فیکانتور لب و پلک – رنگهای جذاب ارگانیک

آموزش تاتو ابرو در کرج
آموزش تاتو ابرو در کرج با مدرک
میکروپیگمنتیشن لب
میکروپیگمنتیشن لب و تاتو خط لب چیست؟

فیکانتور لب و پلک – رنگهای جذاب ارگانیک

فیکانتور
فیکانتور

فیکانتور لب و پلک یکی از تکنیکهای دستی آکادمی فی محسوب می شود که یکی از دوره های آموزش مختص خود را دارد . در واقع یک تکینیکی است که برای آرایش نیمه دائم لبها و پلک و حتی نوک پستانها کاربرد دارد . Phicontour تکنیکهای مختلفی جهت اصلاح نقص های طبیعی و برجسته کردن خطوط را ارائه میدهد. این ها همه مطابق با قوانین زیبایی شناختی است و همیشه هم با خواسته مشتریان نیست . هدف از فیکانتور اصلاح رنگ و شکل است بدون تاثیر ارایش های سنگین. بمنظور موفقیت در درمان پوست نباید در فرایند بازسازی قرار گرفته باشد یعنی اسیب دیده نباشد. اگر هرگونه مشکلی مانند اگزما، درماتیک سبورئیک، اکنه، جوش و یا هرگونه اسیبی در ناحیه ی ابرو باشد ۷ روز قبل از شروع درمان میتوانید از کرم phitopic استفاده نمائید تا رفع شود. phitopic ها در دسترس مراکزی که فیکانتور انجام می دهند هستند و به شما ارایه می شود. در ادامه توضیحات کامل تری از اینکه فیکانتور چیست و چگونه بر پوست عملکرد دارد و همچینین به بررسی باید و نبایدها ی انجام فیکانتور خواهیم پرداخت .

فیبروز

برترین مراکز فیکاننتور لب و پلک در تهران

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه

درباره روش درمان فیکانتور چقدر می دانید ؟

فیکانتور (PhiContour) به مهارت طراحی نیمه دائمی پلک ‌ها، لب ‌ها، پوست سر یا هالچه دور نوک پستان اتلاق می شود. طراحی براساس نسبت طلایی (Phi 1.618) و شکل صورت محاسبه می‌ گردد. تقارن لب‌ها با استفاده از برنامه فیبروز (PhiBrows) به دست می ‌آید. فیکانتور روش ‌های مختلفی را برای اصلاح نقایص طبیعی و همچنین برجسته ‌سازی خطوط ارائه می ‌دهد که براساس قوانین طبیعی زیبایی بوده و به همین جهت همیشه باب میل مشتری نیست. هدف ما این است که اصلاحاتی در رنگ و شکل، بدون اثر آرایش سنگین انجام دهیم. برای انجام موفقیت ‌آمیز درمان، پوست نباید در مراحل بازسازی باشد، یعنی نباید آسیب ببیند. در صورت وجود اگزما، درماتیت سبوره ای، آکنه، جوش و یا هر گونه آسیب در ناحیه لب، مشتری هفت روز قبل از درمان برای برطرف کردن مشکلات می‌تواند از کرم فیتاپیک (PhiTopic) استفاده کند (نحوه استفاده در بسته بندی محصول قرار داده شده است). فیتاپیک در سالن‌هایی که درمان انجام می شود در دسترس است و می توان آنها را سفارش داد.

»»»»»»  بهترین مرکز ریمو تتو خط چشم در یزد

اگر فرد مستعد ابتلا به تبخال است، باید با افزودن مکمل به رژیم غذایی احتمال وقوع آن را کاهش دهد. مکمل ‌های ضد ویروسی فیایمون (Phi Immune) در این حالت توصیه می شوند که در سالن های انجام دهنده این نوع درمان موجود هستند (نحوه استفاده در بسته بندی محصول قرار داده شده است). رنگدانه ‌های لب همیشه باید با رنگ طبیعی لب‌ ها مطابقت داشته باشند، در حالیکه پلک ‌ها و رنگدانه ‌های پوست سر باید با رنگ طبیعی موها یکی باشند. این روش برای هر فرد بالای ۱۸ سال (افراد زیر ۱۸ سال باید به همراه والدین مراجعه کنند) که می‌ خواهند مشکلات زیبایی لب، پلک، پوست سر یا هالچه دور نوک سینه خود را اصلاح کنند، در نظر گرفته شده است. درد در طول درمان نسبی است. مشتریان مضطرب معمولاً بیشتر احساس درد می کنند، در حالیکه سایر مشتریان چنین دردی را مثل همان درد هنگام برداشتن ابرو می‌ بینند. علاوه بر این، در زنانیکه در عادت ماهانه هستند، حساسیت به درد افزایش می‌ یابد؛ بنابراین درمان در دوره عادت ماهانه توصیه نمی ‌شود. برای از بین بردن کامل درد در طول درمان، می‌ توان از داروهای بیهوشی سبک به صورت کرم یا مایع استفاده نمود.

تمام درمان‌ ها با ابزارهای استریل بهداشتی و یکبار مصرف انجام می ‌شود که بالاترین و ایمن ‌ترین استاندارد را به مشتری ارائه می دهد.

مراقبتهای پس از فیکانتور کدامند ؟


در روز اول به ‌آرامی و بدون سایش، لب‌ ها را هر ۳۰ تا ۶۰ دقیقه با فیوایپس (PhiWipes) تمیز کنید. لایه روی لب‌ های خود را برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن بردارید. پس از برداشتن لایه اضافی، اسکین کندی بالم را روی لب ‌هایتان بزنید. در ۷ روز آینده هر وقت مشتری احساس خشکی لب کرد می ‌تواند از این کرم استفاده نماید. در کنار فیکندی بالم (PhiCandy Balm) می توان از آنتی شوک فیکندی هم استفاده کرد. این کرم بعد از درمان، قرمزی و رنگ شدید ایجاد می کند.

»»»»»»  بهترین مراکز ریموو تاتو ابرو در کرج

در طول ۷ روز از رفتن به سونا، استخر شنا، انجام آرایش در قسمت لب، حمام آفتاب و درمان ‌های آرایشی دیگر اجتناب کنید. اگر لازم بود می ‌توان ۳ تا ۴ هفته بعد که لب‌ ها کاملا بهبود یافتند، عمل ترمیم انجام داد. ترمیم لب ‌ها یک ماه پس از درمان انجام می ‌شود. رنگدانه ناپدید شده در این مرحله اضافه می‌ گردد. اگر مشتری بخواهد لب ‌های پررنگ‌ تری داشته باشد، می‌ تواند سالی یک بار این کار را تکرار کند.

برای ماندگاری بیشتر رنگ، موقع آفتاب گرفتن از کرم‌ های ضد آفتاب و ضد تعریق کندی سان استفاده کنید. ورم چشم ‌ها نیز یک روز بعد می‌ خوابد. در چنین مواردی استفاده از کرم ورم که پزشک تجویز می‌ کند مؤثر خواهد بود. رنگ و حجم خط چشم در طول چند روز اول پس از درمان بسیار شدید می شود. پس از آن به یک ظاهر طبیعی می ‌رسید.

در ۷ روز اول این کارها را انجام ندهید: آرایش، سونا، استخر، باشگاه و اگر روی صورتتان کار انجام شده، از برخورد پدهای پنبه ای با صورتتان خودداری کنید.

فیکانتور لب و ماندگاری آن

فیکانتور لب - شیدینگ

با فیکانتور لب با لب‌های سفید خود خداحافظی كنيد
عزيزای دلم در مورد فیکانتور لب چند نکته هست که باید بدونید:
۱:جیغی رنگ فقط ۵ روز هست و بعد از گذشت ۵ روز ریزش پیدا میکنه و فقط ١٥-٢٠ درصد اين رنگ روی لب باقی میمونه به یه رنگ ملایم و طبیعی تبدیل میشود?
۲:ماندگاری رژلب بسته به پیگمنت پوست از فردی نسبت به فرد دیگر متغییر است
۳.رنگبندی نسبت به سلیقه شما و تشخیص پیگمنتر انتخاب و اجرا میشود
۴.این متد برای برطرف کردن کبودی لب متاسب است

»»»»»»  فیبروز ابرو در سعادت آباد

همه افراد ماندگاری یکسانی ندارند ?
که اگر پوست شما نرمال باشد حدود ۳ تا ۵ سال ماندگاری دارد?

