مانیکور و پدیکور شیراز
مانیکور و پدیکور شیراز
اکستنشن مو شیراز
اکستنشن جلوی سر در شیراز

بهترین مرکز کاشت ناخن شیراز

کاشت ناخن در شیراز
کاشت ناخن در شیراز

کاشت ناخن در شیراز- shiraz – بصورت ژلیش و لمینت ناخن از متداول ترین خدمات ناخن سالن های زیبایی شیراز است . طراحی های زیبا به همراه رعایت نکات بهداشتی و ایمنی ، در سالن های زیبایی می تواند نیازهای پدیکور مانیکور ناخن شما را برطرف کند .چه یک وکیل باشید و چه یک پزشک خانم ، زیبایی ناخنهایتان برایتان مهم است و اما اگر می خواهید کاشت ناخن انجام دهید و دنبال بهترین ناخن کار شیراز می گردید باید بدانید که این امر با توجه به نبودن مرجع مشخصی و همچنین گستردگی سالن های ناخن در شیراز عملا غیر ممکن است . اما ما در این بخش به معرفی برخی از بهترین سالن های تخصصی ناخن شیراز می پردازیم بطوری که در کارت مجازی آنها شما به شماره تماس و واتس آپ و پیج اینستاگرام آنها دسترسی دارید و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید . الیته در این نوشتار به بررسی خدمات ناخن و انوع مختلف آن نیز می پردازیم . باید بدانید که خدمات ناخن فقط مانیکور و پدیکور نیست و خدمات زیادی را شامل می شود که در ادامه این نوشته به مهمترین خدمات ناخن شیراز می پردازیم :

خدمات ناخن شامل خدمات آموزشی و خدمات کاشت می باشد که برای آموزش بهتر است که از آموزشگاههای آرایشگری شیراز کمک بگیرید

بهترین ناخن کار و مرکز کاشت ناخن شیراز

الهام شهریور
الهام شهریور
کلینیک زیبایی دیورا
شیراز ، قدوسی غربی

سالن ناخن شیراز

لمینت ناخن و ژلیش ناخن در شیراز

لمینت ناخن و ژلیش ناخن در شیراز

ژلیش ناخن کاشت ناخن نیست و برخی ها هنوز فرق این دوتا را نمی دانند.

کاشت ناخن در شیراز

کاشت ناخن در واقع اضافه کردن ناخنها در طول و عرض ناخنها با ابرزارهای مختلف است اما ژلیش ناخن یک نوع لاک موقت محسوب می شود که بعد از مانیکور و پدیکور و حتی بعد از برحی از کاشتهای ناخن امکان اجرا دارد . 

پس یادگرفتیم که برای انجام ژلیش ناخن باید از دستگاه LED یا UV جهت انجام ژلیش ناخن استفاده کرد. ژلیش ناخن ربطی به کاشت ناخن ندارد .

سالن ناخن شیراز

همینطور که می دانید ژلیش ناخن و لمینت ناخن از طرفداران زیادی برخوردار هستند که در سالنهای شیراز این خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای به مشتریان ارایه می شود .

مانیکور ناخن طبیعی ژل پالیش ناخن طبیعی یا همان ژلیش لمینت ناخن از ارزانترین خدمات ناخن شیرازمحسوب می شوند.لاک ژل ضمن اینکه زیبایی کاشت ناخن را دارد به دلیل داشتن کراتین ،صدف ناخن را تقویت میکند و همچنین کمک میکند تا ناخن ها بلند شوند و به صورت رنگی، بیرنگ و فرنچ روی ناخن ها زده میشوند 
در این روش ناخن ها سوهان زده نمیشوند و اسیب نمیبینند (((در حد مانیکور سوهان کشی میشود )))و هر زمان نخواهید ریموور میشوند و ناخن ها کاملا سالم می مانند 
این روش برای ناخن های کاشت شده هم بسیار مناسب است .چرا که لاک ژل ها درخشش بینظیر و ماندگاری بالایی دارند

»»»»»»  سالن ناخن شیراز

برخی از خدمات کاشت و طراحی ناخن در شیراز

طراحی ناخن در شیراز

1-کاشت ناخن پودری: این روش کاشت ناخن از راجع ترین و با دوام ترین روش های کاشت ناخن است، که در آن با پودر اکریلیک (معمولا با رنگهای شیشه ای، هلویی، صورتی) و لیکوئید به ساخت لایه ای محکم از ترکیب این دو ماده پرداخته شده و روی ناخن فرم می دهند.

2-کاشت ناخن ژله ای: در این روش کاشت ناخن، 3 نوع ژل را در 3 لایه روی ناخن زده و در هر مرحله ناخن های آغشته به ژل را زیر دستگاه UV می گذارند تا ژل خشک شود و در انتها به وسیله ماده کلینز، حالت چسبندگی آن را از بین می برند.

3-کاشت ناخن قالبی یا دوآل: این روش کاشت ناخن، به وسیله قالب هایی با سایز طبیعی ناخن ها انجام می شود، به این ترتیب که مقداری از مواد کاشت را در قالب ریخته و روی ناخن ها قرار می دهیم و پس از چند ثانیه، قالب را از مواد روی ناخن جدا کرده و بر میداریم.

4-کاشت ناخن به روش فیبر یا گیاهی: در این روش کاشت ناخن، با گذاشتن الیافی طبیعی به عنوان تیپ که همانند کاغذهای بریده شده می باشد، به کاشت ناخن پرداخته می شود. مواد کاشت ناخن فیبر مانند مواد ژله ای بوده اما دارای فرمولاسیونی متفاوت از مواد کاشت ژله ای ناخن می باشد. پس از هر مرحله، باید دست را درون دستگاه UV قرار داد.

5-کاشت ناخن اکلیلی: در این روش کاشت ناخن، مانند کاشت پودری با استفاده از اکلیل های مختلف در قسمت فرنچ ناخن ها، به طراحی دائم اقدام می شود.

6-کاشت ناخن دیپینگ: در این روش کاشت ناخن، باید یک لایه پرایمر به سطح ناخن زده و سپس تمام ناخن را به یکباره و به شکل عمود در پودر فرو ببریم. در این روش باید جهت ایجاد حجم دلخواه در ناخن ها، این مراحل را چندین بار تکرار نمائیم.

7-لمینیت ناخن یا لاک ژل (ژلیش): در این روش کاشت ناخن، لایه نازکی با پودر و لیکوئید یا با لاک ژل ( ژلیش ) به عنوان کاور روی ناخن می گذارند.

8-کاشت ناخن آکواریوم: در این روش کاشت ناخن، به وسیله حالتی خاص از چسباندن دو تیپ بر روی یکدیگر و ایجاد فاصله ای متناسب بین این دو تیپ، فضایی خالی ایجاد شده که می توان با تزریق اندکی آب مقطر در آن و استفاده همزمان از اکلیل های رنگی، جلوه ای متحرک در این ناحیه ایجاد نمود.

»»»»»»  هزینه کاشت ناخن -قیمت لمینت ناخن

9-کاشت ناخن سیلک: در این روش کاشت ناخن، حالت طبیعی ناخن ها حفظ شده و با چسباندن لایه ای از جنس ابریشم بر روی ناخن طبیعی یا تیپ گذاری شده به ایجاد ضخامتی مناسب بر روی ناخن ها می پردازیم. سپس برای محکم کردن ناخن ها، از چسب مخصوص استفاده کرده و در هر مرحله نیز از اسپری فیکس کننده استفاده می کنیم.

10-کاشت ناخن میکس: ترکیبی از کاشت ناخن پودری و استفاده از تاپ شاین در مرحله آخر است.

11-کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی: در این روش کاشت ناخن باید با پودر اکریلیک سفید یا ژل فشرده سفید در قسمت فرنچ ناخن و در انتها از پودر اکریلیک کلیر یا صورتی ملایم برای کاور نمودن تمامی صدف ناخن استفاده نمود.

12-کاشت ناخن بیبی بومر یا کاشت هایلایت: در این روش کاشت ناخن با استفاده از دو رنگ همزمان در قسمت ریشه و نوک انتهایی ناخن به ادغام کردن این دو رنگ در یکدیگر پرداخته و دو رنگ را در هم محو می کنیم به طوری که مرز محو شدن این دو رنگ در یکدیگر قابل تشخیص نباشد.

13- کاشت ناخن مرمریت: در این روش کاشت ناخن از سنگ ریزه هایی بسیار براق و زیبا در ناحیه فرنچ ناخن ها استفاده می شود.

14-کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری: در این روش کاشت ناخن مانند ناخن مصنوعی فقط تیپ گذاری کرده و روی آن لاک می زنند.

ترمیم ناخن در شیراز

خدمات ترمیم ناخن در شیراز

هزینه ترمیم ناخن چقدر می شود ؟

مورد دوم در مورد ترمیم ناخن ، قیمت آن است که برای خیلی ها خیلی خیلی مهم است . بستگی به ناخنکارتان دارد که در چه سطح و لولی کار می کند. از 50 هزار تومان تا دویست هزار تومان ممکن است هزینه ترمیم ناخن شما شود.

چه زمانی نیاز به ترمیم ناخن هست؟

بسته به رشد ناخنها که در افراد مختلف متفاوت است /۲۰ نا ۳۰ روزی یکبار بسته به سلامت‌کاشت و رشد ناخن مشتری

خدمات طراحی کالوس تراپی

کاشت ناخن شیراز

کالوس تراپی درشیراز یکی از خدمات تخصصی که در سالن زیبایی ما برای رفع ترك و پينه پاها انجام می شود .ما به شما سريعترين، راحت ترين، مطمئن ترين، رضايتمندترين، كوتاه ترين و بهداشتى ترين راه پديكور و مانيكور را نشان میدهیم و با شما تا رسيدن به نتيجه مطلوب خواهيم ماند..


✨فقط كافيه يك بار به سالن زیبایی تشریف بیارید و مانیکور پدیکور را امتحان كنيد..
✨ کلیه خدمات ناخن از جمله مانیکور پدیکور فوق حرفه ای و جذاب، انواع کاشت، پارافین تراپی و جدیدترین ژل لاک های روز دنیا توسط متخصصین دوره دیده در سالن زیبایی انجام میشود …
✨آموزش همه موارد ذکر شده در سالن . ??

کاشت ناخن پا در شیراز

سوالات متداول شما

✅ کاشت با فورمر بهتر است یا تیپ؟

اصولا کاشت با تیپ مقاومتر است و کاشت با فورمر ظریف تر بسته به شرایط نگهداری مشتری میتوان انتخاب کرد که تیپ مناسب تر است یا فورمر.

✅چند روش کاشت وجود دارد و چگونه انتخاب کنیم که چه روشی برای ما مناسب است؟

کاشت های پایه به ۲ دسته پودر و ژل تقسیم میشود که از این دو دسته کاشت های ژورنالی صدف سازی ،گریم.بی بی بومر زیر شاخه این ۲ نوع کاشت است که بسته به سلیقه نحوه نگهداری و بودجه مورد نظر مشتری قبل از انجام کار مشاوره لازم داده میشود که راحت تر امکان انتخاب را داشته باشند.

✅چه مدت بعد از انجام کاشت به دلیل تقویت و تنفس ناخن باید کاشت را ریمو کنیم و به ناخن استراحت دهیم؟

اصولا ناخن به دلیل رشد و تعویض در هر ۳ ماه نیازی به استراحت ندارد زیرا هر ۳ ماه صدف عوض میشود.

✅ آیا بعد از ریمو کاشت ناخن به ناخن آسیب میرسد؟

در صورتی که محلول های ریمور برای برداشتن مواد استفاده شود به صدف ناخن هیچ آسیبی نمیرسد.

✅زمان ترمیم کاشت ناخن طی چه مدت زمانی باید انجام شود؟

بسته به رشد ناخن بین ۳ الی ۴ هفته باید ترمیم انجام شود.

✅کاشت ناخن ایجاد حساسیت میکند؟

بعضا در کاشت پودر در اشخاص محدودی ایجاد حساسیت میشود اما در کاشت ژل به هیچ عنوان حساسیتی ایجاد نخواهد شد.

✅ کاشت پودر مقاوم تر است یا ژل؟

در گذشته این تصور در همه وجود داشت که کاشت پودر مقاوم تر است اما امروزه با وجود لاین های لمینت ،پلی ژل کاشت ژل هم مقاوم ،ظریف،سبک بوده و مزایایی بالاتر از پودر را داراست.

.
سلام دخترا👋 امیدوارم خوب باشین❤️
‌
اومدیم با یکی از کارهای بسیار پرطرفـ‌دارمون که به شدت مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفته بود در گذشته😍

اگه تتو قدیمی دارین مرکز ما بهترین مکان برای کاور تتو شماست🤞
‌ 
ممنون که با لایـ‌ ـک‌ها و کامـ ـنت‌هاتون به ما انرژی میدین همیشه💙
‌
کاور تتو قدیمی تخصص ماست💎
‌
جهت مشاوره و رزرو نوبت و همچنین اطلاع از شرایط آموزش‌ها دایرکت پیام دهید📥
‌
شماره تماس بخش خدمات:
📲 09206866835
شماره تماس واحد آموزش :
📲 09206866836
‌
پیج خدمات ما در ترکیه👇
shooka_kiamarsi_tr
‌‌
‌
‌
‌
‌
#میکرو #میکروبلدینگ #میکروبلید #میکروابرو #هاشورابرو #هاشور #هاشور_ابرو #هاشورابروميكروپيگمنتيشن #هاشورمویی #نانوبروز #بلیدینگ_ابرو #کاشت_ابرو #لمینت_ابرو #لیفت_ابرو #ریزش_ابرو #آموزش_تتو #آموزش_آرایش_دائم #نچرال #سالنزیبایی
#تبلیغ
🔵 lash_by_sami 🔵
🌸سالن زیبایی الی🌸
یک❌😍 تخفیف عالی ❌😍برای یک هفته و تخفیف ویژه برای فالورای این پیچ
لیفت ابرو و لیفت و تینت مژه با جدیدترین روش روز دنیا پی آر و روسی همراه با بهترین مواد ب همراه کراتین تقویتی 🤩🥳✅
 قیمت قبل ۱۵۰=۲۰۰ 
آموزش لیفت و لمینیت ابرو و مژه با قیمت عالی و فوق العاده
آدرس ما : پردیس میدان عدالت زیبایی الی 
🌹🌹

ابرو ومژه تو دوست منه🌹🌹
.
#لیفت_مژه #لیفت_مژه_پردیس #لیفت_ابرو#لیفت_مژه
#لمینت_ابرو #لمینت_مژه #آموزش_لیفت_مژه#مژه 
#آموزش_لیفت_ابرو #سالن_زیبایی #پردیس#تهران
#اکستنشن_طبیعی #اکستنشن_مژه #تبلیغات#تخفیف
#extantion
#lift
.دقت کردی بعضی وقتا میخوای تندی از خونه بری بیرون ولی اصلااااا وقت نداری و دلتم نمیخواد نا مرتب بری بیرون😊
.
.شما ابروهات تمییز باشه مرتب باشه یه رژ لب بزنی تمومه مرتب شدی اراسته شدی 🥹
.
ابروهاتو بسپار به من نصف وقتت برای چند وقت طولانی سیو میشه 
.
هم وقتت هم پولت چون دیگه مداد ابرو و ژل ابرو و سایه ابرو هم نمیخوای😍
.جهت مشاوره و رزرو نوبت 👇👇
۰۹۱۲۹۲۴۸۱۶۳
.
.
.
#ابرو #ابرو_طبیعی #ابرو_پهن #ابرو_دخترونه #ابروکارتخصصی #فیبروز_ابرو #فیبروزآرتیست #فیبروزابرو #فیبروزابروتهران #بلدبروز #بلیدینگ #کاشت_ابرو #لیفت_ابرو #لمینت_ابرو #حنا_ابرو #نچرال #آموزش_هاشور #آرایش_دائم_ابرو #آرایشگاه
اون کیه که هم اومده مسافرت هم به فکر شماست و براتون پست آموزشی درست کرده؟؟؟😉😊💪
micro_parvin 
micro_parvin 
micro_parvin 

خب عشقا اینم از معنی تریم ابرو که خیلیاتون پاسخ درست اما خیلیاتونم پاسخ اشتباه داده بودین 
micro_parvin 
micro_parvin 
ما قراره کنار هم کلی مطالب جدید یاد بگیریم🤗💪
اگه از اکسپلوری کنارم بمون و پیجمو فالو کن چون قراره کلی آموزش رایگان آرایش دائم و نیمه دائم براتون تهیه کنم که خودش به اندازه ی به ورکشاپ شایدم بیشتر ارزش داره❤️🤗
micro_parvin 

#آرایش_دائم #سالن_زیبایی #زیبایی #زیبایی_مژه #لیفت_ابرو #لیفتابرو #لمینت #لمینتمژه #لمینت_ابرو #لیفت_مژه #لیفتمژه_آموزش_لیفت #آموزشمژه #آموزش #آموزش_اینستاگرام #آموزش_رایگان #لیفت_تبریز #لیفت_اردبیل #آموزش_لیفت_ابرو #تریم_ابرو #ابرو
🤗 مدل لیفت ابرو به همراه بوتاکس تراپی.

لیفت ابرو {خوش حالتی ابرو و تقویت ابرو}
 مخصوصا خانم هایی که تتوهای بدرنگ دارن یا میخوان ابروهاشون رو پهن کنن با لیفت میتونین تمام این عیوب رو برطرف کنند 😊🤌🏻
.
🍃 اگر از حالت بد و کم پشتی ابروهات خسته شدی و نمیدونی چکار کنی که یک تغییر اساسی و طبیعی داشته باشی ، من بهت لیفت ابرو رو پیشنهاد میدم.🤍
.

#لیفت #لمینت #لیفت_مژه #لیفت_روسی_مژه #لیفت_هیبریدی #لمینت #لمینت_مژه #لمینت_ابرو #لیفت_ابرو #مای_لمینیشن #ساری #لیفت_ابروی_جویبار #لیفت_ساری #میکروپیگمنتیشن_ابرو #خط_چشم #بن_مژه #رژلب #دکاپاژ_لب👄 #دکاپاژ_ابرو #ریمووابرو #تتودائم #بوتاکس_تراپی #بوشهر_تتو #بوشهر #ظرافت_زنانه
#زیبایی #لیفت #اکستنشن #لیفت_مژه #لیفت_ابرو #لمینت #لمینت_ابرو #خدمات_زیبایی #سالن_زیبایی #کاشت_ابرو 
. .
.
.

We lOVE ®SHElash
We lOVE ®SHElash 
We lOVE ®SHElash
We lOVE ®SHElash
We lOVE ®SHElash
We lOVE ®SHElash
We lOVE ®SHElash 
.
.
.
.
‎شعار ®SHEAcademy :

‎جادوی دستان من و چشمان تو..........

The magic of my hands & your eyes........
.
.
.
.
behnazrashidi_sheacademy 
shelash_academy
چیزهای خوب سراغ کسی می آیند که صبر می کند،اماچیزهای بهتر سراغ کسی می‌آیند که تلاش می‌کند 
زیبایی #لیفت #کاشت #o
#اکستنشن #خدمات_زیبایی #مژه 
#بهناز_رشیدی #شیلش #سالن_زیبایی 
#سالن_زیبایی_تهران #کاشت_مژه 
#مژه_کار #لمینت_مژه #لمینت_ابرو#کاشت_ابرو#اکستنشن_والیوم #اکستنشن_مگاوالیوم #اکستنشن_ژورنالی_رنگی #اکستنشن_روسی #ااکستنشن_رنکی
لیفت ابروی امروز

با بهترین متریال ، علاوه بر زیبایی به تقویت و پرپشت شدن ابروها کمک میکنه🥰

#لیفت_ابرو#لمینت_ابرو#لیفت_مژه#لیفت_لمینت#لیفت
اینم از یه لیفت و لمینت ابروی زیبا که کلی چهره ی مراجعه کننده مون رو جذاب تر کرد😍

لیفت و لمینت ابرو بیشتر مناسب افرادیه که ابروهای هاشوری هالیوودی  و حالت دخترونه و مرتب دوست دارن🥰
 و یا می خوان ابرو هاشون پهن تر دیده بشه ✅

📌ماندگاری لیفت و لمینت ابرو یک ماه و نیم تا دو ماه هست که به میزان رشد ابروهای شما و نحوه نگهداری شماهم بستگی داره ☺️

‼️و همچنین موادی که تو مرکز ما برای لیفت و لمینت ابرو ها استفاده میشه باعث تقویت موهای ابروتون هم میشه دیگه چی از این بهتر؟🤩

هنر فاطیمای عزیز 
📱09196721679

📎استوری های پیج رو حتما دنبال کنید که هر روز کلی از نمونه کارها و رضایت های شما عزیزای دل گذاشته میشه🫶🏽

‏leilasabziyani_phibrows
‏leilasabziyani_phibrows 

کیت وسایل مصرفی برای هر شخص یکبار مصرف می‌باشد✨

#لیفت_ابرو #لیفت_مژه #لیفتابرو #لمینت_ابرو #لیفتمژه #لیفت_لمینت_مژه #لیفتابرو_لیفت_ابرو #لیفتولمینت_مژه #ابروی_نچرال #ابروی_طبیعی #ابروی_نچرال_زیبا #ابروهاشوری #ابروهالیوودی #شهره_لرستانی #جنیفرلوپز #ابرو_هالیوودی #ابرو_هاشوری #مرکززیبایی #لیلاسبزیانی #مرکززیبایی_تهران
.
سلام دوستان مهربونم❤️
🌟 میکروبلیدینگ 🌟

🔷میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چندین سوزن است ، خطوط نازک و باریکی شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می کند . این تکنیک سبب پرتر به نظر رسیدن ابروها می شود و زیبایی آن را دو چندان می کند🔷

🌟بنده به عنوان عضوی از آکادمی فی در خدمت شما عزیزان می باشم🌟
‌

پیج آموزش ما👇
behnaz.zeinali.pmu
‌
😍ممنون که با لایک ها و کامنت هاتون به ما انرژی میدید😘
‌
📩شما عزیزان میتوانید جهت رزرو نوبت برای انجام خدمات و همچین اطلاع از شرایط آموزش دایرکت پیام دهید 📩

‌
‌
‌
#میکروبلیدینگ #میکروبلیدینگ_ابرو #میکروبیلدینگ_ابرو #میکروپیگمنتیشن #میکروپیگمنتیشن_ابرو #هاشور #هاشور_ابرو #هاشورمویی #هاشورابرو #هاشورابروميكروپيگمنتيشن #فشن_بروز #بلیدینگ_ابرو #لیفت_ابرو #کاشت_ابرو #لمینت_ابرو #رنگ_ابرو #آرایش_دائم_ابرو #آموزش_میکروبلیدینگ #ارایشگاه
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

مقاله ای که خواندید از دسته مقالات کاشت و طراحی ناخن شیراز وبلاگ پاهو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.