و رنگ آمیزی داشت که با جستجو در گوگل یکسری سایتهای خدماتی مشاهده شد که هر کدام تعدادی نقاش را معرفی کردند ولی واقعا انتخاب از بین این همه نقاش کار مشکلی است و با یک پرس و جوی ساده متوجه شدم که بسیاری با این نقاش ها دچار مشکل شده اند که بر آن شدم در این نوشته به معرفی برخی از نقاشان حرفه ای ساختمان که میزان رضایت از آنها بسیار زیاد بود معرفی کنم تا مثل من سردرگم نباشید. بصورتی در کارت مجازی آنها به پیج اینستاگرام و تلفن و واتس آپ آنها دسترسی دارید و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید. هر چند که من قیمتها را در بالای همین نوشتار برایتان گردآوری کرده ام.

برخی از بهترین نقاشان ساختمان حرفه ای در تهران

نقاش ساختمان تهران
نقاشی ساختمان تهران
خدمات رنگ آمیزی ساختمان- محبی
تهران- tehran

خدمات نقاشی ساختمان چیست؟

نقاشی ساختمان همان زیر سازی و ترمیم و رنگ آمیزی با رنگهای ساختمانی است که شامل دو بخش داخل ساختمان و خارج ساختمان (رنگ نما) می شود . در واقع قدمتی 150 ساله دارد و برای تمیزی و زندگی سالم شهری امروزه یکی از ملزومات واجبی است که باید انجام شود .در ادامه به معرفی انواع رنگ ساختمان، انواع ابزار نقاشی ساختمان و در انتها انواع خدمات نقاشی ساختمان می‌پردازیم.

انواع رنگ ساختمان

رنگهای ساختمانی دارای ساختار شیمیایی متفاوتی هستند که آنها را از هم متمایز می کند .انواع رنگ شامل رنگ پلاستیک، اکریلیک، روغن، مولتی کالر، بلکا، متالیک، اپوکسی و …است؛پرکاربردترین رنگ‌ها در خدمات نقاشی ساختمان مخصوصاً منازل رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک و رنگ روغن است. در ادامه به بررسی بیشتر رنگ‌های پرکاربرد ساختمانی می‌پردازیم.

رنگ پلاستیک

بعد از رنگهای لعابی ، رنگ پلاستیک اولین محصولات رنگ آمیزی در ایران هستند . که دارای بوهای متفاوتی با توجه به برند کارخانه سازنده هستند . البته بوی آنها در مقابل رنگهای روغنی بسیار اندک است . چون حلال آن آب است و بعد از انجام کار بسیار مات می شود معمولا برای رنگ آمیزی سقف بهترین گزینه هستند . البته قیمت این رنگها امروزه با سایر رنگهای ساختمان یکی شده است و زیاد تفاوتی ندارد اما در گذشته نه چندان دور این رنگها بسیار ارزانتر بودند

 • یا بوی کمی دارد؛
 • سریع خشک می‌شود؛
 • قابل شستشو نیست
 • اجرای آن آسان است؛
 • در صورت اجرای نامناسب پوست پوست می‌شود؛
 • تغییر رنگ جزی دارد
 • و …

رنگ اکریلیک

رنگهای بی بو که در دنیا بخاطر قدرت تنفسی که دارند و اکسیژن هوا را رد می کنند جز سالمترین رنگهای ساختمانی است . این رنگ بدون بو است و سریع خشک می‌شود. قابلیت شستشو مهم‌ترین ویژگی این نوع رنگ است که آن را متمایز می‌کند. البته در مقایسه با رنگهای روغنی قدرت شستشوی کمتری دارند . اجرای این نوع رنگ آسان‌تر از اجرای رنگ‌های دیگر است؛ اما قیمت آن نیز بالاتر از باقی رنگ‌هاست. این رنگ دارای انواع مات، براق و نیمه براق است.

 • بو ندارد یا بوی کمی دارد؛
 • سریع خشک می‌شود؛
 • قابل شستشو است؛
 • اجرای آن با توجه به خشک شدن سریع نیاز به تخصص دارد.
 • تغییر رنگ در قیاس با رنگهای روغنی بسیار ناچیز است .
 • و …

رنگ روغن

رنگهای روغنی در ایران قدیم بخاطر قدرت شستشوی زیاد بسیار مشهور هستند البته کیفیت رنگهای روغنی امروزه به مثان رنگهای گذشته نیست و بخاطر زرد شدن در اثر ماندگی با رنگهای اکریلیک رقابت تنگانگی دارند که البته بیشتر در سقف آشپزخانه و سرویس های بعداشتی و حمام و سطوح فلزی کاربرد بیشتر دارند .

حلال این رنگهای تینراست که برخی از این تینتر های دارای بوی تند و زیاد است که وقتی با بوی رنگ ترکیب می شود نوعی سردرد و منگی را به همراه می اورد و دیر خشک می‌شود. رنگ روغن نیز شامل انواع مات، براق و نیمه براق است.

 • کاملا قابل شستشو است؛
 • مقاومت زیادی دارد؛
 • اجرای آن آسان نیست.
 • بوی تند دارد؛
 • دیر خشک می‌شود؛
 • و …

انواع ابزارآلات نقاشی ساختمان

اگر از آن دسته از کسانی هستید که می خواهید خودتان دست به قلم و رنگ شوید باید بدانید که به چه ابزارهای نیاز دارید .برخی ابزارآلات نقاشی ساختمان در انواع آن ثابت است؛ اما برخی از آنها وابسته به نوع رنگ و تکنیک اجرا متفاوت خواهد بود. لباس مناسب، نردبان، نوار چسب، کاردک، سنباده، رنگ و سطل رنگ، ابزار ترکیب رنگ، ابزار رنگ‌آمیزی شامل غلطک، قلم‌مو یا … از وسایل مورد نیاز نقاش حین خدمات نقاشی ساختمان است.

 • لباس مناسب
 • نردبان
 • نوار چسب
 • کاردک
 • سنباده
 • رنگ و سطل رنگ
 • ابزار ترکیب رنگ
 • ابزار رنگ آمیزی شامل غلطک، قلم‌مو‍ یا …
 • و …

چه زمانی به خدمات نقاشی ساختمان نیاز داریم؟

این بستگی به جیبتان دارد . در واقع سالی یکبار نقاشی ساختمان ، حال و هوای تازه و خوشی به محل زندگی و کارتان خواهد داد . با وجود آلودگی شهر تهران ، این امر کاملا مشهود می باشد و اگر تجربه رنگ کردن داشته باشید کاملا متوجه خواهید شد. اما هزینه های سنگین ، نقاشی ساختمان شاید برای همه مقدور نمی باشد ولی ما پیشنهاد 5 ساله به شما می دهیم که حداقل هر 5 سال یکبار این هزینه را متقبل شوید تا در و دیوارهای خانه تان ، میکروب کشی و ضدعفونی شوند .

روش‌های محاسبه‌ی هزینه‌ی نقاشی ساختمان کدامند؟

 • روش اول: کنترات

در این روش بعد از اینکه استاد نقاش از ساختمان بازدید کرد و شما نوع رنگ مناسب را انتخاب کردید، استاد نقاش یا متخصص قیمتی را اعلام می‌کند. در چنین شرایطی شما درگیر جزییات نمی‌شوید و با هم کنار می‌آیید.

 • روش دوم: محاسبه‌ی قیمت نقاشی ساختمان با جزییات

مبنای این روش بر اساس متر مربع است. قیمت‌هایی که در قسمت قبلی با جزییات ذکر شد مناسب این روش است؛ اما به دست آوردن متراژ دقیق سطح رنگ شده کمی دشوار است. اگر می‌خواهید حدود هزینه را با این روش تخمین بزنید راه ساده‌ای وجود دارد. زیربنای خانه را در عدد 3 ضرب کنید تا حدود متراژ رنگ شده را به دست آورید. بعد عدد حاصل را در قیمت هر متر مربع رنگ آمیزی ساختمان ضرب کنید تا به قیمت کلی برسید. همان طور که احتمالا حدس زده‌اید عدد 3 ارتفاع استاندارد دیوار خانه است.

روش پیشنهادی :

اگر می خواهید خیال خودتان و نقاشتان راحت باشد قبل از شروع کار قیمت را با نقاش ساختمان تمام کنید . و یک قیمت کلی ازش بگیرید تا دچار مشکلات بعدی نشوید .

لایک و کامنت یادت نره💕

tanzgram021
اگه فالو هم کردی دمت گرم😍
.

.

#خندهدارترین_کلیپ #خنده_هاتون_همیشگی🙏😍 #خنده_دارترین_کلیپ_ها #خنده_درمانی #خنده_وانه #خنده_رو #خنده_ #خندهدار #خنده_بر_هر_درد_بی_درمان_دواست #خندهدارترین #خنده_دارترین #خنده_حلال #خنده😂 #خندهبازار #خندهپاره #خندهدارترین_پست_غیرازاینم_مگه_داریم #خنده_دار #خنده #خنده_بازار #خندهدارترینها #خنده_پاره #خنده_و_شادی #خنده_از_ته_دل #خنده_هات #خنده_های_از_ته_دل #خنده_هاش #خنده_شو #خندهدارترين
حالا بگو عکس پروفایلت چیه؟ 😉

tanzgram021

.
.
#خندهدارترین_کلیپ #خنده_هاتون_همیشگی🙏😍 #خنده_دارترین_کلیپ_ها #خنده_درمانی #خنده_وانه #خنده_رو #خنده_ #خندهدار #خنده_بر_هر_درد_بی_درمان_دواست #خندهدارترین #خنده_دارترین #خنده_حلال #خنده😂 #خندهبازار #خندهپاره #خندهدارترین_پست_غیرازاینم_مگه_داریم #خنده_دار #خنده_بازار #خندهدارترینها #خنده_پاره #خنده_و_شادی #خنده_از_ته_دل #خنده_هات #خنده_های_از_ته_دل #خنده_هاش #خنده_شو #خنده
به پیج اصلیمون یه سر بزنید
👉tanzgram021

#خندهدارترین_کلیپ #خنده_هاتون_همیشگی🙏😍 #خنده_دارترین_کلیپ_ها #خنده_درمانی #خنده_وانه #خنده_رو #خنده_ #خندهدار #خنده_بر_هر_درد_بی_درمان_دواست #خندهدارترین #خنده_دارترین #خنده_حلال #خنده😂 #خندهبازار #خندهپاره #خندهدارترین_پست_غیرازاینم_مگه_داریم #خنده_دار #خنده_بازار #خندهدارترینها #خنده_پاره #خنده_و_شادی #خنده_از_ته_دل #خنده_هات #خنده_های_از_ته_دل #خنده_هاش #خنده_شو #خندهدارترين #خنده
طراحی قاب ستونی

طراحی قاب ستونی در ابعاد ۶۰سانتی که قابلیت استفاده در فضا های مختلف را دارد

از این طرح میتوانید در کنار قابها بزرگ و روی ستون ها با ابعاد 60سانت استفاده کنید

و همچنین میتوانید روی اینه اجرا کنید که کار بسیار تمیزی را براتون داشته باشد 

این طرح قابلیت بزرگ شدن را دارد

برای طراحی و اجرا می توانید با شماره تماس های زیر ارتباط داشته باشید

09360936350

09921846874

gachbori_pishsakhte_shanai 

gachbori_pishsakhte_clasic 

#گچبری#گلویی#پتینه#نقاشی_ساختمان#نقاشی#قالب_گچبری#موتیف#گچبری_پیشساخته#گچبری_پیش_ساخته#پیشساخته#گچبری_مدرن#گچبری_کلاسیک#گچبری_لاکچری#گچبری_سقف#گچبری_اسان#گچبری_سنتی#گچبری_دستی#گچبری_هنر_ایرانی#ساختمان#دکوراسیون#کناف_کاری#طراحی_داخلی

gachbori.modrn 

gachbori_69
دوستتو تگ کن😉

مرسی که لایک کردی💕

tanzgram021

اگه فالو کردی دمت گرم😍

🥰پوشاک زنانه با قیمت تولیدی و ارسال رایگان
pooshake_hiba

.#طنز
#جوک
#خنده
اجرای صفر تا صد پروژه های شما جهت هماهنگی دایرکت 👈
طراح و مجری پروژه های لوکس ساختمانی
طراحی کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن
دیزاین داخلی دکوراسیون داخلی
نقاشی کلاسیک و مدرن

#معماری #طراح_معماری #طراح_معمار #معماری_داخلی #معماری_مدرن #معمار #معماری_لوکس #معماری_کلاسیک #تهران #ویلالاکچری #ویلاسازی #برج #پروژه_معماری #شرکت_معماری #دکوراسیون_داخلی #نقاشی_ساختمان #پیمانکاران_ساختمان #ساختمان #املاک #املاک_تهران #پروژه_ساختمانی #نظارت #نظارت_اجرا #نظارت_ساختمان 
#architecture #architect #architectural #architecturedesign #architecture_hunter
architect:mehdiziaeifard
😍😍مرسی بابت تک تک لایک هاتون 😍😍
👈👈 سنباده زنی و رنگ آمیزی گجبری های مدرن
🎨🎨🎨 اجرایی نقاشی ساختمان صفر تا صد باکیفیت عالی وتضمینی پذیرفته می‌شود 
🎨🎨 اجرایی بتونه کناف به صورت تخصصی واستاندارد 
💻💻 آدرس سایت: www.naghashiata.ir 
⬅️ آدرس پیج: rasool_babaie_naghashi.ata
📲📲 0933 94 95 194 / 0919 263 32 04 
بابایی 

#گجبری_مدرن 
#نقاشی_ساختمان 
#نقاشی 
#رنگ 
#رنگ_آمیزی 
#کناف 
#کناف_سقف 
#بتونه_کناف 
#پتینه 
#گجبری_دستی 
#سال_نو 
#هفت_سین 
#عیدنوروزمبارک 
#چهارشنبه_سوری
فقط هایلایت ها رو ببین عشق کن🤣😉

مرسی که لایک کردی❤️

tanzgram021

اگه فالو هم کردی دمت گرم💕

#خنده
#طنز
#جوک
#فان
#عید
🖌🖼🎨
سفارشِ طراحی چهره از تهران
رحمت اله رهبری تکنیک سیاه قلم

#سیاه_قلم  #نقاشی_پرتره #گالری_هنری #پرتره_هنری #آموزش_نقاشی
#نقاشی_با_ذغال #هایپررئالیسم   #نقاشی #نقاشی_سیاه_قلم #طراحی_چهره #سیاهقلم  #آتلیه  #عکاسی  #نقاشی_مدرن  #نقاشی_چهره #نقاشی_رنگ_روغن  #نقاشی_دیواری  #نقاشی_آبرنگ  #نقاشی_خط  #نقاشی_دیجیتال  #نقاشی_دکوراتیو  #نقاشی_پارچه  #نقاشی_سفال  #هدیه  #تابلو_نقاشی #تهران #زن

برخی از سوالات شما

قیمت نقاشی ساختمان متری چند ؟

بسته به نوع رنگ و زیر سازی از 40 هزار تومان تا 52 هزار تومان می باشد.

شرکت معتیر نقاشی ساختمان کدامند ؟

از مراکز معرفی شده در این سایت کمک بگیرید.

چهارچوب ها نیازی به چه نوعی رنگی دارند؟

رنگهای روغنی

شما از بین رنگهای روغنی و اکریلیک کدام را پیشنهاد می دهید؟

با توجه به اهمیت سلامتی و بهداشت ما رنگهایی که قدرت تنفس دارند را پیشنهاد می دهیم. رنگهای بی بو و کم بوی اکریلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *