اکستنشن مو در کرج
اکستنشن مو در کرج
سالن زیبایی جنت آباد
بهترین سالن زیبایی زنانه جنت آباد

آموزش اکستنشن مو در تهران

آموزش اکستنشن مو
آموزش اکستنشن مو

برای یادگیری مهارتهای اکستنشن مو ، باید در دوره های آموزش اکستنشن مو شرکت کنید که این دوره ها در جامعه آرایشگری کشورمان به دو صورت اتفاق می افتد. یکی شرکت در دوره های آموزشگاه های آرایشگری شهر خودتان است و دیگری دوره های خصوصی اکستنشن کاران حرفه ای که معمولا به آموزش هم می پردازند که برخی از آنها خود مدرس فنی حرفه ای نیز هستند . در این نوشتار شما را با این دوره بیشتر آشنا می کنیم و شرایط کامل فنی حرفه ای این دوره را توضیح خواهیم داد و همچنین به معرفی آموزشگاها و اکستنشن کاران فعال در زمینه آموزش اکستنشن مو می پردازیم بصورتی که در کارت مجازی آنها شما دسترسی مستقیم به پیج اینستاگرام و واتس اپ آنها خواهید داشت تا بتوانید استعلام قبمت و تماس مستقیم داشته باشید.

بهترین مرکز لیزر موهای زاید بروجرد و دورود

برخی از بهترین مراکز آموزش اکستنشن مو در تهران

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه

معرفی دوره فنی حرفه ای آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه های آرایشگری توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به دوره اکستنشن است که در روش های متنوع و برای انواع موها قابل انجام است. هنرجویان در پایان این دوره آموزشی، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. این شیوه زیبایی یکی از روش های رسیدن به موهای بلند و پر پشت است.

»»»»»»  آموزش کاشت ناخن با 2 اصل مهم - حتما بخوانید

از طریق این روش می توان هایلایت هایی در بین موها ایجاد کرد و زیبایی موها را بیشتر کرد. در اکستنشن کردن موها از دو مدل مو استفاده می شود: موی طبیعی و موی مصنوعی. استفاده از روش طبیعی توجه بیشتری را به خود جلب می کند و راحت تر با موها ترکیب می شود و امکان شست و شوی آسان و حتی رنگ کردن نیز، دارد. اما موی مصنوعی دوام زیادی ندارد و نمی شود آن را با سشوار، اتوی مو و لوازم حرارتی حالت داد.

سرفصل های دوره اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو
 • آلودگی زدایی محیطی و حفاظت بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • گندزدایی و شست و شوی موهای طبیعی
 • قالب گرفتن و اندازه گیری سر
 • بافت کلاه گیس و مو
 • درست کردن پایه مو و فرق وسط سر با چسب لاتکس
 • آموزش اکستنشن با موی طبیعی
 • آموزش اکستنشن با موی مصنوعی
 • آموزش اکستنشن مو با رینگ
 • آموزش اکستنشن با روش لیزری

هزینه و نحوه برگزاری دوره حرفه ای اکستنشن مو

قیمت کلاس آموزش اکستنشن مو دربرخی از آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای، متناسب با تمام بودجه ها طراحی می شود. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۸ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفهآموزش اکستنشن مو (نام سرفصل فنی حرفه ای:‌کلاه گیس باف با موی طبیعی زنانه)
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی1200000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی1800000 تومان
شهریه کلاس خصوصی2500000 تومان
تاریخ شروع دورهاول هر هفته
این قیمتها در آموزشگها و مراکز مختلف ممکن است متغیر باشد برای قیمتهای دقیق تر از مراکز معرفی شده شهرهای خود تماس بگیرید.

بازار کار اکستنشن مو چگونه است؟

بازار کار ارایشگری زنانه بستگی به مکان یعنی سالن و حتی شهری که در آن زندگی می کنید دارد. در کل آموزش اصولی هر هنر آرایشی باید بعنوان سرمایه گذاری تلقی شود و این هزینه ها به مرور جبران خواهند شد. شرط آن است که هنرجو به مهارت کامل و کافی برسد تا بتواند مشتری مداری کند.

بعد از آموزش می توانم کار کنم ؟
»»»»»»  آموزش لیفت ابروی آرایشگاهی

طبیعتا برای همین آموزش می بینید. اما روال کار این است که برای کار کردن حتما برای چند کار این کار را در کنار استاد خود انجام دهید تا اعتماد بنفس خوبی داشته باشید و نواقص احتمالی هم رفع شود.

برای کار کردن دوره مبتدی کافی است ؟

در بازار کار برای آنکه بهترین باشید باید همیشه خود را رشد دهید . پس توصیه می کنیم همیشه در حال بهتر شدن و آموزش های پیشرفته یاشید.

دوره آموزش لیفت مژه سوای اکستنشن مژه است ؟

بله. معمولا دوره های آن جدا برگزار می شود. البته در این زمینه می توانید با استاد خود هماهنگ کنید در صورت صلاحدید و هماهنگی همزمان برای شما آموزش دهند.

می توونم براحتی یاد بگیرم؟

برای یادگیری نیازمند علاقه و پشتکار و تمرین است . اگر علاقه داشته باشید براحتی و گام به گام یاد خواهید گرفت .

Lets talk Shedding! 

Shedding is super important to understand when it comes to hair extensions.

As humans we shed between 100-150 hairs a day. I always re assure my clients at their maintenance appointment that this is normal as seeing all this hair be removed at once can be concerning! This is natural hair loss, and one of the main reasons that you need a maintenance appointment to ensure this build of hair is combed out. 

Letting your hair go beyond the 6-8 week recommend time for maintenance means they your hair extensions are then attached to less and less hair as your natural hair sheds from the root. This can lead to matting as well as extra pressure on your natural hair from the weight of the extensions possibly causing the natural hair to be pulled from the root. 

6-8 weeks maintenance is the correct time recommended in order for your natural hair to stay completely healthy.

I hope this sheds a little light on why maintenance appointments are extremely important🤍

#hairextensions #hairextensionspecialist #hairextentions #hairextensionsalon #hairexpert #hairextensionsuk #hairextensionslondon #hairextensionist #hairextensionmasters #beautyworksonline #beautyworkshairextensions #remicatchet #londonhair #londonhairstylist #factsss #hairfacts #bristolhair #bristolhairdresser #southwales #southwalesbusiness #citycenter #smallbuisnessowner #smallbuisnessuk
🦋TONI🦋

This was a refit for my girl who had previously had these extensions fitted at another salon! 

We changed the placement to create a fuller effect whilst keeping the multi tonal look🦋💕

𝐓𝐡𝐢𝐜𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 - 150g
𝐌𝐞𝐭𝐡𝐨𝐝 - weft/nano bonds

DM to book in for a consultation 🦋💕

.
.
.⁣
.⁣
#beauty #remicachet #remicachethairextensions #hairkingshairextensions #behindthechair #blondehair #bouncyblowdry #extensions #swayhairextensions #hairextensionsalon #hairextensionspecialist #hairtransformation #longhair #waveyhair #hairinspo #hairextensionspecialists #hairextensions #hairstyles #slaywithsway #hairextensionspecialistpoway #glasgowhairextensions #hairextensionsglasgow
Here at Carla Lawson Hair Extensions we offer the finest quality, most premium hair🖤 

You can book your consult on our website now - we would love to see you and transform your hair✨ carlalawsonhairextensions
Hand tied perfection 😍 ⁣
.⁣
.⁣
.⁣
.⁣
.⁣
#hairextensions #longhair #hairtransformation #humanhair #hairinspo #hairextensionsalon #handtiedextensions #hairextension #modernsalon #invisiblebeadextensions #ibe
#AKTİON 🔈🔔
haarverlängerung keratin mikro bondings Nur für kurze zeit 100% echtehaar
150 Strähnen schneider föhnen alle haarlängen statt 650_jetzt nur um 500€ ✔️Wir freuen uns auf Sie, Ihr Gokcem-Beauty Team#haarverlängerungen #haarverlenging #hairextensionmasters #hairextensionmagazine #hairextensiontraining #hairextensionsalon #avusturya🇦🇹viyana
luxe invisi wefts ⚡️⚡️⚡️
200g 24” seamless wefts 
.
.
.
.
.
.
#perthhairextensions #hairextensionsalon #creamyblondehair #blondesquad #hairfeed
The importance of clean
sectioning, neat beading and seamless stitching are EVERYTHING when applying flat track weft
extension! 

This ensures maximum comfort for your clients scalp and no breakage.

Credit by haircandyaustralia
Amazing sharing!
Wide pieces of skin weft tape in extensions for maximum fullness✨✨
We are using them 3rd time and still so good. 
.
.
#tapeinextensions #keratinextensions #behindthechair #itipextensions #thehairshopmovement #hairextensions #microextensions #keratipextensions #extensiontutorial #extensionspecialist #tapeins #մազերիերկարացում #hairextensionist #extensions #ziploxx #ziploxxhairextensions #evelinabeautysalon #hairextensionsexpert #hairextensionsalon #curlyextensions
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.