واسه آموزش شینیون مو کجام برم ؟

بهترین مرکز تاتو ابرو در یزد
بهترین مرکز تاتو ابرو در یزد
سپتامبر 18, 2021
کاشت ناخن ارزان در اصفهان
سپتامبر 18, 2021

واسه آموزش شینیون مو کجام برم ؟

آموزش شینیون مو
آموزش شینیون مو

اگر دنبال یادگیری مهارت های شینیون باشید اولین سوالی که به ذهنتان می رسد این است که واسه آموزش شینیون مو کجا برم ؟ ما در این نوشتار راهنمایی ها کاملی در این زمینه ارایه می کنیم و در انتها به معرفی برخی از مراکز آموزش دهنده و شینیون کاران حرفه ای می پردازیم .

دوره آموزش میکرونیدلینگ

دو انتخاب اصلی برای آموزش شینیون مو

آرزو قهرمانی
کلبه آرزو(تهران)
سالن زیبایی غرب تهران
تهران،فلکه دوم صادقیه

برای یادگیری شینیون مو مثل اکثر رشته های آرایشگری شما دو انتخاب دارید . یکی آن که پیش یک شینیون کار حرفه ای بروید و بصورت شخصی و انفرادی یاد بگیرید و دوم آنکه به یک آموزشگاه آرایشگری مراجعه کنید و دوره های مبتدی تا حرفه ای آنرا سپری کنید . بالطبع ما توصیه می کنیم برای شروع از آموزشگاه های آرایشگری کمک بگیرید. زیرا که کار اصلی این آموزشگاه تدریس است و بصورت تئوری خیلی قوی هستند و اگر در آینده خواستید یک استاد آموزش دهنده شوید به شما کمک بزرگی می شود .

دومین حسن آموزشگاه آرایشگری ، معیار هزینه است . می توانید با هزینه های کمتر دوره مبتدی شروع کنید و خود و توانایی های خود را محک بزنید. چه بسیار آرایشگرانی گه با اشتیاق فراوان در دوره های شنیون شرکت می کنند ولی آنرا نمی توانند ادامه دهند و یا نمی خواهند که ادامه دهند .

اما اگر شما دوره های مبتدی را گذرانده باشید و یا از خودتان مطمئن هستید که رویای یک شینیون کار حرفه ای را در سر می پرورانید می توانید از شینیون کاران تخصصی تر و حرفه ای تر ، یاد بگیرید .

آشنایی با دوره ی فنی حرفه ای آموزش شینیون

برای این منظور برای آشنایی بیشتر شما یک نمونه از دوره های آموزش های شینیون یکی از آموزشگاهای آرایشگری زنانه تهران را بازگو می کنیم :

دوره آموزش شینیون عروس یکی از دوره هایی است که هر ساله توسط هنرجویان قدیمی برای بروزرسانی دنبال می شود. آرایشگری موی عروس باید در بهترین حالت خود برای یک شب رویایی انجام و مهیا شود. در واقع شینیون عروس ، اوج هنر و مهارت یک آرایشگر حرفه ای زنانه می باشد . و البته این هنر آرایشی توسط هنرجویان تازه کار و جویای کار هم یکی از الزامات بهتر شدن در کارشان تلقی می شود. کلبه آرزو هم برندی است مشهور و آموزشگاهی است زبده در این امر که هنرجویان و آرایشگران حرفه ای را در این عرصه وارد بازار کار ایران و کشورهای اروپایی کرده است.

شرایط کلاس های شینیون عروس کلبه آرزو

آموزشگاه کلبه آرزو بصورت ماهانه و هفتگی کلاسهای شینیون عروس خود را بصورت حرفه ای و تخصصی برای علاقمندان برگزار می کنند که برای ثبت نام می توانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۷۰۰۹۲۵۶ هماهنگ کنید.

سرفصل های دوره

آموزش کار با ابزار آلات تخصصی شینیون موی عروس و معرفی آنها ، نظیر انواع اسپری های مو ، تاج ها ، گل ها و سنجاق و تور ها یکی از سرفصل های آموزشی است. اشنایی هنرجو با سبک های شینیون ایرانی و اروپایی و دانشتن تفاوت انها دیگر سرفصلی که به هنرجو آموزش داده می شود.شینیون های خطی عروس و همچنین به کارگیری شینیون های ترکیبی تلفیقی دیگر مهارتی است که به هنرجو اموزش داده می شود.

دوره مبتدی کلاس شینیون عروس در کلبه آرزو

دروه های مبتدی آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو ، توسط مدرس سازمان فنی حرفه ای تدریس می شوند. و هنرجو پس از کسب مهارت و آمادگی های لازم برای امتحان فنی حرفه ای به سازمان معرفی می شود و پس از امتحان و قبولی مدرک فنی حرفه ای اش صادر و تحویل داده می شود.  یکی از مهم ترین بخش های انجام شینیون موی عروس، انتخاب مدل شینیون و انتخاب مدل تاج و یا توری است که متناسب با آن انتخاب می شود و مستلزم این انتخاب درست آگاهی هنرجو با انواع میمیک های صورت و مو است که کاملا در این کلاس ها ، یاد داده می شوند.

شهریه دوره

نام حرفهشینیون موی عروس (نام سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر موی عروس)
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی۱۷۰۰۰۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۲۳۰۰۰۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهبا آموزشگاه هماهنگ شوید.

نحوه ثبت نام و برگزاری کلاس ها

کلاس های در سه طیف ، خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان برگزار می گردد. برای ثبت نام با شماره ۰۹۱۲۷۰۰۹۲۵۶ تماس بگیرید. دوستان و هنرجویان شهرستانی حتما شرایط خود را تشریح کنند که در باب اسکان آنها مشاوره های لازم داده شود.

مزیت های شرکت دردوره های آرایشی کلبه آرزو

  • نام و برند کلبه ارزو که خود موید اعتبار و ارزشمندی آموزشگاه می باشد. کلبه ارزو آموزشگاه یک ساله و دوساله نیست . بانو قهرمانی مدیریت آموزشگاه ، نامی است اشنا برای اکثر سالنداران و ارایشگران حرفه ای.
  • عدم داشتن محدودیت زمانی برای هنرجو. یعنی هنر جو تا هر زمانی که بخواهد می تواند در آموزشگاه تردد کند و مهارتهای خود را تکمیل کند.
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو(تهران)
سالن زیبایی غرب تهران
تهران،فلکه دوم صادقیه
blank
آموزش شینیون مو
شینیون عروس
آموزش شینون عروس
اینستاگرام شینون مو
آموزش شینون عروس
آموزش شینون عروس
آموزش شینون عروس
آموزش شینون عروس
آموزش شینون عروس
سفارش تبلیغات در سایت