بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

شما اینجا هستید: خانه » کلیلینک زیبایی » کلینیک زیبایی اصفهان » بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

اگر خواهان انجام خدمات زیبایی پزشکی در اصفهان باشید با کلینیک های زیادی مواجه می شوید که انتخاب بهترین کلینیک زیبایی صفهان شاید برایتان دشوار و سخت باشد. امروزه بیشترین امور زیبایی بخصوص در مورد لیزر و پاکسازی پوست و مو ، توسط دستگاههایی مدرن پزشکی زیبایی انجام می شود که بالطبع باید در بهترین کلینیک زیبایی اصفهان هم از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاهای لیزر پوست و مو استفاده شود. ما در این نوشتار شما را با برخی از بهترین کلینیکهای زیبایی آشنا می کنیم بصورتی که در کارت مجازی آنهای شما به واتس اپ و اینستاگرام شماره تماس آنها دسترسی دارید و براحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید

کلینیک زیبایی اصفهان
کلینیک زیبایی اصفهان

در ایران مدتی است که بازار کار خدمات کلینیک های زیبایی بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم 10 کلینیک زیبایی برتری که سال 1401 توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.

کلینیک زیبایی به مکانی گفته می شود که در آن خدمات زیبایی تحت نظر پزشکان زیبایی انجام می شود که در معرفی کلینیک های زیبایی برتر شما می توانید با این نوع خدمات آشنا شوید.

شایان ذکر است که برای کلینک های زیبایی برتر ، کارت مجازی تهیه شده که در آن شماره های تماس ، شبکه های اینستاگرام و واتس آپ مراکز متصل شده اند که براحتی می توانید دسترسی مستقیم به آنها و استعلام قیمت داشته باشید .

بهترین کلینیک های زیبایی اصفهان

برای پیدا کردن بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان- tehran کار مشکلی پیشرو است. زیرا که تعدد بالای این کلینیک های زیبایی پوست و مو و لیزر در jivhk و همچنین نبودن مرجعی مشخص ، این امر را تقریبا غیر ممکن می کند اما از طریق تحقیقات میدانی و تجربه های خود و دوستانتان می توانید در حوزه محل اسکان خود به انتخاب مناسب و ایده آلی دست پیدا کنید. ما در این نوشتار شما را با برخی از این بهترین های پوست و مو اصفهان آشنا می کنیم بصورتی که در کارت مجازی آنها ، شما به شماره تماس و پیج اینستاگرام – instagram – و واتس آپشان دسترسی خواهید داشت و براحتی می توانید خدماتی که مایل هستید را استعلام قیمت بگیرید .

برخی از بهترین کلینیک های زیبایی پوست و مو در اصفهان

اصفهان با داشتن تاریخ طولانی و فرهنگ بسیار غنی، یکی از شهرهای پرجمعیت و پرآفرینش ایران است. همچنین، به عنوان یکی از مراکز علمی و پزشکی ایران، شهر اصفهان به دلیل داشتن بیش از ۱۰۰ بیمارستان و کلینیک، به عنوان یکی از مراکز بهداشتی و درمانی برجسته در ایران شناخته می‌شود. در این مقاله، بهترین کلینیک‌های زیبایی در اصفهان را معرفی می‌کنیم.

 1. کلینیک آرایش و زیبایی پرستاران اصفهان
  کلینیک آرایش و زیبایی پرستاران اصفهان یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی در اصفهان است. این کلینیک با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب از جراحان پلاستیک، پوست، مو، دندانپزشکان و متخصصان زیبایی، خدمات متنوعی به بیماران خود ارائه می‌دهد. خدمات این کلینیک شامل جراحی پلاستیکی، لیفت صورت، بوتاکس، فیلر، لیزر موهای زائد، لیزر تاتو، لیزر لک، لیزر جوانسازی، لیزر لیفت، لیزر درمانی، خدمات دندانپزشکی و خدمات مراقبت از پوست می‌شود.
 2. کلینیک زیبایی پویا
  کلینیک زیبایی پویا با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب از جراحان پلاستیک، پوست، مو و دندانپزشکان، خدمات متنوعی به بیماران خود ارائه می‌دهد. این کلینیک خدماتی همچون جراحی پلاستیکی، لیفت صورت، بوتاکس، فیلر، لیزر موهای زائد، لیزر تاتو، لیزر لک، لیزر جوانسازی، لیزر لیفت، لیزر درمانی، خدمات دندانپزشکی و خدمات مراقبت از پوست را ارائه می‌کند.
 3. کلینیک زیبایی آرتیمیس
  کلینیک زیبایی آرتیمیس با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب از جراحان پلاستیک، پوست، مو و دندانپزشکان، خدمات متنوعی به بیماران خود ارائه می‌دهد. این کلینیک خدماتی همچون جراحی پلاستیکی، لیفت صورت، بوتاکس، فیلر، لیزر موهای زائد، لیزر تاتو، لیزر لک، لیزر جوانسازی، لیزر لیفت، لیزر درمانی، خدمات دندانپزشکی و خدمات مراقبت از پوست را ارائه می‌کند.
 4. کلینیک زیبایی ماهان
  کلینیک زیبایی ماهان با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب از جراحان پلاستیک، پوست، مو و دندانپزشکان، خدمات متنوعی به بیماران خود ارائه می‌دهد. این کلینیک خدماتی همچون جراحی پلاستیکی، لیفت صورت، بوتاکس، فیلر، لیزر موهای زائد، لیزر تاتو، لیزر لک، لیزر جوانسازی، لیزر لیفت، لیزر درمانی، خدمات دندانپزشکی و خدمات مراقبت از پوست را ارائه می‌کند.
 5. کلینیک زیبایی آریا
  کلینیک زیبایی آریا با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب از جراحان پلاستیک، پوست، مو و دندانپزشکان، خدمات متنوعی به بیماران خود ارائه می‌دهد. این کلینیک خدماتی همچون جراحی پلاستیکی، لیفت صورت، بوتاکس، فیلر، لیزر موهای زائد، لیزر تاتو، لیزر لک، لیزر جوانسازی، لیزر لیفت، لیزر درمانی، خدمات دندانپزشکی و خدمات مراقبت از پوست را ارائه می‌کند.

در نتیجه، اگر به دنبال یافتن بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان هستید، می‌توانید از کلینیک‌های بالا استفاده کنید. با داشتن تجهیزات پیشرفته، کادری مجرب و خدمات متنوع، این کلینیک‌ها می‌توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

آشنایی با خدمات کلینیک پوست مو و لیزر

زیبایی و زیباتر دیده شدن یکی از علاقمندی ها انسان هاست که با پیشرفته شدن علم پزشکی این امر با عوارض کمتری و استقبال بیشتری در دنیای امروز انجام می شود . برای دستیابی به این مهم، و در پی مراجعه به مراکز مجاز و معتبر تخصصی پوست، مو و لیزر، بسیاری از خدمات در این حوزه به مراجعین ارائه می‌گردد که در ادامه مطلب به برخی از آنها پرداخته می‌شود.

لیزر موهای زائد


یکی از پر طرفدارترین اقداماتی که این روزها متقاضیان زیادی را روانه کلینیک های پوست و مو می‌کند؛ لیزر موهای زائد است. امروزه بسیاری از افراد تمایل زیادی به استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود دارند. عملکرد لیزر موهای زائد به این گونه است که با حرارت دادن و سوزاندن توسط نور لیزر، موی تیره رنگ داخل فیکول مو و خود فولیکول آسیب می بیند و از بین می رود.

به زبان ساده در زمان استفاده از لیزر مو، رنگدانه های ملانین موجود در مو این انرژی را جذب کرده و آن را به ریشه مو منتقل می کنند. این انتقال انرژی باعث تخریب ریشه مو شده و شما را از شر موهای زائد خلاص می کند. از آنجا که سطح پوست نیز رنگدانه ملانین دارد، دریافت نور لیزر توسط رنگدانه پوست موجب سوختگی و آسیب به پوست خواهد شد؛ که این آسیب در نتیجه استفاده از دستگاه نامناسب، یا تنظیمات اشتباه صورت می‌گیرد.

توصیه می‌شود برای انجام لیزر موهای زائد، حتما به کلینیک های مجاز و مجوز دار مراجعه نمایید تا تجربه ی شیرینی را از خدمات لیزر خود و با قیمت مناسب بهره مند شوید .

جوانسازی و پاکسازی پوست


با افزایش سن پوست ومو در بدن هم دچار تغییرات اساسی نسبت به سالهای قبل می شود. حجم عضلانی بدن کم می‌شود، مفاصل ما انعطاف پذیری خود را از دست می دهند. ممکن است موهایمان بریزد و پوست ما دچار افتادگی و چین و چروک می شود.

جوانی و زیبایی دایمی ، یکی از آرزوهای نرمال انسانها بوده و هست اگرچه هنوز روش قطعی و دائمی برای جلوگیری از پیر شدن کشف نشده، می‌توان با پیروی از توصیه‌هایی، بروز و نشانه‌های پیری را به تعویق انداخت. ورزش، تغذیه سالم و مراقبت‌های لازم سلامتی از جمله راه‌هایی هستند که بدن ما را تا سنین بالا سرحال و سالم نگه می‌دارند. همچنین روشهای کلینیکال جوانسازی پوست نیز وجود دارد که با بکارگیری آنها علائم پیری پوست به تعویق می‌افتد یا برطرف می‌شود. برخی از این روشهای عبارتند از:

هایفوتراپی


در این روش از امواج فراصوت استفاده می‌شود و هیچ نیازی به ایجاد برش، زخم، بخیه و مواردی از این دست وجود ندارد. دستگاه هایفوتراپی مستقیماً بر سطح پوست قرار می‌گیرد و امواج فراصوت منتشر شده از آن، بر لایه‌های زیرین پوست اثر می‌گذارد. این امواج باعث تحریک کلاژن سازی پوست می‌شوند که از اجزای ساختاری مهم پوست هستند. با افزایش کلاژن سازی، پوست لیفت شده، سفت می‌شود و چین و چروک‌های آن از بین می‌رود.

آر اف فرکشنال


امواج رادیوفرکوئنسی یا آر اف فرکشنال یکی از بهترین و موثرترین روشهای جوانسازی و رفع بسیاری از عوارض پوستی است. در این روش که با انتقال انرژی از طریق سوزنهای بسیار ریز بر لایه های زیرین پوست صورت می‌گیرد؛ مشکلاتی مانند آکنه و اسکار، منافذ باز پوست، استریا یا ترک های پوستی، چین و چروک ها و برخی از خطوط صورت درمان شده، پوست شفاف تر شاداب تر و با طراوت تر خواهد شد.

کربوکسی تراپی


این روش هم یکی از باسابقه ترین روشهای در جوانسازی پوست است ولی در سال‌های اخیر توسعه و بهبود زیادی یافته. در این روش مقادیری از گاز دی اکسید کربن به زیر پوست تزریق می‌شود. گاز کربن دی اکسید باعث تحریک خونرسانی و فعال کردن واکنش‌های ترمیمی پوست می‌شود. به این ترتیب غذارسانی و اکسیژن‌رسانی به پوست بهتر شده و بافت‌ها به صورت طبیعی وارد فرآیند جوانسازی می‌شوند.

تزریق بوتاکس


طبق آمار تزریق بوتاکس پرطرفدارترین روش‌ جوانسازی پوست است. در این روش سمی به نام بوتولینم به زیر پوست تزریق شده و باعث فلج شدن عضلات صورت می‌شود. بوتاکس بیشتر عاملی پیشگیرانه برای ایجاد خطوط و چین و چروک های ماندگار پوست است. این درمان زمانی موثر است که چین و چروک‌های صورت هنوز دائمی نشده باشند.

نمونه هایی دیگر از روشهای جوانسازی که در کلینیک های پوست قابل انجام می‌باشند؛ عبارتند از: لایه برداری شیمیایی، لیزر درمانی، جوانسازی نوری، مزوتراپی، پی آر پی و …

تزریق پر کننده ها
فیلرها یا پرکننده های پوستی موادی هستند که برای افزایش حجم، فرم دهی و پرکردن بعضی از خطوط و چین و چروک ها در صورت و بدن کاربرد دارند که در ادامه توضیحاتی پیرامون آنها داده خواهد شد.

تزریق ژل


ژل‌ها موادی طبیعی یا مصنوعی هستند که برای حجم دهی به پوست استفاده می‌شوند. ماندگاری ژل‌ها به جنس آن‌ها بستگی دارد. مثلاً کم‌ترین ماندگاری به ژل‌های کلاژنی و بیشترین ماندگاری به ژل‌های دائمی ساخته شده از ماده‌ی PMMA تعلق دارد. امروزه بیشتر از ژل‌های نیمه‌دائم استفاده می‌شود که از جنس هیالورونیک اسید ساخته شده‌اند. هیالورونیک اسید سیمان بین بافتی پوست ما است. برای همین ماده‌ای طبیعی، موثر و کم‌عارضه برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید.

تزریق چربی


وقتی بحث ماندگاری نتایج حجم‌دهی به پوست در میان باشد، تزریق چربی بهترین روش جوانسازی پوست است. در تزریق چربی از بافت چربی طبیعی بدن استفاده می‌شود. یعنی مثلاً چربی‌های ران یا شکم شما را با استفاده از روش لیپوساکشن برداشت می‌کنیم و بعد از خالص سازی به زیر پوست صورت یا نواحی دیگر تزریق می‌کنیم.

درمان مشکلات و بیماری های پوستی


در گذشته اغلب مراجعات به مراکز پوست، برای درمان بیماریها و مشکلات پوستی و مو بود که امروزه علاوه بر آنها به سایر خدمات جوانسازی و … نیز پرداخته می‌شود. آکنه و اسکار، کهیر، خال ها، زگیل ها، تبخال ها و کلیه ضایعات پوستی، لوپوس پوستی، پسوریازیس، ریزش مو و درمان بسیاری دیگر از بیماری های پوست و مو نیز با مراجعه به کلینیک های پوست توسط متخصص پوست و مو تشخیص داده و درمان می‌شوند.

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
بهترین کلینیک بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

برخی سوالات شما\

آیا کار تزریق چربی عوارض دارد؟

از چربی های خود فرد استفاده می شود . در این باره می توانید با کلینیک های معرفی شده در تماس و مشاوره باشید.

کربوکسی تراپی چیه؟

یکی از زوشهای جوانسازی پوست می باشد در این روش مقادیری از گاز دی اکسید کربن به زیر پوست تزریق می‌شود. گاز کربن دی اکسید باعث تحریک خونرسانی و فعال کردن واکنش‌های ترمیمی پوست می‌شود. 

[instagram-feed feed=85]

معیارهای مهم در انتخاب کلیلینیک زیبایی در اصفهان


همانطور که گفته شد با دانستن تعدادی فاکتور در انتخاب درست کلینیک زیبایی شما میتوانید بهترین کیفیت را با کمترین هزینه داشته باشید.

بهترین کلینیک صرفا گران ترین مرکز زیبایی شهر نیست.
بهترین کلینیک زیبایی صرفا چند صد هزار فالور در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ندارد شاید معروف باشد ولی حتما بهترین نیست.
بهترین کلینیک های زیبایی در اصفهان الزاماً توسط دوستان و یا خویشاوندان شما توصیه نمیشوند شاید این مرکز ها خوب باشند ولی حتما بهترین نیستند. برای این امر تحقیق لازم است.
کیفیت مواد و تجهیزات استفاده شده در یک کلینیک زیبایی یکی از مهمترین شرط های لازم برای هر مرکزی است زیرا ممکن است پوست شما حساس باشد و در صورت استفاده از تجهیزات بی کیفیت به شما صدمه وارد نماید.
بهترین کلینیک زیبایی صرفا مرکزی نیست که سوپراستار و یا اشخاص معروف آن را تبلیغ می‌نمایند و یا از آن استفاده می‌کنند.
بهترین کلینیک زیبایی لزوما مرکزی نیست که در تمام سطح شهر تبلیغات آن را می‌بینید.
ارزان ترین کلینیک های زیبایی صرفا بی کیفیت‌ترین نیستند.
قبل از مراجعه برای کارهای تخصصی در یک کلینیک زیبایی حداقل چند بار برای یک کار کوچک دیگر به این مرکز مراجعه کنید تا کیفیت این مرکز زیبایی را بسنجید

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

دیدگاه خود را بنویسید