میکرودرم پوست صورت
آنچه که راجب میکرودرم پوست صورت باید بدانید.
پیج اینستاگرام بهترین ناخن کار تهران
پیج اینستاگرام بهترین ناخن کار تهران

مزو وایت تراپی و عوارض آن

مزو وایت
مزو وایت

MESO WHITE سرمی است که برای درمان های ایمن و فشرده سفید کننده پوست طراحی شده است. برای افرادی که رنگ پوست تیره دارند و همچنین برای کاهش ظاهر کک و مک و تغییر رنگ پوست ناشی از آکنه و فرآیند پیری عکس (لکه های پیری) انجام می شود .

میکرونیدلینگ صورت: درمان القایی کلاژن

مزووایت چیست?

برای داشتن پوستی روشن تر میتوان از فرآیند ایمن و فشرده مزووایت استفاده کرد.این فرآیند برای افرادی با پوست تیره و همچنین برای کاهش کک و مک ,لک ,تیرگی زیر چشم,تغییر رنگ پوست ناشی از آکنه و پیری ناشی از آفتاب (لکه های پیری),رفع تیرگی زیر بغل ,بیکینی ,پشت آرنج و زانوها توصیه میشود.
این روش پزشکی معمولأ در کلینیک انجام میشود.بهتر است در انتخاب مکان انجام آن دقت کنید.
ماندگاری مزووایت تراپی کوتاه است و معمولأ تأثیر ایجاد شده روی پوست حدود ٤ ماه است .اثرات درمان بسته به شرایط پوست در هر فرد متفاوت از سایرین است.نتایج فوری ممکن است بلافاصله پس از اولین جلسه ی درمانی و درمانهای مکرر تا دو تا سه بار , در فواصل ١۰ تا ١٤ روزه برای دستیابی به بهترین نتایج طولانی مدت ممکن توصیه میشود.

عوارض مزو وایت کدامند ؟

درباره مفید یا مضر بودن مزو وایت (تاتوی دائم کرم پودر) اباید از پزشکان متخصص این امر سوال کرد در هر صورت وارد کردن هر وسیله خارجی به بدن نیازمند استاندارد‌هایی دقیق است که این استاندارد‌ها در رنگ‌هایی که به شکل حرفه‌ای یا غیرحرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، اگر رعایت نشود پوست را دچار عوارض{ گوشت اضافه، فرورفتگی‌ها یا زخم‌های دائمی یا حتی سرطان} خواهد کرد .

»»»»»»  آنچه که راجب میکرودرم پوست صورت باید بدانید.


واقعیت‌های زیر را باید در مورد مزووایت / BB Glow در نظر گرفت:


پایه آرایش نیست.
بر روی ملانین پوست اثر ‌می‌گذارد.
از سال 2013 در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد و در صورت استفاده صحیح، بدون عارضه جانبی منفی است.
فاقد ترکیبات آرایشی مانند اکسید آهن است که در مواد رنگی مانند C177491- زرد، C177492- قرمز و سیاه، هیدروکسید آلومینیوم، روغن‌های معدنی وجود دارد.
فاقد روغن‌هایی مانند مایعات/ نرم کننده‌ها / لیپیدها (مانند ستيريل اتيل هگزانوات، تری اتوکسی کاپریل سیلان) است که ‌می‌توانند باعث مسدودسازی منافذ پوست و جوش شود.
فاقد موادی مانند سایکلومتیکون، گلیسرول استئارات ستیل هگزانوات، سیلیکات آلومینیوم، تالک، سیکلو هگزا سیلوکسان، موم میکروکریستالین، موم زنبور عسل، صمغ زانتان است.
فاقد عطر، آلرژن، پروپیلن گلیکول و سیلیکون است.
فاقد فرمالدئید است.
فاقد مواد نگهدارنده ناخواسته مانند پارابن / متیل پارابن و متیل ایزوتیازولینون است.
فاقد اسید کوجیک، آربوتین و هیدروکینون (مواد سفید کننده محبوب در آسیا) است.
حاوی آب/محلول آبی، گلیسرین، دی اکسید تیتانیوم، عصاره پیاز نرگس، اسید هیالورونیک، عصاره هیدرولیزه دانه گلزا، آمونیوم آکریلیول دی متیل تاورات/ پلیمر کربوکسی اتیل آکریلات با پیوند عرضی، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، پلی سوربات-۲۰، ستیل هیدروکسی اتیل سلولز، پلی متیل متاکریلات، تری لائورین، دی استیل بولدین، BHT، دی سدیم EDTA است.
برای هر نوع از پوست قابل استفاده است و به دلیل عدم وجود الکل در ترکیباتش، ‌می‌توان از آن برای درمان پوست‌های حساس استفاده نمود.
فقط برای استفاده تخصصی است (نه برای مراقبت در منزل)
مزووایت مناسب برای همه انواع پوست‌هاست و همه زنان و مردان ‌می‌توانند از آن استفاده نمایند. مزووایت ‌می‌تواند موارد زیر را برطرف ساخته یا کاهش دهد و کلاژن سازی را تحریک نموده و به درخشش رنگدانه‌های پوستی منجر ‌می‌شود و استفاده از آن در اطراف چشم ‌می‌تواند از تیرگی دور چشم جلوگیری کند.
دوره‌ی درمان مزووایت تراپی کوتاه است و معمولا تاثیر ایجاد شده بر روی پوست در حدود 4 ماه ادامه خواهد یافت. اثرات درمان بسته به شرایط پوست در هر فرد متفاوت از سایرین است.

»»»»»»  بهترین مرکز میکرونیدلینگ کرج

های فرکوئنسی

های فرکوئنسی: با استفاده ازفرکانس بالا یک ابزار مهم زیبایی است.ازطریق لوله الکترود شیشه ای است که جریان فرکانس بالایی را تولید میکند و روی پوست اعمال میشود ,بنا بر این به نتیجه درمانی میرسد در نتیجه به آرامش عصب کمک میکند و عملکرد ضد درد دارد که عملکرد ضد پیری ,ضد چروک و سفت شدن پوست را دارد,ترشح را بهبود می بخشد ,گردش خون را تسریع میکند و سوخت و ساز را بهبود می بخشد.و میتواند به بهبود زخم و مهار منافذ کمک میکند.
ویژگی ها :
*جهت رفع جای لکه
*جهت رفع جای زخم های پوستی
*بهبود گردش خون
*بهبود فعالیت لنفاوی
*کمک به تغذیه پوست *تقویت سوخت و ساز سلولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.