فیلم برداشتن(ریمو) کاشت ناخن در خانه
فرنچ ناخن
۲۰ مدل فرنچ ناخن جذاب و شیک

پارافین تراپی چیست ؟ فواید معجزه آسای آن

پارافین تراپی
پارافین تراپی

پارافین درمانی یا پارافین تراپی عنوان نوشتاری است که در اینجا به آن می پردازیم و به فواید و عوارض احتمالی آن اشاره می کنیم و در انتها شما را با بهترین مراکز پارافین تراپی آشنا می کنیم بصورتی که درکارت مجازی آنها می توانید به واتس اپ و پیج اینستاگرام مراکز متصل شوید .

بهترین مراکز پارافین تراپی تهران

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
09022817018 10% تخفیف روز مادر

آموزش کاشت ناخن 

پارافین تراپی چیست ؟

پارافین تراپی است که برای کسانی که دردهای مفصلی دارند توصیه می شود.

پارافین درمانی

پارافین درمانی ( پارافین تراپی ) جزء درمان های سنتی مفاصل دست و پا به شمار می آید

فواید پارافین درمانی چیست

با گرم کردن پارافین و قرار دادن آن بر روی قسمت هایی از بدن که دچار درد های مفصلی می باشند, درد این قسمت ها در اثر جذب گرمای پارافین به مرور کاهش می یابد. همچنین قسمت هایی از بدن که دچار آرتروز و دیگر درد های مزمن مفصلی هستند نیز به وسیله پارافین درمانی قابل کنترل می باشند.

یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از پارافین تراپی در بهبود شرایط پوست می باشد. در صورت قرار دادن پارافین گرم بر روی پوست بخش های مختلف بدن, پوست نرم تر شده و منافذ آن باز می شود. بنا براین پارافین درمانی یکی از راه های حفاظت و جوان سازی پوست نیز به شمار می رود پارافین درمانی Paraffin Treatment, درد های مزمن مفصلی و عضلانی را تسکین داده و سبب افزایش گردش خون در قسمت های اعمال شده می شود. پارافین تراپی توان حرکتی در افراد مبتلا به آرتروز, بورسیت و سایر درد های مزمن را افزایش می دهد.

همچنین استفاده از این روش باعث نرم شدن پوست های ترک خورده, خشک و خشن شده و برای بهبود اختلالات پوستی نظیر اگزما مفید بوده و یکی از روش های “گرمای عمیق درمانی” است. روغن پارافین مایع توان مناسبی در جذب و نگهداری حرارت دارد برای افزایش نرمی پوست, پارافین درمانی موجب افزایش گردش خون, باز شدن منافذ و جذب رطوبت از لایه های زیرین پوست می شود.

آیا عوارض جانبی دارد؟


موم پارافین در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار می گیرد تا مطمئن شود که برای بدن ایمن و بهداشتی است. کاملاً طبیعی است و نقطه ذوب پایینی دارد ، به این معنی که می توان آن را به راحتی در دمای پایین روی پوست بمالید تا باعث سوختگی یا تاول نشود.

با این حال ، اگر پوست بسیار حساسی دارید ، موم پارافین ممکن است باعث ایجاد بثورات حرارتی شود. بثورات گرمایی باعث ایجاد برجستگی های قرمز کوچک روی پوست می شود که می تواند خارش دار و ناراحت کننده باشد.

در صورت داشتن موارد زیر نباید از موم پارافین استفاده کنید.

گردش خون ضعیف
بی حسی در دست یا پای شما
دیابت
هر گونه بثورات یا زخم باز
در صورت داشتن حساسیت شیمیایی ، ممکن است تورم یا جوش های جزئی ناشی از درمان با موم ایجاد شود. زیرا پارافین از فرآورده های نفتی تهیه می شود.

اگر در خانه موم پارافین انجام می دهید ، مراقب باشید موم را زیاد گرم نکنید ، زیرا ممکن است آتش بگیرد. هنگام شروع درمان نباید بیش از ۱۲۵ درجه فارنهایت (۵۱٫۷ درجه سانتی گراد) باشد.

در طول درمان چه اتفاقی می افتد؟
برخی از سالن ها و آبگرم ها ممکن است حمام موم پارافین را به عنوان بخشی از مانیکور و پدیکور خود ارائه دهند ، اما بیشتر آن را به عنوان یک درمان جداگانه نیز ارائه می دهند.

هزینه درمان با موم پارافین در سالن های مختلف بسیار متفاوت است و از حدود ۱۵ دلار شروع می شود. به طور کلی حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد.

نحوه استفاده از آن در خانه


می توانید موم پارافین را در سالن ناخن یا آبگرم انجام دهید ، اما می توانید آن را در خانه نیز انجام دهید. مهم است که مراحل صحیح را دنبال کنید تا حداکثر مزایای درمان را به دست آورید.

برای انجام درمان در خانه ، به لوازم زیر نیاز دارید:

چهار پوند موم پارافین غذایی
دیگ بخار دو نفره
جام اندازه گیری
روغن معدنی
ظرف پلاستیکی چرب شده
دماسنج
روغن زیتون
کیسه پلاستیکی قابل آب بندی
حوله یا دستکش فر
تایمر
بافت
مرطوب کننده
همچنین می توانید حمام موم پارافین قابل حمل را برای درمان در خانه خریداری کنید. این دستگاه ها به کاهش تعداد وسایل مورد نیاز شما کمک می کنند و بسیاری از آنها با موم پارافین عرضه می شوند.

اگر از حمام موم پارافین استفاده می کنید ، دستورالعمل های ارائه شده با دستگاه خود را دنبال کنید.

مرحله ۱: موم را ذوب کنید
ساده ترین راه برای ذوب موم پارافین در خانه استفاده از دیگ بخار دوتایی است. اگر لاک ناخن دارید ، قبل از شروع عمل آن را بردارید. دستان خود را خوب بشویید و با یک حوله بدون پرز خشک کنید.

برای ذوب موم:

چهار پوند موم پارافین به بالای دیگ بخار اضافه کنید. آب را به کف دیگ اضافه کنید و آن را روی اجاق گاز روی حرارت ملایم قرار دهید.
یک فنجان روغن معدنی را به موم اضافه کنید.
وقتی موم کاملاً ذوب شد ، دیگ را از اجاق گاز بردارید. موم را با دقت در ظرف پلاستیکی چرب شده بریزید.
صبر کنید تا پوست نازکی در بالای موم ایجاد شود.
دمای موم را با دماسنج بررسی کنید. موم وقتی به ۱۲۵ درجه فارنهایت (۵۱٫۷ درجه سانتی گراد) می رسد ، آماده استفاده است.
مرحله ۲: موم را بمالید
هنگامی که موم آماده شد ، آماده استفاده است. بکار گرفتن:

چند قطره روغن زیتون را روی پوست ناحیه مورد نظر ماساژ دهید.
تمام دست یا پای خود را به موم آغشته کرده و چند ثانیه در آن بگذارید تا یک لایه روی ناحیه ایجاد شود.
صبر کنید تا موم خشک شود. هنگامی که درخشش محو شد خشک می شوید. پس از خشک شدن ، دست یا پای خود را داخل موم بگذارید و کمی کمتر از قبل عمق دهید. این باعث می شود که موم گرم به لایه های قبلی موم نرسد و از سوختگی جلوگیری کند.
این روند را تا زمانی که حداقل ۱۰ لایه موم روی دست یا پای خود داشته باشید ، تکرار کنید.
مرحله ۳: دست یا پای خود را کیسه کنید
هنگامی که حداقل ۱۰ لایه موم را روی دست یا پای خود قرار دادید ، یک کیسه پلاستیکی بزرگ روی آن قرار دهید. سپس آن را در دستکش فر قرار دهید یا آن را به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در یک حوله بپیچید.

مرحله ۴: موم را بردارید
پس از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ، دست خود را از دستکش یا حوله و کیسه پلاستیکی بردارید. از بافت نرم برای پاک کردن بقایای موم از روی پوست خود استفاده کنید. مرطوب کننده را روی تمام دست خود بمالید.

هنگامی که درمان خود را به پایان رساندید ، پارافین را بپوشانید و آن را در محل امن برای درمان بعدی خود ذخیره کنید.

پارافین تراپی
اثرات معجزه گر پارافین تراپی
اثرات معجزه گر پارافین تراپی
🌺 🌸پارافین تراپی دست علاوه بر ایجاد لطافت در پوست دست ها دارای خواص دیگری می باشد، این خواص شامل ایجاد روشنی در پوست دست ها بوده و به دلیل خاصیتی لایه بردار که پارافین بهداشتی دارد می تواند در از بین بردن لایه مرده سطح پوست کمک نماید. همچنین جریان خون را در موضع افزایش داده و به تحریک کلاژن سازی در پوست این ناحیه خواهد پرداخت. انجام پارافین تراپی دست در فواصل توصیه میشود و می تواند برای پوست دست ها خاصیتی جوان کننده داشته و روند پیری پوست را به تعویق بیاندازد. همچنین عضلات و مفاصل خشک این ناحیه را ریلکس کرده و بدین ترتیب می تواند در افزایش دامنه حرکات مفاصل مچ و انگشتان دست نیز مفید و موثر باشد. 🌸📚با شرکت در کلاس آموزشی ناخن و یا پدیکور در مجموعه ما ،مبحث پارافین تراپی را به صورت اصولی و علمی آموزش ببینید. #پارافینتراپی #پدیکور #مانیکور #مانیکورناخن #مانیکور_روسی #پارافینتراپی_دست #آموزش_کاشت_ناخن #آموزشگاه_آرایشگری #آموزش_پدیکور #کاشت_ناخن #آموزشگاه_باروس #پارافین_تراپی #دست #پوست_دست #ناخن_خوشگل #مدرک_بین_المللی #manicure #paraffintherapy #pedicure #گیشا #ژلیش #طراحیناخن #ناخن_شیک #فعال_دركار
شبتون بخیر 😍 🌟دستگاه پارافین تراپی : پارافین تراپی یک روش درمانی ساده و جدید است که برای تسکین دردهای عضلانی، دردهای مفاصل و دردهای دست و پا بسیار مفید است. پارافین تراپی در عین حال می تواند به شادابی و لطافت پوست هم کمک کند. -پارافین به علت گرما بخشی، می تواند تسکین خوبی برای درد های عضلاتی به ویژه در بیماران آرتروزی باشد. -پارافین باعث شادابی و لطافت پوست بدن و صورت می شود. و مشکلاتی نظیر خشکی، زبری و ترک را برطرف می کند. – پارافین تراپی باعث آرامش و تسکین می شود و التهاب ها را برطرف می کند. دستگاه پارافین تراپی ساخت کمپانی کونسانگ از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشد.این دستگاه با قدرت 150 وات قادر به گرم کردن پارافین تا 80 درجه سانتی گراد است، حجم 3 لیتر باعث می شود که سایز دستگاه برای استفاده پارافین درمانی دست، پا و صورت مناسب باشد. 🔴سایر مشخصات: ✔️کیفیت ساخت بالا ✔️مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه ✔️دارای حجم 3 لیتر ✔️دارای قدرت 150 وات ✔️کلید تنظیم حرارت ✔️حجم 3 لیتر و قدرت 150 وات ❌بصورت تک و عمده موجود می باشد. ❌برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش از طریق دایرکت و واتس آپ با ما در ارتباط باشید. 09363625266 __________________________ #پارافین_تراپی #دستگاه_پارافین_تراپی_با_قیمت_مناسب #دستگاه_پارافین_زیبایی #دستگاه_پارافین_تراپی_مخصوص_سالن #دستگاه_پارافین_اصل #دستگاه_پارافین_تراپی_پا #تجهیزات_پوستی_قیمت_مناسب #تجهیزات_پوست #تجهیزات_پوستی_اسکین_کالا #تجهیزات_پوست_و_زیبایی #تجهیزات_عمده_سالنی_ #تجهیزات_پوست_عمده #تجهیزات_پوستی_مهرآرا #عمده_فروشي #عمده #عمده_پوستی #آنلاین_شاپ_آرایشی #آنلاین_شاپ_معتبر #آنلاین_شاپ_ارزان
✤✷✤ 🤚🤚🤚🦶🦶🦶 پارافین چیست؟ پارافین همان ماده‌ی بی‌رنگ، جامد و سفیدی است که از هیدروکربن اشباع‌شده ساخته می‌شود. از پارافین در مراکز ماساژ، اسپا و سالن‌های مراقبت از پوست برای درمان پوست‌پوست شدن دست و پا و… بهره گرفته می‌شود. پارافین درمانی طرفداران زیادی دارد، زیرا این ماده بو ندارد، بی‌رنگ و بی‌مزه است و به‌همین‌خاطر کسی را اذیت نمی‌کند. علاوه بر مزایایی که برای پوست دارد، در تسکین درد مفاصل و ماهیچه‌ها هم مفید واقع می‌شود.🦶 #پارافینتراپی_پا #پارافینتراپی_دست_پا_صورت #پارافین #پارافینتراپی_صورت #پارافینتراپی #پارافین_جامد #پارافین_ژله_ای #پارافين_تراپي #پارافین_درمانی #پارافینتراپی_دست #پارافین_تراپی_پا #پارافین_تراپی #پارافین_تراپی_صورت #پارافین_شمع #پارافین_تراپی_دست #سالن_آرایش #سالن_زیبایی #سالن_ناخن #سالنزیبایی #سالنزیباییمشهد #سالن #پارافین_دست #كارمتقابل
پارافین❗ پارافین مایع یک روغن شفاف و بدون بو است که از یک منبع معدنی، نوعاً از یک ماده تقطیر شده نفتی بدست می آید. این روغن محصول جانبی تصفیه نفت خام برای تولید بنزین و سایر فرآورده های نفتی است. kimia.chem.co 🔥 www.kttchemical.com 🌐 🛢نفت مایعی است که به طور طبیعی از زمین استخراج می شود و پس از خالص سازی و تبدیل شدن به پارافین مایع، هیچ شباهتی به نفتی که استخراج شده ندارد. پارافین خطر کمتری نسبت به بنزین دارد و در دمای ۱۵۰-۲۷۵ درجه سانتی گراد می جوشد. می توان آن را از زغال سنگ، چوب و شیل نفت استخراج کرد ، اما بیشتر از تقطیر نفت خام به دست می آید. #پارافین #پارافین_مایع #پارافین_تراپی #paraffin #فروش_مواد_شیمیایی #خرید_مواد_شیمیایی #موادشیمیایی #مواد_شیمیایی #مواد #کیمیاتجارت_تات #کیمیا_تجارت_تات #نفت_خام #نفت #فرآورده_نفتی
با قاشق و چکش اخهههها😀😆🤭😃😃 پوست کف پا بخاطر قرار گرفتن در کفش و تماس مستقیم بازمین بیشتر در معرض آلودگی هاست،از طرف دیگه سلول های مرده بیشتری داره و ضخیم تر از بقیه نقاط بدنه👣 تمیز کردن کف پا هم ابزار زبر و خشن تری نیاز داره😊 سوهان برقی کف و پاشنه پا وسیله ای که با غلطک زبرش میتونه ذرات اضافی و پوست مرده کف پا رو از بین ببره😎 سنگ پا برقی (باطری خور) قیمت 230تومن دارای دو عدد سنگ سوهان غلطکی دارای موتور چرخشی 2000 دور در دقیقه پاور: دو عدد باطری قلمی همچنین امکان استفاده از باطری های شارژی قلمی و شارژ آن با استفاده از کابل میکرو یو آس بی طراحی آرگونومیک #سنگ_پا #سنگ_پا_برقی #غلطک #چرخشی #بهداشت #سرویس_بهداشتی #حمام #ارایش #فروش_انلاین #تهران #اصفهان #باطری #شارژی #خلاقانه #خلاقیت#سوهان_پا #سنگ_پا #سوهان_پا_برقی #سنگ_پا_برقی #سلول_مرده #اسکراب_پا #پا #زیبایی_پا #ضدآب #پدیکور #اسپا #پارافین #پارافین_تراپی#شیراز#اهواز#تبریز#مشهد
آرزوی ما سلامتی شماست 🥰 . این پست رو بفرستین برای افراد با ارزش زندگیتون 👍 . برای یادگیری مطالب و نکات آموزشی بیشتر پیج ما رو دنبال کنید 👇👇👇👇 moshaver_etiyad_b moshaver_etiyad_b #شیره#درمان_دردهای_قاعدگی #عادت_ماهانه #عفونت_بانوان #مادر #مشکلات_زنان #فرشته#خونریزی_رحم #کیست_رحم #تنبلی_تخمدان #نازایی#کلینیک_زیبایی #ذات_الریه #پارافین_تراپی #افشاری #ماریاهورامی #کامیون #کردستان #سلامتی_جسم
پارافین‌تراپی‌vip #ماساژ#اسکراپ#پارافین#ابرسانی#لایه_برداری#پارافین_تراپی#کفسابی#کوکتل#سنگ_نمک#ارامش#پدیکور#نرمی_پاها#پا
#تفاوت_را_احساس_کنید با پدیکور به پاهاتون آرامش هدیه کنید👌🌸 #پدیکور #پدیکور👣 #پدیکور_کفسابی #پدیکوردرمانی #پدیژل #پارافین_تراپی
مناسب برای: هدیه و روشنایی زیبا ساده روبیک مناسب هر سلیقه و دکوراسیونی میباشد شمع ها برای ارامش زیبایی محیط بسیار اهمیت دارند ✏قیمت هر عدد ۴۰/۰۰۰ت #روبیک #شمع_روبیک #شمع_مدرن #فانتزی #بابلسر_زیبا #بابلیها #آمل #فنگشويي_ديزاين #پارافین_تراپی #قالب_سیلیکونی #دیزاین_عروسی #آشپزخانه #دکوراتیو_خاص #لوکس #ورزش #مدیتیشن_روزانه #candels #مراقبت #روشنایی_مدرن #پاکسازی_بدن #آرامش #انگیزشی_موفقیت
◇🌻❌❌❌🌿🌿❄️❄️❄️ #کاشت_ناخن #ترمیم_ناخن #پلیژل_ناخن #لاکژل #لاکژل_کروم #لاکژلکهکشانی #لاکژل_شاین #لاکژل_چشم_گربه_ای #ژلیش_ناخن_طبیعی #ژلیش_مانیکور_پدیکور #مانیکور روسی#ژلیش_چشم_گربه #فرنچ#بیبیبومر #ایربراش_ناخن #سالن_زیبایی #سعادت_آباد #شهرک غرب#شاد #پدیکور_پا #پدیکور_کفسابی #کوکتل_پدیکور #پدیژل #پارافین_تراپی #ناخن_شیک #ناخنکار_ماهر
#حس_آرامش پارافین تراپی👣 #پا #پارافین_تراپی #پارافین #آرامش #سلامتی #زیبایی #ناخن #nailart #leg #manicure #gilan #rasht #rudsar
نقش زیبایی پارافین تراپی : لایه برداری و اسکراب پوست رفع خشکی، پوسته پوسته شدن، زبری و ترک های پوستی لطافت، شادابی و رفع تیرگی پوست جلوگیری از پیری زودرس پوست جوانسازی پوست نقش درمانی پارافین تراپی: آرامش بخش بهبود دهنده گردش خون تسکین دردهای مفصلی کاهش درد در بیماری های عضلانی و مفصلی مانند آرتروز، فیبرومیالژی ، بورسیت کاهش ورم و آب بین مفاصل درمان اگزما و بیماری های قارچی کمک به رفع اختلالات مزمن پوستی مانند پسوریازیس #پارافینتراپی #پارافینتراپی_دست #پارافین #پارافینتراپی_دست_پا_صورت #پارافین_درمانی #پارافیتراپی_اصفهان #پارافین_تراپی #سمانه_ربیعی_پور #اکسپلور_اینستاگرام #اکسپپلور_اینستاگرام_فالوور #اکسپلور_اصفهانیا#لطافت_دست Skincare.Samaneh.Rabiepoor Skincare.Samaneh.Rabiepoor
دوستان قضاوت با خودتون 😍 یه قبل و بعد عالی از کفسابی و پدیکور مراقب قلب دوم خودتون باشید ❤️ #پدیکور_پا #کفسابی_پا #قلب_دوم❤️ #سلامت_پوست #اکسپلور_اینستاگرام #زیبایی_پوست #پاکسازی_پوست #پارافین_تراپی #پر_بینندترینها #اکسپلور #کوکتل_پدیکور #عروس #بلاگری #گلدن_فیس_ساری #ساری #شمال #مانیکور #pedicure #parafin_terapi #iran #golden_face #sari
مدل هنرجوی خوشگلم هنگام آموزش فیشیال.تفاوت را احساس کنید.خانما مهم ترین لباس ما پوستمون هست که مدیون هستیم بهش وباید رسیدگی کنیم میخای جوان بمونی؟بیا الان وقتشه.#فشیال_پاکسازی_جوش_تخلیه_کمدون #فیشیال_خانگی_صورت #اکسپلور_اینستاگرام #اکستنشن_مو #اصفهانیا #اکستنشن_مژه #پوست_صاف #پارافین_تراپی #لمینت_مژه #لباسمجلسی_شیک #مزوتراپی_صورت
✥★🍃 زیبایی و زیبا دیده شدن حق هر خانم است، درهای زیبایی را به سوی خود نبندید. با خدمات کاشت ناخن، زیبا شده و زیبایی را برای انگشت تان به ارمغان بیاورید. در طرح ها و مدل های مختلف، طبق سلیقه تان هر آنچه در ذهن دارید را به شما هدیه خواهیم داد. . . جهت رزرو وقت میتوانید از طریق دایرکت و یا شماره ۰۹۱۲۴۲۵۰۷۱۴ اقدام نمایید. . . #ناخنكار #ناخن #ناخن_خوشگل #زیبا #زیورآلات #لاک #لاکچری #ډوشنبه #مادر #عشق #تهران #موزیک #ژلیش_ناخن #ژلیش_ناخن_طبیعی #پدیکور #مانیکور_روسی #مانیکورناخن #مانیکور #ترمیم #کاشت_ناخن #ترمیم_ناخن #آموزش #تخفیف #پارافین_تراپی #ناخن_شیک
ترميم و طراحي براي شهرزاد عزيزم💜 🌼------------------------------- خدمات ناخن با پودر،لمينت،ژل پوليش روسي،مانيكور،پديكور در سالن زيبايي اِستر ‎ 📱 09010468448 ‎ #ناخن_خوشگل #ناخنكار #ناخن #ترميم #كاشت #ترميم_ناخن #كاشت_ژل #كاشت_ناخن #فرنچ #لاك_ژل #كروم #كاور #كاورژل #كاور_ناخن #ناخن #ژليش #ژليش_ناخن #پديكور #مانيكور #پارافین_تراپی #طراحى_ناخن #ممكو #جراحي #ماهشهر #ابادان #اهواز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تبلیغات در سایت