میکروپیگمنتیشن چیست و چه فوایدی دارد

میکروپیگمنتیشن چیست و چه فوایدی دارد

راهنمای مطالعه

میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یکی از تکنیکهای معمول برای آرایش دائمی یا نیمه دائمی است . تکنیکی زیبایی پزشکی برای فرم دادن به اجزای صورت بخصوص ابرو و لب .

میکروپیگمنتیشن بعنوان روش مدرنی است که برای ایجاد فرم زیبا و بی‌نقص برای ابروها یا سایر اجزای صورت محسوب می شود که همان معادل تاتوی پیشرفته است .

کاربردهای میکروپیگمنتیشن فقط مختص ابروها و لبها و چشمان بانوان نیست و برای مردان هم در حوزه اسکالپ سر کاربرد دارد . مزایای زیاد میکروپیگمنتیشن بیشتر در حوزه زیبایی مورد بهره برداری قرار می گیرد که این کار با قرار دادن پیگمنت ( رنگدانه ها) در خد فاصل لایه بیرونی و زیرین پوست انجام می شود .

ماندگاری چند ساله میکروپیگمنتیشن از مزیت های مهم آن محسوب می شود که اعتماد بنفس خوبی برای کسانی که نقصی در ابروان و لبهای خود دارند را به آنها می بخشد. در واقع میکروپیگمنتیشن قبلا استفاده پزشکی برای کسانی که در سوانح مختلف دچار آسیب دیدگی ظاهری در قسمت ابرو و لبها می شدند داشت ولی امروز یکی از تخصصی ترین تکنیکهای حوزه آرایش دائم (نیمه دائم) است که می تواند برای کسانی که نقصی در چهره خود دارند ( بیماران آلوپسی – شیمی درمانی )لذت بخش بباشد .

 تاتو خط لب

میکروپیگمنتیشن چطور انجام می‌شود؟

در تکینک میکروپیگمنتیشن از رنگدانه هایی که ضد حساسیت هستند کمک گرفته می شود . در واقه این رنگدانه به کمک ابزار میکروپیگممنتیشن (سوزنهای بسیار ریز و باریک) به زیر سطح بیرونی پوست انتقال داده می شوند که این کار با مهارت و تکنیک خوب انجام شود باعث زیبایی در لب ها و چشم و ابرو می شود.

هر کسی نمی تواند میکروپمنتیشن انجام دهد . در واقع باید متخصص و دوره دیده این تکنیک این کار را انجام دهد . یک پیگمنتر حرفه ای ، با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی میزان احتمال عفونت را به نزدیک صفر می رساند . میکروپیگمنتیشن تاتو قدیمی نیست بله یکی از تکنیکهای پیشرفته انجام تاتو است که نسبت به تاتوی قدیمی تهاجمی تر ولی ایمن تر است و تفاوت دیگر آن در رنگدانه های آن است که کاملا ضدحساسیت می باشند .

زمان انجام میکروپیگمنتیشن توسط پیگمنترها متفاوت است ولی معمولا تا نیم ساعت انجام آن طول می کشد . درد هم دارد اما به کمک بی حسی ها این درد بسیار کاهش و قابل تحمل خواهد بود .

واکنش پوست به بعد از میکروپیگمنتیشن

اگر خواهان انجام میکروپیگمنتیشن باشید خواند این قسمت می تواند تجربه مفیدی را برای شما داشته باشد . معمولا بعد از میکروپیگمنتیشن بیماران معمولا مقداری ورم در ناحیه مورد نظر تجربه می‌کنند. که برای مبارزه با این تورم به شما توصیه هایی توسط پیگنتر مانند استفاده از کمپرس یخ و پمادهای خاص می شود که باید انجام دهید .

میکروپیگمنتیشن چشم (بن مژه – تاتو خط چشم ) موجب ریزش اشک می شوتد. برای همین بعد از انجام میکروپیگمنتیشن بهتر است که رانندگی نکنید.

