بهترین سالن تخصصی رنگ مو در اهواز

شما اینجا هستید: خانه » رنگ و مش اهواز » بهترین سالن تخصصی رنگ مو در اهواز

اگر دنبال بهترین سالن تخصصی رنگ مو در اهواز – ahvaz – هستید برای یافتن آن مرجع مشخصی وجود ندارد جز تبلیغات دهان به دهان دوستان و آشنایانتان . که شاید هم تجربه ای که آنها از بهترین سالن تخصصی داشتند با شما زمین تا آسمان فرق کند . در واقع در سالنهای تحصصی رنگ و مش ، خدمات تخصصی با بهترین کیفیت انجام می شود ولی با وجود سالن های بسیار زیاد ، شناسایی یک سالن خوب تخصصی رنگ و مش در اهواز کار مشکلی است . ما در این نوشتار شما را با برخی از برترین رنگ کاران حرفه ای اهواز آشنا می کنیم و نکات مهمی را راجب خدمات رنگ و مش برایتان بازگو می کنیم.

سالن ناخن اهواز

برترین رنگکاران آرایشی شهر اهواز

ر اساس نظرات کاربران و بررسی‌های انجام شده، بهترین سالن رنگ مو در اهواز عبارتند از:

  • سالن تخصصی رنگ و مش شیما
  • **سالن زیبایی هایپر بیوتی
  • **سالن زیبایی فاطمه کاظمی

این سالن‌ها از نظر کیفیت مواد و خدمات، مهارت و تجربه کارکنان، و رضایت مشتریان، در سطح بالایی قرار دارند.

در ادامه، به معرفی مختصر هر یک از این سالن‌ها می‌پردازیم:

سالن تخصصی رنگ و مش شیما

این سالن در خیابان کیانپارس اهواز واقع شده است و خدمات تخصصی رنگ و مش، از جمله رنگ‌های فانتزی، هایلایت، آمبره، و بالیاژ را ارائه می‌دهد. کارکنان این سالن از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند و از مواد و محصولات باکیفیت استفاده می‌کنند.

**سالن زیبایی هایپر بیوتی

این سالن در خیابان نادری اهواز واقع شده است و خدمات متنوعی از جمله رنگ و مش، صافی و کراتین، کاشت ناخن، و اپیلاسیون را ارائه می‌دهد. کارکنان این سالن با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا هستند و به سلیقه و خواسته‌های مشتریان احترام می‌گذارند.

**سالن زیبایی فاطمه کاظمی

این سالن در خیابان گلستان اهواز واقع شده است و خدمات تخصصی رنگ و مش، از جمله رنگ‌های طبیعی و تیره، را ارائه می‌دهد. کارکنان این سالن از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند و به سلیقه و خواسته‌های مشتریان احترام می‌گذارند.

انتخاب بهترین سالن رنگ مو در اهواز به عوامل مختلفی از جمله بودجه، محل سکونت، و نوع رنگ موی مورد نظر بستگی دارد. با توجه به نظرات کاربران و بررسی‌های انجام شده، سالن‌های فوق‌الذکر از نظر کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در سطح بالایی قرار دارند.

[elfsight_instagram_feed id=”44″]


اولین و مهمترین ویژگی بهترین آرایشگه رنگ مو این است که ارایه گر خدمات نوین رنگ مش باشد و آنهم کاملا بصورت تخصصی حرفه ای . امروزه خدمات حرفه ای رنگ مو ، صرفا شامل رنگ کردن موها نیست. به این جمله دقت کنید :

برای رنگ مو به یک سالن زیبایی رفتم و رنگ مویی که می خواستم انجام ندادن و توصیه به یک سری تراپی کردند و گفتند که موهام آسیب دیده و نباید در این زمان رنگ بشه

حالا شما به این فکر کنید که کدام سالن هست که مشتری خود را رد کند! این رد کردن بخاطر اهمیت دادن به موهای مشتری است و این یکی از ویژگی های آرایشگاه های خوب رنگ و مش است .

تخفیف رنگ مو در اصفهان

خدمات تخصصی رنگ و مش شامل موارد زیر می باشند :

رنگ مو در اهواز
ارائه خدمات و آموزش تخصصی مو #لایت #انواعتراپی و #صافی جدید ترین متد روز #بالیاژ #آمبره #سامبره در سالن #مریممرادی

 مش ( مش های فویلی – کلاهی – مش های فشن و ..)

 روشن سازی دکلره ، دکوپاژ ، لیفت ، ریمو

 آمبره سامبره بالیاژ

 انواع لایت های به روز دنیا ( لولایت ، هایلایت ، سان لایت ، هافلایت ، موی لایت ، … )

 ویتامینه کردن مو و احیای موهای آسیب دیده

 کراتینه ، بوتاکس ، اسید تراپی ، لایس تراپی

انواع فر ها ، صافی ها (ژاپنی)

انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست و چشم :
رنگ پوست روشن و رنگ چشم روشن هستند , رنگ موهای روشن با عمق طبیعی بسیار زیبا خواهد بود

رنگ پوستی متوسط  و رنگ چشم روشن  , رنگ موهای روشن زیبا 
رنگ پوست تیره و رنگ چشم روشن  , هر رنگ مویی را میتوانند استفاده کنند 

رنگ پوست روشن و رنگ چشم متوسط  , رنگ موهایی روشن با عمق متوسط 
رنگ پوست تیره و رنگ چشم متوسط  , رنگ موهایی تیره با عمق متوسط 
رنگ پوست روشن و رنگ چشم تیره  , هر رنگ مویی را میتوانند استفاده کنند

رنگ پوست متوسط و رنگ چشم تیره , رنگ های ملایم تا تیره عمیق 
رنگ پوست تیره و رنگ چشم تیره , رنگ هایی با عمق رنگ عمیق تر 

بروزرسانی و آشنایی با محصولات جدید رنگ و مش

رنگ مو در اهواز

امروزه تکنیکهای آرایشی با محصولات آرایشی دچار تغییرات گسترده تر شده اند. تا چند سال پیش نه نانمی از بوتاژکس بود و نه اسمی از فیلرتراپی شنیده می شد . برای رنگ و مش هم این مواد دچار تغییرات اساسی شده اند . رنگ موهایی که در قدیم سه سختی پاک می شدند امروزه جوری ساخته می شوند که با اکسیدان ها ی خود براحتی قابلیت تغییر پذیری پیدا می کنند تا موها کمتر آسیب ببیند.

بروز بودن از تکنیکهای حدید رنگ مش یکی از مهمترین خصوصیت های بهترین آرایشگاه رنگ مو می باشد .

چگونه بهترین آرایشگاه رنگ و مش اهواز را انتخاب کنیم ؟

رنگ مو در اهواز

اگر تجربه بد از یک زنگ مو داشته باشید واقعا این انتخاب مهم می شود اما چگونه باید بهترین ها رو شناخت ؟ با وجود این همه سالنهای زیبایی در اهواز ، کدامیک در رنگ و مش بهترین هستند ؟ با وجود اینهمه تبلیغاتی ایسنتاگرامی و مجازی چگونه باید بهترین ها را انتخاب کرد ؟

1- خود را اسیر برندها و نامها نکنید

خیلی از آرایشگاهها و آرایشگری بخاطر روابط و ضوابط و پرداختن هزینه تبلیغات زیاد اسم و رسمدار می شوند و اگر با آگاهی پیش انها بروید می بینید که شاید سطح کارشان از کار آرایشگر کوچه و خیابانتان یکی است . پس در انتخابها خود را اسیر این نام ها نکنید و با توجه به بودجه ای که دارید قدم بردارید.

2- صفحات و نمونه کارهای آنها را دنبال کنید

رنگ موی دلخواه خود را بیابید و در نمونه کارهای سالن ها – پیج اینستاگرام رنگ مو اهواز – رنگ موی دلخواه خود را جستجو کنید و سالنی که چنین رنگ مویی را زده دنبال کنید.

3- از تجربیات دیگران استفاده کنید

سایتهایی نظیر نینی سایت از تجربیات سایر همشهری های اهواز استفاده کنید. البته این روش شاید سردرگم باشد زیرا که بسیاری در همین برندهای معروف در همین فضاها از نان کره می گیرند و یا هم نظرات آنقدر متضاد است که شما واقعا سردرگم می شوید. پس تشخیص و ارتیاط به کامنتها به خود شما برمی گردد.

4- اعتماد کنید

زیاد وسواس بخرج ندهید. شما اگر برای بار اول به جایی می روید و تا حدی نمونه کارها را دیده اید باید بنوعی اعتماد کنید تا کار برایتان انجام شود . و اگر آرایشگر گمنامی میشناسید که کارش در حد حرفه ای است او را بصورت زبانی در دنیای حقیقی و مجازی نشر دهید تا باقی همشهری های اهوازی نیز از خدمات رنگ و مش تخصصی اش بهره مند شوند.

برترین رنگکاران آرایشی شهر اهواز

[show-team orderby=’rand’ category=’ahvaz-haircolor’ layout=’grid’ style=’img-circle,img-white-border,text-right,img-left,2-columns,retro-box-theme’ display=’name,photo,smallicons,social,freehtml,position,email,location,telephone,website’]

رنگ مو در اهواز
ی بالیاژ گرم و خوشگل برای مشتری خوبم
آمبره اهواز
آموزش رنگ مو در اهواز

دیدگاه خود را بنویسید