آموزش فیبروز در مشهد
آموزش فیبروز در مشهد
نوامبر 21, 2021
مرکز تخصصی ابرو در تهران
مرکز تخصصی ابرو در تهران
نوامبر 21, 2021

مزو وایت تراپی و عوارض آن

مزو وایت
مزو وایت

MESO WHITE سرمی است که برای درمان های ایمن و فشرده سفید کننده پوست طراحی شده است. برای افرادی که رنگ پوست تیره دارند و همچنین برای کاهش ظاهر کک و مک و تغییر رنگ پوست ناشی از آکنه و فرآیند پیری عکس (لکه های پیری) انجام می شود .

میکرونیدلینگ صورت: درمان القایی کلاژن

عوارض مزو وایت کدامند ؟

درباره مفید یا مضر بودن مزو وایت (تاتوی دائم کرم پودر) اباید از پزشکان متخصص این امر سوال کرد در هر صورت وارد کردن هر وسیله خارجی به بدن نیازمند استاندارد‌هایی دقیق است که این استاندارد‌ها در رنگ‌هایی که به شکل حرفه‌ای یا غیرحرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، اگر رعایت نشود پوست را دچار عوارض{ گوشت اضافه، فرورفتگی‌ها یا زخم‌های دائمی یا حتی سرطان} خواهد کرد .


واقعیت‌های زیر را باید در مورد مزووایت / BB Glow در نظر گرفت:


پایه آرایش نیست.
بر روی ملانین پوست اثر ‌می‌گذارد.
از سال ۲۰۱۳ در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد و در صورت استفاده صحیح، بدون عارضه جانبی منفی است.
فاقد ترکیبات آرایشی مانند اکسید آهن است که در مواد رنگی مانند C177491- زرد، C177492- قرمز و سیاه، هیدروکسید آلومینیوم، روغن‌های معدنی وجود دارد.
فاقد روغن‌هایی مانند مایعات/ نرم کننده‌ها / لیپیدها (مانند ستيريل اتيل هگزانوات، تری اتوکسی کاپریل سیلان) است که ‌می‌توانند باعث مسدودسازی منافذ پوست و جوش شود.
فاقد موادی مانند سایکلومتیکون، گلیسرول استئارات ستیل هگزانوات، سیلیکات آلومینیوم، تالک، سیکلو هگزا سیلوکسان، موم میکروکریستالین، موم زنبور عسل، صمغ زانتان است.
فاقد عطر، آلرژن، پروپیلن گلیکول و سیلیکون است.
فاقد فرمالدئید است.
فاقد مواد نگهدارنده ناخواسته مانند پارابن / متیل پارابن و متیل ایزوتیازولینون است.
فاقد اسید کوجیک، آربوتین و هیدروکینون (مواد سفید کننده محبوب در آسیا) است.
حاوی آب/محلول آبی، گلیسرین، دی اکسید تیتانیوم، عصاره پیاز نرگس، اسید هیالورونیک، عصاره هیدرولیزه دانه گلزا، آمونیوم آکریلیول دی متیل تاورات/ پلیمر کربوکسی اتیل آکریلات با پیوند عرضی، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، پلی سوربات-۲۰، ستیل هیدروکسی اتیل سلولز، پلی متیل متاکریلات، تری لائورین، دی استیل بولدین، BHT، دی سدیم EDTA است.
برای هر نوع از پوست قابل استفاده است و به دلیل عدم وجود الکل در ترکیباتش، ‌می‌توان از آن برای درمان پوست‌های حساس استفاده نمود.
فقط برای استفاده تخصصی است (نه برای مراقبت در منزل)
مزووایت مناسب برای همه انواع پوست‌هاست و همه زنان و مردان ‌می‌توانند از آن استفاده نمایند. مزووایت ‌می‌تواند موارد زیر را برطرف ساخته یا کاهش دهد و کلاژن سازی را تحریک نموده و به درخشش رنگدانه‌های پوستی منجر ‌می‌شود و استفاده از آن در اطراف چشم ‌می‌تواند از تیرگی دور چشم جلوگیری کند.
دوره‌ی درمان مزووایت تراپی کوتاه است و معمولا تاثیر ایجاد شده بر روی پوست در حدود ۴ ماه ادامه خواهد یافت. اثرات درمان بسته به شرایط پوست در هر فرد متفاوت از سایرین است.

سفارش تبلیغات در سایت