برخی سوالات شما

این یک نوع تتو هستش؟

بله.

ماندگارییش چقدر می باشد ؟

همه افراد ماندگاری یکسانی ندارند که اگر پوست شما نرمال باشد حدود ۳ تا ۵ سال ماندگاری دارد?

قیمت انجامش چقدر هزینه دارد ؟

هزینه انجام آن در مراکز مختلف و شهرهای مختلف متفاوت است . از مراکزی که در سایت معرفی شدند کمک بگیرید.

آیا نیاز به ترمیم دارد؟

بستگی داره به نوع رنگ و پوستتون دارد . اگر در مراکز معتبر انجام دهید 90 درصد یکبار انجام می شود.

آیا آموزش هم دارید ؟

بله مراکز معرفی شده اکثرا در حیطه آموزش هم جز بهترین ها هستند.

فیکانتور
فیکانتور لب
این کار متاسفانه در بعصی از سالن ها غیر استاندارد انجام میشود و تعداد دفعات زیاد ترمیم نیاز داره امااااااا????تفاوت ما با بقیه اینه که ۹۸ درصد از خدمات لب ما بدون ترمیم هست?? ما خوشحالیم که میتونیم روش درست را با مجهزترین امکانات به شما همراه با سلامتی و زیبایی بدون ایجاد درد و همینطور با استفاده از رنگهای ارگانیک و فاقد سرب به شما ارائه دهیم ♥️
رژلب دائم
?رژلب دائم
.اگه از زدن رژلب خسته شديد و دوست نداريد هر روز با خوردن رژلب مقداری سرب وارد بدنتون بشه بهتون رژلب دائم رو پیشنهاد میکنم???
این کار پنج درجه کمرنگ میشه و بسیار طبیعی میشه??
رژلب دائم علاوه بر خوشرنگ کردن لب به اونا فرم میده و کبودی ، ناقرینگی لب رو از بین میبره و از همه مهم ترررر ماسکتون رژلبی نمیشه??
سلام عشقای من شبتون بخیر😍

امشب اومدم با ی پست متفاوت از لب😊

کانتور لب👄

✔️کانتور لب ب همراه فرم به لباتون رنگ هم میده بنظرم بهترین جایگزین برای رژ لب های با سربه 
sanazazimi.boldbrows.amol 💎

شماهم مثل من این تغییر زیبارو دوست داشتین؟

زیر این پست همینجا نظرتو بهم بگو😉🤗

برای رزرو نوبت و مشاوره با شماره های آکادمی ما در ارتباط باشید 

📱09114374749

☎️01144442618

#شیدینگ_لب #شیدینگ_ابرو #شیدینگلب #شیدینگ #شیدینگ_چشم #شیدینگ_میکروپیگمنتیشن #فیکانتور #فیکانتور_لب #فیکانتور_چشم #فیکانتورآرتیست #فیبروزابرو #فیبروزابرو #فیبروز_ابرو #فیبروزابروتهران #فیبروزآرتیست #میکروپیگشمنتین_لب #میکروبلیدینگ #میکروپیگمنتیشن_ابرو #میکروپیگمنتیشن_چشم #آمل #نور #نوشهر #ساری #رویان #محمودآباد #بابلسر #قائمشهر #بابل #سرخرود #چالوس #نکا
💥من‌ میگم لب باید خوشرنگ و طبیعی باشه..!!👌
emarate_zibayi_malakeh
‌‌
💥یعنی در حالت عادی وقتی از حموم میایی بیرون یا وقتی از خواب میشی هم‌ لبهات خوشرنگ باشه!!💋😍

zohashakiba.microblade

💥در ضمن این تکنیک درد هم نداره..!!🌺

#شیدینگ_لب #میکروشیدینگ_لب #فیکانتور_لب #آرایش_دائم #رژ_لب_دائم #خط_لب_دائم #تتو_لب #میکروپیگمنتیشن #آموزش_میکروپیگمنتیشن #فیبروز #سالن_آرایش #ضحا_شکیبا #عمارت_زیبایی_ملکه #اموزش_تتو
سلام به روی ماه تکتکون
دختراااا ببینید چه ابروی خوشگلی براتون اوردم😍😍😍😍
ابروهایی با تتوی قدیمی و قرمز رنگ 😫😫😫
خوب به تغییر ابروهای زیباش خوب نگاه کنید😍😍😍😍
شما هم میتونید با یه تغییر گوچیک و نامحسوس چهرتون و زیبا تر کنید🥰🥰🥰🥰
برای رزو نوبت میتونید با شماره زیر تماس بگیرید و یا دایرکت پیام بزارید💋💋
#میکروبلیدینگ #میکروبلیدینگ_ابرو #فیبروزابرو #بلدبروز #بلدبروز_ابرو #خطچشم_دائم #فیکانتور_لب #مازندران #شهسوار_تنکابن #شهسوار #شهسواریا #شهسوارمن #زیبایی #ارایشی #متل_قو #رامسر #نوشهر_چالوس
کپشن مهم💥💥💥💥
ترکیب رنگهای وُرد فیمس برای لب👌

یه سوال پر تکرار از من ترکیب رنگهای لب از برند ورد فیمس
  تصمیم گرفتن چند تا ترکیب از این برند رو بهتون معرفی کنم👍
البته ده ها ترکیب رنگ میشه با این برند درست کرد
یادت باشه رنگهای سرد مثل ناپاولی رو برای لبهای تیره و کبود استفاده نکنی❌❌❌❌

توی کامنت برام بنویس تو از چه ترکیب رنگی استفاده میکنی؟؟؟ تا من کامنتهاتونو بخونم و خستگیم در بره 🙂
عاشقتونم❤️❤️❤️

#microblading
#میکرونچرال_ابرو
#آموزش_میکروبلیدینگ_فیبروز
#آموزش_میکروپیگمنتیشن
#رنگهای_مکمل
#ترکیب_رنگ
#آموزش_میکروبلیدینگ_فیبروز
#میکروبلیدینگ
#آموزش_فیبروز
#پترن_فیبروز
#آموزش_میکروبلیدینگ
#میکروابرو
#فیکانتور_لب
#شیدینگ_لب
#شیدینگ_پودری
#تتولب_دائم
. 
رژلب  دائم به روش فیکانتور 👄😍☝️
.
تمای عکسای داخل پیچ بدون ادیت هستن 👌
.
❌ میدونستید رژلب چه سربی وارد بدن میکنه؟
❌ چه عوارض خطرناکی داره!!!
.
دوستان عزیزم
✅ برای اینکه استفاده مداوم از رژلب های سرب دار نداشته باشید، فیکانتور لب رو بهتون پیشنهاد میکنم که با استفاده از بهترین رنگ های بدون سرب و ایمن ترین دستگاه های پزشکی انجام می شود.

باتشکر از کامنت های قشنگتون🤩🤩🙏
.
🔹️فیکانتور لب 
با ماندگاری ۲ الی ۵ سال
.
📌الهام پناهنده 
مستر اسیستنت آکادمی فی
.
پیج ریموو 👇
removal_master_elham
رزرو نوبت و اطلاعات آموزش 👇
☎️09126834808
.
.
.
.
.
#فیکانتور #فیکانتورلب #فیکانتور_لب #رژ #رژلب #رژلب_دائم #رژلب_قرمز #رژلب_خوشرنگ #رژلب_دائم_ماندگاری_بالا #مداد_لب #ژل_لب #شیدینگ_لب #برق_لب #خط_لب #بالم_لب #آموزش_فیکانتور #ارایش_دائم #دخترونه #سالن_زیبایی_تهران
این ماندگاری جذاب نیست واقعا ؟؟؟
شیدینگ لب بعد از ۱۵روز به همین ملایمت و یکدستی میشه 😍
ماندگاری رژلب ۳تا ۵ سال 

