قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگ

پاک کردن تاتو
چگونه یک تاتو را پاک کنیم ؟
بهترین آرایشگاه برای میکروبلیدینگ ابرو
بهترین آرایشگاه برای میکروبلیدینگ ابرو

قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگ

قرینه سازی ابرو
قرینه سازی ابرو

قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگ یکی از اصول کار آرایش دائم هست که باید خیلی جدی گرفت بسیاری از ابرو ها قبل از انجام میکرو ابرو کاملا افتاده هستند و بدون تاج و بدون هیچ حالتی می باشند بصورتی ادر برخی از موارد این افتادگی زیاد است که پیگمنترهای حرفه ای به آن ابروی گریان می گویند . با یک قرینه سازی اصولی و اجرای تکنیکهای زیبای میکروبلیدینگ در واقع این ابروها تغییر حالت می دهند و در اصطلاح خندان می شوند که نقش قرینه سازی در این مورد انکارناپذیر می باشد.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران

قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگ

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ برای رسیدن به بهترین شکل ابرو انجام می شود که این کار در بسیاری از مراکز میکرو ابرو ما با اندازه گیری شروع می شود.. این کلید دیدن عیوب با تقارن است. برای این کار در مراکز معتبر از نسبت طلایی برای تعیین طول ابرو استفاده می کنند و با استفاده از استخوان ابرو متوجه می شوند که چقدر باید بالا برود. طول چشم شما عرض بین دو ابرو را تعیین می کنند. پس از یافتن تمام این نقاط شروع و پایان، این موضوع را با مشتری در میان می گذارند تا ضخامت مورد نظر آنها را مشخص کنند و با او در مورد شکل مورد نظر صحبت و به تفاهم می رسند .

»»»»»»  حجیم سازی لب ها با آرایش دائم - کانتورینگ لب کجا خوبه انجام دهیم؟

شکل ابروها می تواند از مشتری به مشتری متفاوت باشد. علاوه بر این، فرهنگ ابرو در سراسر جهان می تواند متفاوت است ، بنابراین ارتباط خوب با مشتری ضروری است. در یک مرکز معتبر میکروبلیدینگ مشتری های از فرهنگها و مکانهای مختلفی ممکن است باشند و با راهنمایی مشتری برای تعیین یک تصمیم خوشایند ، بهترین استراتژی طراحی و اجرا می شود. ابروها شخصی هستند و روندها می توانند تغییر کنند، بنابراین توصیه می کنیم شکل و ضخامتی انتخاب کنید که بی انتها باشد و زیبایی ظاهری فرد را افزایش دهد.

نقش اندازه گیری دقیق در قرینه سازی ابروها در آرایش دائم

اندازه‌گیری می‌تواند طولانی‌ترین بخش قبل از انجام میکروبلیدینگ باشد و مهم‌ترین آن نیز است. گاهی اوقات مشخص نیست که ابروهای مشتری چقدر نامتقارن است. با اندازه گیری به راحتی می توان این مصیبت ها را پیدا کرد و آنها را اصلاح کرد.

انجام قرینه سازی ابرو با اصول اولیه

شما رعایت اصولی اولیه قرینه سازی ابروها را فقط و فقط در مراکز معتبر می توانید مشاهده کنید . زیرا که یک میکروبلیدینگ کار حرفه ای ، می داند که نتیجه نهایی کارش از همین نقطه اساسی شروع می شود. که در آن هم زیبایی ظاهری مشتری مهم است هم نظر خودش . برای همین اندازه‌گیری می‌تواند طولانی‌ترین بخش میکروبلیدینگ هم باشد و مهم‌ترین آن نیز است. قرینه سازی و اندازه گیری با استفاده از نسبت طلایی برای تعیین نقطه شروع و انتهای ابرو با اندازه گیری دقیق آن در رابطه با استخوان ابرو و بالای پلک شروع می شود . ساختار استخوان مشتری برخی از مرزهای طبیعی را تعیین می کند، اما همه اینها در مراکز معتبر در طول مشاوره اولیه مورد بحث قرار خواهند گرفت.

»»»»»»  چگونه یک تاتو را پاک کنیم ؟

برخی از مراکز معتیر میکروبلیدینگ ابرو در تهران

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *