ریموو تاتو ابرو در شیراز
ریموو تاتو ابرو در شیراز- مرکز پاک کردن تاتو ابرو
پاکسازی پوست در خانه
پاکسازی پوست در خانه

فیشیال صورت چیست و با قیمت مناسب کجا انجام بدهیم ؟

فیشیال
فیشیال

فشیال پوست صورت یکی از خدمات نوین درمانی و زیبایی مراقبت پوست در کلینیک های زیبایی است که به دارای مراحل گوناگونی است . مزایای عمده آن روشن شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی پوست صورت می باشد . در واقع کسانی که دچار انواع جوش و آکنه و لکه های پوستی هستند، اگر پوستشان بیش از حد خشک یا چرب است، یا اگر از باز بودن منافذ پوست خود رنج می برند ، علاوه بر استفاده از انواع ماسک خانگی یا ماسک ورقه ای صورت، فیشیال پوست می تواند روش مناسبی برای رفع تمام این مشکلات باشد. در این نوشتار به بررسی کامل فیشیال پوست می پردازیم و شما را با بهترین روش پاکسازی کلاینت آشنا می کنیم .

همچنین به معرفی برخی از بهترین ککلینیک های زیبایی و مراکز فشیال و پاکسازی پوست می پردازیم بصورتی که در کارت مجازی انها شما به واتس آپ و پیج اینستاگرامشان دسترسی خواهید داشت و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید.

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
آموزشگاه آرایشگری لیدا
لیدا رهامی(کرج)
آموزشگاه آرایشگری کرج- لیدا
karaj-كرج عظيميه

فیشیال صورت چیست؟

به مجموعه ای از شیوه های مراقبتی ( انواع روشهای درمانی و زیبایی )که روی پوست صورت در کلینیک زیبایی و یا در خانه انجام می شود و هدف از آن روشن تر شدن و جوانی و زیبایی پوست صورت است . برای دیدن نتیجه فشیال نیاز به زمان زیادی نیست . با توجه به نوع پوست هر فرد ، مزیتهای این روش برای هر کسی ممکن است متفاوت تر از بقیه باشد . اما بطور کلی فیشیال صورت برای پیشگیری از پیری پوست انجام می شود. بدینگونه که به کمک آبرسانی پوست روند پیری را به تاخیر می اندازد .پاک‌سازی، لایه‌برداری و آب‌رسانی عمیق به پوست باعث می‌شود منافذ باز پوست بسته و سلول‌های مرده نیز از پوست جدا شوند. در کلینیک های زیبایی این کار در چندین مرحله برای نتیجه گیری بهتر انجام می شود . از دیگر کاربردهای فیشال پوست نیز می‌توان به کلاژن سازی اشاره کرد.

مراحل انجام فشیال صورت در کلینیک زیبایی

چون پوست ها یکسان نیستند پس مراحل انجام فیشیال هم برای افراد مختلف متفاوت است ولی معمولا یک روند کلی در کلینیکهای زیبایی انجام می شود که در اینجا به آنها می پردازیم :

معمولا در مراجعه به کلینیک زیبایی با چنین مراحلی برای فیشیال صورت مواجه خواهید شد.

 1. مورد مشاوره قرار می گیرید.

  فرمی برای مراجعه کننده داده می شود که سوالاتی نظیر داشتن بیماری پوستی، رژیم غذایی، مقدار آبی که فرد می‌نوشد و … در آن تهیه شده که پاسخ صیحیح به آنها روند درمان را جلو می برد تا بهترین نتیجه کسب شود .

 2. انجام کامل پاکسازی پوست

  قبل از انجام پاکسازی پوست نیاز است که پوست آماده این کار شود . تمیز کردن با تمیزکنند ها و پنبه می تواند شروع این روند باشد . این کار ممکن است چندین بار تکرار شود تا کاملا پوست تمیز شود . پس از تمیز شدن پوست منفاقذ پوستی با دقت توسط متخصص و دکتر مورد بازبینی قرار می گیرد.

 3. بخار دادن پوست

  با توجه به میزان حساسیت پوست شما از بخور استفاده می شود تا انواع جوش های سر سیاه و سفید براحتی خروج پیدا کنند.

 4. درماپیلینگ (Dermaplaning)

  این مرحله شامل ماساژ پوستی و تیغ زنی موهای پوستی است که با تیغ های مخصوصی انجام می شود . در واقع سلولهای مرده پوستی در مرحله از پوست جدا می شوند .

 5. ماسک پوستی و کرمهای تقویتی

  با توجه به نیاز پوست از ماسکهای پوستی و کرمها و سرمهای تقویتی استفاده می شود . شادابی و جوانی پوست در این مرحله بهتر قابل لمس خواهد بود بخصوص ماسکی که با توجه به نیاز پوست شما ، مورد استفاده قرار می گیرد در این امر بسیار مهم و حیاتی است .

»»»»»»  پاکسازی پوست در خانه

انواع فیشیال صورت

در کلینیکهای زیبایی شما به شما انواع فیشیال پیشنهاد می شود که بد نیست درباره آنها بیشتر بدانید . در این بخش به معرفی بیشتر این موضوع می پردازیم .

فیشیال ساده Facial

در فیشیال ساده (Facial) با استفاده از اسکراب‌ های ملایم، پاک سازی و لایه‌برداری پوست انجام می‌شود. که در بالا مراحل آنرا توضیح داده شد . همچنین با استفاده از ماساژهای ریلکسی، منافذ باز پوست را به‌خوبی تمیز می‌کنند و در انتها ماسک مناسبی را بر روی پوست می‌گذارند. فیشیال ساده در واقع بهتر است هفته ای یکبار انجام شود و بیشتر برای کسانی است که زمانی زیادی نمی خواهند صرف انجام فیشیال کنند و بصورت سطحی اینکار انجام می شود .

فیشیال کامل (Full Facial)

وقتی فیشیال ساده با عمق بیشتری از لایه برداری انجام شود فیشیال کامل می شود. البته در برخی کلینیکهای زیبایی ماساژ سرو و گردن و شانه ها را هم به آن اضافه می کنند .

اکسیژن تراپی (Oxy Facial)

اکسی فیشیال در واقع بعد از انجام فیشیال است و مکمل آن است . رساندن اکسیژن عمیق به پوست در این مرحله انجام می شود که کلاژن سازی پوست را منجر می شود . اکسیژن تراپی آندسته از خدمات مکمل کننده است که خیلی مورد توجه خانم های جوان و عروس هاست و معمولا بعد از انجام فیشیاال آنرا انجام می دهند .

گالوانیک فشیال کامل (Galvanic Spa Facial):

گالوانیک فیشیال به کمک ژلهای مخصوص بصورت ماساژهای تخصصی صورت و گردن انجام می شود . ک همعمولا پیشنهاد 10 جلسه ای برای انجام آن به شما می ود و هفته یک تا دو بار هم زمان انجام آن تعیین می شود .

البته خدمات مکملی دیگر هم غیر از اینها وجود دارد که بنوعی مکمل کننده فیشیال هستند و در کلینک های زیبایی با توجه به نیازهای پوستی مراجعه کننده انجام می شود که در زیر فهرستی از آنها را می توانید مشاهده کنید :

 • رولر ماساژ غبغب و گردن (Neck Roller Massage)
 • اولتراسوند فیشیال (US Facial)
 • میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion Facial)
 • لایت تراپی (Light Rejuvenation Facial)
 • مایکرو کارنت کامل (Microcurrent Full Facial)
 • مایکرو کارنت ساده (Microcurrent Mini Facial)
 • استفاده از جیت رولر (گوی سرد)
 • فیشیال با مواد کربوکسی
 • تخلیه جوش‌ها توسط تیرکومدون
 • اسکم تراپی

LED تراپی در اصفهان

LED تراپی نوعی نور درمانی است که با استفاده از طول موج های مختلف نور صورت میگیرد، برای برطرف کردن مشکلات پوستی مانند آکنه، از بین بردن التهابات پوستی، بهبود آثار پیری پوست، کاهش چروک و … استفاده میشود. افرادی که برای درمان مشکلات پوستی خود از محصولات درمانی نتیجه نگرفته اند، معمولا از لایت تراپی استفاده میکنند. این روش کاملا امن است و برای انواع پوست مناسب است و هیچ گونه سوختگی و تغییر رنگی در پوست ایجاد نمیکند
????❤️?
بیوتیشن تراپیست  اصفهان

»»»»»»  پلاژن تراپی چیست و سوالات مهم شما

دستگاه هیدروفیشیال

میخوام دستگاه هیدروفیشیال رو بهتون معرفی کنم ولی قبل اینکه راجب این دستگاه بنویسم میخوام یکم راجب لزوم استفاده از این دستگاه برای پوستمون رو توضیح بدم.اولا اینکه چرا پوست ما به پاکسازی نیاز داره؟ خب پوست همه ما در معرض هوای آلوده،استرس،فشارهای عصبی،کم خوابی و یک سری کرم ها و لوازم آرایش قرار داره که همه اینا دست به دست هم میدن وبه مرور باعث پیر شدن پوست ما میشن و علاوه بر این قسمتی از این آلودگی های هوا و کرم های آرایشی در پوست ما نفوذ میکنن و با مواد شوینده و پاک کننده هایی که ما روزانه استفاده فقط میتونیم قسمتی از این آلودگی ها رو پاک کنیم و مقداری از این آلودگی ها به عمق پوست نفوذ پیدا میکنه. ما با کمک چندین متد تخصصی پاکسازی این آلودگی ها رو از عمق پوست شما تخلیه میکنیم که باعث شفافیت پوست شما میشه و دوما با مغزی کردن پوستتون و ماساژ هایی که روی پوستتون انجام میشه کلاژن سازی رو توی پوستتون تحریک میکنه که موجب قوام و سفتی پوستتون میشه
دستگاه هیدروفیشال جدیدترین و بروزترین دستگاه پاکسازی هستش که همه ی این ویژگی ها رو داره و به شما کمک میکنه پوست جوان ،زیبا،شفاف و شادابی داشته باشین. شما میتونید در کلینیک ما علاوه بر پاکسازی مطمئن پوستتون رو با بهترین مواد تغذیه و ویتامینه کنید و برای یک عمر بیمه کنید پوست خودتون رو.

مرکز فیشال صورت اصفهان

سالن زیبایی مریم مرادی
مریم مرادی (اصفهان)
سالن زیبایی مریم مرادی
آدرس:isfahan
سالن زیبایی اصفهان
الهه اسکندری (اصفهان)
سالن زیبایی الهه ی ونوس
آدرس:isfahan-اصفهان

فیشال صورت یک روش درمانی پوستی است که منافذ پوست را پاکسازی کرده، سلول های مرده پوست را از بین برده و مشکلات شایع پوستی را با استفاده ماسک های متناسب با پوست شما درمان می کند. فیشال طی چندین مرحله روی پوست صورت انجام می شود. این امر باعث جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و به آن ظاهری شاداب تر، جوان تر و سلامت تر می بخشد.

پاکسازی پوست چیست

پیلینگ Peeling به معنی برداشتن قشر سطحی از روی پوست است. این عمل پاکسازی پوست یا لایه برداری پوست (پیلینگ) گفته می شود که توسط این عمل یک لایه سطحی از سلولهای مرده پوست که حاوی جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست بوده، برداشته می شود. در نتیجه این عمل، مشکلات پوستی مانند کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز از بین رفته و پوست حالتی شاداب و باطراوت پیدا می کند. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ در مجموعه زیبایی ما از متدهای مختلف و تخصصی مناسب پوست شما برای پاکسازی و حفظ شادابی و لطافت پوست شمامورد استفاده قرار میگیرد

برخی سوالات شما

سعی کردیم پاسخگوی بیشترین پرسش های پاکسازی پوستی شما عزیزان باشیم…

?به طور کلی میشه بگید پاکسازی پوست یعنی چی؟؟

۱_برداشت سلول‌های مرده لایه شاخی پوست یا اگزفولیشن (exfoliation)
۲_پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی سطح پوست
۳_کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه و بهبود خونرسانی و اکسیژن رسانی

»»»»»»  بهترین مراکز فشیال و پاکسازی پوست نیاوران تهران
?چرا باید پاکسازی پوست انجام بدیم؟؟

-پاکسازی پوست آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد (درمیست لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد )
-با انجام پاکسازی روتین از ایجاد لکه های پوستی و چین و چروک زودرس میتوانید جلوگیری کنید
-پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود
و همینطور برطرف کردن جوش های سرسیاه، سرسفید و منفذهای باز
لیفت و سفت شدن پوست
درمان گودی، سیاهی و پف زیرچشم
صاف و یکدست شدن رنگ چهره

?هر چند وقت یکبار باید پاکسازی انجام بدیم ؟؟

بسته به نوع پوستتان متفاوت است :درصورتی که پوستی چرب دارید که مستعد جوش و اکنه است، هر دو هفته یک بار احتیاج به فیشیال پوست دارید( تا هنگامی که مشکل پوستی تان کاهش بیابد). واگر پوست تان ترکیبی از خشک و معمولی یا طبیعی است، ماهی یک بار فیشیال پوست کافیست.

?چرا حداقل ماهی یکبار به پاکسازی پوست نیاز داریم ؟؟

جالب است که بدانید پوست یك نوزاد هر 14 روز یك بار خودبه‌خود دوباره تازه می‌شود .
اما در 30 سالگی، 28 روز طول می‌كشد تا پوست دوباره تازه شود.
با توجه به این مدت زمان طولانی، سلول‌های پوست هم خشك می‌شوند و هم درخشندگی خود را از دست می‌دهند و سطح پوست با یک لایه سلول مرده پوشانده میشود.!!
بنابراین عزیزان انجام پاکسازی یک امر ضروری برای داشتن پوست سالم و درخشان است. نه یک کار لوکس و گاها مفرح …

?آیاپاکسازی و فیشیال پوست باهم تفاوت دارن؟؟

درفیشیال پاکسازی،لایه برداری ،آبرسانی عمقی و تغذیه پوست صورت می گیرد . زمانیکه پوست طی مراحل فیشیال از مواد مضر محیطی پاک شده و سپس هیدراته و آبرسانی شده باشد،بدون شک زیباتر ،جوانتر و شادابتر به نظر میرسد .
از دیگر مواردی که در فیشیال انجام می شود می توان به های فرکوئنسی، هیدرادرمی، درما فیشیال، ماسک LED (نور درمانی) اشاره کرد.

?زمان انجام هر جلسه فیشیال چقدر است؟؟

باتوجه به نوع پوست متفاوت است و بین ۱/۵ تا ۲/۵ متغیر است
معمولا در پوست های چرب و آکنه ای زمان پاکسازی بیشتر است

هیدرودرمی پوست یعنی چی؟

آبرسانی عمیق لایه درم پوست با کمک دستگاه گالوانیک که باعث افزایش طراوت و شادابی پوست میشود و کمک به کاهش چین و چروک سطحی پوست میشود
با هیدرودرمی میتوان انتظار کم رنگ شدن لکه های سطحی و یکنواخت شدن تم پوست و کوچک شدن منافذ پوستی را داشت .
هیدرودرمی باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و استحکام پوست میشود .همینطور بهترین درمان برای پوستهای خشک و اگزما دار و بیحالی و کدری پوست است.
بعداز اولین جلسه هیدرودرمی به راحتی تفاوت پوستتان را احساس میکنید و از شادابی و درخشش پوستتان متحیر خواهید شد

پاکسازی پوست
مرکز پاکسازی پوست
پاکسازی پوست
پاکسازی پوست در اصفهان
پاکسازی پوست

کسانی که استفاده کردن نظرشانون رو بگن💜💜

#فشیال_پوست #فشیال #اسکین_کر #مراقبت_پوست #پوست_سالم #پوست #آراف #آبرسانی_پوست #کلاژن #skincare #skincaretips #skincare #skin #beauty #feshiyall_skin #feshiyal #feshiyall_skinپاکســازی #پاکسازی_صورت #پوست_چرب #پوست_خشک #پوست_شفاف #پوست_خشک #تونیک #تونر_صورت
اینستا با من قهر کرده 💔🥺
چند روزه اکسپلورم خراب شده و تموم پستایی که براتون با کلی عشق درست کردم دیده نمیشن. اما نمیخوام فعالیتمو متوقف کنم. چون تمام پستا از ته قلبم ایده گرفتن و دوست دارم کسایی که همراه پیجم هستن، همچنان انرژی مثبتم رو‌ پذیرا باشن 💔💔💔
.
_____________________________________________
💚 کژال خورشیدی 💚
_____________________________________________
.
#پاکسازی_پوست #پاکسازی_صورت #فیشیال_صورت #فیشیال #فیشال #فشیال #اسکین_کر #مراقبت_پوست #آکنه #جوش #ماسک_صورت #هایفرکوئنسی #هایفوتراپی #میکرونیدلینگ #مزونیدلینگ #پلاژن_تراپی #پلکسر #پلاسماجت 
.
#skincare #facial
🥰متشکرم ک این پست رو لایک میکنی

ا😍ین شنیون باز زیبا رو سیو کن حتما لازم میشه

💓یادش بگیر و ب کار ببر خیلی راحته

💥 بادوستات ب اشتراک بذار ویا اینکه استوریش کن تا خودشون ببینن 
bestchignon 
guzel.stylist

💯نظرتو رو واسم کامنت کن

💫ترکیب رنگ مو راحت داخل هایلایتا هست

#شنیون
#کراتین
#کاشت_مژه 
#فشیال
#ترکیبرنگمو
#رنگمو
#شنیون_باز
#شنیون_اروپایی
#میکاپ
#آموزش_شنیون
#بافتمو
تزریق 1سی سی ژل لب برای کلاینت عزیز

جهت مشاوره ورزرو نوبت به دایرکت مراجعه کنید.
#بوشهر
#شیراز
#مزوتراپی غبغب#آنزیم_بینی #میکرودرمال #میکرونیدیلینگ #فیلر #پلکسربینی #پلکسر پلک#خالبرداری #فشیال#بوتاکس#مزوتراپی جوانساز
ماساژ دادن پوست در کنار فشیال پوست یکی از رایج ترین خدمات پوست هست که دیگه همه باهاش اشنایید و میدونید من با ماساژ پوست صورت به شدت مخالفم و‌ترجیحم‌استفاده از ماساژور های التراسوند یا مینی هایفو هست اما خیلی از دانشجو هام گفتن کلاینت ازشون ماساژ میخواد و در این مطلب اول جهت صحیح ماساژ صورت و براتون گذاشتم در ادامه چند حرکت ماساژ گردن و دکلته براتون گذاشتم تا صورت و با دستگاه لیفت ماساژ کنید و برای ریلکسیشن ازین ماساژ های گردن و دکلته استفاده کنید حتما سیوش کن که برای خودت تو خونه ام اجرا کنی برای دوستاتم بفرست اگر نظری داری حتما بنویس برام سوالات و این زیر جواب میدم👷‍♀️👩‍⚕️
#ماساژ#پوست#زیبا#زن#حاملگی#بارداری#زناشویی#زیبایی #فشیال#گیلان#انزلی#ضدآفتاب
A718
ماساژ ریلکسی 👇🏻💚
.
💚 استفاده از گوی یخ، با چند روش خیلی هم فایده داره هم لذت بخشه:
.
💚 قبل استفاده حتما توی یخچال قرار بگیره.
💚 سطح پوست آغشته به مواد مغذی باشه.
💚 روی ماسک استفاده بشه.
💚 بعد ماساژ با دست، به کار بگیریم.
.
____________________________________
💚 اسکین تراپیست: کژال خورشیدی 💚
____________________________________
.
#پاکسازی_پوست #پاکسازی #پاکسازیپوست #فیشیال #فیشال #فشیال #اسکین_کر #مراقبت_پوست #جوش #آکنه 
.
#skincare #facial
از اکسپلور میای فالو کن پاکسازی شی تمیز بشی❤️😂
.
این اقام که پیش فعاله سرویس کرده مارو😂❤️
.
.
.
.
.
.
#پاکسازی_پوست #پاکسازی #مد #مدل #مدلینگ #مو #رنگ #عشق #رفیق #اکسپلور #فشیال #پسر
بافت شیک و ساده😍😍

برای دیدن آموزشهای بیشتر وحمایت از ما فالو ولایک یادت نره👇👇👇
amozesh_rang_kotahi_shinion
یه کامنت هم بزاری خوشحال میشم👇👇
amozesh_rang_kotahi_shinion

Credit:_perfectlyeccentric_

#hair
#hairstyles
#hairideas
#hairbrained 
#hairtutorial 
#شنیون_خاص #شنیون_ساده #شنیون_خطی #شنیون_مو #بافت_مو #بافت_جلوی_سر #شنیون #میکاپ #آموزش #آرایش #خودآرایی #کراتینه_مو #فشیال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.