پروتئین تراپی مو چیست وبا قیمت مناسب کجا خوبه انجام بدهیم ؟

آموزش هاشور ابرو در شیراز
آموزش هاشور ابرو در شیراز
بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران
بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران

پروتئین تراپی مو چیست وبا قیمت مناسب کجا خوبه انجام بدهیم ؟

پروتئین تراپی مو
پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو در سالن یکی از روش های درمانی موهای آسی دیده است که در مراکز کراتینه و احیای مو انجام می شود . در این نوشتار شما را با این روش درمانی آشنا می کنیم و مراکز معتبری که می توانید در این باره از آنها مشاوره بگیرید را برایتان معرفی می کنیم بصورتی که در کارت مجازی آنها ، شما به واتس اپ و پیج اینستاگرام instagram آنها دسترسی خواهید داشت . و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید.

تراپی مو

☀️پوکی مو☀️

🔅موهای ما از «پروتئین» تشکیل شده.

🔅حالا پوکی مو زمانی اتفاق می افته که «پروتئین» و «رطوبت» و «چربی» موهامون از بین بره از بین میره😰

🔅علت اصلی پوک شدن موهامون:
✔️استفاده از مواد شیمیای نامرغوب(رنگ، دکلره، مواد صاف کننده، مواد فر کننده)
✔️استفاده بیش از حد از وسایل حرارتی
✔️نداشتن روتین مناسب برای موهامون

🔅بهترین راه درمان پوکی مو، پروتئین رسانی به موهامون با
✔️ماسک های پروتئین رسان خونگی
✔️محصولات پروتئین رسان آماده توی بازار

🔅ولی از اونجایی که همیشه پیشگیری بهتر از درمانه، باید تا اونجایی که میتونیم از پوک شدن موهامون جلوگیری کنیم که کارمون به درمان نکشه☺️

🔅شما تاحالا تجربه ی پوک شدن موهاتون داشتید؟

پوکی مو

اگر اگر درباره درمان پروتئین تراپی مو سردرگ هستید و می پرسید آیا باید از آن استفاده کنید – تنها نیستید. دانستن اینکه آیا موهای شما تشنه پروتئین هستند ، می تواند مشکل باشد – درست مانند پیدا کردن بهترین درمان پروتئینی برای موهایی که این کار را انجام می دهند.

به همین دلیل است که ما این پست را با اطلاعاتی درباره همه چیز پروتئین بسته بندی کرده ایم! ما در مورد 5 نشانه هشدار دهنده که باید مراقب آنها باشید و همچنین 5 روش بهترین درمان پروتئین مو به شما می گوییم.

بعلاوه ، ما به بسیاری از سالات دیگر مربوط به پروتئین که می دانیم برای دانستن پاسخ آنها مشتاق هستید ، پاسخ خواهیم داد!

اوزون تراپی مو و بهترین مراکز اوزون تراپی مو در تهران

نشانه هایی که نشان می دهد موهای شما نیاز به پروتئین تراپی دارد

پروتئین تراپی مو


قبل از اینکه به دنبال مناسب ترین درمان پروتئین مو برای موهای خود باشید ، ممکن است از خود بپرسید “آیا موهای من اصلا به پروتئین احتیاج دارد؟”. این یک سوال عالی برای شروع است – درمان پروتئینی همیشه مورد نیاز نیست.

بسیاری از مردم فکر می کنند داشتن موهای خشک نشان می دهد که موهای شما به پروتئین بیشتری نیاز دارند. با این حال ، خشکی به تنهایی دلیل کافی برای درمان موهای شما با پروتئین نیست. اگر موهای شما خشک است ، ابتدا یک نرم کننده نرم کننده نرم کننده را امتحان کنید تا رطوبت را برگرداند. تنها در صورت عدم موفقیت ، شما باید درمان پروتئینی را شروع کنید.

در اینجا 5 نشانه وجود دارد که نشان می دهد موهای شما برای درمان پروتئین فریاد می زند:

  • موهای شما حالت ارتجاعی خود را از دست داده است. یکی از نشانه های واضح اینکه موهای شما ممکن است به کمی پروتئین نیاز داشته باشد ، از بین رفتن خاصیت ارتجاعی است. این ترفند کوچک را امتحان کنید: یک تار کوچک از موهای خود را بگیرید و به آرامی آن را بکشید. اگر رشته بعد از کشیده شدن به حالت طبیعی خود باز نگردد ، یا بدتر از آن – محکم شود ، این احتمال وجود دارد که شما نیاز به درمان پروتئین مو برای خود داشته باشید.
  • موهای شما رنگ آمیزی شده است. اگر موهای شما مقدار زیادی رنگ مو مشاهده کرده باشند ، می توانند از پروتئین بیشتری استفاده کنند. موهای رنگ شده بسیار متخلخل هستند و حتی بیشتر از موهای طبیعی آسیب پذیر هستند. درمان پروتئینی به تقویت موهای رنگ شده و حفظ تارهای موی سالم و قوی کمک می کند.
  • شکستن و ریزش. در حالی که از دست دادن 100 تار در روز کاملاً طبیعی است و نباید زنگ خطر را به صدا درآورد ، ریزش بیش از حد می تواند نشانه کمبود پروتئین در موهای شما باشد. به خصوص ، اگر این مو از ریشه نباشد (پیاز سفید نداشته باشد). این بدان معناست که موهای شما به راحتی می شکند – و ممکن است لازم باشد برای تقویت موها به درمان های پروتئینی مراجعه کنید.
  • موهای شما شل و سفت است. برخورد با موهای صاف ، شل یا تار نشانه دیگری است که ممکن است به پروتئین نیاز داشته باشد. پروتئین به احیای تارها کمک کرده و موهای شما را به طرز محسوسی کاهش می دهد.
  • تخلخل بالا. اگر موهای شما بسیار متخلخل است ، به احتمال زیاد شکاف ها و پارگی هایی در تارها وجود دارد که موها را آسیب پذیرتر می کند. از آنجا که این نوع موها اغلب بیش از حد آب جذب می کنند ، ممکن است گره خوردن و وز شدن یک تجربه آشنا باشد. درمان پروتئینی به موهای متخلخل کمک می کند تا مواد مغذی مورد نیاز خود را تامین کرده و این شکاف ها را ببندند. مطمئن نیستید موهای شما متخلخل است یا خیر؟ در اینجا یک آزمایش کوچک وجود دارد: یک تار موهای خود را در یک کاسه کم عمق آب قرار دهید. اگر موها فرو رفتند ، بسیار متخلخل هستند.
»»»»»»  کراتین یا بوتاکس مو ؟

اگر هنوز مطمئن نیستید که آیا موهای شما به پروتئین احتیاج دارد یا خیر ، درخواست مشاوره در آرایشگاه محلی شما ایده خوبی است. انجام درمان پروتئینی مو در آرایشگاه ، نقطه شروع عالی برای افرادی است که کاملاً خواص پروتئین آشنا هستند و ممکن است در مورد نیاز به آن شک داشته باشند.

درمان پروتئین مو چیست؟

بیایید توضیح دهیم که درمان پروتئین در واقع چیست. به بیان ساده ، موهای ما پروتئین است. پروتئینی به نام کراتین بیشتر تار مو را تشکیل می دهد و آن را سالم ، قوی و پر از کشش می کند.

اما با آسیب های ناشی از حالت دادن و مراقبت ، آلودگی ، رنگ آمیزی و سایر مواردی که موهای شما را چندان خوب نمی کند ، کراتین شروع به تجزیه می کند.

برخی شیوه های زندگی و رژیم غذایی نیز می تواند منجر به کمبود کلی کراتین در بدن شما شود. از آنجا که حفظ یک رژیم غذایی متعادل و غنی از پروتئین برای رشد سالم مو ضروری است (برخی حتی ادعا می کنند که برخی غذاهای غنی از پروتئین می توانند موهای شما را سریعتر رشد کنند!) ، عدم مصرف پروتئین کافی می تواند به ریزش مو کمک کند.

ترکیب رژیم غذایی نامناسب و آسیب های ناشی از حالت دادن باعث می شود تارهای موی شما بشکند و موهای شما ظاهر ناراحت کننده ای داشته باشد. در آن زمان است که ممکن است از پروتئین مو به کمک نیاز داشته باشید.

درمان پروتئینی مو محصولی است که حاوی پروتئینی است که مو به راحتی می تواند آن را جذب کند و برای تقویت و ترمیم کراتین عمل می کند.

»»»»»»  ترمیم ریشه ریباندینگ

عملکرد پروتئین تراپی مو چگونه است ؟

درمان پروتئینی مو با اتصال پروتئین های هیدرولیز شده به کوتیکول مو و سخت شدن لایه کوتیکول ، موهای شما را ترمیم می کند.

اگر سوراخ هایی در کوتیکول مو وجود داشته باشد ، درمان با پروتئین این شکاف ها را برطرف کرده و در اطراف ساقه مو سدی قرار می دهد تا آسیب های بعدی را کاهش دهد. به این ترتیب ، موها را قوی تر و ترمیم می کند.

آیا پروتئین برای موهای شما مفید است؟


استفاده از پروتئین درمانی برای موهای شما فواید زیادی دارد. این می تواند روشی فوق العاده برای ترمیم موقت موهای آسیب دیده با پر کردن شکاف های موجود در کوتیکول مو باشد که در اثر حالت دادن یا آسیب ناشی از گرما ایجاد می شود. آنها همچنین در کاهش شکستگی موثر هستند و موهای شما را نرم تر ، قوی تر و براق تر می کنند.

اما اگر می خواهید بپرسید “آیا درمان با پروتئین می تواند به موها آسیب برساند؟” ، پاسخ این است که استفاده بیش از حد از این درمان ها می تواند “عوارض جانبی” داشته باشد. افزودن مقدار بیش از حد پروتئین به موهای شما می تواند باعث خشکی ، شکنندگی و سفتی آنها شود ، بنابراین اولین قدم شما باید بررسی کنید که چند بار باید از پروتئین خود استفاده کنید – و به آن پایبند باشید.

به علاوه ، بیشتر درمان های پروتئینی باید همیشه با یک حالت تهویه عمیق همراه باشد تا رطوبت را بازیابی کرده و تارهای موهای شما سفت و ترد نشوند.

مهمترین نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که بیشتر انواع پروتئین مو برای موهای آسیب دیده استفاده می شود ، نه موهای سالم (اما شاید کمی خشک) یا حداقل آسیب دیده.

پروتئین تراپی مو چند وقت به چند وقت مورد نیاز است ؟


اینکه هر چند وقت یکبار یک درمان پروتئینی انجام دهید به نوع درمانی که انتخاب می کنید و همچنین نوع موی شما بستگی دارد. برخی از انواع ملایم تر درمان پروتئین را می توان بیشتر استفاده کرد (به عنوان مثال ، هفته ای یک بار یا بیشتر) ، در حالی که درمان های پروتئینی شدیدتر باید کمتر (هر 4 تا 6 هفته) و با احتیاط بیشتری مورد استفاده قرار گیرند. قبل از استفاده از درمان پروتئینی ، برچسب محصولات را که استفاده می کنید حتما بخوانید تا ببینید که چقدر باید از آن استفاده کنید – به موهای خود لطف خواهید کرد!

»»»»»»  احیا مو چیست ؟ و با قیمت مناسب کجا خوبه انجام بدهیم ؟

بهترین مراکز انجام پروتئین تراپی مو در تهران

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
هستی نجفی
هستی نجفی
کراتینه و احیا هستی
تهران ، نیاوران

برخی از سوالات شما

آیا درمان با پروتئین می تواند موها را رشد دهد؟

فراتر از روال معمول شامپو زدن ، نرم کردن عمیق و حالت دادن به موهای طبیعی ، درمان پروتئین راهی عالی برای مراقبت از موهای شما است. … استفاده از درمان پروتئینی برای موهای طبیعی شما به تغذیه و تقویت موها کمک می کند و از حداکثر رشد آنها اطمینان حاصل می کند.

درمان پروتئینی با موهای شما چه می کند؟

درمان های پروتئینی مو را با انواع مواد مغذی و پروتئین تقویت می کند تا به بازسازی و تقویت تارهای مو کمک کند. … خوب ، موی انسان از پروتئین های سفت و فیبری مانند کراتین ساخته شده است که به استحکام آن کمک می کند. وقتی موها فاقد این پروتئین هستند ، می توانند شروع به شورش کرده و بی روح به نظر برسند

چگونه می توانم تشخیص دهم که موهای من به پروتئین نیاز دارد؟

یک اینچ از موهای خود بردارید و آن را بکشید ، اگر کشیده یا شکسته نشد ، احساس خشکی و زبری کرد ، شکننده/آسیب دیده است و نیاز به درمان با رطوبت دارد. اگر موها بسیار کشیده شده و برنگشته و/یا شکسته شود ، شبیه آب نبات ، چرب یا پنبه ای باشد ، موهای شما به پروتئین نیاز دارد.

قیمت پوتئین تراپی مو در سالن چقدر است ؟

بسته به میزان و نوع درمان موهای شما قیمتها در سالنهای مختلف و شهرهای مختلف متفاوت است از 600 هزار تومان تا 5 میلیون تومان . براحتی از مراکز معرفی شده می توانید استعلام قیمت بگیرید.

پروتئین تراپی مو
سلاااام

اومدم با یک پست آموزشی جدید و پر چالش☺️

اگر از اکسپلور میای این پیج کلی آموزش رایگان داره هاااا گفته باشم😍

حالا بریم سراغ تکنیک مولتی فاکنشن👇🏻

مولتی یعنی چند عدد فانکشن یعنی تکنیک

مولتی فانکشن = استفاده از چند تکنیک با هم

حالا کی استفاده میکنیم؟
 هر موقع با مشتری برخورد کردیم که موهای کشسان داره ولی از ما انتظار کراتین داره😬 یعنی انتظار صافی بالا با وجود موی کشسان، همه میدونیم چنین مویی اول باید احیا بشه تا بتونیم انتظار صافی بالا داشته باشیم، حالا به هر دلیلی ( چه انتظار مشتری چه زمان کوتاه) نمیتونیم زمان زیادی بزاریم و تو چند جلسه موی مشتری رو درمان کنیم 

در این زمان میریم سراغ این تکنیک خفن🥰

حالا به چه صورت انجام میشه؟؟؟

✅موی مشتری با شامپو قلیایی شسته میشه و تمیز میشه 

✅مو خشک بشه

✅فاز یک پلکس اسپری بشه

✅۲۰ دقیقه مکث بشه

✅آبکشی خالی 

✅خشک کردن مو

✅مواد بوتاکس میزنیم و ۴۰ دقیقه مکث

✅براشینگ داغ لایه لایه

✅شستشوی کامل مو با آب خالی

✅به نم رسوندن مو و استفاده از کراتین احیا و صافی

✅در آخر و اتمام کراتین شستن با ماسک تثبیت

اینم از آموزش یک تکنیک خفن دیگه اگر مفید بود حمایت یادت نره که آموزشت حلال بشه❤️❤️

منتظر نظراتتون هستماااا👇🏻

#مولتی_فاکشن #تکنیکال_انالیز #تکنیکی#اموزش_کراتین #بوتاکسمژه #بوتاکسصورت #بوتاکس_جوانسازی #بوتاکس_کرج #بوتاکس_زیربغل #پروتئینتراپی #پروتئین_تراپی_مو #پلکسی #ورکشاپ_آموزشی #ورکشاپ #آموزش_رایگان #آموزش_مجازی #رایگان
مو فرفریِ ما🥰با یه آمبره موهای زیباشون زیباتر شده🥰

‏mirana.beautysalon 
‏fereshteh_hairartist 
#کراتین#احیای_مو#پروتئین_تراپی #پروتئین_تراپی_مو #رنگ_مو#هایلایت_مو #بالیاژ_مو #آمبره #آمبره_دخترونه #رنگساژ_دخترونه #رنگ_مو_خرم_آباد #شینیون #براشینگ #میکاپ #میکاپ_حرفه_ای #میکاپ_محفلی #اکستنشن_مژه #لیفت_مژه #اکستنشن_مو #هیدروژن_تراپی #کاشت_ناخن #لمینت_ناخن #فیشیال_کلاسیک #فیشیال_تخصصی #جوانسازی_دورچشم
بوتاکس مو و پروتئین تراپی چه فرقی با هم دارن؟!

بوتاکس مو و پروتئین تراپی هر دو از روش‌های درمانی جدید مو هستن که این روزها با استقبال زیادی هم روبه رو شدن💫🌱

ولی اکثر سالن دارها نمیدونن که تفاوت این دو محصول چیه؟ یا این تکنیک‌ها چطور اجرا میشه؟ یا اینکه بعد از درمان مو با هر کدوم از این محصولات چه نتیجه‌ای روی مو ایجاد میشه؟

تو این ویدیو ما بطور کامل تفاوت این دو محصول رو بررسی کردیم حتماً ویدیو رو تا آخر نگاه کنید و هر سؤالی داشتین تو کامنت بپرسین💬

ممنون از همراهیتون❤️

beutiran 
beutiran 
_____________________
#بوتاکس_مو #بوتاکس_تراپی #پروتئین_مو #پروتئینه_مو #پروتئین_تراپی #بوتاکسمو #احیامو #پروتئین_تراپی_مو #احیا_مو #آموزش_کراتین #تراپی_مو #آموزش_کراتینه_مو #ایران_بیوتی
اونایی که میگفتن موی کوتاه قشنگ نمیشه کجااان😄
بفرما ببینین و لذت ببرین😍

موهای به شدت سوخته خشک و دهیترانه که براشون آبرسانی،بوتاکس پروتئین با ماندگاری یک سال انجام دادیم...
skincare_keratin.kerman 
#بوتاکس_مو #پروتئین_تراپی_مو #مرکز تخصصی مو#آبرسانی_مو #نانوکراتین #ابریشم_سازی_مو
انجام لاین صافی و احیا برای مویی که اسیب دیده ، خشک و دهیدراته بود 🤩

موهاشون فقط با باد سشوار کاملا صاف و مرتب میشه و دیگه نیازی به اتو یا براشینگ ندارن 🥰

اگر تو هم از براشینگ خسته شدی کافیه عکس موهاتو دایرکت بفرستی تا بهت مشاوره بدم برای تجربه موهای لخت و سالم😘

m_keratiin 

#کراتینه_مو #کراتینه_صافی #صافی_مو #صافی_موهای_وز_آسیب_دیده_درخشندگی_مو #صافی_موی_فر #احیا_موی_آسیب_دیده #احیا #پروتئین_تراپی_مو
چی بود چی شدددد😍😍😍
.
.
میدونید چه موهايي نياز به صافي و احيا دارند؟؟🤔
.
من بهتون میگم😍👇🏻
.
✅وقتي موهاي شما در معرض انواع موادشيميايي قرار ميگيرند
✅وقتی به صورت مداوم رنگ موي خودتون رو تغيير میدید
✅وقتی موهاي خودتون رو مدام با وسايل حرارتي فر يا صاف مي كنید
✅وقتی استرس مداوم دارید
✅و يا وقتی مشكلات هورموني دارید
.
پس از مدتي كيفيت موي خود را از دست ميدید و موهاتون خشک و مرده میشه🤦🏽‍♀️☹️
.
میدونید چرا؟؟؟!!!!🤨🤔
.
👈🏻بخاطر از دست رفتن پروتئين اصلي مو يعني كراتين هست🫣🤓
.
اما ما با کمک دستگاه های پیشرفته براتون کراتین و پروتئین از دست رفته موهاتون رو بهتون برمیگردونیم😍
.
اونم با موندگاری دو ساااال🤩
.
چی بهتر از این؟؟؟!!!!😎
.
.
عزیزای دلم هر سوالی داشتین دایرکت در خدمتتون هستم 🥰
.
🆔️ haircolorsaharmousavi 
.
💢 از طریق این شماره هم میتونید برای مشاوره و تعیین وقت خدمات یا شرکت در دوره های آموزشی با من در ارتباط باشید.
📲 09101603060
.
.
#کراتینه_مو #کراتین #کراتینه_صافی #کراتین_مو #کراتینه_تخصصی #پروتئین_تراپی #پروتئین_تراپی_مو #ویتامینه_مو #ویتامینه_مورفع_ریزش_مو #سحر_موسوی #سحر_موسوی_آکادمی #تهران #تهرانگردی #احیا_موی_آسیب_دیده #احیای_مو #کراتینه_صافی_احیا_مو #درمان_مو_آسیب_دیده #رنگموترکیبی #لایت_مو #امبره_سامبره_بالیاژ_دکلره_دکاپاژ_کالرملتینگ_مش_پوش_سوئیت_مش_کاملا_حرفه_ای #رنگمو_فانتزی_کهکشانی_هایلایت_هافلایت_لولایت_مش
(✜❤️✜)
اینم ی قبل و بعد جذاب دیگه😍
.
.
نتیجه کار بعداز شستشو!
.
.
حال خوبیه همیشه شیک ومرتب باشی!
.
.
آمادهِ ی آماده☺️

______________
#بوتاکس_مو #پروتئین_تراپی_مو #کراتینمشهد #هایپراسترایت #کراتینثریا
#نانوپلاستیا_فلوراکتیو #مشهد #مشهدنانوکراتین #ازنتراپی #هیدروژن_تراپی_مو #احیامو #بھار1401 #هاشمیه_مشهد 

____________
جهت مشاوره و رزرو نوبت با ما درارتباط باشید دوستان
Follow:
keratin_sorayya 
📞09058508876
رویاهاتو دنبال کن اونا راهو بلدن 💚🌱

#کراتینه_موهای_آسیبدیده #احیامو #ارایشگاه #کرجیهااا #پروتئین_تراپی_مو #آکسپلور #پلکسرتراپی
♋🔆سلام عشقها❤️🌹 

✅ابریشم سازی موی بسیار بسیار آسیب دیده بر اثر کراتین و دکلره 

✅اول براشون لاین درمانی پلکس تراپی که ویدیشو جدا براتون میزارم کار شد و بعدش هم ابریشم سازی 

✅ابریشم سازی صافی شلاقی💯٪ 

✅ابریشم سازی احیا آبرسانی عمقی مو💯٪ 

✅مو کاملا شسته شده و فقط با باد سشوار خشک شده

❌❌دوستان زیاد از من این سوال رو میپرسید ما نسبت به آسیب و وضعیت موهای شما درصد صافی و لاینتون رو مشخص میکنیم❌❌
.
.
.
.
#ابریشمسازی_مو #کراتینمواحیا_مو #خاویار_تراپی_مو #موخورهگیری_با_قیچی 
#پلکس_تراپی_مو #ویتامین_مو #پروتئین_تراپی_مو #کلاژن_تراپی 
#صافی_مو #ابریشم_سازی_مو #بوتاکس_مو #کراتینه_مو
📌15%تخفیف ویژه عید فطر 📌
٫٫٫٬٫٫٫٫٫٫٫٫٬٫٫٫٫٫٫٫٫٬٫٫٫٫٫٫٫٫٬٫٫٫٫٫٫٫٫٬٫٫٫٫٫٫٫٫٬٫٫٫٫
سلااام خوشگل خانم‌ها😍
عیدتون مبارک🌟
📍 ✅پروتئين تراپى 
براى حفظ سلامت موهاتون بعد از هر بلوند كردن مو و جلوگيري از آسيب هاى ناشى از اتو و سشوار ممتد انجام لاين احيا همراه با صافيست كه زيبايى ظاهرى مو رو هم به همراه داره🍃🍃🍃
راستی استوریارو از دست نده و از تخفیفات جا نمون😌🏃🏻‍♀️
…………………………………………………………
neda_haircare
neda_haircare
neda_haircare
اگر از اکسپلور و یا هشتگ پست مارو میبینید حتما پیج مارو فالو کنید🙏🏼🥰
#احیا_صافی #پروتئین_تراپی_مو #درمان_موخوره #درمان_مو #صافی_احیا #پروتئین_تراپی #احیا_موی_آسیب_دیده #احیا_مو #مراقبت_مو #صافی_مو #کراتینه_مو
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.