مشاوره و اطلاع از قیمت :دایرکت

#فیکانتور_لب#میکروبلیدینگ#فیبروز_ابرو_کرج#رژلب_دائمی#رژلب_دائمرژلب_خوشرنگ#آموزش_شیدینگ_لب#آرایش_دائم_صورت_هاشور_میکروبلیدینگ_میکروپیگمنتیشن_تاتو_آبرنگی#گوهردشت_بلوار_انقلاب
‎🤍رژلب دائم🤍
این کارمو خیلی دوسش داشتم از زاویه ی دیگ براتون پستش کردم باز🥲
میشه شمام خیلی دوسش داشته باشید و نظرتونو برام کامنت کنید🥲🥰❤️

اصن ببین چقد قشنگه🥲😍🤌🏻

#میکروپیگمنتیشن #میکروبلیدینگ_ابرو #میکرو #فیکانتور_لب #فیکانتور #آرایشدائم #حرفه_ای #نچرال #زیبا #لب #رژلب_دائم #رژلبدائم #میکروپیگمنتیشن_لب #آموزش #فیبروز #نگاربساطی💓 #تهرانپارس
‎تکنیک : میکروپیگمنتیشن
‎سبک : فول شیدینگ + سافت لاینر
‎متریال : رنگ پشن رد پرمابلند + سوزن تک سر 

‎میپسندین!؟🥰🌈

‎#شیدینگ_لب #مریم_یوسفی #آکادمی_رها_حاجی_زینلی #شیدینگلب #رژلب_دائم #فیکانتور_لب #رژلب_قرمز #تاتودخترونه #تاتوکرج #تاتوتهران #شیدینگلب
قبل و بعد جذاب 🫦
این لبهای خوشگلو ببینید چی شده😍
اگر دوست داری هر وقت صورتتو میشوری لبهای خوشرنگ داشته باشی حتما بهت پیشنهاد میکنم که رژ لب دائم بزنید این روش فوق العادست👍👄
#فیبروزابرو #فیبروز #رژ #رژلب #رژدائم
#فیکانتور #فیکانتور_لب #شیدینگ_لب 
#شیدینگ #طبیعی #زیبایی #نچرال 
#دخترونه #بیوتی_بلاگر 
#آرایش #ارایشی #آرایش_دائم 
#مهساشیبانی #ورامین #الهیه 
#ورکشاپ #آموزش 
#phicontour #phibrows 
#tatoo #workshop 
#mahsasheybani 
#تتودخترونه #لب #میکروبلیدینگ
سلام خوشکلا بازم من اومد با یه پست خفن از ترکیب رنگ لب فیمس.
تا حالا شما این ترکیب رنگها رو امتحان کردین ؟
تجربتو برام بنویس .🥰

اگه فکر می‌کنی داخل ترکیب رنگها خیلی مشکل داری میتونی داخل ورکشاپ شرکت کنی که ترکیب رنگهای خفن میگم و مشکل ترکیب رنگت کامل حل میشه 💯
micro_zahrashafie 
micro_zahrashafie 
📲برای اطلاع از تاریخ ورکشاپ وثبت نام به شماره 09109320984پیام بده یا تماس بگیر 💋
micro_zahrashafie 
#فیکانتور_لب #شیدینگ_لب #آموزش_رژلب_دائم #اموزشمیکروپیگمنتیشن #اموزش_میکروبلیدینگ #ورکشاپ_آموزشی #رنگفیمس #رنگ_لب #
‏tattoums

کانتور لب به رنگ دلخواه خودشون
بعد از ریزش چند درجه کمرنگتر میشه و یه ته رنگ صورتی روی لب باقی میمونه💋

tattoums
‏tattoums
‏tattoums

کبودی های به رنگ آبی روی لبشون هست (عکس بالایی)بخاطر اینکه قبلا اینکار توسط همکار انجام شده و بدلیل فشار دست بالا لبشون کبود شده بود که دکاپاژ کردم براشون

#فیکانتور_لب #فیکانتور #لب #آرایشدائم #آرایش_دائم_صورت #ارایش_دائم #تتو  #تتوبدن
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.