میکروشیدینگ ابرو در مشهد
بهترین مراکز میکروشیدینگ ابرو در مشهد
کراتینه موی فر
کراتینه موی فر جواب می دهد ؟

فیشیال صورت چیست و با قیمت مناسب کجا انجام بدهیم ؟

فیشیال
فیشیال

فشیال پوست صورت یکی از خدمات نوین درمانی و زیبایی مراقبت پوست در کلینیک های زیبایی است که به دارای مراحل گوناگونی است . مزایای عمده آن روشن شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی پوست صورت می باشد . در واقع کسانی که دچار انواع جوش و آکنه و لکه های پوستی هستند، اگر پوستشان بیش از حد خشک یا چرب است، یا اگر از باز بودن منافذ پوست خود رنج می برند ، علاوه بر استفاده از انواع ماسک خانگی یا ماسک ورقه ای صورت، فیشیال پوست می تواند روش مناسبی برای رفع تمام این مشکلات باشد. در این نوشتار به بررسی کامل فیشیال پوست می پردازیم و شما را با بهترین روش پاکسازی کلاینت آشنا می کنیم .

همچنین به معرفی برخی از بهترین ککلینیک های زیبایی و مراکز فشیال و پاکسازی پوست می پردازیم بصورتی که در کارت مجازی انها شما به واتس آپ و پیج اینستاگرامشان دسترسی خواهید داشت و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید.

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
آموزشگاه آرایشگری لیدا
لیدا رهامی(کرج)
آموزشگاه آرایشگری کرج- لیدا
karaj-كرج عظيميه
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه

فیشیال صورت چیست؟

به مجموعه ای از شیوه های مراقبتی ( انواع روشهای درمانی و زیبایی )که روی پوست صورت در کلینیک زیبایی و یا در خانه انجام می شود و هدف از آن روشن تر شدن و جوانی و زیبایی پوست صورت است . برای دیدن نتیجه فشیال نیاز به زمان زیادی نیست . با توجه به نوع پوست هر فرد ، مزیتهای این روش برای هر کسی ممکن است متفاوت تر از بقیه باشد . اما بطور کلی فیشیال صورت برای پیشگیری از پیری پوست انجام می شود. بدینگونه که به کمک آبرسانی پوست روند پیری را به تاخیر می اندازد .پاک‌سازی، لایه‌برداری و آب‌رسانی عمیق به پوست باعث می‌شود منافذ باز پوست بسته و سلول‌های مرده نیز از پوست جدا شوند. در کلینیک های زیبایی این کار در چندین مرحله برای نتیجه گیری بهتر انجام می شود . از دیگر کاربردهای فیشال پوست نیز می‌توان به کلاژن سازی اشاره کرد.

مراحل انجام فشیال صورت در کلینیک زیبایی

چون پوست ها یکسان نیستند پس مراحل انجام فیشیال هم برای افراد مختلف متفاوت است ولی معمولا یک روند کلی در کلینیکهای زیبایی انجام می شود که در اینجا به آنها می پردازیم :

معمولا در مراجعه به کلینیک زیبایی با چنین مراحلی برای فیشیال صورت مواجه خواهید شد.

 1. مورد مشاوره قرار می گیرید.

  فرمی برای مراجعه کننده داده می شود که سوالاتی نظیر داشتن بیماری پوستی، رژیم غذایی، مقدار آبی که فرد می‌نوشد و … در آن تهیه شده که پاسخ صیحیح به آنها روند درمان را جلو می برد تا بهترین نتیجه کسب شود .

 2. انجام کامل پاکسازی پوست

  قبل از انجام پاکسازی پوست نیاز است که پوست آماده این کار شود . تمیز کردن با تمیزکنند ها و پنبه می تواند شروع این روند باشد . این کار ممکن است چندین بار تکرار شود تا کاملا پوست تمیز شود . پس از تمیز شدن پوست منفاقذ پوستی با دقت توسط متخصص و دکتر مورد بازبینی قرار می گیرد.

 3. بخار دادن پوست

  با توجه به میزان حساسیت پوست شما از بخور استفاده می شود تا انواع جوش های سر سیاه و سفید براحتی خروج پیدا کنند.

 4. درماپیلینگ (Dermaplaning)

  این مرحله شامل ماساژ پوستی و تیغ زنی موهای پوستی است که با تیغ های مخصوصی انجام می شود . در واقع سلولهای مرده پوستی در مرحله از پوست جدا می شوند .

 5. ماسک پوستی و کرمهای تقویتی

  با توجه به نیاز پوست از ماسکهای پوستی و کرمها و سرمهای تقویتی استفاده می شود . شادابی و جوانی پوست در این مرحله بهتر قابل لمس خواهد بود بخصوص ماسکی که با توجه به نیاز پوست شما ، مورد استفاده قرار می گیرد در این امر بسیار مهم و حیاتی است .

»»»»»»  هزینه پاکسازی پوست و فیشال صورت چقدر ؟

انواع فیشیال صورت

در کلینیکهای زیبایی شما به شما انواع فیشیال پیشنهاد می شود که بد نیست درباره آنها بیشتر بدانید . در این بخش به معرفی بیشتر این موضوع می پردازیم .

فیشیال ساده Facial

در فیشیال ساده (Facial) با استفاده از اسکراب‌ های ملایم، پاک سازی و لایه‌برداری پوست انجام می‌شود. که در بالا مراحل آنرا توضیح داده شد . همچنین با استفاده از ماساژهای ریلکسی، منافذ باز پوست را به‌خوبی تمیز می‌کنند و در انتها ماسک مناسبی را بر روی پوست می‌گذارند. فیشیال ساده در واقع بهتر است هفته ای یکبار انجام شود و بیشتر برای کسانی است که زمانی زیادی نمی خواهند صرف انجام فیشیال کنند و بصورت سطحی اینکار انجام می شود .

فیشیال کامل (Full Facial)

وقتی فیشیال ساده با عمق بیشتری از لایه برداری انجام شود فیشیال کامل می شود. البته در برخی کلینیکهای زیبایی ماساژ سرو و گردن و شانه ها را هم به آن اضافه می کنند .

اکسیژن تراپی (Oxy Facial)

اکسی فیشیال در واقع بعد از انجام فیشیال است و مکمل آن است . رساندن اکسیژن عمیق به پوست در این مرحله انجام می شود که کلاژن سازی پوست را منجر می شود . اکسیژن تراپی آندسته از خدمات مکمل کننده است که خیلی مورد توجه خانم های جوان و عروس هاست و معمولا بعد از انجام فیشیاال آنرا انجام می دهند .

گالوانیک فشیال کامل (Galvanic Spa Facial):

گالوانیک فیشیال به کمک ژلهای مخصوص بصورت ماساژهای تخصصی صورت و گردن انجام می شود . ک همعمولا پیشنهاد 10 جلسه ای برای انجام آن به شما می ود و هفته یک تا دو بار هم زمان انجام آن تعیین می شود .

البته خدمات مکملی دیگر هم غیر از اینها وجود دارد که بنوعی مکمل کننده فیشیال هستند و در کلینک های زیبایی با توجه به نیازهای پوستی مراجعه کننده انجام می شود که در زیر فهرستی از آنها را می توانید مشاهده کنید :

 • رولر ماساژ غبغب و گردن (Neck Roller Massage)
 • اولتراسوند فیشیال (US Facial)
 • میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion Facial)
 • لایت تراپی (Light Rejuvenation Facial)
 • مایکرو کارنت کامل (Microcurrent Full Facial)
 • مایکرو کارنت ساده (Microcurrent Mini Facial)
 • استفاده از جیت رولر (گوی سرد)
 • فیشیال با مواد کربوکسی
 • تخلیه جوش‌ها توسط تیرکومدون
 • اسکم تراپی

LED تراپی در اصفهان

LED تراپی نوعی نور درمانی است که با استفاده از طول موج های مختلف نور صورت میگیرد، برای برطرف کردن مشکلات پوستی مانند آکنه، از بین بردن التهابات پوستی، بهبود آثار پیری پوست، کاهش چروک و … استفاده میشود. افرادی که برای درمان مشکلات پوستی خود از محصولات درمانی نتیجه نگرفته اند، معمولا از لایت تراپی استفاده میکنند. این روش کاملا امن است و برای انواع پوست مناسب است و هیچ گونه سوختگی و تغییر رنگی در پوست ایجاد نمیکند
????❤️?
بیوتیشن تراپیست  اصفهان

»»»»»»  بهترین مراکز فشیال و پاکسازی پوست نیاوران تهران

دستگاه هیدروفیشیال

میخوام دستگاه هیدروفیشیال رو بهتون معرفی کنم ولی قبل اینکه راجب این دستگاه بنویسم میخوام یکم راجب لزوم استفاده از این دستگاه برای پوستمون رو توضیح بدم.اولا اینکه چرا پوست ما به پاکسازی نیاز داره؟ خب پوست همه ما در معرض هوای آلوده،استرس،فشارهای عصبی،کم خوابی و یک سری کرم ها و لوازم آرایش قرار داره که همه اینا دست به دست هم میدن وبه مرور باعث پیر شدن پوست ما میشن و علاوه بر این قسمتی از این آلودگی های هوا و کرم های آرایشی در پوست ما نفوذ میکنن و با مواد شوینده و پاک کننده هایی که ما روزانه استفاده فقط میتونیم قسمتی از این آلودگی ها رو پاک کنیم و مقداری از این آلودگی ها به عمق پوست نفوذ پیدا میکنه. ما با کمک چندین متد تخصصی پاکسازی این آلودگی ها رو از عمق پوست شما تخلیه میکنیم که باعث شفافیت پوست شما میشه و دوما با مغزی کردن پوستتون و ماساژ هایی که روی پوستتون انجام میشه کلاژن سازی رو توی پوستتون تحریک میکنه که موجب قوام و سفتی پوستتون میشه
دستگاه هیدروفیشال جدیدترین و بروزترین دستگاه پاکسازی هستش که همه ی این ویژگی ها رو داره و به شما کمک میکنه پوست جوان ،زیبا،شفاف و شادابی داشته باشین. شما میتونید در کلینیک ما علاوه بر پاکسازی مطمئن پوستتون رو با بهترین مواد تغذیه و ویتامینه کنید و برای یک عمر بیمه کنید پوست خودتون رو.

مرکز فیشال صورت اصفهان

سالن زیبایی اصفهان
الهه اسکندری (اصفهان)
سالن زیبایی الهه ی ونوس
آدرس:isfahan-اصفهان
سالن زیبایی مریم مرادی
مریم مرادی (اصفهان)
سالن زیبایی مریم مرادی
آدرس:isfahan

فیشال صورت یک روش درمانی پوستی است که منافذ پوست را پاکسازی کرده، سلول های مرده پوست را از بین برده و مشکلات شایع پوستی را با استفاده ماسک های متناسب با پوست شما درمان می کند. فیشال طی چندین مرحله روی پوست صورت انجام می شود. این امر باعث جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و به آن ظاهری شاداب تر، جوان تر و سلامت تر می بخشد.

پاکسازی پوست چیست

پیلینگ Peeling به معنی برداشتن قشر سطحی از روی پوست است. این عمل پاکسازی پوست یا لایه برداری پوست (پیلینگ) گفته می شود که توسط این عمل یک لایه سطحی از سلولهای مرده پوست که حاوی جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست بوده، برداشته می شود. در نتیجه این عمل، مشکلات پوستی مانند کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز از بین رفته و پوست حالتی شاداب و باطراوت پیدا می کند. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ در مجموعه زیبایی ما از متدهای مختلف و تخصصی مناسب پوست شما برای پاکسازی و حفظ شادابی و لطافت پوست شمامورد استفاده قرار میگیرد

برخی سوالات شما

سعی کردیم پاسخگوی بیشترین پرسش های پاکسازی پوستی شما عزیزان باشیم…

?به طور کلی میشه بگید پاکسازی پوست یعنی چی؟؟

۱_برداشت سلول‌های مرده لایه شاخی پوست یا اگزفولیشن (exfoliation)
۲_پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی سطح پوست
۳_کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه و بهبود خونرسانی و اکسیژن رسانی

?چرا باید پاکسازی پوست انجام بدیم؟؟

-پاکسازی پوست آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد (درمیست لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد )
-با انجام پاکسازی روتین از ایجاد لکه های پوستی و چین و چروک زودرس میتوانید جلوگیری کنید
-پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود
و همینطور برطرف کردن جوش های سرسیاه، سرسفید و منفذهای باز
لیفت و سفت شدن پوست
درمان گودی، سیاهی و پف زیرچشم
صاف و یکدست شدن رنگ چهره

»»»»»»  پاکسازی پوست در خانه
?هر چند وقت یکبار باید پاکسازی انجام بدیم ؟؟

بسته به نوع پوستتان متفاوت است :درصورتی که پوستی چرب دارید که مستعد جوش و اکنه است، هر دو هفته یک بار احتیاج به فیشیال پوست دارید( تا هنگامی که مشکل پوستی تان کاهش بیابد). واگر پوست تان ترکیبی از خشک و معمولی یا طبیعی است، ماهی یک بار فیشیال پوست کافیست.

?چرا حداقل ماهی یکبار به پاکسازی پوست نیاز داریم ؟؟

جالب است که بدانید پوست یك نوزاد هر 14 روز یك بار خودبه‌خود دوباره تازه می‌شود .
اما در 30 سالگی، 28 روز طول می‌كشد تا پوست دوباره تازه شود.
با توجه به این مدت زمان طولانی، سلول‌های پوست هم خشك می‌شوند و هم درخشندگی خود را از دست می‌دهند و سطح پوست با یک لایه سلول مرده پوشانده میشود.!!
بنابراین عزیزان انجام پاکسازی یک امر ضروری برای داشتن پوست سالم و درخشان است. نه یک کار لوکس و گاها مفرح …

?آیاپاکسازی و فیشیال پوست باهم تفاوت دارن؟؟

درفیشیال پاکسازی،لایه برداری ،آبرسانی عمقی و تغذیه پوست صورت می گیرد . زمانیکه پوست طی مراحل فیشیال از مواد مضر محیطی پاک شده و سپس هیدراته و آبرسانی شده باشد،بدون شک زیباتر ،جوانتر و شادابتر به نظر میرسد .
از دیگر مواردی که در فیشیال انجام می شود می توان به های فرکوئنسی، هیدرادرمی، درما فیشیال، ماسک LED (نور درمانی) اشاره کرد.

?زمان انجام هر جلسه فیشیال چقدر است؟؟

باتوجه به نوع پوست متفاوت است و بین ۱/۵ تا ۲/۵ متغیر است
معمولا در پوست های چرب و آکنه ای زمان پاکسازی بیشتر است

هیدرودرمی پوست یعنی چی؟

آبرسانی عمیق لایه درم پوست با کمک دستگاه گالوانیک که باعث افزایش طراوت و شادابی پوست میشود و کمک به کاهش چین و چروک سطحی پوست میشود
با هیدرودرمی میتوان انتظار کم رنگ شدن لکه های سطحی و یکنواخت شدن تم پوست و کوچک شدن منافذ پوستی را داشت .
هیدرودرمی باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و استحکام پوست میشود .همینطور بهترین درمان برای پوستهای خشک و اگزما دار و بیحالی و کدری پوست است.
بعداز اولین جلسه هیدرودرمی به راحتی تفاوت پوستتان را احساس میکنید و از شادابی و درخشش پوستتان متحیر خواهید شد

پاکسازی پوست
مرکز پاکسازی پوست
پاکسازی پوست
پاکسازی پوست در اصفهان
پاکسازی پوست

keratin.raponzel_badakhshan 
💎سالن زیبایی( تخصصی پوست و مو ) راپونزل
keratin.raponzel_badakhshan
💎* کراتین بدون دستمزد (کراتین بوتاکس پروتئین ابریشم سازی بصورت حرفه ای بدون دستمزد) 
keratin.raponzel_badakhshan
💎* کوتاهی و رنگ مو با جدیدترین متدها
keratin.raponzel_badakhshan
💎*اکستنشن و بافت مو 
keratin.raponzel_badakhshan
*💎پاکسازی و فشیال و ماساژ پوست صورت بصورت کاملا تخصصی 
keratin.raponzel_badakhshan
*💎اکستنشن،کاشت،لیفت و لمینت مژه
جهت رزرو نوبت پیج اینستاگرام ما را فالو کنید(دایرکت دهید) و یا با شماره ۰۹۳۳۳۲۶۸۱۶۵ تماس بگیرید.
پیج اینستاگرام:
Keratin.raponzel_badakhshan
💎آدرس..رودهن..بلوار امام خمینی.روبروی ساختمان ایران زمین.جنب املاک سلطانی.درب سفید پلاک ۱۴۳۱
#کراتینه
#فشیال_پوست 
#پاکسازی #بومهن_رودهن_پردیس
#فشیال
#اکستنشن مژه
#اسپایکی 
#والیوم_مژه 
#کراتینه_صافی 
#بوتاکس_مو 
#فشیال_پوست 
#رنگ_مو
#اکستنشن_مژه 
#اکستنشن_کلاسیک
#اسپایکی_مژه
#والیوم_مژه 
#مگاوالیوم_مژه
#لیفت_ابرو 
#لیفت_مژه 
#لمینت_مژه
#بوتاکس_مو 
#کراتینه_مو
#پروتئین_تراپی
لایت تراپی( نوردرمانی)😊⁣
⁣
⁣
برای رزرو نوبت دایرکت پیام بدید🌹⁣
⁣
⁣
⁣
#فیشیال #فشیال_تخصصی #فشیال #فشیال_vip #لایت_تراپی #لایت_تراپی_پوست #لایه_برداری_عمیق_پوست #نور_درمانی #نور_درماني #نوردرمانی #لایتتراپی #لایت_تراپی #دزفول_خوزستان_ایران #دزفول #خوزستان #اهواز #پرومیزد
واويلااااااااا از الان بگم نگين نگفتي فقط از دستش ندين 🤩🤩🤩🤩🤩

اسكراب شني مديان
اورجينال 
٣٠٠ ميل
انقضا ٢٠٢٧
روشن كننده 
پاك كننده خفن 
شفاف كننده 
بر طرف كننده لك و كك و مك
معجزه برايه جوش سر سياه و جوش زير پوستي نرم كننده و ابرسان درجه يك پوست 

فقط تو يه جمله معجزه ميكنه شدييييد 

پوست مرده و كدر و خسته بدين 
پوست سفيد برقي و تحويل بگيرين 

قيمت ۸۹🤩🤩🤩

مناسب همه پوستا 
درست شده از شير و اووكادو و دانه هاي روغن عصاره هلو و گل رز 

مناسب صورت و بدن 

يك بار در هفته يه مقدار به پوست صورتتون ميزنين ماساژ ميدين بعد از ٢ دقيقه ابكشي ميكنين تامااام در همون لحظه معجزه رو رو صورتتون ميبينين 😍🤩😍

#اسكراب_صورت #اسكرابشني #لايه_برداري #روشنكننده_پوست #جوش_سرسیاه#ارایشی#مد#طراحی#پوست #فشیال #ماسک_صورت #کلیپ_فان
🌱حال خوب پوستت بامن🌱

💎انجام فشیال کلاسیک برای کلاینت عزیزم 💎

اینهمه همه میگن فشیال و پاکسازی فوایدش چیه اینم خدمت شما🤲🤗

ازجمله فواید فشیال بگم براتون که :
🌷درمان و پیشگیری از لک های پوستی 
🌷لیفت و سفت شدن پوست
🌷درمان گودی ،سیاهی و پف زیر چشم

golnaz_facial

🌷صاف و یکدست شدن رنگ پوست
🌷رفع جوش های سرسیاه ، سرسفید و منافذ باز
🌷برطرف کردن آسیب های پوستی و بهبود گردش خون
🌷جوانسازی کاهش چین و چروک ها ، شادابی و درخشان شدن پوست
 
📌جهت مشاوره رایگان و رزو وقت به دایرکت مراجعه کنید

#لیفتینگ #فشیال #فشیال_پوست #فشیال_تخصصی #پاکسازی_پوست #پوست #زیبایی #فشیال_کلاسیک #مشهد #مشهدیا #لاکچری #لباس #ارایش_دائم #مژه #لیفت
💢با فیشیال ماهانه از شر جوش های سر سیاه و خشکی و کدری و کم آبی پوستتون خداحافظی کنید و خود را برای داشتن پوستی صاف و شفاف آماده کنید ✅
#فیشیال_تخصصی #فیشیال_صورت #پاکسازی_صورت #پاکسازیپوست #جوش_سرسیاه #جوانسازی #درمان_جوش #درمااف #اتویصورت#هیدرژن_تراپی #هیدرودرمی #هیدرودرمی #هایفوتراپی_صورت #فیشال #فشیال #پاکسازی #متخصص_پوست_مو #آکنه #لایه_برداری_پوست #لکه_پوستی
اسکراب لایه بردار برنج بیوآکوا

روشن کننده

مرطوب کننده

لایه بردار ملایم

تنظیم چربی پوست

دارای دانه های اسکراب برنج طبیعی

تهیه شده از عصاره ی برنج، پرتقال، آلوئه ورا

حاوی ویتامین های مغذی پوست

نوع مواد ژل مانند

مناسب استفاده خانم ها و آقایان

۰مناسب پاکسازی و فشیال

اورجینال

انقضا 2025

☑️قیمت:65000

#اسکراب#اسکراب_برنج#اسکراب_صورت#اسکراب_بیوآکوا#لایه بردار_پوست#آرایشی#لوازم_آرایشی_بهداشتی#فشیال#پاکسازی
فوم شست و شو صورت ووچه
.
.
✅مناسب پوست های خشک و حساس
✅شست و شوی ملایم بدون ایجاد خشکی و احساس کشیدگی پوست
✅سازگار با پوست و مناسب برای استفاده روزانه
✅حاوی عصاره عسل و گل ختمی وآلوئه ورا و بابونه
✅افزایش نرمی شفافیت پوست و لطافت
✅فاقد سولفات مواد صابونی و پارابن
✅کمک به کاهش منافذ باز پوست
✅افزایش رطوبت پوست
✅پاک کننده ی چربی و آلودگی و صورت و آرایش
✅حاوی روغن رز هیپ و دکسپانتنول
✅آنتی باکتریال
✅آبرسان عمیق
✅ضد التهاب
.
.
✅برای اطلاع از موجودی و قیمت کارها دایرکت پاسخگوی شما عزیزان هستیم
.
.
ارسال به سراسر کشور
#میسلارواتر
#ووچه
#فوم_شستشو_صورت
#آبرسان
#پوست
#پوست_خشک
#پوست_چرب
#پوست_معمولی
#پاکسازی
#پاکسازی_صورت
#پاکسازی_پوست
#فشیال
#کلاینت
#پاک_کننده_صورت
#آرایشی
#بهداشتی
#آرایشی_بهداشتی
#آرایشی_عمده
#گالری_شهرزاد
دوست مهربونم لایک و کامنتت حمایت بزرگیه ،مهمون همیشگی باش تو پیجم خوشحال میشم🥰🥰

میله پیلینگ 🧚‍♀️
⚘ابزار تخلیه جوش های صورت ،مخصوصا جوش های سرسیاه و درآوردن موهای زیرپوستی

⚘پاکسازی صورت
⚘جنس این ابزار از استیل ضد زنگ میباشد
⚘نوک تیزآن برای ایجاد روزنه روی جوش استفاده میشود
⚘بعدازهربار مصرف با الکل ضدعفونی شود
⚘قیمت با احترام:۱۲تومان

ghazal_beuty1
ghazal_beuty1 

#میله_پیلینگ_صورت #پاکسازی_پوست_صورت #ماسک_ورقه_ای_صورت #ماسک_چای_سبز🍃 #ماسک_حلزون #اسکراب_صورت_و_بدن #ابرسان_صورت #سرم_ضدجوش #کرم_روشن_کننده #اسکراب_لب #فشیال #تیغ_اصلاح_صورت #سرم_آبرسان_تراست #پوستومو #آرایشی_باکیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *