اوزون تراپی مو چیست ؟ بررسی عوارض و قیمت به همراه فیلم

آموزشگاه آرایشگری غرب تهران
بهترین آموزشگاه آرایشگری غرب تهران
بهترین سالن اکستنشن مو در تهران
بهترین سالن اکستنشن مو در تهران

اوزون تراپی مو چیست ؟ بررسی عوارض و قیمت به همراه فیلم

اوزون تراپی مو

اوزون تراپی مو به همره سایر تراپی ها مدرن ، امروزه در سالن های تخصصی کراتینه و ریباندینگ انجام می شود و اگر شما هم مشتاق به دانستن آگاهی های مفیدی در این مورد هستید می توانید این نوشتار را تا انتها مطالعه کنید . علاوه بر این ما برخی از بهترین مراکز اوزون تراپی مو را معرفی می کنیم بصورتی که در کارت مجازی آنها به پیج اینستاگرام و واتس آپ شان دسترسی دارید و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید.

پروتئین تراپی مو

اوزون تراپی مو را بشناسیم

یک مولکول اکسیژن به همراه یک اتم اضافی اکسیژن ، اوزون را تشکیل می دهند . اکسیژن فعال ( ازن ) تاثیرات مفید و شگرفی را در افزایش و ماندگاری مو دارد و می تواند به طرز عجیبی باعث رفع کامل در ریزش مو گردد.(البته اگر دلیل ریزش موی شما مرتبط با کمبود اکسیژن باشد .)
بسیار جالب است بدانید اکسیژن فعال ( ازن ) با ایجاد یک لایه حفاظی به نام peptones بر روی تارهای مو باعث پوشش کوتیکول مو وسلامتی کامل موها می شود . به ترتیبی که اکسیژن فعال ( ازن ) با ایجاد ارتباط میان ساختار درونی هر رشته مو و رنگ شیمیایی و طبیعی آن باعث جلای مو و خوش رنگ شدن عالی آن می شود . به نحویکه امروزه آن را به عنوان عامل مهم در رنگ آمیزی مناسب مو معرفی نموده و می شناسند .

دستگاه اوزون تراپی یکی از تجهیزاتی است که در بخش بهداشت ،سلامت، درمان و زیبایی موی سر به کمک اکسیداسیون اتم اکسیژن O3 کاربرد پزشکی با زیبایی دارد و انواع درمانها رو به همراه دارد.


با توجه به تعاریف بالا می توان اثرات اکسیژن فعال ( ازن ) را به ترتیب زیر بیان نمود:
۱ . جلوگیری بی نظیر از ریزش مو
۲ . پر پشت شدن آن به دلیل افزایش ضخامت هر تار مو
۳ . افزایش فوق العاده در دوام و ماندگاری مو
۴ . خوش رنگ شدن و افزایش جلای طبیعی
۵ . رفع کامل شوره ، حساسیت و خارش


دستگاه اوزون تراپی مو ( Ultrasonic Micromist O3 Hair Steamer )

دستگاه اوزون تراپی مو


دستگاه اوزون تراپی مو ( Ultrasonic Micromist O3 Hair Steamer ) یکی از تجهیزاتی است که در بخش بهداشت ، سلامت ، درمان و زیبایی موی سر با بهره گیری از خاصیت اکسیداسیون اتم اکسیژن یا همان اوزون تراپی مو استفاده میشود

عملکرد  micro mist در این دستگاه با o3 treatmentکاملا مجزا بوده و گاهی با نظر کارشناس و مشاور و پزشک بیماریهای پوست سر و مو با تلفیق این دو عملکرد اقداماتی جهت بهبود ،سلامت و بازسازی موهای آسیب دیده صورت می گیرد. که می توان به دو ترتیب زیر بیان نمود.
تقویت مو با مایکرومیست (Micromist Treatmen)

که در این بخش زیبایی و خدمات آرایشی و تقویت و آبرسانی مو کاربرد دارد
اوزون تراپی مو (O3 Treatment)

مربوط به بخش پزشکی، سلامت، درمان موهای آسیب دیده و درمان ریزش  میباشد

»»»»»»  تخفیف کراتینه ریباندینگ


نحوه عملکرد دستگاه در روش تلفیقی:

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
هستی نجفی
هستی نجفی
کراتینه و احیا هستی
تهران ، نیاوران
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
ثریا ثمری
سالن آرمیتا (تهران)
کراتین ریباندینگ آرمیتا
تهران-Tehran
اوزون تراپی موموها به کمک یک کاور در محوطه کابینی دستگاه قرار میگیرد ،بخار آبی به دمای ۴۰ درجه که قابل تنظیم است در درون کابین جریان پیدا میکند.حین این فرآیند که ۴ الی ۵ دقیقه زمان میبرد، فولیکولهای مو تحریک شده و از سطح مو بلند شده  و راه برای ورود هر گونه ماده ایی به عمق ساقه وریشه  مو باز میشود. بعد از این مرحله با کمک امواج مافوق صوت، ملکولهای آب تجزیه شده وشروع به  ترکیب ملکولهای اکسیژن میکند و با قطع انرژی مجددا ملکولهای o3 ناپایدار تجزیه شده و به o2 و o1 تبدیل میشوند

اتم اکسیژن که خاصیت اکسیداسیون قوی دارد از میان فولکیولهای مو وارد عمق ساقه و ریشه مو میشوند و در مسیر خود حدودا با ۸۰ الی ۸۵ درصد از عناصر مو ترکیب میشوند .

این عمل باعث ازبین رفتن بسیاری از میکروبها ،باکتریها ،قارچها و..، موجود در مو میشود و عمل استریلیزه بصورت کامل صورت میگیرد

در مرحله نهایی محوطه کابین با گزینه cooling شروع به ایجاد سرما و خنک کردن ناگهانی میکند که باعث تحریک مجدد فولیکولها و بسته بسته شدن آنها میشود ،لذا اتم اکسیژن در بافت مو محفوظ مانده و به کار خود ادامه میدهد.چنانچه موها در معرض گرمای مجدد قرار نگیرند این روند مدتی طول کشیده و اکسیداسیون متوقف نخواهد شد

در مورد کسانیکه ریزش مو دارند.چنانچه عوامل محیطی غیر از توارث که موجب ریزش مو شده، درمان و قطع شوند با بهره گیری از عملکرد این دستگاه با وجود اوزون تراپی مو کمک شایانی به قطع ریزش و تسریع در رشد مجددموهای از دست رفته دیده خواهد شد.

تقویت و آبرسانی و پاک کننده و ضد عفونی کننده ریشه و نرم کننده ساقه

استحکام بخش ساقه و ریشه ،کنترل وقطع ریزش و کمک به رشد مجدد

»»»»»»  نانو کراتین مو چیست وچه فرقی با کراتین دارد؟

اوزون تراپی بوسیله جدیدترین مِتُد و بروزترین دستگاه روز دنیا، اکسیژن رسانی و آبرسانی عمیق به ساقه و ریشه مو، نفوذ مستقیم اکسیژن به مِدولا و کورتکس مو انجام شده و عروق خونی ریشه مو را به جریان انداخته و باعث رشد سریعتر ان شده و از ریزش جلوگیری میکند، درمان قطعی ریزش مو حتی در مواردی که ریزش سکه ای بوجود امده یا حتی ریزش ارثی باشد ، جلوگیری از موخوره و درمان موخوره،تقویت پیاز مو و رشد ۲ برابر ، جلوگیری از تشدید شوره مو ، آبرسانی عمقی برای موهای دکلره شده و خشک که نیاز به درمان دارند!
در این روش به هیچ عنوان از مواد شیمیایی استفاده نشده و برای تایپهای مختلف مو از جمله دکلره شده ، دَمج،رنگ شده،طبیعی ، لخت یا فِر استفاده میشه و خواص بینظیرش رو حتی بعد از جلسه اول کاملا میبینید!

میکرو میست اوزن تراپي

این دستگاه خدمات زیر را ارایه می دهد که سالن های زیبایی و مراکز کراتینه از آن استفاده می کنند. 

١. تقويت و ترميم مو
٢. پاك كننده و ضد عفوني كننده ريشه مو
٣. نرم كننده و لطيف كننده ساقه مو
٤. استحكام بخش ساقه و ريشه مو
٥. كنترل و قطع ريزش مو و كمك به رشد مجدد مو
٦. ترميم و بازسازي موهاي آسيب ديده
٧. باعث خوش رنگي،زيبايي،شفافيت و جلاي مو
٨. درمان بيماريهاي مربوط به ريشه و ساقه مو
٩.ترميم موخوره،شوره سر

فواید اوزون تراپی مو

اوزون درتماس با ریشه موها، سبب جوانسازی و استحکام فولیکول موها شده که این فرآیند سبب تقویت و براق شدن تارهای مو میشود. این نوع درمان گردش خون رو بهبود بخشیده و هرگونه آلودگی میکروبی موجود در ریشه و تارهای مو را حذف میکند.
اوزون تراپی نه تنها مشکلات موهای ضعیف و شکننده را درمان میکند، بلکه در حوزه پزشکی در درمان بسیاری از بیماریهای پوستی مانند پسوریازیس، اگزماهای پوستی و انواع طاسیهای غیر ژنتیکی کاربرد دارد.
اوزون تراپی حجم و تراکم موها را افزایش داده و با ترمیم و بازسازی تارهای موی آسیب دیده مانند موخوره ها، مانع از وز شدن موها می شود.
همچنین  اوزون تراپی به رشد موهای جدید کمک کرده و رشد موها را تحریک کرده و باعث میشود موها صافتر، نرمتر، و زیباتر شوند.

بهترین مراکز ازن تراپی تهران

هستی نجفی
هستی نجفی
کراتینه و احیا هستی
تهران ، نیاوران
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
ثریا ثمری
سالن آرمیتا (تهران)
کراتین ریباندینگ آرمیتا
تهران-Tehran

بهترین مراکز ازن تراپی کرج

آموزشگاه آرایشگری لیدا
لیدا رهامی(کرج)
آموزشگاه آرایشگری کرج- لیدا
karaj-كرج عظيميه

بهترین مراکز ازن تراپی شیراز

الهام شهریور
الهام شهریور
کلینیک زیبایی دیورا
شیراز ، قدوسی غربی
نازی شیبانی شیراز
نازی شیبانی(شیراز)
سالن زیبایی | آرایشگاه زنانه
آدرس:SHIRAZ-شیراز

برخی از نظرات شما راجب تجربه اوزون تراپی


تجربه اوزون‌تراپی مو رو داری؟ از مزایا و معایبش برامون بگو.

»»»»»»  کراتینه موی فر جواب می دهد ؟

fatemehsmdany79
من کف سرم همش میخارید با اینکه شوره نداشتم یه جلسه رفتم اوزون تراپی مشکل خارش حل شد و تو رشد موهام هم تاثیر خوبی داشت

اوزون تراپی مو
ضرر اوزون تراپی مو
فایده اوزون تراپی مو
اوزون تراپی مو
فواید اوزون تراپی مو
اوزون تراپی مو
سلام مهربونا❤️❤️❤️

موهای فر و خشک و به شدت آسیب دیده که هم موهاشون پروتئین کردم و هم یه صافی جذاب به موهاشون دادم 😍

 عکس بدون ادیت😍

#درمان_مو #درمان_موهای_اسیب_دیده#کراتینه_موهای_آسیب_دیده #کراتین_تراپی #احیا_مو #طلا_تراپی #خاویار_تراپی#اوزون_تراپی #احیا_موی_آسیب_دیده #کراتین_احیا #کراتین_برزیلی #کراتین_گیاهی #کراتین_درمانی #ریباندینگ #موخوره_گیری#موی_فر #موی_لخت_و_شلاقی #آبادان #کراتینه_سرد #قرنطینه_کراتین#رنگ_مو #بوتاکس_مو #پروتئین_تراپی#پروتئین_سرد #آمبره#بوتاکس_مو_با_بهترین_مواد#پروتئین_گرم#انواع_تراپی_مو #فلوراکتیو#هونما
‏violet_beauticion
‏violet_beauticion

#تونر
#پروتئین #پروتئین_تراپی #ایرتاچ #پروتئین_تراپی_مو #پروتئینتراپی 
#رنگ_مو #رنگموجدید  #رنگموترکیبی  #رنگموفانتزی  #رنگ_مش  #ترکیبرنگمو  #رنگساژهای_خاص #رنگساژ #رنگساژ_ترکیبی #haircolor 
‏#mashhad #explore #harame_emamreza 
#اوزون_تراپی
#بالیاژ_مو_سامبره_آمبره_ژورنالرنگ 
#آموزش_بالیاژ_آمبره_سامبره 
#آموزش_بالیاژ
#زن #‌زندگی #ملت_عشق #ایران 
#سازمان_ملل #ملل
مدل کراتین جهت تکمیل البوم
مرکز کراتین معتبر
به تعدادی مدل جهت تکمیل البوم نیازمندیم
-تمامی مراحل توسط متخصص انجام میشود
-مواد درجه یک و اورجینال استفاده میشود.
فقط هزینه بسیار ناچیز بابت مواد دریافت میگردد

09033551930
سعادت اباد

#کراتین #کراتینه_مو #کراتینه_صافی #کراتین_مو #احیا #احیا_مو #احیای_مو #احیا_موی_آسیب_دیده #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #ابریشم_سازی_مو #کراتینه #کراتینه_موهای_آسیبدیده #کراتینه_صافی #کراتینه_تخصصی #کراتین_تراپی #کراتین_احیا #کراتینه_احیا #کراتینه_صافی_احیا_مو #کراتین_درمانی #کراتین_گیاهی #کراتین_برزیلی #پروتئین_تراپی #خاویارتراپی #بوتاکس_مو #بوتاکس_تراپی #اوزون_تراپی #بوتاکسمو #صافی_ژاپنی #کراتینه_تخصصی
دستگاه کلامازون ایده‌آل برای روش‌های درمان موهای آسیب‌دیده و همچنین خشک‌کردن با استفاده از انرژی حرارتی است که می‌تواند باعث کاهش زمان قرار گرفتن مواد روی موی سر و خشک شدن به صورت یکسان و کارآمد در مدت زمان کوتاه بدون آسیب رساندن به مو شود.
دستگاه کلامازون تکنولوژی پیشرفته‌ای دارد که با ایجاد گرمای یکنواخت باعث می‌شود موادی که روی سر قرار دارد چه مواد کراتینه یا موادهای بوتاکس و ویتامین‌ها به خوبی جذب مو شود. دستگاه کلامازون انواع مختلفی دارد با درجه‌های متفاوت که با توجه به نوع و نیاز مو تنظیم می‌شود.
متخصصین سالن که خدمات درمانی برای موهای مشتریان خود انجام می‌دهند می‌توانند در مدت زمان مکث مواد از این دستگاه استفاده کنند تا مواد با کیفیت بسیار بیشتر جذب مو شود و نتیجه خدماتی را که انجام می‌دهند را به بهترین شکل ببینند.
این دستگاه به لطف ترکیب لوله کوارتز از سلامت مو محافظت می‌کند و با خشک کردن 17٪ رطوبت مو را حفظ می‌کند ، موها را مرطوب و سالم نگه می‌دارد. اوزون کلامازون علاوه بر حالت دهی ، خوشبو کننده و تمیزکننده موثر مو است و سرعت چرخش در پوست سر را تسریع می‌کند و کراتینه مو را گسترش داده و از آن پشتیبانی می‌کند. 

#کلامازون #دستگاه_کلامازون #اوزونتراپی #اوزون_تراپی #هیرتراپی #سلامت_مو
واسه همدیگه خوب بخوایم،

خدا به دل آدما نگاه میکنه💎🦋

#بهترین_خودت_باش 

___________________💄

‎#سالن_زیبایی_مشهد #مشهد #زیبایی #میکاپ #عروس #شنیون_مو #میکاپ_لایت  #میکاپ_چشم #میکاپ_گریم #میکاپ_اروپایی #میکاپ_فشن #میکاپ_شاین #شنیون_باز #شنیون_عروس #اکستنشن_مژه #اکستنشن_مو #کراتینه_مو #کاشت_ناخن #لیفت_ابرو #فیشیال_صورت #لیفت_مژه #زیبایی_صورت#نیوشا_بیوتی#شنیون_اروپایی #شنیون_بافت #بافت_مو #اوزون_تراپی
دستگاه ماکرومیست چیه؟؟

اول اینو بهت بگم : برای اینکه نتیجه کار کراتینت خوب بشه اصلا نیازی به هیچ دستگاهی نداری 🥰 خیالت راحت✔️

خب حالا بیا بهت بگم‌ ماکرومیست چیه؟

یه نوع دستگاه که چند تا نور مختلف داره
۹ لایت هست ۳ لایت هم هست💖

نورهای / قرمز / آبی / سبز
سه رنگ اصلی این دستگاه که به ترتیب
🔴نور قرمز : برای باز کردن فلس مو
🔵نور آبی : فلس مو رو میبنده
🟢نور سبز : اوزون تراپی 

💎💎
خب حالا میخام به چیز مهم تر بهت بگم
که از این دستگاه کجا ها نمیتونی استفاده کنی❌️❌️❌️

❌️برای کسانی که توی بدنشون پلاتین دارن
یا یکی از دندن هاشون ایمپلنت شده❌️

❌️ برای خانم های باردار ❌️

❌️وقتی مواد کراتین یا پروتین یا حتی پلکس روی موی مشتریه و موها خیسه❌️

____________________/////___________

خب حالا اول این پست ♥️♥️کن
بعدش هر سوالی داری تو کامنت بنویس
حتما جواب میدم ✔️

___________________//////____________

صداقت اولویت آموزش منه 💚

keratin_amozshy

#کراتینه_مو#کراتین_تراپی#موی
#اوزون_تراپی#ماکرومیست#نانواستیم
#پلکس#تراپی#اتومو#موی_کوتاه 
#موی_فر#خانم_باردار#ابریشم_سازی
#موی_سوخته#درمان#احیا#
زندگی در جریان است ،چه بخواهیم چه نخواهیم اتفاقات خوب و بد وجود دارند واین ما هستیم که باید پر انرژی روزهای خوب و بد را بگذرانیم💫
پایان کار احیا واب رسانی مو ✨
#کراتین گرم#احیا وابرسانی مو آسیب دیده#پلکس تراپی#پروتئین_تراپی #اوزون_تراپی #احیا_صافی #
.
صفرتاصد تراپی مو🦋

موها علاوه بر زیبایی به درمان هم نیاز دارن با انجام تراپی مختص به موهاتون ، زیبایی و سلامت مو رو به خودتون هدیه کنید❣️

 و تشکر ویژه از باران عزیز و تدوین های زیباش🌹
edit_barangraphy

#تراپی_مو#صافی_مو#درمانموهایآسیبدیده#زن_زندگی_آزادی#هیراستایل#هیر#استایل_خاص#اینستاگرام#اکسپلور#نانوپلاستیا#اوزون_تراپی#کراتینمو#ابریشم_سازی_مو#شیرازکراتین_رها#رنگ_مو_خاص#بالیاژ_مو#پروتئین_تراپی#شیکُ_پیک
لایک و کامنت یادتون نره مهربونا😘
جهت رزرو نوبت و مشاوره 
۰۹۱۶۲۱۸۳۲۰۲

#درمان_مو #درمان_موهای_اسیب_دیده#کراتینه_موهای_آسیب_دیده #کراتین_تراپی #احیا_مو #طلا_تراپی #خاویار_تراپی#اوزون_تراپی #احیا_موی_آسیب_دیده #کراتینه_صافی #کراتین_احیا #کراتین_برزیلی #کراتین_گیاهی #کراتین_درمانی #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #موی_فر #موی_لخت_و_شلاقی #آبادان #کراتینه_سرد
انجام کار کراتینه و پروتئین تراپی برای مشتری نازم🤗یه مو کوتاه ☘️

fateme.keratin.nadi 
fateme.keratin.nadi 
fateme.keratin.nadi 
#کراتینه_مو #اوزون_تراپی #ابریشم_سازی_مو
فواید اوزون تراپی مو

برخی سوالات شما

ماندگاری اوزون تراچی چقدر است ؟

از 8 روز تا چندین هفته .

کاربردهای اوزون تراپی مو کدامند ؟

درمان موخوره شوره سر ، آماس و تاسی استحکام بخش ساقه و ریشه ، کنترل و قطع ریزش و کمک به رشد مجدد تقویت و آبرسانی و پاک کننده و ضد عفونی کننده ریشه و نرم کننده ساقه ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده و خوش رنگی زیبایی ،شفافیت و جلا افزایش ضخامت هر تار مو کنترل میزان اسیدیته و Ph بالانس چربی پوست

ایا اوزون تراپی مو را صاف میکند ؟

خیر-دستگاه اوزون یا میکرومیست قبل از کار احیا درمان و صافی استفاده می‌شود که وظیفه پاکسازی رطوبت رسانی اکسیژن رسانی کمک به باز شدن منافذ فلس های سطح کوتیکول مو تنظیم پی اچ کف سر تنظیم چربی کف سر رفع خشکی بیش از حد ساقه موهای بلند.

قیمت اوزون تراپی مو چقدر است ؟

برای قیمتها باید با مراکز معرفی شده شهر خودتان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *