کاشت ناخن لمینت چیست؟: راهنمای کامل زیبایی و استحکام ناخن ها

شما اینجا هستید: خانه » کاشت و طراحی ناخن » کاشت ناخن لمینت چیست؟: راهنمای کامل زیبایی و استحکام ناخن ها

کاشت ناخن لمینت یک عمل زیبایی است که شامل پوشاندن ناخن ها با یک لایه شفاف است که به محافظت از آنها در برابر عوامل نامطلوب و ظاهر زیبا کمک می کند.

دست‌های خانم‌ها همیشه باید مرتب به نظر برسند، همانطور که به آنها در اطرافشان توجه کنید. با توجه به وضعیت دست، می توان سبک زندگی یک خانم و نگرش او نسبت به مراقبت از خود را تعیین کرد. رشته ناخن در سال های اخیر بسیار پیشرفته شده است و و با انواع روش های مراقبت، ترمیم و سلامت ناخن ایمن تر شده است . کاشت ناخن لمینت هم یکی از روش های مدرن خدمات کاشت ناخن است که بسیار مورد علاقه بانوان است .

لمینت ناخن
لمینت ناخن

کاشت ناخن لمینت چیست؟

کاشت ناخن لمینت، روشی برای کاشت ناخن است که در آن از یک لایه نازک و انعطاف پذیر از جنس ژل یا پودر استفاده می شود. این لایه روی ناخن های طبیعی قرار می گیرد و به آنها استحکام و زیبایی می بخشد.

فرق لمینت ناخن با ژلیش

کاشت ناخن لمینت باید زمانی انجام شود که صدف ناخن خیلی شکننده شده است و مناسب روشهای دیگر کاشت ناخن نیست . (نازک، به راحتی شکسته شود) و بیش از حد خشک شده باشد. به عنوان یک قاعده، چنین عواقبی می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود:

 • استفاده از لاک ژل بصورت مداوم و طولانی مدت
 • استفاده از ناخن مصنوعی
 • تغذیه نامتعادل؛
 • مقدار کمی مایع و آب مصرف شده توسط انسان؛
 • اثرات منفی مواد شیمیایی

مزایای کاشت ناخن لمینت:

 • استحکام و مقاومت بالا: لمینت ناخن ها را ضخیم تر و مقاوم تر می کند و از شکستن و لب پر شدن آنها جلوگیری می کند.
 • زیبایی و تنوع: لمینت ناخن ها را در رنگ ها و طرح های مختلف زیبا می کند.
 • محافظت از ناخن ها: لمینت ناخن ها را از آسیب های محیطی مانند شوینده ها و اشعه UV محافظت می کند.
 • افزایش طول ناخن ها: لمینت می تواند برای بلندتر کردن ناخن ها استفاده شود.

معایب کاشت ناخن لمینت:

 • غیر طبیعی بودن: لمینت ناخن ها را ضخیم تر و غیر طبیعی تر نشان می دهد.
 • هزینه بالا: کاشت ناخن لمینت در مقایسه با سایر روش های کاشت ناخن، هزینه بالاتری دارد.
 • نیاز به ترمیم: لمینت ناخن ها نیاز به ترمیم دوره ای دارد.
 • آسیب به ناخن ها: در صورت عدم انجام صحیح کاشت و ترمیم، لمینت می تواند به ناخن ها آسیب برساند.

کارایی کاشت ناخن لمینت

عملکرد اصلی لمینت ترمیم سطح ناخن است. این شامل: تسطیح، تغذیه با مواد معدنی و ویتامین ها است. این سیستم شامل خمیر و پودر مخصوصی است که بی نظمی های روی ناخن را پر می کند و ظاهری زیبا به ظاهر ناخن می بخشد. مواد اعمال شده تا مرحله دوم از ناخن ها خارج نمی شود، که به ناخن ها اجازه می دهد به طور مداوم بهبود یابند. این ابزار اثر ابزارهای تهاجمی و سایر عوامل خارجی را روی ناخن ها صاف می کند.

اطمینان از یکنواختی صفحه ناخن و دادن درخشش براق دلپذیر به آن می تواند پس از اولین لمینیت باشد. این عمل در دو مرحله انجام می شود و هم در سالن زیبایی و هم در منزل قابل انجام است.

فرآیند انجام کاشت ناخن لمینت

برای انجام لمینت به سیستم لمینیت و ابزار مانیکور نیاز خواهید داشت. هر دو مرحله باید بر روی یک پنج انگشت خوب کار شود، سپس نتیجه نهایی شما را خوشحال می کند.

هدف از مرحله اول کار با کوتیکول و مونولاست. سرم هاییدر جهت های مختلف بر روی کوتیکول که قبلا تمیز شده اند اعمال می شود. همزمان ماساژ انجام می شود که خون را به انگشتان می رساند و جذب سرم ها را بهبود می بخشد. دومی دارای اثر ضد التهابی برجسته است. آنها ناخن و کوتیکول را با رطوبت، کمپلکس ویتامین اشباع می کنند و ذرات مرده پوست را از بین می برند. بلافاصله پس از استفاده از وجوه، یک مانیکور برش یا اروپایی انجام می شود.

در مرحله دوم لمینیت، ناخن با مایع روغنی بر پایه اسیدهای میوه و سپس با سرم-لاک پوشانده می شود. او برای هر دختر به صورت جداگانه بر اساس مشکلات موجود در ناخن انتخاب می شود. شما می توانید محصولی با کمپلکس ویتامین و پروتئین یا اجزای دیگر انتخاب کنید. پس از اتمام لمینت، می توان ناخن ها را با لاک رنگی تزئینی پوشاند و هر طرحی را به دلخواه انجام داد.

روش لمینیت دارای جهت گیری پزشکی است و یک اثر تجمعی طولانی می دهد.

چه انگشتانی نیاز به لمینت دارند؟

روش لمینت ناخن می تواند به هر کسی که به آن نیاز دارد اجازه دهد. اغلب افرادی که در انبارهای مرتب سازی میوه ها و سبزیجات کار می کنند، به کارهای فلزی یا چوبی مشغول هستند، کف ها را می شویند، ناخن ها ضعیف شده و به راحتی شکافته می شوند، می شکنند. کار می کند، بلکه باعث ناراحتی و حتی احساسات دردناک می شود. هنگام انجام روش لمینیت، لبه پنجه مهر و موم می شود و خاصیت ارتجاعی به دست می آورد، بنابراین از شکستن احتمالی آن جلوگیری می شود.

لمینت روی ناخن با هر نوع و طولی برای خانم ها و آقایان قابل انجام است.

انواع لمینت

روش اول لیمنت ناخن به کمک دستگاه UV

بیوژل ها برای لمینیت استفاده می شوند که ممکن است تا حدودی در خواص و فرآیند کاربرد آنها متفاوت باشد. اما این وجوه به همان روش خشک می شوند – زیر یک لامپ UV. مزیت بزرگ بیوژل ها این است که با بازگرداندن صفحه ناخن و دادن ظاهری جذاب به ناخن اجازه تنفس می دهند. بیوژل ترک نمی خورد و حدود 2-3 هفته به شکل اولیه روی ناخن باقی می ماند.

این ابزار برای ناخن های شکننده و نازک مناسب است. این اجازه می دهد تا سطح را به خوبی “چسب” کنید، سپس آن را با لاک تزئینی بپوشانید. قبل از استفاده از ابزار، صفحات ناخن باید تراز شده و چربی زدایی شوند. سپس یک لایه بسیار نازک از ژل را بمالید و به مدت 2 دقیقه در یک لامپ UV خشک کنید. دوباره این روش را تکرار کنید. سپس پایان را قرار دهید. خشک کنید، لایه چسبنده را بردارید. سپس ناخن را می توان با لاک معمولی یا ژل لاک پوشاند.

روش دیگر لمینیت استفاده از موم است. این تکنیک امروزه در بین دخترانی که ناخن های مشکل دار دارند بسیار محبوب است. نام دوم این تکنیک مانیکور ژاپنی است.

روش دوم لمینت ناخن : مانیکور ژاپنی

ابزار مورد استفاده :

پودر؛
موم زنبور عسل
تکه های مروارید

انجام لمینت موم می تواند در سالن زیبایی یا در خانه باشد. مانیکور قبل از بهداشت انجام شده است. سپس خمیر گرفته می شود، روی اسفنج فشرده می شود، جایی که باید به طور مساوی روی سطح پخش شود. خمیر را به آرامی به ناخن بمالید. ابزار اعمال شده بی نظمی ها و ترک ها را در ناخن ها پر می کند و به سطح درخشندگی می بخشد. در بالا می توانید یک لاک تزئینی اعمال کنید.

روش سوم لمینیت – با استفاده از پولیش

. برخلاف سایر ابزارها، هدف آن نشان دادن زیبایی طبیعی است. می توانید این روش را در سالن ناخن یا در خانه انجام دهید. شما می توانید چنین لمینیت را روزانه انجام دهید. در نتیجه، یک فریم ناخن بادوام، صاف و براق به دست می آورید که می تواند “نفس بکشد” و تمام مواد مفید را از بیرون جذب کند.

نحوه ریموو و پاک کردن

محصولات لمینیت نیازی به برداشتن ندارند. با این حال، در صورت بروز چنین نیازی، کمک به وسایل خاصی لازم است. اگر ناخن نیاز به اصلاح داشته باشد، می توان آن را به دو روش انجام داد.

نیاز به پاک کننده و چربی گیر دارد. سپس می توانید یک لایه جدید از ژل بازسازی کننده را اعمال کنید.
بیوژل آب بندی در ناحیه رشد مجدد اعمال می شود، محل اتصال توسط یک پولیش تراز می شود.

مزایا و معایب روش

لمینیت ناخن یک روند نسبتا جدید در زمینه هنر ناخن است. جنبه های مثبت آن عبارتند از:

اثر آرایشی سریع؛
ظاهر زیبا و سالم صفحه ناخن؛
بدون ناراحتی در طول عمل؛
اثر طولانی ناخن های مرتب؛
از بین بردن بی نظمی ها و سایر نقص های صفحه ناخن.
جلوگیری از لایه برداری ناخن با گره زدن لایه های عمیق صفحه ناخن.

از معایب روش لمینیت ناخن می توان به هزینه بالای مواد و کار لازم (در صورتی که این روش در سالن ناخن انجام شود) و پیچیدگی خودکشی و برداشتن پوشش اشاره کرد.

برندهای محبوب محصولات لمینیت

فورا به ناخن های خود ظاهری زیبا و سالم ببخشید به ابزاری با فرمول نوآورانه کمک می کند – تعمیر کاور FOX . این ژل نواحی تغییر شکل صفحه ناخن را بازیابی می کند، با محصولات مبتنی بر استون شسته نمی شود. ژل باید روی ناخن ها زده شود تا زمانی که دوباره رشد کنند و در لحظه انجام عمل دوم انجام شود.

درمان دیگر بیوژل است. SG SYSTEM . عملکرد بازسازی کننده دارد و به همین دلیل می تواند به لایه های عمیق تر صفحه ناخن نفوذ کند و آن را به هم بچسباند. همچنین این ابزار تاثیر عوامل منفی محیطی را بر روی صفحه به حداقل می رساند و آنها را برای پوشش با لاک های تزئینی آماده می کند.

این ابزار برای ناخن های ضعیفی که رشد ضعیفی دارند، لایه برداری می شوند و می شکنند و همچنین دارای بی نظمی های سطحی متعددی هستند ایده آل است.

ژل تقویت کننده – این یک درمان سریع برای ترمیم صفحه ناخن است، فقط 15 دقیقه طول می کشد. ژل صفحه ناخن را تقویت می کند، از آن در برابر اثرات منفی محیط محافظت می کند، به شما امکان می دهد پوشش های تزئینی را طولانی تر نگه دارید. محصول با هیچ مایع مبتنی بر استون شسته نمی شود.

ژل به شما این امکان را می دهد که صفحه ناخن را تراز کنید و بعد از پاک کردن لاک اکریلیک یا ژل ظاهری سالم به آن ببخشید.

سایر برندهای معروف جهانی لوازم آرایشی مشابه نیز محبوب هستند: Chemco، Kodi Professional، Light Elegance، Tertio، Organic Keragen، Nano، Beauty Style، Color Club.

قبل از استفاده از یک محصول آرایشی، باید از اصالت آن اطمینان حاصل کنید. اگر لمینیت ناخن را در یک سالن آرایشی جامد انجام دهید، احتمال ملاقات با یک تقلبی بسیار کم است.

بررسی ها

بررسی ها در مورد روش لمینیت و لوازم آرایشی موجود برای این کار عمدتاً مثبت است. دختران توجه دارند که ناخن ها به طور قابل توجهی تقویت می شوند و دیگر لایه برداری نمی شوند، دوره استفاده از ژل لاک در حال افزایش است. در میان کاستی های سیستم، کاربران خاطرنشان می کنند که قبل از اعمال، لازم است مواد را با احتیاط پاک کنید، در غیر این صورت لاک ژل پخش می شود. همچنین، دختران توجه داشته باشند که روی ناخن های بسیار ضعیف در اولین بار پس از استفاده ممکن است خرد شود.

بهترین مراکز لمینت ناخن تهران

تمامی لاینهای آرایشی زیبایی

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

 
مونا یزدانی

مونا یزدانی

متخصص:تمامی لاینهای آرایشی زیبایی
تلفن:09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, سعادت آباد, گیشا
نام و برند سالن زیبایی: مونا یزدانی
آدرس شعبه 1: سعادت‌آباد، چهارراه سرو، ساختمان ۴۲، طبقه اول
آدرس شعبه 2: گیشا بالاتر، از خ ۲۸ (شهابی)، پ ۲۱۹

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 ◾️09190814100 ◾️سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱


◾️ زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…اگر شما به دنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک میکنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.


سعادت آباد | گیشا

تمامی لاینهای آرایشی زیبایی

با افتخار اعلام می‌کنم که: دارای مجوز رسمی از اتحادیه...

 
آرزو قهرمانی

آرزو قهرمانی

متخصص:تمامی لاینهای آرایشی زیبایی
تلفن:09127009256
Email: arezoosalon@gmail.com
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو آرایش دائم, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران
نام و برند آموزشگاه آرایشگری: کلبه آرزو (برنادت سابق)
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خ ولیعصر و قبادی، روبروی بانك قوامين،پلاک ۸۶ طبقه دوم، واحد ۵ کلبه آرزو

با افتخار اعلام می‌کنم که:

 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه آرایشگران هستیم.
 • از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد و تجهیزات استفاده می‌کنیم.
 • متخصصان و مربیان مجرب و کارآزموده داریم.
 • فضایی شیک، آرام و دلنشین برای شما فراهم کرده‌ایم.
 • همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به شما هستیم.

ارتباط سریع و آسان 09127009256 شبکه‌های اجتماعی

تمامی خدمات آرایشی زیبایی

Beauty Salon ✨Professional beauty group✨ ‎گروه حرفه ای زیبایی ‎آموزش...

 
سالن زیبایی فردیس کرج

نگار شامحمدی

متخصص:تمامی خدمات آرایشی زیبایی
تلفن:09128997304
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, فردیس, کرج
نام و برند سالن زیبایی: رزنگار بیوتی
آدرس شعبه تهران: پونک به سمت بالا بر اشرفی اصفهانی بین کوچه نهم و یازدهم پلاک ۳۱۷ طبقه پایین واحد یک
آدرس شعبه کرج :: فردیس کرج ، فلکه پنجم قریشی جنوبی نبش خیابان هفتم غربی ساختمان ارین سالن زیبایی رزنگار طبقه اول واحد 2
Beauty Salon ✨Professional beauty group✨ ‎گروه حرفه ای زیبایی ‎آموزش و خدمات (vip) ▾ call & WhatsApp? 09128997304

فردیس فلکه پنجم قریشی جنوبی نبش خیابان هفتم غربی ساختمان ارین سالن زیبایی رزنگار طبقه اول واحد 2 02636519557 02636519539

ارتباط سریع و آسان 09128997304 شبکه‌های اجتماعی[instagram-feed feed=27]

Beauty, cosmetic & personal care

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی Beauty, cosmetic & personal care...

 
monasalehi

منا صالحی

متخصص:Beauty, cosmetic & personal care
تلفن:09022817018
Categories: آرایش دائم, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, سالن زیبایی, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, نیاوران
آدرس: خ نیاوران، بعد از سه راه یاسر، انتهای خ تبریزی( گلسنگ ) تقاطع بهیم تاش پلاک ۵۲، همکف زنگ دوم

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی

Beauty, cosmetic & personal care
یک‌وقت برای زیبایی خودت رزروکن
آموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی
ارائه‌دهنده کلیه‌خدمات زیبایی‌ نیاوران

☎️02122817018
09022817018


پیح اینستاگرام
monasalehisalon
هماهنگی
☎️09022817018
شبکه‌های اجتماعی

تمامی لاینهای آرایشی زیبایی

❤️ چَم بهترین انتخاب، برای هر سلیقه ای❤️ مشاور عروس...

 
سالن زیبایی چم

عمارت زیبایی چَم

متخصص:تمامی لاینهای آرایشی زیبایی
تلفن:۰۹۱۲۰۶۱۵۱۳۵
Categories: اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, سعادت آباد, شهرک غرب
نام و برند سالن زیبایی: عمارت زیبایی چم
آدرس: تهران ، شهرک غرب میدان صنعت اول بلوار فرحزادی مجتمع تجاری پلاتین طبقه 6

❤️ چَم بهترین انتخاب، برای هر سلیقه ای❤️
مشاور عروس و میکاپ و شینیون۰۹۱۲۰۶۱۵۱۳۵
‎خدمات ۰۹۳۶۱۹۴۳۱۹۰
چَم در زبان فارسی به معنای (رفتاری از روی ناز )

 

لمینت ناخن
لمینت ناخن تهران
لمینت ناخن
لمینت ناخن
لمینت ناخن 2024
لیمنت ناخن
لیمنت ناخن
لیمنت ناخن
لیمنت ناخن
لیمنت ناخن
لمینت نچرال ناخن
لمینت طبیعی ناخن
کاشت ناخن طبیعی
کاشت ناخن لمینت
قبل و بعد از کاشت ناخن لمینت

برخی از سوالات متداول

دیدگاه خود را بنویسید