بهترین سالن زیبایی نیاوران
بهترین سالن زیبایی نیاوران
اکتبر 14, 2021
آموزش بافت مو
بهترین مرکز آموزش بافت مو در تهران
اکتبر 15, 2021

هزینه فیبروز ابرو

قیمت فیبروز ابرو
قیمت فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو چقدر است ؟ برای کسی که می خواهد فیبروز انجام دهد این سوال پیش می آید ولی وقتی به صفحات گوگل و اینستاگرام مراکز فیبروز مراجعه می کند با استعلام قیمتهای متفاوتی روبرو می شود قیمتهایی از ۵۰۰ هزار تومان تا سه میلیون تومان . این همه اختلاف قیمت از برای چه ؟ خب در این نوشتار بصورت کاملا تخصصی به این اختلاف هزینه های فیبروز ابرو خواهیم پرداخت .

آموزش فیبروز ابرو کجا برم ؟

هزینه فیبروز ابرو در تهران

تهران شهر پر جمعیت و بزرگی است و در آن مراکز زیادی برای آرایش دائم هست . بالطبع شاید قیمتهایی که در جنوب شهر از فیبروز می شنوید با قیمتهای شمال شهر اختلاف زیادی داشته باشند اما این نکته را هم باید دقت کنید که معمولا قیمتهای مستر ها قیمتهای بالاتری است . بد نیست بدانید که آکادمی فی ، برای هنرجوهای خود ۶ مرحله را تعیین کرده که از حالت استیودنت تا گرند مستری است . بعد از مرحله هنرآموزی مرحله آرتیستی و سپس رویال آرتیست است . کسی که مرحله ی رویال آرتیستی را گذراند وارد مرحله مستری می شود و سپس کرفت مستر و گرند مستری است . همه این مراحل دارای لوگوی خاص خود هستند . برای همین وقتی شما پیش یک مستر می روید قیمتهای دو میلیون تا سه میلیون می شنوید .

یعنی کاری که توسط این شخص انجام می شود توسط آکادمی فی اعتبار مستری دارد و این مدارک هم طی کردنشان نیاز به زمان و تجربه کاری فراوانی دارد . پس یکی از دلایل اختلاف قیمت همین مسئله است . معمولا مراکز که داری رده ی مستری به بالا هستند همیشه شلوغ هستند و این فقط به خاطر کیفیت کار مستر مرکز می باشد. و آنچیزی که در آرایش دائم اهمیت دارد کیفیت کار است .

یک مستر فیبروز هیجوقت بخاطر هزینه ها ، از مواد غیر ارجینال و ارزان استفاده نمی کند و دلیل آن هم اعتباری است که برایش سالها و سالها زحمت کشیده است و همیشه از رنگدانه های ارجینال کمپانی فی استفاده می کند. پس این اختلاف قیمتها بی دلیل نیست . علاوه بر شهر شما ، پیگمنتر شما ، نوع مواد استفاده شده بر قیمت کار نیز موثر است .

قیمت فیبروز ابرو در کرج اصفهان شیراز مشهد اهواز یزد

اگر دنبال استعلام قیمت هستید براحتی می توانید با مراکز معرفی شده این نوشتار ، از طریق واتس اپ و اینستاگرام با آنها تماس بگیرید و استعلام قیمت کارهایشان را بگیرید . اما اگر دنبال حدود قیمت هستید قیمتها از ۵۰۰ هزار تا دو و نیم میلیون در این شهرها متغیر است که دلایلش را در بالا ذکر کردم. اما یک نکته مهم این است که هیچ وقت ، قیمت را فدای کیفیت نکنید . آن هم در آرایش دائم صورت که تاثیر فراوانی بر زیبایی شما دارد . سلامتی و زیبایی هم هزینه ای گرانبها هستند که باید آنرا قدر دانست . اگر هزینه ای این کار را ندارید بهتر است که انجام ندهید تا این اینکه این کار را در مراکز ارزان قیمت انجام دهید و ناراضی باشید و سپس باید چند برابر هزینه کنید برای پاک کردن آن !

مراکز استعلام قیمت فیبروز

الناز رضایی
النـــاز رضایــــی (مشهد)
مستر آکادمی Pr مشهد
mashhad - مشهد
سالن زیبایی اصفهان
الهه اسکندری (اصفهان)
سالن زیبایی الهه اسکندری
isfahan-اصفهان
ترانه الوندی
ترانه الوندی(Tehran)
مرکز پاک کردن تاتو
تهران -tehran- ولیعصر
سعیده نصری
سعیده نصری (مشهد)
تاتو ابرو در مشهد
مشهد - mashhad
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو(تهران)
سالن زیبایی غرب تهران
تهران،فلکه دوم صادقیه
یحیی پور
لیلا یحیی پور (ساری)
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ساری
مازندران_ساری
میکروبلیدینگ یزد یلدا
مرکز میکروبلیدینگ یزد
آکادمی پی آر یلدا
یزد
الهام پناهنده
میکروبلیدینگ مدرن
ارائه خدمات و آموزش فیبروز، فیکانتور پاودربروز و ریموو تاتو
تهران شریعتی ظفر
سالن زیبایی فردیس کرج
نگار شامحمدی
سالن زیبایی رزنگار
فردیس کرج
فردیس فلکه پنجم قریشی جنوبی نبش خیابان هفتم غربی ساختمان ارین سالن زیبایی رزنگار طبقه اول واحد 2 02636519557 02636519539
هستی صفرزاده
هستی صفرزاده (مشهد)
سالن زیبایی مشهد
mashhad - مشهد

برخی سوالات شما

هزینه فیبروز ابرو چقدر است ؟

هزینه ها بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰۰۰۰۰ تومان متغیر می باشند. نوع پیگمنتر و میزان درجه استادی آن بیشتر تاثیر را در افزایش قیمت دارد.

هزینه فیبروز ابرو در مشهد چقدر است ؟

می توانید از مراکز معتبر معرفی شده کمک بگیرید. ولی حدودی از ۵۰۰ هزار تومان به بالا

هزینه فیبروز ابرو در مراکز تهران چقدر است ؟

با توجه به نوع مرکزی که انتخاب می کنید هزینه ها کاملا متفاوت است از مراکزی که در این نوشتار معرفی شده می توانید از طریق لینک اینستاگرامشان استعلام قیمت بگیرید.

سفارش تبلیغات در سایت