پیگمنتر شما برای شما مراقبتهایی را بعد از انجام میکروپیگمنتیشن در نظر می گیرد که باید آنها را جدی بگیرید .. همچنین معمولا توصیه می‌کنند که از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم آفتاب، خودداری کنید. از برخی محصولات و مواد غذایی مثل پراکسید باید اجتناب کنید. این محصولات ممکن است تاثیر منفی در طی شدن فرایند تثبیت رنگ داشته باشند.

بعد از میکروپیگمنتیشن ، نتیجه ی کار بسیار پررنگ تر از آن چیزی است تصور می کردید و این کاملا طبیعی ست ولی در عرض چند هفته این رنگ های تیره به کمرنگ شدن می گرایند و در واقع تبدیل به رنگ دلخواهتان خواهند شد .

همیشه اگر ورم و در غیر قابل تحملی بعد از انجام کار داشتید به پزشک مراجعه کنید .

میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟

میکروپیگمنتیشن در حوزه زیبایی و درمانی کاربرد دارد. در واقع کاربرد حوزه درمانی آن نیز به نوعی به زیبایی مربوط می شود. از زنانی که دچار بیماری در نوک پستانشان هستند تا بیماران آلوپسی و شیمی درمانی که ریزش ابرو را تجربه می کنند . میکروپیگمنتیشن برای این افراد کاربرد دارد .البته برای این افراد از میکروبلیدینگ نیز استفاده می شود که با تفاوتهایی را با میکروپیگمنتیشن دارد . در واقع کاربردهای میکروپیگمنتیشن برای رفع نقص یا جلوه بیشتر به حالت ابروها ، لب و چشمان است .(کاربرد عمومی آرایش نیمه دائم بخصوص برای کسانی که به محصولات آرایشی حساسیت دارند.)

میکروپیگمنتیشن کجا انجام دهیم ؟

بهترین تصمیم این است که همیشه کار به کاردانش باید سپرد. در این زمینه هم متخصص میکروپیگمنتیشن چاره کار است . این متخصصین معمولا دوره های فنی حرفه ای آموزش آرایش دائم را با موفقیت سپری کردند و تجربه چندین سال فعالیت در حوزه آرایش دائم را دارند . مکان فعالیت این متخصصین در سالنهای زیبایی و کلینیک های زیبایی است .

البته بسیاری از این متخصصین امروزه برای خود مرکز تخصصی آرایش دائم دارند که بصورت حرفه ای و تحصصی به این امر می پردازند .

ترمیم میکروپیگمنتیشن

نکته ای که برای انجام میکروپیگمنتیشن باید دقت کنید این است که کار در یک جلسه تمام نمی شود. در واقع برای اینکه نتیجه ای عالی بگیرید نیاز هست که جلسه دوم که همان جلسه ترمیمی است هم انجام شود که انجام ان هم زیاد طولانی نیست و به منظور اصلاح رنگ و ظاهر بهتر کار انجام می شود و این هم بخاطر واکنش های مختلف پوست به رنگدانه هاست .

دوره ترمیم و ریکاوری میکروپیگمنتیشن طولانی نیست. در روزهای ابتدایی، ابروها یا ناحیه مورد نظر، بسیار تیره‌تر به نظر می‌رسد. به مرور زمان و بر اثر لایه برداری، رنگ آن روشن‌تر و ملایم‌تر و در نتیجه، طبیعی‌تر می‌شود. به همین دلیل جلسه دوم یا ترمیمی برای اصلاح رنگ و ظاهر، بسیار مهم است.

عوارض میکروپیگمنتیشن

ورم و قرمزی پوست از عوارض حفیفی هستند که طی چند روز بهبود پیدا می کنند . البته هستند کسانی که حساسیت آلرژیک به رنگ و جوهر میکرو داشته باشند هر چند که این امر هم بندرت اتفاق می افتد برای همین این حساسیت ها باید قبل از انجام تا حدودی تست شوند .

برای اینکه از عوارض احتمالی هم جلوگیری کنید باید به محل انجام میکروپیگمنتیشن دست نزنید تا پوست بصورت طبیعی واکنش دهد و ترمیم انجام شود . در واقع عمل انتقال رنگدانه ها با یک سوزن انجام می شود که ایجاد زخم پوستی همراه هست و احتمال عفونت جانبی خواهد بود .

