لمینت ناخن: چیست و چگونه آن را انجام دهیم؟

لمینت ناخن: چیست و چگونه آن را انجام دهیم؟

دسترسی سریع به محتوای این نوشتار

لمینت ناخن یک عمل زیبایی است که شامل پوشاندن ناخن ها با یک لایه شفاف است که به محافظت از آنها در برابر عوامل نامطلوب و ظاهر زیبا کمک می کند.

دست‌های خانم‌ها همیشه باید مرتب به نظر برسند، همانطور که به آنها در اطرافشان توجه کنید. با توجه به وضعیت دست، می توان سبک زندگی یک خانم و نگرش او نسبت به مراقبت از خود را تعیین کرد. رشته ناخن در سال های اخیر بسیار پیشرفته شده است و و با انواع روش های مراقبت، ترمیم و سلامت ناخن ایمن تر شده است . لمینت ناخن هم یکی از روش های مدرن خدمات کاشت ناخن است که بسیار مورد علاقه بانوان است .

لمینت ناخن
لمینت ناخن

فرق لمینت ناخن با ژلیش – معجزه گر طبیعی ظاهری

لمینیت ناخن ها باید زمانی انجام شود که صدف ناخن خیلی شکننده شده است و مناسب روشهای دیگر کاشت ناخن نیست . (نازک، به راحتی شکسته شود) و بیش از حد خشک شده باشد. به عنوان یک قاعده، چنین عواقبی می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود:

  • استفاده از لاک ژل بصورت مداوم و طولانی مدت
  • استفاده از ناخن مصنوعی
  • تغذیه نامتعادل؛
  • مقدار کمی مایع و آب مصرف شده توسط انسان؛
  • اثرات منفی مواد شیمیایی

کارایی لمینت ناخن

عملکرد اصلی لمینت ترمیم سطح ناخن است. این شامل: تسطیح، تغذیه با مواد معدنی و ویتامین ها است. این سیستم شامل خمیر و پودر مخصوصی است که بی نظمی های روی ناخن را پر می کند و ظاهری زیبا به ظاهر ناخن می بخشد. مواد اعمال شده تا مرحله دوم از ناخن ها خارج نمی شود، که به ناخن ها اجازه می دهد به طور مداوم بهبود یابند. این ابزار اثر ابزارهای تهاجمی و سایر عوامل خارجی را روی ناخن ها صاف می کند.

اطمینان از یکنواختی صفحه ناخن و دادن درخشش براق دلپذیر به آن می تواند پس از اولین لمینیت باشد. این عمل در دو مرحله انجام می شود و هم در سالن زیبایی و هم در منزل قابل انجام است.

فرآیند انجام لمینت ناخن

برای انجام لمینت به سیستم لمینیت و ابزار مانیکور نیاز خواهید داشت. هر دو مرحله باید بر روی یک پنج انگشت خوب کار شود، سپس نتیجه نهایی شما را خوشحال می کند.

هدف از مرحله اول کار با کوتیکول و مونولاست. سرم هاییدر جهت های مختلف بر روی کوتیکول که قبلا تمیز شده اند اعمال می شود. همزمان ماساژ انجام می شود که خون را به انگشتان می رساند و جذب سرم ها را بهبود می بخشد. دومی دارای اثر ضد التهابی برجسته است. آنها ناخن و کوتیکول را با رطوبت، کمپلکس ویتامین اشباع می کنند و ذرات مرده پوست را از بین می برند. بلافاصله پس از استفاده از وجوه، یک مانیکور برش یا اروپایی انجام می شود.

در مرحله دوم لمینیت، ناخن با مایع روغنی بر پایه اسیدهای میوه و سپس با سرم-لاک پوشانده می شود. او برای هر دختر به صورت جداگانه بر اساس مشکلات موجود در ناخن انتخاب می شود. شما می توانید محصولی با کمپلکس ویتامین و پروتئین یا اجزای دیگر انتخاب کنید. پس از اتمام لمینت، می توان ناخن ها را با لاک رنگی تزئینی پوشاند و هر طرحی را به دلخواه انجام داد.

روش لمینیت دارای جهت گیری پزشکی است و یک اثر تجمعی طولانی می دهد.

چه انگشتانی نیاز به لمینت دارند؟

روش لمینت ناخن می تواند به هر کسی که به آن نیاز دارد اجازه دهد. اغلب افرادی که در انبارهای مرتب سازی میوه ها و سبزیجات کار می کنند، به کارهای فلزی یا چوبی مشغول هستند، کف ها را می شویند، ناخن ها ضعیف شده و به راحتی شکافته می شوند، می شکنند. کار می کند، بلکه باعث ناراحتی و حتی احساسات دردناک می شود. هنگام انجام روش لمینیت، لبه پنجه مهر و موم می شود و خاصیت ارتجاعی به دست می آورد، بنابراین از شکستن احتمالی آن جلوگیری می شود.

لمینت روی ناخن با هر نوع و طولی برای خانم ها و آقایان قابل انجام است.

انواع لمینت

روش اول لیمنت ناخن به کمک دستگاه UV

بیوژل ها برای لمینیت استفاده می شوند که ممکن است تا حدودی در خواص و فرآیند کاربرد آنها متفاوت باشد. اما این وجوه به همان روش خشک می شوند – زیر یک لامپ UV. مزیت بزرگ بیوژل ها این است که با بازگرداندن صفحه ناخن و دادن ظاهری جذاب به ناخن اجازه تنفس می دهند. بیوژل ترک نمی خورد و حدود 2-3 هفته به شکل اولیه روی ناخن باقی می ماند.

این ابزار برای ناخن های شکننده و نازک مناسب است. این اجازه می دهد تا سطح را به خوبی “چسب” کنید، سپس آن را با لاک تزئینی بپوشانید. قبل از استفاده از ابزار، صفحات ناخن باید تراز شده و چربی زدایی شوند. سپس یک لایه بسیار نازک از ژل را بمالید و به مدت 2 دقیقه در یک لامپ UV خشک کنید. دوباره این روش را تکرار کنید. سپس پایان را قرار دهید. خشک کنید، لایه چسبنده را بردارید. سپس ناخن را می توان با لاک معمولی یا ژل لاک پوشاند.

روش دیگر لمینیت استفاده از موم است. این تکنیک امروزه در بین دخترانی که ناخن های مشکل دار دارند بسیار محبوب است. نام دوم این تکنیک مانیکور ژاپنی است.

روش دوم لمینت ناخن : مانیکور ژاپنی

ابزار مورد استفاده :

پودر؛
موم زنبور عسل
تکه های مروارید

انجام لمینت موم می تواند در سالن زیبایی یا در خانه باشد. مانیکور قبل از بهداشت انجام شده است. سپس خمیر گرفته می شود، روی اسفنج فشرده می شود، جایی که باید به طور مساوی روی سطح پخش شود. خمیر را به آرامی به ناخن بمالید. ابزار اعمال شده بی نظمی ها و ترک ها را در ناخن ها پر می کند و به سطح درخشندگی می بخشد. در بالا می توانید یک لاک تزئینی اعمال کنید.

روش سوم لمینیت – با استفاده از پولیش

. برخلاف سایر ابزارها، هدف آن نشان دادن زیبایی طبیعی است. می توانید این روش را در سالن ناخن یا در خانه انجام دهید. شما می توانید چنین لمینیت را روزانه انجام دهید. در نتیجه، یک فریم ناخن بادوام، صاف و براق به دست می آورید که می تواند “نفس بکشد” و تمام مواد مفید را از بیرون جذب کند.

نحوه ریموو و پاک کردن

محصولات لمینیت نیازی به برداشتن ندارند. با این حال، در صورت بروز چنین نیازی، کمک به وسایل خاصی لازم است. اگر ناخن نیاز به اصلاح داشته باشد، می توان آن را به دو روش انجام داد.

نیاز به پاک کننده و چربی گیر دارد. سپس می توانید یک لایه جدید از ژل بازسازی کننده را اعمال کنید.
بیوژل آب بندی در ناحیه رشد مجدد اعمال می شود، محل اتصال توسط یک پولیش تراز می شود.

مزایا و معایب روش

لمینیت ناخن یک روند نسبتا جدید در زمینه هنر ناخن است. جنبه های مثبت آن عبارتند از:

اثر آرایشی سریع؛
ظاهر زیبا و سالم صفحه ناخن؛
بدون ناراحتی در طول عمل؛
اثر طولانی ناخن های مرتب؛
از بین بردن بی نظمی ها و سایر نقص های صفحه ناخن.
جلوگیری از لایه برداری ناخن با گره زدن لایه های عمیق صفحه ناخن.

از معایب روش لمینیت ناخن می توان به هزینه بالای مواد و کار لازم (در صورتی که این روش در سالن ناخن انجام شود) و پیچیدگی خودکشی و برداشتن پوشش اشاره کرد.

برندهای محبوب محصولات لمینیت

فورا به ناخن های خود ظاهری زیبا و سالم ببخشید به ابزاری با فرمول نوآورانه کمک می کند – تعمیر کاور FOX . این ژل نواحی تغییر شکل صفحه ناخن را بازیابی می کند، با محصولات مبتنی بر استون شسته نمی شود. ژل باید روی ناخن ها زده شود تا زمانی که دوباره رشد کنند و در لحظه انجام عمل دوم انجام شود.

درمان دیگر بیوژل است. SG SYSTEM . عملکرد بازسازی کننده دارد و به همین دلیل می تواند به لایه های عمیق تر صفحه ناخن نفوذ کند و آن را به هم بچسباند. همچنین این ابزار تاثیر عوامل منفی محیطی را بر روی صفحه به حداقل می رساند و آنها را برای پوشش با لاک های تزئینی آماده می کند.

این ابزار برای ناخن های ضعیفی که رشد ضعیفی دارند، لایه برداری می شوند و می شکنند و همچنین دارای بی نظمی های سطحی متعددی هستند ایده آل است.

ژل تقویت کننده – این یک درمان سریع برای ترمیم صفحه ناخن است، فقط 15 دقیقه طول می کشد. ژل صفحه ناخن را تقویت می کند، از آن در برابر اثرات منفی محیط محافظت می کند، به شما امکان می دهد پوشش های تزئینی را طولانی تر نگه دارید. محصول با هیچ مایع مبتنی بر استون شسته نمی شود.

ژل به شما این امکان را می دهد که صفحه ناخن را تراز کنید و بعد از پاک کردن لاک اکریلیک یا ژل ظاهری سالم به آن ببخشید.

سایر برندهای معروف جهانی لوازم آرایشی مشابه نیز محبوب هستند: Chemco، Kodi Professional، Light Elegance، Tertio، Organic Keragen، Nano، Beauty Style، Color Club.

قبل از استفاده از یک محصول آرایشی، باید از اصالت آن اطمینان حاصل کنید. اگر لمینیت ناخن را در یک سالن آرایشی جامد انجام دهید، احتمال ملاقات با یک تقلبی بسیار کم است.

بررسی ها

بررسی ها در مورد روش لمینیت و لوازم آرایشی موجود برای این کار عمدتاً مثبت است. دختران توجه دارند که ناخن ها به طور قابل توجهی تقویت می شوند و دیگر لایه برداری نمی شوند، دوره استفاده از ژل لاک در حال افزایش است. در میان کاستی های سیستم، کاربران خاطرنشان می کنند که قبل از اعمال، لازم است مواد را با احتیاط پاک کنید، در غیر این صورت لاک ژل پخش می شود. همچنین، دختران توجه داشته باشند که روی ناخن های بسیار ضعیف در اولین بار پس از استفاده ممکن است خرد شود.

بهترین مراکز لمینت ناخن تهران

💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

 
مونا یزدانی

مونا یزدانی

Position: 💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄
Phone: 09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران, سعادت آباد, گیشا
آدرس: 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 📱09190814100 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱


📍 سعادت آباد | 📍 گیشا


زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…

 
آرزو قهرمانی

آرزو قهرمانی

Position: کلبه آرزو
Phone: 09127009256
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خ ولیعصر و قبادی، روبروی بانك قوامين،پلاک ۸۶ طبقه دوم، واحد ۵ کلبه آرزو

آکادمی و آموزشگاه تخصصی آرایشگری و زیبایی تهران

Beauty, cosmetic & personal care

🌸با مدیریت آرزو قهرمانی 🌸 احیا صافی اکستنشن مو فیبروز کانتور ریموو کوپ ناخن مژه میکاپ شنیون 📍تهران فردوس شرق 09127009256


ارتباط سریع و آسان 09127009256 شبکه‌های اجتماعی


⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
رضایت مندی هنرجوی گل #آموزش_شنیون #آموزش_شنیون_مو #آموزش_شنیون_تخصصی #آموزش_شنیون_بامدرک_بین_المللی #kolbeharezoo_shenion #09121203716 #ghahremani#kolbeharezoo
arezoohaircolorr arezoohaircolorr #بافتمودخترانه#baftmo#gilan#lahijan#لاهیجان#رشت#لنگرود#مدلمودخترونه#مدلموباز#کلبه_ارزو#arezoo#محبت#دوستداشتنی#عاشقانه_ها#عاشقانه_شاد#دخترونه_خاص#موفقیت#موزیک_ویدئو#model#arezoohaircolorr#kolbeharezoo
#رنگمولاهیجان#کلبه_آرزو⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
موخوره_گیری #کوتاهیمو_زنانه #کوتاهیمو✂️ #کوتاهیمو #موشلاقی #موآرایی #موی_کوتاه #موخوره_درمان #موخوره_تراپی #موخوره_گیری #موخوره #موطبیعی arezoohaircolorr #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
ممنونم از سپیده عزیزم بابت کارای خوشگلی که انجام میده و کلی وقت برای هنرجوهاش میزاره .دوستت دارم #کاشت_ناخن #کاشت_ناخن_پا #کاشت_ناخن_دست #کاشت_پودری #کاشت_ناخن_ژله_ایی #بهترین_کاشت_ناخن #بهترین_مرکز_ناخن #آموزش_کاشت_ناخن_بامدرک_معتبر_بین_المللی #kolbeharezoo_nails #kolbeharezoo #ghahremani #09121203716
💣ابریشم سازی مو 😍🔥موی فر سیم تلفنی 😍😍😍 #اکسپلور #آرایشگر #موسیقی #صافي #کراتینمواحیا_مو #کراتینتراپی #کراتینه_مو_آسیب_دیده #احیای_رنگ #احیا_صافی #موفرفری arezoohaircolorr #کراتین_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
کوتاهی #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهیمو_حرفه #کوتاهی_2018 #کوتاهی_مو_ژورنالی #کوتاهی_ژورنالی_بهمراه_براشینگ #haircut #موی_کوتاه #زیبایی_مو arezoohaircolorr #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#کاشت_ناخن_پودری #کاشت_ناخن_ژله_ایی #کاشت_ناخن_ #بهترین_آموزشگاه_کاشت_ناخن #آموزش_کاشت_ناخن_بامدرک_بین_المللی Kolbeharezoo_nails #kolbeharezoo #09121203716
#کراتینه #پروتئینتراپی #کراتین_لاهیجان ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#لاهیجانی_ها #کراتین_لاهیجان #کلبه_آرزو⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
آمبره و پروتئین تراپی #آمبره #کراتین #کراتین_لاهیجان ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
👆👆👆 #کراتین #صافی_ #کراتینه_ ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
لایت کلاهی 🙆 به سلیقه مشتری #لایت_مو #مش_کلاهی #مش_سوزنی ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#کوتاهی_مو #مو_کوتاه #ارزو زارع ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
پروتئین تراپی .کراتینه مو آسیب دیده ترمیم آبرسانی ساقه مو احیای بالا50درصد #کراتین_لاهیجان ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
لمینت ناخن
لمینت ناخن تهران
لمینت ناخن
لمینت ناخن
لمینت ناخن 2023
[×]«☆»(🎇) سلام به روی ماه همتون😍 با لیفت و بوتاکس ابرو برای مشتری عزیزم با کلی تغییر و زیبایی🫣 همه‌ی ما به تاثیر شگفت انگیز ابروها بر جلوه‌ی ظاهری چهره آگاه هستیم. با این که چشم‌ها را دروازه‌ای به روح آدمی می‌دانند، در واقع این ابروها هستند که با کوچک‌ترین تغییرات در محل و شکل‌شان، احساسات درونی ما را به معرض نمایش می‌گذارند.. #لیفت_ابرو #لمینتمژه #لیفت_مژه #لیفتینگ #لمینت_ابرو #بوتاکس_ابرو #ژلابرو #لاکچری #میکاپ #میکروبلیدینگ_ابرو
با ما زیبایی تو دوبرابر کن بدون نگرانی!! #لیفت_ابرو #لیفت_مژه #لیفتابرو #لیفتمژه #مژه #مژه_مصنوعی #مژه_طبیعی #ابرو #اصلاح_ابرو #لمینت #لمینت_ابرو #موادگذاری_صحیح #فرموژه #فرموژه_دائم #مشهد #سالن_زیبایی #ارایشی
اكستنشن كلاسيك ابريشمى mermaiidd_salon mermaiidd_salon ارائه كليه خدمات اكستنشن مژه (كلاسيك ،واليوم و...)ليفت ولمينيت مژه و ابرو در مجموعه سالنهاى زيبايى مِرمِيد 📲09057619091,09104928050 ‌‎📍شعبه آموزش سعادت آباد 📲09390038373,09120393976 ‌‎📍شعبه٢سعادت آباد 📲05316783937 ‌‎📍شعبه٣تركيه باغچه شهير گُلِت ‎تماس حاصل فرماييد mermaiidd_salon mermaiidd_salon mermaiidd_salon آموزش خصوصى و نيمه خصوصى انواع اكستنشن مژه،ليفت و لمينيت مژه و ابرو توسط مدرس رسمى آكادمى لاندن لش انگلستان و مِلورين لش روسيه با ارائه مدرك بين المللى و ساپورت آنلاين بعد از اتمام دوره موارد و آيتم هاى آموزشى 👇🏻 💜شامل ۶ جلسه آموزش ۲ساعت + ١جلسه رفع اشكال 💜اكستنشن كلاسيك 💜اكستنشن واليوم 💜آموزش اكستنشن مگا واليوم 💜آموزش اكستنشن پرفكت لاين 💜آموزش اكستنشن كيم كارداشيان يا هاليوودى 💜شناخت انواع مژه 💜مراحل رشد مژه 💜سلامت عمومى چشم 💜معرفى انواع وسايل و برندها 💜مراقبت هاى بعد از اكستنشن مژه 💜زمان و نحوه استفاده از وسايل 💜علم چسب مژه 💜بررسى مشكلات مژه و عيب زدايى 💜روشهاى فن سازى فى لش، مرى گلد و لاندن لش و .. 💜تناسب فن با ضخامت 💜شناخت رديف و لاين هاى مژه و زاويه و شيب درست مژه 💜انواع افكت هاى مژه( گربه اى، عروسكى، سنجابى، طبيعى و ...) و نحوه ى گذاشتن روى چشم 💜آناليز چشم مشترى و تشخيص آن 💜رفع عيوب چشم با كمك افكت ها ❤️آشنایی با انواع بیگودی ❤️شناخت مژه ❤️معرفی وسایل و مواد ❤️آموزش کار با ساشه و شیشه ❤️آموزش لیفت ابرو با چسب و بدون چسب ❤️مراقبت های بعد از لیفت ❤️زمان و نحوه استفاده از وسایل مشاوره،رزرو و ثبت نام 📲09057619091 . . . . . #لیفت_لمینت_مژه #لیفت_مژه #لیفت_لمینت #مژه #لیفت_ابرو #لیفتابرو #لیفت_لمینت_ابرو #لیفت_لمینت_مژه_ابرو #لمینت_مژه #لمینت_ابرو #فشن_بیوتی_میکاپ #فشن_بیوتی_شینیون #مژه #ابرو
. مگه داریم از این دخترانه تر و طبیعی تر😍 کار کرکی مویی کاملا دخترانه برای مشتری عزیزمون🥰👌 میخوای تغییر کنی و خیلی نامحسوس باشه⁉️ ‌ میخوای چهرت طبیعی و شیک باشه❓ اگر ابروهای کم پشتی دارید 👎 میتونید با جدیدترین متدهای آکادمی ما زیبایی چهرتونو دوچندان کنید👍😍 ‌ بهترین و شیک ترین تغییر برای سال جدید🥰 ‌ توسط پرسنل هنرمندمون آتنا جون👌 ‌ ممنون که با لایــ‌ک‌ها و‌ کامـ‌نت‌هاتون به ما انرژی میدین😘 شما عزیزان میتوانید جهت آموزش،مشاوره و رزرو نوبت دایرکت پیام دهید🌹 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌#هاشورطبیعی #هاشورکرکی #هاشورنچرال #هاشور_مویی #هاشورظریف #هاشور_ابرو_مویی #فیبروزتهران #فیبروز_آرتیست #ابرو_نچرال #ابروکار #ابروپهن #کرکی_مویی #بلدبروز #کاشت_ابرو #لیفت_ابرو #لمینت_ابرو #آموزش_فیبروز #ارایش_دائم_ابرو #جردن_تهران
مواد لیفت مژه و ابرو مای لمینیشن پک 3 عددی این پک حاوی یک عدد ساشه شماره یک (مواد لیفت)، یک عدد ساشه شماره دو (مواد تثبیت کننده) و یک عدد ساشه شماره سه (کراتین و مواد تقویت کننده) است که هر ساشه مناسب برای استفاده ۵ نفر می‌باشد. مراحل انجام لیفت و لمینت: مرحله نخست: ابتدا ابروها را به جهت دلخواه با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت یا براش ریملی فیکس کنید. مرحله دوم: مواد شماره ۱ (مواد لیفت) را از ریشه تا نصف موهای ابرو مواد گذاری کرده و کاور کنید. تایم مکث برای مواد شماره یک براساس برند مواد در نظر گرفته می‌شود که در این‌جا باید بین ۲۰- ۱۵ دقیقه روی ریشه مژه باقی بماند و به هیچ عنوان به نوک مژه برخورد نکند. مرحله سوم: مواد شماره ۱ را کامل از روی ابرو پاک کنید و آن‌گاه مواد شماره ۲ (مواد فیکس یا تثبیت کننده) را روی کل ابروها بگذارید. ابروها را با نایلون کاور کنید. مدت زمان مکث ۱۵ دقیقه می‌باشد. مرحله چهارم: بعداز تمیز کردن مواد فیکس، رنگ ابرو گذاشته می‌شود. رنگ ابرو نسبت به سلیقه‌ی مشتری به مدت ۷ الی ۸ دقیقه مکث با کاور نایلونی گذاشته می‌شود. مرحله پنجم: بعداز رنگ ابرو، ابروها کاملاً تمیز می‌شود به‌طوری‌که هیچ موادی روی ابرو باقی نمانده باشد. مرحله ششم: مواد شماره ۳ (کراتین یا تقویت کننده) گذاشته می‌شود. توجه کنید تا چند ساعت ابروها را آب‌کشی نکنید تا کراتین کاملاً جذب ابرو شود نگهداری پس از لیفت: تا ۲۴ ساعت با آب تماس نداشته باشید به مژه ها دست نزنید هنگام خواب با بالش تماس نداشته باشید ۲۴ ساعت اول، با یک براش تمیز، مژه‌ها را به سمت بالا برس بکشید ارسال به سراسر کشور _________________________ sib_shopp sib_shopp _________________________ #مای_لمینیشن #مواد_لیفت_ابرو #مواد_لمینیت_مژه_ابرو #لیفت_ابرو #لیفت_ابرو_مژه #لمینت_ابرو #مواد_لیفت_مایلمینیشن #مایلمینیشن #مای_لمینیشن_ایتالیا #مای_لمینیشن_برند_ایتالیایی #مواد_لیفت_لمینت_مژه_ابرو #مژه_لیفت_لمینت #تقویت_کننده_ابرو #لیفت_لمینت_مژه_ابرو #لیفت_لمینت_ابرو #لیفت_لمینت_مژه #لیفت_مژه #فروشگاه_آرایشی_سیب #فروشگاه_سیب_صالحیه #سیب_شاپ #سیب_مژیران
#لیفت_ابرو #لیفت #بوتاکس_مژه #بوتاکس_ابرو #لیفتولمینت_مژه #لیفتولمینت_ابرو #لیفتولمینت #لمینت_ابرو #سالن_زیبایی
اتمام دوره تخصصی لیفت ‌و لمینت ابرو و مژه 👁️☺️ ___________________________________ موفق باشی فرزانه مهربووووونم🫀💋 ___________________________________ #اموزش_اکستنشن_مژه#لیفت_ابرو#مشهد#اکسپلور_اینستاگرام#لیفت_لمینت_مژه#هنرجو#لمینت_ابرو#اکستنشن_والیوم_روسی#مژه_ابریشمی ___________________________________ جهت گرفتن وقت دایرکت ☘️ 📲09364481921
• لیفت ابرو🌸 شماهم موافقین که لیفت ابرو و مژه خیلی به چهره جذابیت خاصی میده؟!🥰 توصیه میکنم حتما امتحانش کنین چون بدون شک عاشقش میشین😉 . . . اگه از هشتگ یا اکسپلور پست رو می‌بینی فالو یادت نره دوست قشنگم😇🤍 . . . #لیفت #لیفت_ابرو #لیفتابرو #لیفت_مژه #لیفتمژه #لیفتولمینت #لیفتمژه_آموزش_لیفت #لیفت_مژه_لمینت_مژه #لیفت_مژه_لمینت_مژه #لیفت_لمینت #بوتاکس_ابرو #بوتاکس_مژه #بوتاکسمژه #لمینت_مژه #لمینت_ابرو #مژه #مژه_کلاسیک #ابرو #ابرو_دخترونه #ابروزیبا #اکستنشن_مژه #اکستنشن_کلاسیک #اکستنشن_روسی #مژه_زیبا #مژه_تارتار #مژه_طبیعی #اکستنشنمژه #اکستنشن_3d
Qazallift 💞 لیفت و لمینت و تینت مژه ✨ این روش ۲ الی ۳ ماه ماندگاری دارد و نیاز به ترمیم ندارد، لیفت و لمینت نیاز به تمدید دارد.✨ با مواد مای لمینیشن هیچ آسیب و خشکی و ریزشی نخواهید داشت، بلکه به مرور باعث تقویت و ضخیم شدن تارهای مژه و ابروی شما خواهد شد. ✨ . #مژه #ابرو #لیفت #لیفت_مژه #لیفت_ابرو #لمینت_مژه #لمینت_ابرو #لیفت_و_لمینت #لیفت_و_لمینت_ابرو #لیفت_و_لمینت_مژه #بوتاکس #بوتاکس_مژه #بوتاکس_ابرو #مای_لمینیشن #مایلمینیشن #مایلمینیشن_ایتالیا #mylamination
سلام عشقای من🙋‍♀️ ‌ این کاری که می‌بینید کاور تتو قدیمی هستش که خیلی هم عمیق بود و پوست چربی هم داشتند💆‍♀️ 📍براشون متد تلفیقی کار کردم (میکروپیگمنتیشن+میکروبلیدینگ) و نتیجه‌ش هم شد این ابروهای خوشگل که می‌بینید 😍 بانو جان طبیعی زیبا شو😌 ‌༻✿❀❀ ✿༺┄┄┄ جهت مشاوره، رزرو نوبت و اطلاع از شرایط آموزش‌ها دایرکت پیام بدین 📥 شماره تماس ؛📲 09129365053 ‌༻✿❀❀ ✿༺┄┄┄ ‌ ‌ ‌ #تتو #تتوابرو #تتوابرو_سايه_ابرو #تتو_ابرو #تتوآرتیست #تتوکرمان #فیبروز #فیبروزابرو #فیبروزآرتیست #فیبروز_ابرو #فیبروزابروتهران #پادربروز #کاشت_ابرو #لیفت_ابرو #لمینت_ابرو #اکستنشن_ابرو #کاورتتو #آموزش_فیبروز #کرمان_گردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *