نادر ایرانیان
بهترین هایسلامت و زیبایی

بهترین ناخنکار و مرکز کاشت ناخن دروس

دسترسی سریع به محتوای این نوشتار

اگر ساکن منطقه دروس شریعتی هستید و دنبال بهترین مرکز کاشت ناخن در این منطقه از تهران بزرگ هستید با سالن ها و ناخن کاران زیادی مواجه هستید که انتخاب را برایتان دشوار خواهد کرد. ما در این نوشتار شما را برخی از بهترین مراکز کاشت ناخن دروس شریعتی ، آشنا می کنیم بصورتی که در کارت مجازی انها شما به واتس اپ و پیچ اینستاگرام – instagram – آنها دسترسی مستقیم خواهید داشت تا بتوانید انتخاب بهتری را تجربه کنید .

بهترین ناخن کار محدوده شریعتی

برای یافتن بهترین ناخن کا در دروس باید کلی سالن های زیبایی بگردید و در آنجا خدمات ناخن انجام دهید تا بهترین ها را انتخاب و گلچین کنید که عملا کار دشوار و سختی و غیر معقولی است زیرا که دروس یکی از محله های شمال شرق تهران محسوب می شود که منطقه وسیعی را پوشش می دهد .

دَروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که مرز بین قلهک و دروس است، منتهی می‌باشد.
از خیابان‌ها و معابر معروف می‌توان به خیابان هدایت، باقری کماسایی، یارمحمدی، حجت سوری، کوی جلیلی جلیل الملک نواده صفوی و منصور (خیابان صالح حسینی) نام برد که منزل حسنعلی منصور در آن قرار داشت و کوچه حمام و کوچه مسجد و خیابان یخچال که مشترک بین قلهک و دروس می‌باشد.

ناخن کار دروس
ناخن کار دروس

برخی از بهترین ناخن کاران در دروس تهران

? مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی ?

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

 
مونا یزدانی

مونا یزدانی

متخصص:? مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی ?
تلفن:09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, سعادت آباد, گیشا

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 ?09190814100 ?سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱


? سعادت آباد | ? گیشا


زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…

 
آرزو قهرمانی

آرزو قهرمانی

متخصص:کلبه آرزو
تلفن:09127009256
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو آرایش دائم, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خ ولیعصر و قبادی، روبروی بانك قوامين،پلاک ۸۶ طبقه دوم، واحد ۵ کلبه آرزو

آکادمی و آموزشگاه تخصصی آرایشگری و زیبایی تهران

Beauty, cosmetic & personal care

?با مدیریت آرزو قهرمانی ? احیا صافی اکستنشن مو فیبروز کانتور ریموو کوپ ناخن مژه میکاپ شنیون ?تهران فردوس شرق 09127009256


ارتباط سریع و آسان 09127009256 شبکه‌های اجتماعی

Beauty, cosmetic & personal care

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی Beauty, cosmetic & personal care...

 
monasalehi

منا صالحی

متخصص:Beauty, cosmetic & personal care
تلفن:09022817018
Categories: آرایش دائم, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, تتو بدن, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, شینیون, فشیال, کراتینه مو, کلینیک زیبایی, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : تهران, نیاوران
آدرس: خ نیاوران، بعد از سه راه یاسر، انتهای خ تبریزی( گلسنگ ) تقاطع بهیم تاش پلاک ۵۲، همکف زنگ دوم

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی

Beauty, cosmetic & personal care
یک‌وقت برای زیبایی خودت رزروکن
آموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی
ارائه‌دهنده کلیه‌خدمات زیبایی‌ نیاوران

☎️02122817018
09022817018


پیح اینستاگرام
monasalehisalon
هماهنگی
☎️09022817018
شبکه‌های اجتماعی

5 بررسی بهترین مرکز کاشت ناخن دروس

کاشت ناخن یکی از خدمات زیبایی محبوب در بین خانم‌ها است. این کار باعث می‌شود که ناخن‌ها بلند و زیبا شوند و نیازی به مراقبت و رسیدگی زیادی نداشته باشند. در تهران، مراکز کاشت ناخن زیادی وجود دارد که هر کدام خدمات و کیفیت متفاوتی ارائه می‌دهند. در این مقاله، 5 مورد از بهترین مراکز کاشت ناخن دروس را به شما معرفی می‌کنیم.

1. مرکز زیبایی مانیکور

مرکز زیبایی مانیکور یکی از بهترین مراکز کاشت ناخن در دروس است. این مرکز دارای کادری مجرب و حرفه‌ای است که از مواد باکیفیت استفاده می‌کنند. خدمات کاشت ناخن در این مرکز شامل کاشت ژل، کاشت پودر، کاشت ناخن طبیعی و کاشت ناخن با فرمر است.

نقاط قوت مرکز زیبایی مانیکور:

 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • استفاده از مواد باکیفیت
 • خدمات متنوع
 • قیمت مناسب

2. مرکز زیبایی رژلب

مرکز زیبایی رژلب یکی دیگر از مراکز کاشت ناخن خوب در دروس است. این مرکز دارای فضایی شیک و مدرن است و خدمات کاشت ناخن را با استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت ارائه می‌دهد. خدمات کاشت ناخن در این مرکز شامل کاشت ژل، کاشت پودر، کاشت ناخن طبیعی و کاشت ناخن با فرمر است.

نقاط قوت مرکز زیبایی رژلب:

 • فضای شیک و مدرن
 • استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت
 • خدمات متنوع
 • قیمت مناسب

3. مرکز زیبایی آرتیست

مرکز زیبایی آرتیست یکی از مراکز کاشت ناخن باسابقه در دروس است. این مرکز دارای کادری مجرب و حرفه‌ای است که از جدیدترین متدهای کاشت ناخن استفاده می‌کنند. خدمات کاشت ناخن در این مرکز شامل کاشت ژل، کاشت پودر، کاشت ناخن طبیعی و کاشت ناخن با فرمر است.

نقاط قوت مرکز زیبایی آرتیست:

 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • استفاده از جدیدترین متدهای کاشت ناخن
 • خدمات متنوع
 • قیمت مناسب

4. مرکز زیبایی شید

مرکز زیبایی شید یکی دیگر از مراکز کاشت ناخن خوب در دروس است. این مرکز دارای فضایی دنج و آرام است و خدمات کاشت ناخن را با استفاده از مواد باکیفیت ارائه می‌دهد. خدمات کاشت ناخن در این مرکز شامل کاشت ژل، کاشت پودر، کاشت ناخن طبیعی و کاشت ناخن با فرمر است.

نقاط قوت مرکز زیبایی شید:

 • فضای دنج و آرام
 • استفاده از مواد باکیفیت
 • خدمات متنوع
 • قیمت مناسب

5. مرکز زیبایی مینا

مرکز زیبایی مینا یکی از مراکز کاشت ناخن باکیفیت در دروس است. این مرکز دارای کادری مجرب و حرفه‌ای است که از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده می‌کنند. خدمات کاشت ناخن در این مرکز شامل کاشت ژل، کاشت پودر، کاشت ناخن طبیعی و کاشت ناخن با فرمر است.

نقاط قوت مرکز زیبایی مینا:

 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت
 • خدمات متنوع
 • قیمت مناسب

معیارهای ارزیابی مراکز کاشت ناخن:

 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • استفاده از مواد باکیفیت
 • خدمات متنوع
 • قیمت مناسب

انتخاب مرکز کاشت ناخن مناسب

انتخاب مرکز کاشت ناخن مناسب به عوامل مختلفی مانند بودجه، سابقه فعالیت، سبک کاری و نظرات سایر مشتریان بستگی دارد. در هنگام انتخاب مرکز کاشت ناخن، حتماً به این عوامل توجه داشته باشید تا نتیجه کار رضایت‌بخش باشد.

خدمات ناخن در شمال تهران

کلیه خدمات ناخن(ناخن طبیعی وناخن کاشت)
ازقبیل،مانیکور و پدیکور به چند روش
ژل پالیش یاژلیشِ دست و پا
لمینت ناخن دست وپا
کاشت ساده،تخصصی و ژورنال بافرمر به روش پودر برای دست وپا
کاشت ساده،تخصصی وژورنال بافرمر به روش ژل برای دست وپا
کاشت ساده و کلاسیک بامحصول پلی ژل
ترمیم انواع کاشتهای ژل و پودر و تبدیل کاشت پودر به ژل وبالعکس
کاور ژل و پودر
ترمیم انواع کاشتهای پودرو ژل(چه کاشتهایی که در این مرکز انجام شده چه کاشتهایی که توسط همکاران در مراکز دیگه ایی انجام شده باشه(که در همین خصوص امکان رفع عیوب کار همکار در ترمیم و امکان اصلاح ناخن وجود دارد)
انواع دیزاین ها و طراحی های موجود چه دیزاینهای داخل کاشت که کاشت تخصثی رو به وجود می آورن وچه دیزاین ها و طراحی هایی که روی کاشت انجام میشه برای کاشتهای ساده،تخصصی کلاسیک و ژورنال انجام میگیرید

بهترین مرکز کاشت ناخن دروس شریعتی
بهترین مرکز کاشت ناخن دروس
کاشت ناخن قلهک دروس
کاشت ناخن دروس
بهترین ناخنکار دروس
خدمات ناخن دروس
کاشت ناخن دروس
آموزش کاشت ناخن دروس
مرکز ناخن دروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خوای؟

فرم پر کن

اگر روی عکس یا اطلاعات بیشتر روی کارت مجازی مراکز معرفی شده در داخل متن کلیک کنی شماره های تماس و اطلاعات مراکز برات باز میشه . اگر به هر دلیلی نیاز به کمک بیشتر داشتی این فرم پر کن و حتما شهر و نوع خدماتی که می خواهی تعیین کن. اگر هم تبلیغات می خوای با 09396804341 تماس بگیر.