مراقبت‌های بعد از میکروپیگمنتیشن

مراقبت‌های بعد از میکروپیگمنتیشن عبارت‌اند از:

اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به خصوص در نواحی آسیب دیده و مورد درمان
اجتناب از استفاده از لنزهای تماسی برای مدت چند روز اگر میکروپیگمنتیشن را در نواحی اطراف چشم، انجام داده‌اید.
اجتناب از شنا کردن تا چند هفته بعد از میکروپیگمنتیشن
نکندن و جدا نکردن لایه‌های پوست که پوسته پوسته شده و جدا شده‌اند
اجتناب از استفاده از لوازم آرایشی در ناحیه مورد نظر تا مدت ۳ تا ۵ روز بعد از میکروپیگمنتیشن
استفاده از وازلین یا ژل پترولیوم روی ناحیه آسیب دیده برای مدت ۳ تا پنج روز بعد از فرایند به منظور ایجاد سد محافظ در برابر عوامل بیرونی

چه کسانی نباید میکروپیگمنتیشن انجام دهند؟

آرایش نیمه دائم معمولا برای عموم انجام می شود مگر در حالتهای خاص که توصیه می شود که انجام ندهند . معمولا توصیه می‌شود که زنان باردار و مادران شیرده، میکروپیگمنتیشن را تا پایاان دوران بارداری و شیردهی به تاخیر بیاندازند. دیبایت و مشکلات قلبی و تزریق انسولین هم شرایط مناسبی برای انجام میکروپیگمنتیشن نیست . اگر جز این دسته از افراد هستید حتما باید با پزشک خود مشورت کنید و توصیه های لازم را برای انجام آن بگیرید . همچنینی کسانی که بعد از زخم گوشت اضافه می اورند و متعد کلوئید هستند باید قبل از انجام با پزشک خود مشاوره کنند.

میکروپیگمنتیشن ابرو
میکروپیگمنتیشن
#فیشیال تخصصی#کربکسی #رفع_پف_زیر_چشم#رفع_جوش_جای_جوش_لک_آکنه #میکرودرم #ماساژ #هایفو_تراپی_پوست_و_مو #رفع_جوش_جای_جوش#رفع_غبغب #ماسکهای _ارگانیک #گوی_یخ جوانسازی 💚🐼🧖🏻‍♀️💆‍♀️👌
#فیشیال تخصصی#کربکسی #رفع_پف_زیر_چشم#رفع_جوش_جای_جوش_لک_آکنه #میکرودرم #ماساژ #هایفو_تراپی_پوست_و_مو #رفع_جوش_جای_جوش#رفع_غبغب #ماسکهای _ارگانیک#گوی_یخ #رفع_کدری_پوست #مزوندلینگ_صورت #میکروبلیدینگ #پارافین_تراپی_دست_پا_صورت #پیله_درمانی 👌💆‍♀️🧖🏻‍♀️💚🐼
⭕ روغن هات فلاکس ضد سلولیت دکاسو 1000 میلی لیتر

• روغن هات فلاکس ضد سلولیت دکاسو با فرمولاسیون ویژه طراحی شده برای درمان سلولیت و ترمیم بافت سلولی پوست شما
• این محصول پوست را تقویت و بازسازی می کند
• محصول ترکیه
• ضد سلولیت
• جلوگیری از سلولیت
• ترمیم بافت های پوست
• حجم : 1000 میلی لیتر
• کد محصول : S0641

✔️ سلولیت، درواقع به حالتی به وجود آمده بر روی پوست گفته می‌‌شود که به واسطه آن برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌ هایی بر سطح پوست ظاهر می‌شود.
برای آن دسته از افرادی که در بیشتر یا بخشی از بدن خود دچار سلولیت هستند، این واژه تداعی کننده حالتی ناخوشایند است؛ چرا که سبب بروز پوستی ناهموار با حفره‌هایی به اصطلاح پنیری شکل شده‌است.
✔️ به طور کلی سلولیت بیشتر در ناحیه ران‌ها و باسن پدیدار می‌شود. اما بسیاری از افراد آن را در قسمت بازو‌ها، ساعد یا اطراف سینه نیز تجربه می‌کنند.

#فشیال_پوست 
#فشیال 
#پاکسازی_پوست #پاکسازی_صورت #پاکسازی_پوست_صورت #تجهیزات_پوستی 
#محصولات_پوستی #محصولات_ارگانیک 
#درمااف 
#میکرودرم 
#میکرودرم_ابریژن 
#هیدرودرمی 
#هیدرودرمی_صورت #هیدرودرنی_گالوانیک_دزن_های_فرکانسی #تجهیزات_پوستی
#محصولات_پوستی
#فشیال
#اسکین_کر
#پوست_خوب
#بیوتی_شاپ
#فیشیال تخصصی#کربکسی #رفع_پف_زیر_چشم #رفع_جوش_جای_جوش_لک_آکنه #میکروبلیدینگ#میکرودرم #میکرودرم #ماساژ #هایفو_تراپی_پوست_و_مو#رفع_جوش_جای_جوش #روشن_کردن_پوست #پارافین_تراپی_دست_پا_صورت #پیله_درمانی#ماسکهای _ارگانیک #گوی_یخ 💚💆‍♀️🧖🏻‍♀️👌
⭕ سرم ترمیم کننده ترک های پوستی دکاسو 50 میلی لیتر

• سرم ترمیم کننده ترک های پوستی دکاسو با فرمولاسیونی طراحی شده تا بصورت عالی و ویژه ترک های پوستی را از بین ببرد
• علاوه بر آن این محصول از به وجود آمدن ترک های پوستی جدید هم جلوگیری می کند
این محصول فوق العاده با تغذیه بافت های پوست و ترمیم آنها و افزایش حالت ارتجاعی پوست از به وجود آمدن ترک های پوستی جلوگیری می کند.
• آبرسان پوست
• ترمیم کننده و بازسازی بافت پوست
• کلاژن ساز و جوانساز
• محصول ترکیه
• حجم : 50 میلی لیتر
• کد محصول : S0733

❌ روش استفاده 
مقدار کافی از سرم ترمیم کننده ترک های پوست دکاسو را بردارید و آن را به مدت 5-10 ثانیه روی محل استفاده قرار دهید و اجازه دهید با درماپن و/یا درمارولر جذب شود. پس از استفاده، از یک ژل یا ماسک آرام بخش استفاده کنید. برای همه انواع پوست مناسب است.

#فشیال_پوست 
#فشیال 
#پاکسازی_پوست 
#پاکسازی_صورت 
#پاکسازی_پوست_صورت 
#تجهیزات_پوستی 
#محصولات_پوستی 
#محصولات_ارگانیک 
#درمااف 
#میکرودرم 
#میکرودرم_ابریژن 
#هیدرودرمی 
#هیدرودرمی_صورت 
#هیدرودرنی_گالوانیک_دزن_های_فرکانسی 
#تجهیزات_پوستی
#محصولات_پوستی
#فشیال
#اسکین_کر
#پوست_خوب
#بیوتی_شاپ
#فیشیال تخصصی#کربکسی #رفع_پف_زیر_چشم#رفع_جوش_جای_جوش_لک_آکنه #میکرودرم #ماساژ #هایفو_تراپی_پوست_و_مو #رفع_جوش_جای_جوش#رفع_غبغب #ماسکهای _ارگانیک #گوی_یخ جوانسازی _پوست#👌🧖🏻‍♀️💆‍♀️💚
لایه برداری سطح پوستتون رو جدی بگیرید🌝✨

elnaz_safdari_skincare 🌸
yeganeh_beautyy 💚

#پاکسازی_پوست #آبرسانی_پوست #میکرودرم #جوانسازی_پوست #جوانسازی #لایه_برداری_پوست #سالن_زیبایی #facial #hydrofacial #girl #microderm
سلام عشقا امروز با ی پست قبل و بعد از کربوکسی تراپی اومدم خدمتتون🥰
.
.
کربوکسی تراپی؛
درمان جوش و جای جوش
درمان لک
بستن منافذ
آبرسانی عمقی
افزایش گردش خون
درمان تیرگی های دور چشم
درمان تیرگی های بدن
و.....
_____________________________________
جهت رزرو نوبت از طریق =پیامک و تماس با
۰۹۳۳۲۷۴۱۸۳۴
hadizadeh.skincare_
#کربوکسی- تراپی#درمان-جوش#فشیال-تخصصی#آبرسانی#میکرودرم#آموزش-فشیال-تخصصی#برداشتن-دونه-سر-سیاه-بینی#مرکز-تخصصی#هیدرودرمی#اسکینکر#
⭕ کرم سلولیت و ترک های پوستی دکاسو 500 میلی لیتر

• کرم سلولیت و ترک های پوستی دکاسو برای سلولیت و ترک های پوست بسیار تاثیر گذار و مفید هستند
• این محصول با فرمولاسیون خاص خود باعث بازسازی پوست سلولیت و ترک های پوستی می شود
مناسب سلولیت
• مناسب ترک پوستی
• مناسب انواع پوست
• آبرسان انواع پوست
• حجم : 500 میلی لیتر
• کد محصول : S0702
• ترک پوستی و سلولیت دو عامل مهم و موثر در از بین بردن زیبایی پوست هستند که در اثر عوامل خارجی و داخلی و یا استفاده از مواد غذایی نادرست بارداری و غیره به وجود می آیند.
• سلولیت و ترک های پوستی با اینکه برای سلامتی خطرناک نیست و تاثیر خاصی بر سلامتی ندارد اما درمان آن می تواند در زیبایی پوست و جوانسازی پوست بسیار تاثیر گذار باشد.
• این محصول مانع از ایجاد ترک های پوستی ناشی از افزایش سن و خشکی پوست شده و در آبرسانی پوست موثر است.

❌ روش استفاده

مقدار کافی از محصول را گرفته و با ماساژ دایره ای به مدت 3-5 دقیقه ماساژ دهید و اجازه دهید جذب شود.

#فشیال_پوست 
#فشیال 
#پاکسازی_پوست 
#پاکسازی_صورت 
#پاکسازی_پوست_صورت 
#تجهیزات_پوستی 
#محصولات_پوستی 
#محصولات_ارگانیک 
#درمااف 
#میکرودرم 
#میکرودرم_ابریژن 
#هیدرودرمی 
#هیدرودرمی_صورت 
#هیدرودرنی_گالوانیک_دزن_های_فرکانسی 
#تجهیزات_پوستی
#محصولات_پوستی
#فشیال
#اسکین_کر
#پوست_خوب
#بیوتی_شاپ
⭕ روغن ترک های پوستی دکاسو 500 میلی لیتر

• روغن ترک های پوستی دکاسو پوست شما را با استفاده از روغن های گیاهی موجود در ترکیب خود تغذیه می کند. • این محصول به جلوگیری از ترک هایی که ممکن است روی پوست شما ایجاد شود کمک می کند.
• ترک‌ پوستی معمولاً ترک‌های پوستی قرمز و یا مایل به سفید هستند و بر روی نقاط خاصی از بدن ایجاد می‌شوند.
• حذف ترک های پوستی
• جلوگیری از ایجاد ترک های پوست
• افزایش حالت ارتجاعی پوست
• لیفت
• محصول ترکیه
• حجم : 500 میلی لیتر
• کد محصول : S0665
• برخی تغییرات ناگهانی در بدن مانند افزایش وزن، موجب کشیدگی پوست می‌شوند. کلاژن پروتئینی است که به ایجاد حالت کشسانی پوست کمک می‌کند؛ اگر پوست به میزان کافی این پروتئین را نداشته باشد، به دلیل تغییرات به ‌وجود آمده دچار ترک‌خوردگی می‌شود.

روش استفاده
مقدار کافی از روغن استرچ مارک را گرفته و با ماساژ دایره ای به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید و اجازه دهید جذب شود. برای استفاده با دستگاه در مراقبت از سالن یا برای استفاده به عنوان یک محصول مراقبت خانگی مناسب است. برای همه انواع پوست مناسب است.

#فشیال_پوست 
#فشیال 
#پاکسازی_پوست 
#پاکسازی_صورت 
#پاکسازی_پوست_صورت 
#تجهیزات_پوستی 
#محصولات_پوستی 
#محصولات_ارگانیک 
#درمااف 
#میکرودرم 
#میکرودرم_ابریژن 
#هیدرودرمی 
#هیدرودرمی_صورت #هیدرودرنی_گالوانیک_دزن_های_فرکانسی 
#تجهیزات_پوستی
#محصولات_پوستی
#فشیال
#اسکین_کر
#پوست_خوب
#بیوتی_شاپ
.
پاکسازی و آبرسانی تخصصی 🤌
سوالاتونو تو کامنت بپرسید 😍

بفکر پوستتون و حال خوبتونم باشید ♥️🤌
_____________________________________________________________

حمام پوستتون یادتون نره 🚫

ارتباط از طریق دایرکت و واتساپ 📲

elahejaberi.skincare
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.#پاکسازی_پوست  #فیشیال_صورت #آبرسانی_پوست #جوش #لک  #پاکسازی  #فیشیال #فیشیال_تخصصی #ماسک_صورت  #اسکینکر #مشکلات_پوستی #جای_جوش #هیدرودرمی #پلاژن_تراپی #کربوکسی_تراپی  #میکرودرم #هیدرافیشیال #اسیدتراپی_صورت #وایرال #اینستاگرام #نوبت_دهی_آنلاین #شیراز #فارس #زیبایی #پوست #پوست_خوب #ترند #فیشیالیست #بیوتی_تراپیست #مراقبت_پوست
#بن_مژه

انواع آرایش دائم و نیمه دائم روشی بسیار مناسب برای افرادی است که می‌خواهند همیشه آراسته و زیبا به نظر برسند و یا در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنند. اگر می‌خواهید به چشم‌هایتان روحی تازه ببخشید، حتی هنگامی که از خواب بیدار می‌شوید و یا در استخر هستید چشمانی زیبا و پرشور و درعین‌حال نچرال داشته باشید؛ ما به شما بن مژه (lash enhancement tattoo) را پیشنهاد می‌دهیم

با ما همراه باشید .♥️
کیفیت کار تضمینی و عالی 🌸
با استفاده از بهترین مواد  موجود در بازار
پست رو ب دوستاتون ارسال کنید🙏
_____
✅جهت رزرو نوبت:

beautysalon_banoyezagross 
banoyezagros_beautysalon 

............................
✅آدرس : 
👈ایلام . بلوار تعمیر کاری

......................................................
#فیپروز #آرایش #ابرو #ابرو_طبیعی #ابروکارتخصصی #میکروبلیدینگ #میکرودرم #تاتو #رنگ_تاتو 
 #خط‌چشم#هاشور #میکروبیلدینگ_ابرو #میکروبیلدینگ_ابرو #میکروپیگمنتیشن_ابرو #پیگمنتر #هاشورابرو #هاشورمویی #هاشورابروميكروپيگمنتيشن #هاشورطبیعی #ایلام #خط_چشم#خط_چشم_دائم #تاتو‌ابرو #تاتو_ابرو
💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

 
مونا یزدانی

مونا یزدانی

Position: 💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄
Phone: 09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران, سعادت آباد, گیشا
آدرس: 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 📱09190814100 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱


📍 سعادت آباد | 📍 گیشا


زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…

 
آرزو قهرمانی

آرزو قهرمانی

Position: کلبه آرزو
Phone: 09127009256
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خ ولیعصر و قبادی، روبروی بانك قوامين،پلاک ۸۶ طبقه دوم، واحد ۵ کلبه آرزو

آکادمی و آموزشگاه تخصصی آرایشگری و زیبایی تهران

Beauty, cosmetic & personal care

🌸با مدیریت آرزو قهرمانی 🌸
احیا صافی اکستنشن مو
فیبروز کانتور ریموو
کوپ ناخن مژه
میکاپ شنیون
📍تهران فردوس شرق
09127009256

⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr 
arezoohaircolorr #بافتمودخترانه#baftmo#gilan#lahijan#لاهیجان#رشت#لنگرود#مدلمودخترونه#مدلموباز#کلبه_ارزو#arezoo#محبت#دوستداشتنی#عاشقانه_ها#عاشقانه_شاد#دخترونه_خاص#موفقیت#موزیک_ویدئو#model#arezoohaircolorr#kolbeharezoo
#رنگمولاهیجان#کلبه_آرزو⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr
#کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
موخوره_گیری
#کوتاهیمو_زنانه #کوتاهیمو✂️ #کوتاهیمو #موشلاقی #موآرایی #موی_کوتاه #موخوره_درمان #موخوره_تراپی #موخوره_گیری #موخوره #موطبیعی
arezoohaircolorr
#کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
کوتاهی
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهیمو_حرفه #کوتاهی_2018 #کوتاهی_مو_ژورنالی #کوتاهی_ژورنالی_بهمراه_براشینگ #haircut #موی_کوتاه #زیبایی_مو
arezoohaircolorr
#کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
💣ابریشم سازی مو 😍🔥موی فر سیم تلفنی

😍😍😍
#اکسپلور #آرایشگر #موسیقی #صافي
#کراتینمواحیا_مو #کراتینتراپی 
#کراتینه_مو_آسیب_دیده #احیای_رنگ #احیا_صافی #موفرفری
arezoohaircolorr
#کراتین_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#لاهیجانی_ها #کراتین_لاهیجان  #کلبه_آرزو⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#کراتینه
#پروتئینتراپی
#کراتین_لاهیجان
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
👆👆👆
#کراتین
#صافی_ 
#کراتینه_
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
آمبره و پروتئین تراپی
#آمبره  #کراتین #کراتین_لاهیجان 
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
لایت کلاهی 🙆
به سلیقه مشتری 
#لایت_مو #مش_کلاهی #مش_سوزنی 
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#کوتاهی_مو
#مو_کوتاه 
#ارزو زارع
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
پروتئین تراپی .کراتینه مو آسیب دیده 
ترمیم آبرسانی ساقه مو 
احیای بالا50درصد
#کراتین_لاهیجان
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩
#کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن
arezoohaircolorr
#کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
بافت ژورنالی...😉
#baft#بافتموجدید#شنیون_باز#آموزشبافتمو#model#گیلان#lahijan#دِرِدلاک#baft_mo#سالن#زیبایی#آرایشمو#arezoo#arezoohaircolor#آرزو#kolbeharezoo
#بافتمو #رنگ_مو_ترکیبی #گیلانی #لنگرود #رشت_گلسار #موآرایی #بافتآفریقایی #موی_بلند #بافتبرزیلی #برزیلی #تهرانپارس #سالنزيبايي #color #کلبه_آرزو #arezoohaircolorr#لاهیجانیا #شمال #دردلاک #modeling#ارایشمو#بافتکفسر#پوست_مو #زیبایی ##video #kolbeharezoo
#arezoohaircolorr
ویتامینه مو بوتاکس مو دکلره شده 👌
#گیلان#salon#gilan#کرونا_را_شکست_میدهیم#تهران#لاهیجان#lahijancity#موبلند#موخوره_گیری#کوتاهیموزنانه#اکستنشن_مو#رنگموترکیبی#رنگولایت#ارزان#موسیقی#سشوار_حرفه_ای#براشینگ_مو#احیا_مو#کراتینه_موهای_آسیبدیده#رنگ_مو#دکلره_بدون_آسیب#ارزو#arezoo#کلبه_ارزو#kolbeharezoo

Beauty, cosmetic & personal care

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی Beauty, cosmetic & personal care...

 
monasalehi

منا صالحی

Position: Beauty, cosmetic & personal care
Phone: 09022817018
Categories: آرایش دائم, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران, نیاوران
آدرس: تهران ، نیاوران

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی

Beauty, cosmetic & personal care

💎یک‌وقت برای زیبایی خودت رزروکن💎
آموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی
ارائه‌دهنده کلیه‌خدمات زیبایی‌ نیاوران
پیج اصلی هک‌شده
☎️02122817018
📲09022817018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *