آنچه که راجب میکرودرم پوست صورت باید بدانید.

آنچه که راجب میکرودرم پوست صورت باید بدانید.

دسترسی سریع به محتوای این نوشتار

میکرودرم پوست صورت در واقع یک دستگاهی است که برای لایه برداری و جوانسازی پوست صورت کاربرد دارد . جوانسازی پوست با میکرودرم برای اولین بار در سال 1996 توسط سازمان غذا و داروی آمریکا- FDA- تایید شد و امروزه علاوه بر کلینیکهای زیبایی در سالنها و آرایشگاه های زنانه هم بصورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. اگر علاقمند به اطلاعات کامل و جامعی در این موضوع هستید این نوشتار را می تواند راهنما و توضیحات مکملی را به شما بدهد. البته در انتها به معرفی کلینیک ها و سالن های زیبایی خوب که در این زمینه خدمات می دهند نیز می پردازیم بصورتی که در کارت مجازی مراکز معرفی شده ، شما به پیج اینستاگرام و واتس مراکز دسترسی خواهید داشت و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید.

میکرودرم پوست صورت
میکرودرم پوست صورت

کربوکسی تراپی مو

میکرودرم صورت چیست؟

میکرودرم ابریژن یک عمل زیبایی در پوست صورت است. توسط متخصص مراقبت از پوست انجام می شودبدین گونه که لایه بالایی پوست را با یک دستگاه کوچک دستی جدا می کند.

میکرودرم ابریژن می تواند پوست را لایه برداری کند، علائم پیری را کاهش دهد و پوست را صاف تر نشان دهد. این روش برای انواع پوست بی خطر است.

یک متخصص مراقبت های بهداشتی معمولا این روش را انجام می دهد، اما برخی از فروشگاه ها کیت های خانگی را می فروشند.

در این مقاله نگاهی دقیق به میکرودرم ابریژن و اثرات آن خواهیم داشت. همچنین نحوه تهیه، عوارض جانبی احتمالی و تفاوت های این روش و درم ابریژن را شرح خواهیم داد.

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن یک عمل زیبایی غیر تهاجمی است. متخصص کریستال های ریز را با یک گرز که به آرامی سطح را لایه برداری می کند، روی پوست اسپری می کند یا می مالد و لایه بالایی را از بین می برد. هدف جوان تر نشان دادن پوست است.

این روش نباید دردناک باشد. آکادمی پوست آمریکا (AAD) تخمین می زند که 30 تا 40 دقیقه برای صورت و 20 دقیقه برای گردن طول می کشد. پس از آن، ممکن است تورم خفیف یا علائمی شبیه آفتاب سوختگی برای چند روز وجود داشته باشد.

قبل از مشاهده کاهش علائم پیری، ممکن است یک فرد بین 5 تا 16 درمان از یک متخصص مراقبت از پوست نیاز داشته باشد.

افراد بسته به نوع پوست و دلیل درمان می‌توانند به‌صورت هفتگی، هر 2 هفته یا ماهانه درمان‌ها را انجام دهند.

اکثر افراد برای جوانسازی پوست صورت و گردن درخواست میکرودرم ابریژن می کنند، اما متخصص می تواند این روش را در هر ناحیه ای از پوست انجام دهد.

نتایج دائمی نیستند.

موارد استفاده و فواید


هدف میکرودرم ابریژن صاف‌تر، روشن‌تر و یکدست‌تر کردن پوست صورت است.

مردم اغلب برای رفع موارد زیر درخواست میکرودرم ابریژن می کنند:

تیرگی در رنگ چهره
رنگ پوست ناهموار
بافت ناهموار پوست
لکه های سنی
لکه های تیره ای که می توانند پس از از بین رفتن آکنه ایجاد شوند
ملاسما، یک مشکل رایج که باعث ایجاد لکه ها یا لکه های تیره روی پوست می شود
زخم ها
متخصصان پوست همچنین ممکن است از میکرودرم ابریژن برای بهبود نتایج محصولات ضد پیری یا سفید کننده پوست استفاده کنند. این روش می تواند به نفوذ این محصولات به پوست کمک کند.

عملکرد میکرودرم ابریژن بهتر است یا درم ابریژن


میکرودرم ابریژن نسبت به درم ابریژن تهاجم کمتری دارد.

درم ابریژن از روش های فشرده تری برای برداشتن لایه بالایی پوست استفاده می کند. متخصص پوست ممکن است درم ابریژن را برای اسکارهای آکنه، اسکارهای ناشی از تصادف یا جراحی یا برای پاک کردن خالکوبی توصیه کند.

درم ابریژن فقط برای افرادی که پوست روشن دارند مناسب است. میکرودرم ابریژن می تواند برای افرادی با هر رنگ پوستی مناسب باشد.

توصیه های قبل از انجام جوانسازی پوست با میکرودرم

قبل از انجام میکرودرم ابریژن با یک متخصص مراقبت های بهداشتی صحبت کنید. متخصصین پوست معمولاً مشاوره قبلی را ارائه می دهند.

AAD توصیه می کند که افراد قبل از انجام این روش در مورد موارد زیر سؤال کنند:

چه نتایجی را باید انتظار داشت
تعداد درمان های مورد نیاز
عوارض جانبی بالقوه
عوامل خطر
هزینه درمان ها
مردم همچنین می توانند درخواست کنند عکس های قبل و بعد را ببینند و با فردی که در کلینیک میکرودرم ابریژن انجام داده است صحبت کنند.

یک متخصص پوست معمولاً در طول مشاوره پوست فرد را بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که میکرودرم ابریژن مناسب است.

خطرات و عوارض میکرودرم ابریژن


افرادی که داروی آکنه ایزوترتینوئین را در 6 ماه گذشته مصرف کرده اند، ممکن است قبل از انجام میکرودرم ابریژن صبر کنند. آنها خطر عوارضی مانند جای زخم را افزایش می دهند.

در مورد هر نقطه یا لکه پوستی که به هر طریقی در حال رشد، خونریزی یا تغییر است با پزشک صحبت کنید. این مسائل می تواند نشان دهنده سرطان پوست باشد.

برای چند روز پس از میکرودرم ابریژن، فرد ممکن است متوجه شود:

تورم پوست
قرمزی پوست، شبیه آفتاب سوختگی
کبودی
احساس سوزش یا سوزش
افزایش حساسیت پوست به نور خورشید
بعد از عمل از ضد آفتاب استفاده کنید. این به اطمینان از بهترین نتایج و کاهش خطر عوارض جانبی کمک می کند. میکرودرم ابریژن ممکن است برای افرادی که به راحتی زخم می‌شوند یا جوش‌های تبخال دارند، مناسب نباشد.

زمان بهبودی


اکثر افراد پس از میکرودرم ابریژن به زمان لازم برای بهبودی نیاز ندارند. اگر فردی عوارض جانبی را تجربه کند، پس از چند روز ناپدید می شود.

در اکثر افراد، پوست به اندازه کافی برای یک جلسه میکرودرم ابریژن دیگر در عرض یک هفته بهبود می یابد.

هزینه و قیمت خدمات میکرودرم پوست صورت

طبق آمار انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، متوسط هزینه میکرودرم ابریژن در سال 2017، 137 دلار بوده است.

قیمت ها بسته به:

تخصص و صلاحیت متخصص
تعداد جلسات
نوع میکرودرم ابریژن
مکان کلینیک. متفاوت خواهد بود.

در شهرهای مختلف ایران این قیمت از 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان متغیر است . البته غیر از تبلیغات نت ورکی که با تخفیفات 90 درصدی که باید به کیفیت کار این نوع مراکز شک کرد!!! اگر هم در این زمینه تجربیاتی داشتید می توانید برایمان نظراتتان را ارسال کنید.

آیا می توان میکرودرم ابریژن را در خانه انجام داد؟


بسیاری از کیت های میکرودرم ابریژن خانگی در فروشگاه ها یا به صورت آنلاین در دسترس هستند. اسپا و سالن ها نیز این روش را ارائه می دهند.

AAD به مردم توصیه می کند قبل از انجام این روش در خارج از یک محیط بالینی با یک متخصص پوست صحبت کنند.

این برای اطمینان از اینکه پوست فرد برای میکرودرم ابریژن مناسب است و احتمال اینکه عوارضی را تجربه نکند، انجام می شود. آنها همچنین به فرد می گویند که چگونه با هر گونه عوارض جانبی که ممکن است ایجاد شود مقابله کند.

قیمت دستگاههای خانگی هم از دویست هزار تومان تا 15 میلیون تومان می باشد که اکثر سالنهای زیبایی و کلینیک های پوست ارزان قیمت هم از همین کیت های خانگی استفاده می کنند.

خلاصه نوشتار

میکرودرم ابریژن یک عمل زیبایی است. هدف این است که رنگ چهره فرد از نظر بافت و رنگ یکدست تر و صاف تر شود.

معمولاً نیاز به یک سری جلسات دارد که در طی آن یک متخصص لایه بالایی پوست را با یک دستگاه کوچک دستی برمی دارد.

بسیاری از افراد از میکرودرم ابریژن برای کاهش اثرات قابل مشاهده پیری یا از بین بردن لکه های باقی مانده از آکنه استفاده می کنند.

این روش غیر تهاجمی است، اما می تواند عوارض جانبی ایجاد کند. اینها شامل سوزش، سوزش و تورم و همچنین افزایش حساسیت به نور خورشید است.

یک متخصص پوست یا متخصص مراقبت از پوست معمولا میکرودرم ابریژن را انجام می دهد، اگرچه کیت های خانگی موجود است. همیشه قبل از انجام میکرودرم ابریژن در خارج از کلینیک با یک متخصص پوست صحبت کنید.

✅نیدل به معنای سوزن 🪡و میکرو نیدل به معنای سوزن بسیار کوچک و ریز هست و عمل میکرونیدلینگ به فرایند لایه برداری و ایجاد سوراخ و خراش های بسیار ظریف و نازک در سطح پوست که منجر به تولید کلاژن پوست می‌شود رو میکرونیدلینگ میگن نیدلینگ با دستگاهی بنام پن یا (قلم ) انجام میشه که کارتریج سوزنی به قلم پن وصل و به سطح پوست شما کشیده میشه 📍📍حالا فایدش چیه؟؟ وقتی شما با سوزن های نانو و بسیار ریز خراش ها و سوراخ های ریز ومتعددی رو روی سطح پوست ایجاد میکنید پوست برای باز سازی سطح خودش مقدار قابل توجهی کلاژن آزاد می‌کنه که باعث جوانسازی پوست قوام سفتی شادابی و رفع عیوب پوستی میشه 📍🧨🧨مزو نیدلینگ چیه؟؟ کلمه مزو به معنای ماده موثره دارو ویا ترکیب شفا بخش و در اینجا به معنای مواد موثر بر پوست (کوکتل های مغذی پوستی ) گفته میشه که در مزونیدلینگ علاوه بر ایجاد خراش سطحی پوست در هنگام انجام کار با دستگاه پن این مواد بصورت موضعی روی صورت شما قرار میگیره و با ضربات سوزن به داخل منافذ پوست وارد میشه و باعث جوانسازی فوق العاده بهتر و بیشتر از بین بردن عیوب پوستی مثل کدری لک کک و مک جوش و جای جوش از بین بردن منافذ باز (پوست پرتقالی) و .... میشه و نتیجه بسیار عالی تر و بهتری نسبت به میکرونیدلینگ بهمراه داره و توصیه من برای پوست هایی با مشکلات زیاد و کسانی که نتیجه سریع تر و بیشتری برای درمان پوست می‌خوان مزونیدلینگ هست عزیزای دلم در مرکز تخصصی پوست من شما میتونید مزونیدلینگ رو بصورت فوق تخصصی و با بهترین کوکتل های مزوی دنیا و برند های فوق لوکس و درمانی برای پوست زیباتون تجربه کنید #مزونیدلینگ #مزونیدلینگ_جوانسازی #مزونیدلینگ_رفع_جوش_لک #مزونیدلینگ_پوست #مزونیدلینگ_صورت #مزونیدلینگ_رفع_جای_جوش_لک #مزونیدلینگ_قم #مزونیدیلینگ_صورت #میکرونیدلینگ #میکرونیدلینگ_صورت #فشیال #فیشیال_صورت #فیشیال_تخصصی #فیشیال_قم #درمان_منافذ_باز_پوست #درمان_منافذ_باز
. سلام دخترا 😍✨ توی این پست براتون کارایی که میکرونیدلینگ مستونه برای پوستت انجام بده رو اوردیم ! تا حالا میکرونیدلینگ انجام دادی ؟ اگه راضی بودی برامون بنویس 👇🏻🤍 #گلسی #پوست #مو #پوستومو #زیبایی #زیبایی_طبیعی #پوست_سالم #پوست_صاف #میکرونیدلینگ #میکرونیدلینگ_صورت #آکنه #جای_جوش #جوش #اسکین_کر #دکترزیبایی
. توی این پست براتون بهترین راه برای‌جوانسازی و سلامت پوست رو اوردیم ! شما تجربه ی استفاده از میکرونیدلینگ رو‌دارید ؟! #گلسی #پوست #پوستومو #پوست_سالم #پوست_صاف #میکرونیدلینگ #میکرونیدلینگ_صورت #اسکین_کر #جوانسازی #جوانسازی_پوست #جوانسازی_صورت #زیبایی_پوست
سرفصل های اموزشی من: Poost_v_zibai Poost_v_zibai ۱-آناتومی پوست صورت (اپی درم،مزودرم،هیپودرم) ۲-انواع پوست(چرب،خشک،نرمال،مختلط) ۳-عوارض ومشکلات پوستی ۴-تشخیص نوع پوست مشتری ۵-لاین های تخصصی : (۱)اکنه وجوش (۲)لک و انواع لک (۳)پیری پوست وجوانسازی ۶-ضدعفونی کردن لوازم وابزار ۷-تشخیص موادمصرفی متناسب با نوع ‌پوست کلاینت ۸-استفاده از ابزارومواد مناسب با نوع پوست مشتری ۹-انواع بیماری های پوستی ۱۰-موادمصرفی وابزار کار ۱۱-مراقبت از پوست بعد از پاکسازی ۱۲انواع ماسک ها:(ابرسانها،ضدالتهاب،سفت کننده،مخصوص پوست خشک چرب و حساس) (۱)پودری (۲)هیدروژلی (۳)کچی (۴)ماسک تخصصی پوست ۱۳-اموزش اسیدتراپی (انواع اسیدهای مصرفی) ۱۴-اموزش پیلینگ انزیمی ۱۵-اموزش کاربااسید فوق تخصصی biorpeel: Poost_v_zibai (۱)لاین جوش اکنه (۲)لاین لک ۱۶-اموزش کار با دستگاه های: ۱-میکروگارنت:(اولتراسوندچشمی وصورت-فوتون تراپی بایو-اسکین اسکرابر قوی-میکرودرم الماسه قوی(برای صورت وبدن)-دستکش التریکی-سری های Hot,Cooling-سری بایو(لیفت کننده و ضد چینوچروک)بیش از ۱۰ سری برای بایو وجوددارد که با توجه به نوع وقسمت موردنظر استفاده میشود ۲-هیدروفیشیال:(اولتراسونیک،میکرودرمی(ابی-تونر-هوا،اراف تخصصی ،سری اسپری(هوا اکسیژن رسان) ،ماسک ال ای دی،اسکرابر،کولینگ) ۳-هیدرودرمی:(ماسک حرارتی،اراف دوقطبی،هایفرکوئنسی(سکه ای گوی شانه ای وغبغب،گالوانیک‌(ابرسان عمقی )ودزن (تخلیه چربی) ۴-تونل ال ای دی تراپی همراه با کلسیم تراپی ۱۷-کاربامحصولات فوق تخصصی کابین Apis(برند تخصصی لهستان) ۱۸-کارباموادتخصصی اف کازمتیک ایتالیا ۱۹-اموزش تجویز هوم کربا توجه به نوع ومشکل پوستی کلاینت ۲۰-مشاوره جهت تهیه تجهیزات وموادبا توجه به سرمایه ۲۱-معرفی موادتخصصی جهت لاین های درمانی اکنه لک منافدباز ۲۲-اموزش ۰تا۱۰۰ میکرونیدلینگ صورت: (۱)درمان کامل اسکاراکنه (۲)درمان لک (۳)درمان منافذباز (۴)جوانسازی ورفع چینوچروک 🍃باارزوی موفقیت برای تمام هنرجوها🍃 #فیشال#پوست#اموزش#اسکینکر#اموزش_پوست#مدرک#آموزش #آموزش #پاکسازی_پوست #فیشیال_صورت #فیشیال_vip #فیشیال_تخصصی_پوست #اسیدتراپی #اسیدتراپی_صورت #میکرونیدلینگ_صورت #میکرونیدلینگ #بیوتی #بیوتی_بلاگر #بلاگر #بلاگر_زيبايي #آموزش_پوست_مو #فیشیال_صورت_حرفه_ای #مدرک_معتبر #مدرک_فنی_و_حرفه_ای #مدرک
۞🤎 ✾🌹 نیدلینگ درمانی بی نظیر برای پوست ‌شما در کلینیک دریا ✨◽ . . پوست شما خاصه پس به صورت اختصاصی درمان میشه 😉 دوره درمان و روش درمان در پوست های مختلف متفاوته 🤗 برای مشاوره عکس صورتتون رو به صورت واضح برام دایرکت بفرسین❤💌 . . . . . 🎈تهران، سعادت آباد . . #رفع_لک_صورت #رفع_اسکار #ملاسما #پوست_کره‌ای #مزووایت #پلکسر #آموزش_پاکسازی #اموزش_میکرونیدلینگ #آموزش_فیشیال #پوست_سالم #میکرونیدلینگ_صورت #مزوتراپی_پوست #زیبایی_پوست #نیدلینگ
💎انجام خدمات مزونیدلینگ در بهترین کلینیک های قائمشهر و ساری 📌مزونیدلینگ درمانی است که با هدف تولید کلاژن و آلاستین باعث رفع مشکلات پوستی و مو و جوانسازی پوست میشود. مزونیدلینگ ترکیبی از مزوتراپی و میکرونیدلینگ است. طی این درمان داروهای مخصوص و سازگار با پوست با سوزن های بسیار بسیار ریز و نازک وارد پوست میشود،که با همین دلیل این درمان،جزو پیشرفته ترین درمان ها در جهت تولید کلاژن به حساب می آید. 💯این درمان با بی حسی و بدون درد انجام میشود. ☎برای رزرو نوبت از طریق دایرکت و یا شماره تماس زیر اقدام فرمایید. 09305305564 #مزونیدلینگ_رفع_جوش_لک #مزوتراپی_صورت #مزونیدلینگ_مو #مزونیدلینگ_پوست #مانیابیوتی #میکرونیدلینگ_صورت
مزونیدلینگ🤩🤩🤩🤩 جزء لاینهایی که جوابدهی فوق العاده عالی میده مزونیدلینگ ترکیبی از روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که بوسیله سوزنهای مخصوص و مواد مخصوص انجام میشود که یک متد بسیار خوب برای جوانسازی و سفت شدن پوست ، رفع چروکهای ظریف ، بستن منافذ پوست، روشن شدن و شفافیت پوست و رفع اسکار آکنه میباشد. بنابراین میتوان گفت که مزونیدلینگ یکی از روشهای پیشرفته برای درمان پیری پوست و آسیبهای آن است.🍃🍃 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 جهت مشاوره رایگان و رزرو وقت و اطلاع از کلاسهای آموزشی: 📲09386225696 skincare_mahsa.dehghan 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 #میکرونیدلینگ_کرج #میکرونیدلینگ_صورت #مزوتراپی_صورت #مزوتراپی_مو #پلاژن_تراپی #جوانسازی_صورت #درمان_ریزش_مو #درمان_جای_جوش #درمان_لک#پاکسازیصورت #پاکسازی_کرج#دکترپن#میکرودرم_ابریژن #بیبیگلو #مزووایت_کرج #کاموفلاژ #کرج_گوهردشت #مطب_زیبایی_کرج#اسکینکر_کرج#بیوتی_بلاگر #لاغری_موضعی #کربوکسیتراپی #رفع_تیرگی #درمان_جوش#پوست_شفاف#پوست_دهیدراته #پوست_خشک#پوست_چرب#پوست_مختلط#پوست_کره_ای_کرج
روشن سازی پوست حال پوستت رو با من خوب کن 🤗 #پاکسازی_پوست #پاکسازی_صورت #پوست_سالم #پوست_شاداب #پوست_صاف #لک_صورت #لک_پوست #فشیال_پوست #فشیال_تخصصی #فشیال_صورت #اکسپلور #اکسپلور_اینستاگرام #روشن_کننده_پوست #هایفرکوئنسی #هایفرکوئنسی_اکسیژن_رسانی #هایفرکوئنسی_رفع_جوش #هایفوتراپی #هایفوتراپی_صورت #میکرونیدلینگ #میکرونیدلینگ_صورت #جوانسازی #جوانسازی_پوست #جوانسازی_صورت #صورت_زیبا #صورت_بدون_لک #پوست_شاداب #اتاق_فشیال_من❣️ #اتاق_فشیال #فشیال_vip
جلسه ی اول فیشال تخصصی دوست مهربونمون🥰 _________________ #فیشال_صورت #فیشال_پوست #پاکسازی_پوست #پاکسازیصورت #پاکسازی_تخصصی_پوست #منافذبازپوست #منافذباز #فیشال_جوانسازی #جوانسازی_صورت #جوانسازی_پوست_صورت #پوست_سالم #پوست_چرب #پوست_صاف #پوست_خشک #لایه_برداری_پوست #آنزیم_تراپی #اسیدتراپی_صورت #زیبایی_پوست #زیبایی_صورت #میکرونیدلینگ_صورت
🌺🌺تزریق فیلر لب با برند نورامیس دیپ🌺🌺 🔸عکس ارسالی از کلاینت عزیزم می باشد که یکماه پس از تزریق هست #لیندا_اسکین_سنتر #فیلر #نورامیس #فیلرزیرچشم #فیشیال #میکرونیدلینگ_صورت #پاکسازی_پوست #مزوتراپی_صورت #ماساژ #چروک_صورت #زیبایی_پوست #بانوان #لک
بدون ادیت بدون فیلتر 🥰🥰🥰سربلندترین مرکز زیبایی پوست 🏆🏆🏆عزیزان سری قبل توی مسابقه برای عزیزی که پاسخ صحیح به سوال ما داده بودند جایزه بوتاکس داشتیم اینبار مسابقه برای کلیه عزیزان با هر میزان اطلاعات بدین شکل که در صورت معرفی سه نفر برای بوتاکس یک بوتاکس رایگان و در صورت معرفی هر دو نفر برای خدمات پوستی یک جلسه درمان رایگان تعلق میگیره ❣️❣️❣️لایک و فوروارد رو لطفا فراموش نکنین که باقی عزیزان هم مارو ببینند🙏🏻🥰منتطر حضور گرمتون هستم و برای همه مشاوره رایگان با ارسال عکس در واتس اپ دارم😍#میکرونیدلینگ #میکرونیدلینگ_صورت #مزوتراپی#مزوتراپی_پوست #آموزشمیکرونیدلینگ #اموزشمیکرونیدلینگ_پوست #بوتاکس_صورت #پلاسماتراپی #لک_صورت #جوش#پؤست
اجرای تمامی سبک‌های میکروبلیدینگ در ظریف ترین و طبیعی ترین حالت ممکن بااستفاده از بهترین متریال (phi) اجرای تمامی لاین های آرایش دائم به صورت حرفه ای با ماندگاری بالا mozhdeashori_arayeshdaem mozhdeashori_arayeshdaem mozhdeashori_arayeshdaem #مژده_عاشوری #میکروبلیدینگ #میکروپیگمنتیشن #میکرونیدلینگ_صورت #ارایشدائمصورت #تتو #فیبروزابرو #فیبروزابروتهران #فیبروزآرتیست #اکسپلور #تخفیف
خدایا تو بساز برامون تو بسازی قشنگتره خدایا احوال دوستانم را به نیکوترین حال‌ها تغيير ده و دلشان را به خوش‌ترین اتفاق ها شاد کن الهی! تو بساز که دیگران ندانند و تو نواز که دیگران نتوانند الهی! بساز کار من و منگر به کردار من 👤#خواجه‌عبدالله_انصاری 🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 #ماسکطلا #ماسک_صورت #ماسک #ماسکصورت #فیشیال #فیشیال_vip #فیشیال_پوست #میکرودرم #میکرونیدلینگ_صورت #فیشال #فیشال_تخصصی #فیشال_جوانسازی #علیابادکتول #گرگان #گرگانیها #گرگانی #جوانسازی #لیفتیتگ_ماساژوردار
💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

 
مونا یزدانی

مونا یزدانی

Position: 💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄
Phone: 09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران, سعادت آباد, گیشا
آدرس: 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 📱09190814100 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱


📍 سعادت آباد | 📍 گیشا


زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…

 
آرزو قهرمانی

آرزو قهرمانی

Position: کلبه آرزو
Phone: 09127009256
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خ ولیعصر و قبادی، روبروی بانك قوامين،پلاک ۸۶ طبقه دوم، واحد ۵ کلبه آرزو

آکادمی و آموزشگاه تخصصی آرایشگری و زیبایی تهران

Beauty, cosmetic & personal care

🌸با مدیریت آرزو قهرمانی 🌸 احیا صافی اکستنشن مو فیبروز کانتور ریموو کوپ ناخن مژه میکاپ شنیون 📍تهران فردوس شرق 09127009256


ارتباط سریع و آسان 09127009256 شبکه‌های اجتماعی


⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
رضایت مندی هنرجوی گل #آموزش_شنیون #آموزش_شنیون_مو #آموزش_شنیون_تخصصی #آموزش_شنیون_بامدرک_بین_المللی #kolbeharezoo_shenion #09121203716 #ghahremani#kolbeharezoo
arezoohaircolorr arezoohaircolorr #بافتمودخترانه#baftmo#gilan#lahijan#لاهیجان#رشت#لنگرود#مدلمودخترونه#مدلموباز#کلبه_ارزو#arezoo#محبت#دوستداشتنی#عاشقانه_ها#عاشقانه_شاد#دخترونه_خاص#موفقیت#موزیک_ویدئو#model#arezoohaircolorr#kolbeharezoo
#کاشت_ناخن_پودری #کاشت_ناخن_ژله_ایی #کاشت_ناخن_ #بهترین_آموزشگاه_کاشت_ناخن #آموزش_کاشت_ناخن_بامدرک_بین_المللی Kolbeharezoo_nails #kolbeharezoo #09121203716
موخوره_گیری #کوتاهیمو_زنانه #کوتاهیمو✂️ #کوتاهیمو #موشلاقی #موآرایی #موی_کوتاه #موخوره_درمان #موخوره_تراپی #موخوره_گیری #موخوره #موطبیعی arezoohaircolorr #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
ممنونم از سپیده عزیزم بابت کارای خوشگلی که انجام میده و کلی وقت برای هنرجوهاش میزاره .دوستت دارم #کاشت_ناخن #کاشت_ناخن_پا #کاشت_ناخن_دست #کاشت_پودری #کاشت_ناخن_ژله_ایی #بهترین_کاشت_ناخن #بهترین_مرکز_ناخن #آموزش_کاشت_ناخن_بامدرک_معتبر_بین_المللی #kolbeharezoo_nails #kolbeharezoo #ghahremani #09121203716
#رنگمولاهیجان#کلبه_آرزو⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
کوتاهی #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهیمو_حرفه #کوتاهی_2018 #کوتاهی_مو_ژورنالی #کوتاهی_ژورنالی_بهمراه_براشینگ #haircut #موی_کوتاه #زیبایی_مو arezoohaircolorr #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#لاهیجانی_ها #کراتین_لاهیجان #کلبه_آرزو⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
💣ابریشم سازی مو 😍🔥موی فر سیم تلفنی 😍😍😍 #اکسپلور #آرایشگر #موسیقی #صافي #کراتینمواحیا_مو #کراتینتراپی #کراتینه_مو_آسیب_دیده #احیای_رنگ #احیا_صافی #موفرفری arezoohaircolorr #کراتین_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#کراتینه #پروتئینتراپی #کراتین_لاهیجان ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
👆👆👆 #کراتین #صافی_ #کراتینه_ ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
آمبره و پروتئین تراپی #آمبره #کراتین #کراتین_لاهیجان ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
لایت کلاهی 🙆 به سلیقه مشتری #لایت_مو #مش_کلاهی #مش_سوزنی ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
#کوتاهی_مو #مو_کوتاه #ارزو زارع ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
پروتئین تراپی .کراتینه مو آسیب دیده ترمیم آبرسانی ساقه مو احیای بالا50درصد #کراتین_لاهیجان ⁦✂️⁩کوتاهی⁦✂️⁩ #کوتاهی_حرفه_ای #کوتاهی_مو✂️ #کوتاهی_با_موزر #قیچی_آرایشگری #قیچی✂ #موی_سالم #موی_آسیب_دیده #موی_زیبا #موی_خشک #موی_سر #مویکوتاه #بلوند_عروسکی #بلوند_روشن arezoohaircolorr #کوتاهی_لاهیجان #کوتاهی_مو💇 #لاهیجانی #کلبه_آرزو #gilan #مدلموکوتاهزنانه #هرکات_کوتاهی_مو #هرکاتهای_ژورنالی #پوستموزیبایی#arezoohaircolorr#آستانه#تهران#رشت#kolbeharezoo
منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *