کاشت مژه در شیراز
کاشت و اکستنشن مژه در شیراز در بهترین آرایشگاه زنانه
اکستنشن مو شیراز
اکستنشن جلوی سر در شیراز

بهترین مرکز کاشت ناخن شیراز

کاشت ناخن در شیراز
کاشت ناخن در شیراز

کاشت ناخن در شیراز- shiraz – بصورت ژلیش و لمینت ناخن از متداول ترین خدمات ناخن سالن های زیبایی شیراز است . طراحی های زیبا به همراه رعایت نکات بهداشتی و ایمنی ، در سالن های زیبایی می تواند نیازهای پدیکور مانیکور ناخن شما را برطرف کند .چه یک وکیل باشید و چه یک پزشک خانم ، زیبایی ناخنهایتان برایتان مهم است و اما اگر می خواهید کاشت ناخن انجام دهید و دنبال بهترین ناخن کار شیراز می گردید باید بدانید که این امر با توجه به نبودن مرجع مشخصی و همچنین گستردگی سالن های ناخن در شیراز عملا غیر ممکن است . اما ما در این بخش به معرفی برخی از بهترین سالن های تخصصی ناخن شیراز می پردازیم بطوری که در کارت مجازی آنها شما به شماره تماس و واتس آپ و پیج اینستاگرام آنها دسترسی دارید و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید . الیته در این نوشتار به بررسی خدمات ناخن و انوع مختلف آن نیز می پردازیم . باید بدانید که خدمات ناخن فقط مانیکور و پدیکور نیست و خدمات زیادی را شامل می شود که در ادامه این نوشته به مهمترین خدمات ناخن شیراز می پردازیم :

خدمات ناخن شامل خدمات آموزشی و خدمات کاشت می باشد که برای آموزش بهتر است که از آموزشگاههای آرایشگری شیراز کمک بگیرید

بهترین ناخن کار و مرکز کاشت ناخن شیراز

الهام شهریور

الهام شهریور

Position: کلینیک زیبایی دیورا
Phone: 09907483491
Categories: آرایش دائم, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, پی آر, رنگ مو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: شیراز
آدرس : : شیراز ، قدوسی غربی
کلینیک زیبایی دیورا

Beauty Salon مستر اکادمی پی آر کلینیک آرایش دائم متخصص...

سالن ناخن شیراز

لمینت ناخن و ژلیش ناخن در شیراز

لمینت ناخن و ژلیش ناخن در شیراز

ژلیش ناخن کاشت ناخن نیست و برخی ها هنوز فرق این دوتا را نمی دانند.

کاشت ناخن در شیراز

کاشت ناخن در واقع اضافه کردن ناخنها در طول و عرض ناخنها با ابرزارهای مختلف است اما ژلیش ناخن یک نوع لاک موقت محسوب می شود که بعد از مانیکور و پدیکور و حتی بعد از برحی از کاشتهای ناخن امکان اجرا دارد . 

پس یادگرفتیم که برای انجام ژلیش ناخن باید از دستگاه LED یا UV جهت انجام ژلیش ناخن استفاده کرد. ژلیش ناخن ربطی به کاشت ناخن ندارد .

»»»»»»  هزینه کاشت ناخن -قیمت لمینت ناخن

سالن ناخن شیراز

همینطور که می دانید ژلیش ناخن و لمینت ناخن از طرفداران زیادی برخوردار هستند که در سالنهای شیراز این خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای به مشتریان ارایه می شود .

مانیکور ناخن طبیعی ژل پالیش ناخن طبیعی یا همان ژلیش لمینت ناخن از ارزانترین خدمات ناخن شیرازمحسوب می شوند.لاک ژل ضمن اینکه زیبایی کاشت ناخن را دارد به دلیل داشتن کراتین ،صدف ناخن را تقویت میکند و همچنین کمک میکند تا ناخن ها بلند شوند و به صورت رنگی، بیرنگ و فرنچ روی ناخن ها زده میشوند 
در این روش ناخن ها سوهان زده نمیشوند و اسیب نمیبینند (((در حد مانیکور سوهان کشی میشود )))و هر زمان نخواهید ریموور میشوند و ناخن ها کاملا سالم می مانند 
این روش برای ناخن های کاشت شده هم بسیار مناسب است .چرا که لاک ژل ها درخشش بینظیر و ماندگاری بالایی دارند

برخی از خدمات کاشت و طراحی ناخن در شیراز

طراحی ناخن در شیراز

1-کاشت ناخن پودری: این روش کاشت ناخن از راجع ترین و با دوام ترین روش های کاشت ناخن است، که در آن با پودر اکریلیک (معمولا با رنگهای شیشه ای، هلویی، صورتی) و لیکوئید به ساخت لایه ای محکم از ترکیب این دو ماده پرداخته شده و روی ناخن فرم می دهند.

2-کاشت ناخن ژله ای: در این روش کاشت ناخن، 3 نوع ژل را در 3 لایه روی ناخن زده و در هر مرحله ناخن های آغشته به ژل را زیر دستگاه UV می گذارند تا ژل خشک شود و در انتها به وسیله ماده کلینز، حالت چسبندگی آن را از بین می برند.

3-کاشت ناخن قالبی یا دوآل: این روش کاشت ناخن، به وسیله قالب هایی با سایز طبیعی ناخن ها انجام می شود، به این ترتیب که مقداری از مواد کاشت را در قالب ریخته و روی ناخن ها قرار می دهیم و پس از چند ثانیه، قالب را از مواد روی ناخن جدا کرده و بر میداریم.

4-کاشت ناخن به روش فیبر یا گیاهی: در این روش کاشت ناخن، با گذاشتن الیافی طبیعی به عنوان تیپ که همانند کاغذهای بریده شده می باشد، به کاشت ناخن پرداخته می شود. مواد کاشت ناخن فیبر مانند مواد ژله ای بوده اما دارای فرمولاسیونی متفاوت از مواد کاشت ژله ای ناخن می باشد. پس از هر مرحله، باید دست را درون دستگاه UV قرار داد.

5-کاشت ناخن اکلیلی: در این روش کاشت ناخن، مانند کاشت پودری با استفاده از اکلیل های مختلف در قسمت فرنچ ناخن ها، به طراحی دائم اقدام می شود.

6-کاشت ناخن دیپینگ: در این روش کاشت ناخن، باید یک لایه پرایمر به سطح ناخن زده و سپس تمام ناخن را به یکباره و به شکل عمود در پودر فرو ببریم. در این روش باید جهت ایجاد حجم دلخواه در ناخن ها، این مراحل را چندین بار تکرار نمائیم.

»»»»»»  سالن زیبایی شیراز

7-لمینیت ناخن یا لاک ژل (ژلیش): در این روش کاشت ناخن، لایه نازکی با پودر و لیکوئید یا با لاک ژل ( ژلیش ) به عنوان کاور روی ناخن می گذارند.

8-کاشت ناخن آکواریوم: در این روش کاشت ناخن، به وسیله حالتی خاص از چسباندن دو تیپ بر روی یکدیگر و ایجاد فاصله ای متناسب بین این دو تیپ، فضایی خالی ایجاد شده که می توان با تزریق اندکی آب مقطر در آن و استفاده همزمان از اکلیل های رنگی، جلوه ای متحرک در این ناحیه ایجاد نمود.

9-کاشت ناخن سیلک: در این روش کاشت ناخن، حالت طبیعی ناخن ها حفظ شده و با چسباندن لایه ای از جنس ابریشم بر روی ناخن طبیعی یا تیپ گذاری شده به ایجاد ضخامتی مناسب بر روی ناخن ها می پردازیم. سپس برای محکم کردن ناخن ها، از چسب مخصوص استفاده کرده و در هر مرحله نیز از اسپری فیکس کننده استفاده می کنیم.

10-کاشت ناخن میکس: ترکیبی از کاشت ناخن پودری و استفاده از تاپ شاین در مرحله آخر است.

11-کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی: در این روش کاشت ناخن باید با پودر اکریلیک سفید یا ژل فشرده سفید در قسمت فرنچ ناخن و در انتها از پودر اکریلیک کلیر یا صورتی ملایم برای کاور نمودن تمامی صدف ناخن استفاده نمود.

12-کاشت ناخن بیبی بومر یا کاشت هایلایت: در این روش کاشت ناخن با استفاده از دو رنگ همزمان در قسمت ریشه و نوک انتهایی ناخن به ادغام کردن این دو رنگ در یکدیگر پرداخته و دو رنگ را در هم محو می کنیم به طوری که مرز محو شدن این دو رنگ در یکدیگر قابل تشخیص نباشد.

13- کاشت ناخن مرمریت: در این روش کاشت ناخن از سنگ ریزه هایی بسیار براق و زیبا در ناحیه فرنچ ناخن ها استفاده می شود.

14-کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری: در این روش کاشت ناخن مانند ناخن مصنوعی فقط تیپ گذاری کرده و روی آن لاک می زنند.

ترمیم ناخن در شیراز

خدمات ترمیم ناخن در شیراز

هزینه ترمیم ناخن چقدر می شود ؟

مورد دوم در مورد ترمیم ناخن ، قیمت آن است که برای خیلی ها خیلی خیلی مهم است . بستگی به ناخنکارتان دارد که در چه سطح و لولی کار می کند. از 50 هزار تومان تا دویست هزار تومان ممکن است هزینه ترمیم ناخن شما شود.

چه زمانی نیاز به ترمیم ناخن هست؟

بسته به رشد ناخنها که در افراد مختلف متفاوت است /۲۰ نا ۳۰ روزی یکبار بسته به سلامت‌کاشت و رشد ناخن مشتری

خدمات طراحی کالوس تراپی

کاشت ناخن شیراز

کالوس تراپی درشیراز یکی از خدمات تخصصی که در سالن زیبایی ما برای رفع ترك و پينه پاها انجام می شود .ما به شما سريعترين، راحت ترين، مطمئن ترين، رضايتمندترين، كوتاه ترين و بهداشتى ترين راه پديكور و مانيكور را نشان میدهیم و با شما تا رسيدن به نتيجه مطلوب خواهيم ماند..


✨فقط كافيه يك بار به سالن زیبایی تشریف بیارید و مانیکور پدیکور را امتحان كنيد..
✨ کلیه خدمات ناخن از جمله مانیکور پدیکور فوق حرفه ای و جذاب، انواع کاشت، پارافین تراپی و جدیدترین ژل لاک های روز دنیا توسط متخصصین دوره دیده در سالن زیبایی انجام میشود …
✨آموزش همه موارد ذکر شده در سالن . ??

کاشت ناخن پا در شیراز

سوالات متداول شما

✅ کاشت با فورمر بهتر است یا تیپ؟

اصولا کاشت با تیپ مقاومتر است و کاشت با فورمر ظریف تر بسته به شرایط نگهداری مشتری میتوان انتخاب کرد که تیپ مناسب تر است یا فورمر.

✅چند روش کاشت وجود دارد و چگونه انتخاب کنیم که چه روشی برای ما مناسب است؟

کاشت های پایه به ۲ دسته پودر و ژل تقسیم میشود که از این دو دسته کاشت های ژورنالی صدف سازی ،گریم.بی بی بومر زیر شاخه این ۲ نوع کاشت است که بسته به سلیقه نحوه نگهداری و بودجه مورد نظر مشتری قبل از انجام کار مشاوره لازم داده میشود که راحت تر امکان انتخاب را داشته باشند.

✅چه مدت بعد از انجام کاشت به دلیل تقویت و تنفس ناخن باید کاشت را ریمو کنیم و به ناخن استراحت دهیم؟

اصولا ناخن به دلیل رشد و تعویض در هر ۳ ماه نیازی به استراحت ندارد زیرا هر ۳ ماه صدف عوض میشود.

✅ آیا بعد از ریمو کاشت ناخن به ناخن آسیب میرسد؟

در صورتی که محلول های ریمور برای برداشتن مواد استفاده شود به صدف ناخن هیچ آسیبی نمیرسد.

✅زمان ترمیم کاشت ناخن طی چه مدت زمانی باید انجام شود؟

بسته به رشد ناخن بین ۳ الی ۴ هفته باید ترمیم انجام شود.

✅کاشت ناخن ایجاد حساسیت میکند؟

بعضا در کاشت پودر در اشخاص محدودی ایجاد حساسیت میشود اما در کاشت ژل به هیچ عنوان حساسیتی ایجاد نخواهد شد.

✅ کاشت پودر مقاوم تر است یا ژل؟

در گذشته این تصور در همه وجود داشت که کاشت پودر مقاوم تر است اما امروزه با وجود لاین های لمینت ،پلی ژل کاشت ژل هم مقاوم ،ظریف،سبک بوده و مزایایی بالاتر از پودر را داراست.

مانیکور  ناخن طبیعی  برای مشتری عزیزمون 😍❤️💅
#مانیکورناخن #ترمیم_ناخن #کاشتناخن_طراحی #لمینت_ناخن #طلایی #ارومیه #اکسپلور 
#nail #nails #naildesigns
#کاشت #کاشت_ناخن #ژلیش_ناخن #ژلیش_ناخن_طبیعی #ژل #ترمیم_ناخن #ترمیم💅 #ترمیم_کاشت #ترمیم_پودر #ترمیم_ژل #کاشت_ناخن_مشهد #کاشت#مشهد #مانیکورناخن #مانیکور_روسی #مانکور_پدیکور_ناخن #لمینت_ناخن #لمینتناخن_طبیعی
ترمیم پودر و ژلیش
🤍
📌برای رزرو وقت از طریق واتساپ با مجموعه در ارتباط باشید
📲09359614842
ida.babaie 
ida.babaie 
#ترمیم_ناخن#کاشت_ژل#کاورناخن#کاشت_ناخن#کاشتناخن#لمینت_ناخن#ژلیش#ژلیش_ناخن_طبیعی#ناخن#ناخن_خوشگل#ناخنکار_ماهر#ایده#رنگ#زیبا#زیبایی#سالن_زیبایی#فرنچ_ناخن#بیبی_بومر#لاکچری#مانیکور_روسی
#ترمیم_ناخن
#مانیکور_ناخن #ژلیش_ناخن #ناخنکار_ماهر #کاشت_ناخن #کاور_ناخن #فرنچ #اکسپلور #پدیکور #گیلان #رشت #کوچصفهان #ناخن_عروس #ناخن_شیک #لمینت_ناخن #بیبی_بومر #ژلیش_ناخن #تهران #سالن_زیبایی تهران #سالن_زیبایی
#کاشت #کاشت_ناخن #ژلیش_ناخن #ژلیش_ناخن_طبیعی #ژل #ترمیم_ناخن #ترمیم💅 #ترمیم_کاشت #ترمیم_پودر #ترمیم_ژل #کاشت_ناخن_مشهد #کاشت#مشهد #مانیکورناخن #مانیکور_روسی #مانکور_پدیکور_ناخن #لمینت_ناخن #لمینتناخن_طبیعی
مراجعه مشتری عزیزم بیش از ۷۰روز
کاملا سالم بهترین خدمات با عالیترین متریال
❤️
💐 ‏‎#کاشتژل#کاشت_ناخن_اصفهان#ترمیم💅 #دیزاین_ناخن#کروم#فرنچ_ناخن#ریموو#آموزشکاشتناخنحرفهای#اصفهان#اموزشژل#بیبی_بومر#لمینت_ناخن # لاک#پولک#گل_خشک_ناخن#خاویار_ناخن#فرنچ_مشکی#کاشتپلیژل #کاشت_ناخن_اصفهان#ترمیم#باکیفیت_فوق_العاده#دیزاین_ناخن#کروم#فرنچ_ناخن#ریموو#زیباترین#اصفهان#اکلیلی#بیبی_بومر#لنز# لاک#پولک#خاتون#دل#گل_خشک_ناخن#خاویار_ناخن#فرنچ_مشخکی#فویل_ناخن#آموزش_کاشت_ناخن
‎خدمات ناخن نوراباد ممسنی 💅

‎#نوراباد_ممسنی #نورابادممسنی #نورآبادممسنی #ناخن #نوراباد #نورآباد #کاشت_ناخن #کاشت_ناخن #لاک_ناخن #کاشتناخن #کاشت_ناخن_نوراباد #لمینت_ناخن #ژلیس_ناخن #ترمیمناخن  #کاشتناخن_طراحی #آرایشی #تهران #ایران #کاشت_ناخن_یسنا #دخترانه #اینستاگرام  #اکسپلور #ارایشی #بهداشتی #طراحی_ناخن #دختر#آموزشکاشتناخن#آموزش#آموزش_حرفهای_ناخن#کاشتژل#پلیژل_بیلدر_ژل_گریم_دیزاین_زیر_کاشت_فرنچ_دائم
💓

#کاشت_ناخن #ناخنکار_حرفه_ای #ترمیم_ناخن #فرنچ_ناخن #ناخنکده #فویل_ناخن #لمینت_ناخن #لاک #ناخن_زیبا #ژلیش #ژلیش_ناخن #عکاسی #طراحی_ناخن #ناخن #سوهانکشی_ناخن #فرم #استحکام_سازی_ناخن_طبیعی #مانیکور #موادگذاری_صحیح

مقاله ای که خواندید از دسته مقالات کاشت و طراحی ناخن شیراز وبلاگ پاهو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *