لمینت ناخن در مشهد
لیمنت ناخن در مشهد
بهترین آرایشگاه کوتاهی مو کرج
در کرج کدام آرایشگاه بهترین کوتاهی و کوپ انجام میده؟

افزایش درآمد ناخن کار

افزایش درآمد ناخن کار
افزایش درآمد ناخن کار

اگر تازه وارد دنیای یادگیری مهارتهای کاشت ناخن شده اید و دنبال استخدام در این حوزه هستید این سوال برایتان پیش می اید که چطور ی افزایش درآمد ناخن کار اتفاق می افتد ؟ آیا همه اش کارکردن و کسب تجربه در سالن های زیبایی و آموزشگاههای آرایشگری است یا نه ؟ نیازمند اقدامات دیگری است که باید انجام دهید. اگر خواهان افزایش درآمد در حوزه کاشت و طراحی ناخن هستید حتما توصیه می کنم این نوشتار را با دقت مطالعه کنید .

بهترین مرکز کاشت ناخن تهران

راهکارههایی برای افزایش درآمد ناخن کار و مراکز کاشت ناخن

عاشق کارتان هستید ؟

امروزه مهارتهای آرایشگری وارد دنیای تخصصی شده اند یعنی شما کمتر می توانید آرایشگری را ببینید که در یک رشته تخصص کامل دارد و دنبال رشته های دیگر هم می رود زیرا که تخصص در یک رشته ، آنقدر وقت و زمان می طلبد که دیگر فرصتی باقی نمی گذارد و اگر ناخنکار مبتدی هستید و به زور و صرفا جهت درامد وارد این شغل شده اید باید بگویم که باید تجدید نظر کنید زیرا برای کار روی یک ناخن ، باید ساعتها وقت بگذارید و اگر علاقمند و عاشق کارتان نباشید با روزی یکساعت فعالیت کامل خسته و درمانده خواهید شد و تنها عاملی که می تواند شما را از این خستگی ها برهاند ، میزان علاقه ای است که گذر زمان را برایتان تهی از معنا کند . پس سراغ شغل و مهارتی بروید که واقعا دوستش دارید .البته در ایتدا ممکن است یک هنرجو بدلیل کسب نکردن مهارت های لازم ، کمی دلسرد شود که کاملا طبیعی است اما همان علاقه به کار است که باعث می شود این دلسردی ها به امید و کوشش بیشتر منجر شوند.

»»»»»»  بوتاکس مژه در مشهد

مهارت انجام کار عملی دارید؟

بارها و بارها دیده شده که هنرجو در دوره های آموزشی براحتی کار کاشت و طراحی ناخن را انجام می دهد ولی زمانی که دستهای یک مشتری غزیبه را در دست می گیرد چنان دچار استرسی می شود که عنان کار از دستش می رود. اگر می خواهید در کارتان بهترین عملکرد را داشته باشید به اشخاص توجه نکنید. به دستها و ناخن هایی که در دست دارید تمرکز داشته باشید و فقط تصویر نهایی کار را دنبال کنید . مانند یک بندبازی که تمام تمرکزش به هدفش که رویرویش می باشد هست و اگر بالا یا پایین را نگاه کند سقوط خواهد کرد. پس تمرکزتان به هدفتان باشد یعنی چیزی که می خواهید از کاشت و طراحی ناخن بدست آورید.

میزان درآمدی که می خواهید را می دانید ؟

این سوال مهمی است که برایتان ایجاد باور می کند. اگر ندانید چقدر می خواهید از دیای درون و بیرون شما به شما جوابی نمی رسد. مثل همان مسافری که نمی داند به کجا سفر می کند و وقتی از او می پرسید به کجا می روی می گوید نمی دانم ! پس هیچ وقت به مقصدش نخواهد رسید .

یک کاغذ و خودکار بردارید و درآن کامل و مشخص بنویسید که الان درآمدتان چقدر است و چقدر می خواهید بشود . کاملا مشخص کنید . این نوشته ها حاصل مطالعه ، چندین کتابهای موفقیت در حوزه کسب و کار است . وقتی میزان درآمدتان را می نویسید پیامی محکم صادر می کنید و هدف برایتان ایجاد می شود و سپس دائما به خود بگویید که من با این کاری که همین الان هم می توانم انجام دهم چگونه می توانم درآمدم را زیاد کنم.

»»»»»»  خدمات بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن کرج

خودتان عامل موفقیت خودتان هستید.

وقتی که خود را درگیر افزایش درآمد می کنید و مهارتهای انجام این کار را بخوبی در خود بروزرسانی کرده اید دائما ایده های زیادی به شما در وجودتان نقش می بندد که باید آنها در وقتی دریافت می کنید در جهتشان قدم بردارید . میزان درآمد شما یک شبه چندین برابر نخواهد شد. قدمها یکی پس از دیگری طی می شوند. شما باید شروع کنید و توکل کنید و وقتی کارتان را بخوبی انجام دهید مشتری هایتان ثابت می شوند و مشتری باریتان مشتری خواهد اورد. تمام ناخن کاران برتر الان کارشان را در روز اول با یک مشتری شروع کرده اند . پس تمرکزتان را روی مهارتهای خودتان بگذارید . هر چقدر ایمنی تر و قوی تر کار کنید مشتری هایتان به مرور زیاد خواهند شد و زمانی که تایم کاریتان پر شد آن موقع قیمتهایتان را مثل ناخنکاران حرفه ای بالاتر می برید . البته حوزه تبلیغات هم می تواانید شروع کنید که ما در این سایت درباره آن توضیحاتی داده ایم که می توانید از این مقاله کمک بگیرید. – تبلیغات سالن زیبایی را از کجا شروع کنم ؟

درباره میزان درآمد ناخنکاران هم اگر سوال می کنید بدانید که این مبلغ برای هر کس متغییر است . این مبلغ از ماهیانه دو سه میلیون شروع می شود و ممکن است تا 40 میلیون هم برسد . بخصوص برای ناخن کاران که بصورت حرفه های هم مرکز تخصصی دارند و هم خدمات آموزشی . بله می شود از ناخنکاری به درآمد یک مرکز کاشت ناخن رسید! شما چطور این باور را دارید ؟

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *