نانو ریباندینگ چیست و چگونه انجام می شود ؟

کلاوکس
کلاوکس
بوتاکس مژه در مشهد
بوتاکس مژه در مشهد

نانو ریباندینگ چیست و چگونه انجام می شود ؟

اگر دنبال این هستید که درباره نانو ریباندینگ بیشتر بدانید این مقاله برای همین نوشته شده است.

نانو ریباندینگ
نانو ریباندینگ

علاوه بر اینکه توضیحی کامل در این مقاله راجب نانو ریباندیگ چیست ؟ داده می شود به سوالات شما در زمینه ریباندینگ مو هم پاسخ خواهیم داد

کراتین مو

نانو ريباندينگ چيست؟

اما جواب سوالاتی که باید بدانید:

  • نانو ریباندینگ چیست؟ نانو ریباندینگ چیه؟
  • فرایند و مراحل انجام نانو ريباندينگ کدامند؟
  • مراقبت هاي بعد از انجام كار نانو ريباندينگ چه چیزهایی هستند؟
  • قیمت نانو ریباندینگ چقدره؟
  • Nano hair rebonding طلایی چیه؟
  • ریباندینگ یا کراتینه ؟ کدامیک مناسب منه؟
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
هستی نجفی
هستی نجفی
کراتینه و احیا هستی
تهران ، نیاوران


نانو ريباندينگ چيست
؟ نانوریباندینگ چیه؟

نانو ریباندینگ

يك روش بسيار نوين از نظر ماندگاري كاملن شبيه به ريباندينگ ولي مناسب براي موهاي رنگ و دكلره شده و آسيب ديده است.
مواد مورد استفاده در اين روش از صافي دايمي تحت فرمولاسيون نانو است و به مو هيچ آسيبي وارد نميكند و همين فرمولاسيون نانو امكان صافي دايمي را روي موهاي رنگشده و دكلره شده مهيا كرده است و فاقد فرمالدئيد و هر گونه مواد سرطانزاي ديگر است و هيچگونه دود و گازي مشتري را اذيت نخواهد كرد.بهيچ عنوان باعث ريزش مو نميشود و موها كاملن صاف و نرم و ابريشمي بدون وز و پف و پرز ميشوند.

»»»»»»  روش انجام صافی مو یا ریباندینگ


تابحال تنها كساني ميتوانستند روي موهايشان ريباندينگ انجام دهند كه موهاي طبيعي و رنگ نشده داشتند و افرادي كه موهايشان رنگ و دكلره شده بود بايد براي صاف كردن موها روشهاي مختلف كراتينه و صافي احيا را انتخاب ميكردند
با توجه به تحولات سريع در دنياي لوازم و مواد آرايشي و بهداشتي و ساخت مواد جديد نانو ريباندينگ ،هم اكنون انجام صافي دايم براي انواع موها امكانپذير است و همه ي خانومها و آقايان ميتوانند موهاي صاف و ابريشمي را براي هميشه داشته باشند حتي كساني كه موهاي بسيار ظريف و نازك و در عين حال فر و وز دارند.

مراحل انجام Nano hair rebonding

نانو ريباندينگ هم مانند ريباندينگ روي موهاي تميز و شسته شده انجام ميشود و بسته به قد و حجم مو حدود شش تا هشت ساعت زمان نياز دارد. در پايان مو شسته ميشود و با باد معمولي سشوار بدون دخالت اتو مو و برس موپيج مو خشك ميشود

و پس از انجام مشتري بهيچ عنوان نياز به استفاده از اتو و براشينگ براي لخت كردن و رفع وز مو ندارد چرا كه موها براي هميشه صاف و نرم و ابريشمي ميشوند.موهايي كه صاف ميشوند منسجم و سنگين شده و حالت شلاقي بخود ميگيرند در هواي مرطوب و باراني و حتي در شهرهاي ساحلي كاملن لخت هستند و فر و وز نميشوند .


منظور از صافي دايمي اين است كه موهايي كه مواد خورده و تحت تاثير اتوكشي ماهرانه لخت و صاف شده اندبهيچ عنوان بحالت اول (فر و وز)برنميگردد.فقط حدودن بعد از شش ماه تا يكسال نياز به ريشه گيري دارد چون ريشه ژنتيك هر شخص است و قابل تغيير نيست.

»»»»»»  خدمات کراتین مو کرج-karaj

مراقبت هاي بعد از انجام كار نانو ريباندينگ

بعد از انجام كار نانو ريباندينگ همانند ريباندينگ
-برای٤٨ساعت موهای خود را شستشو ندهید:
این موضوع مهم ترین مسئله ای است که بعد از ریباندینگ موها باید مدنظر داشته باشید. شما نمی توانید موهای خود را برای٤٨ساعت مرطوب کنید. تقریبا٢روزطول می کشد تا مو با ساختار و بافت خود اشنا شود و به آن عادت کند.حتي نبايد صورت خود را با آب بشوييد يا دوش تلفني بگيريد در كل نزديك شدن به آب و بخار آب اكيدا ممنوع⛔️⛔️⛔️است.

-موهای خود را نبندید:
موهای خود را پشت گوش نیندازید و از سنجاق یا گیره برای بستن آن استفاده کنید. مواردی که برای بستن موها استفاده می شود می تواند به ساختار جدید مو آسیب برساند.

-با موی صاف به رختخواب بروید:


انجام اینکار ممکن است برای برخی از افراد بسیار دشوار باشد اما باید مطمئن شوید که سه روز قبل از شستن موها، با موی صاف به رختخواب می روید. از هر چیزی که باعث تغییر شکل موها می شود خودداری کنید.
-از ورزش كردن و فعاليت هايي كه باعث تعريق ميشود خودداري كنيد و در فصول گرم اگر كار صافي را انجام ميدهيد در مكان هاي خنك و جلوي كولر تا ٤٨ ساعت قرار بگيريد.
در روش نانو ريباندينگ همانند ريباندينگ ممنوعيت شنا در آب استخر و دريا وجود ندارد مواد در اثر كلر و سولفات و كلريد سديم از بين نميروند و بعد از شنا و در سفرهاي دريايي نگران موهايتان نباشيد زيرا بعد از خشك شدن لخت و ابريشمي است.

می توانید بعد از دو روز از ماسك مو و شامپو استفاده کنید:

»»»»»»  در مشهد کدام آرایشگاه بهترین کراتینه مو را انجام می ده؟


بعد از اینکه دو روز تمام شد می توانید موهای خود را بشویید و مطمئن شوید که از شامپوی ملایم با فرمول مخصوص برای موهای درمان شده استفاده می کنید. بعد از شستن موها، کمی ماسك مو روی آن بریزید و چند دقیقه صبر کنید تا موها کاملا مرطوب شود.


-حتما از برس هاي چوبي يا كائو چوبي استفاده كنيد 


-اگر براي شركت در مراسم و جشني موهاي خود را شنيون يا بابليس كرديد حتمن آخر شب موهاي خود را بشوييد و اجازه ندهيد تافت و چسب مو روي موها بماند 
-براي حالت دادن موها حتمن از درجه متوسط رو به پايين لوازم حالت دهنده مو استفاده كنيد 
-استفاده از روغن آرگان را براي طراوت و شادابي موهايتان فراموش نكنيد 
هر از چند وقت به مركز صافي مراجعه كنيد كه موهايتان را پروتيين تراپي كنند و مو هميشه سالم و براق باشد

قیمت نانو ریباندینگ چقدره؟

نانو ریباندینگ طلایی چیه؟

ریباندینگ یا کراتینه ؟ کدامیک مناسب منه؟

کراتینه کاربردش بیشتر برای احیای مو ست و ریباندینگ برای صافی مو. اما کراتینه ها هم خاصیت صافی دارند اما نه اونقدر که ریباندینگ صافی می ده.

اینکه واسه موهاتون کدام گزینه مناسبتر هست بهتر اینکارو به متخصص کراتینه و ریباندینگ بسپارید.
متخصص کراتینه و ریباندینگ پس از بازدید بهترین حالت رو بهتون پیشنهاد می ده.
د

اميدوارم از مطالب استفاده كافي برده باشيد . برای انجام خدمات نانو ریباندینگ می توانید از شماره ها و تبلیغات در سایت استفاده کنید.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 2.4]

برخی سوالات شما

1نانوریباندینگ ریزش مو می اره ؟
در صورتی که از مواد اورجینال و با کیفیت استفاده شود و‌مراحل تخصصی انجام شود به هیچ عنوان آسیب و ریزش ندارد بلکه مو در این روش کاملا احیا میشود و‌مانع از ریزش های کششی میشود،این روش کاملا نیازمندتخصص میباشد ودر صورت نداشتن نتیجه عکس خواهد داشتاین روش صافی دائم محسوب میشود و‌سالی یکبار ریشه های جدید ترمیم میشود
2راسته که می گن نانو ریباندینگ از سشوار کشیدن بی نیاز می کنه؟
مهمترین ویژگی این روش موها دیگر بعد از شستشو نیاز به سشوار ندارد و درهوای شرجی و مرطوب موها صافی خود راحفظ کرده
3با بارداری مشکلی نداره؟
قابل اجرا برای سنین ۶سال به بالا و خانمهای باردار میباشد(درصد فرمالئید این لاین صفر میباشد)
4چقدر زمان می برد ؟
پروسه زمانی بین ۴تا۶ ساعت و در یک روز انجام میشود
5ر‌وی‌مویی که دکلره شده می شه انجام داد ؟
ر‌وی‌مویی که دکلره شده و‌ یا مویی که به کرات بر اثر رنگ و اکسیدان درصد بالا روشن شده انجام نمیشود برای انجام صافی ژاپنی موی شما باید مقاومت داشته باشد که در برخی موارد از روی عکس قابل تشخصی نیست و‌توصیه ما تست قسمتی از مو است تا نتیجه را قبل از انجام صافی مشاهده نمایید و یا اگر نوک موها نیاز به کوتاهی داشته باشد این تست مشخص میکند که چه مقدار از مو باید کوتاه شود موهایی که با اکسیدان های بالا و رنگ های بالاتر از شماره ۷روشن شده اند قابلیت انجام نانو ریباندینگ را ندارند و درصورت انجام مو آسیب میبیند درصورت نداشتن شرایط ریباندینگ ما به شما نانو کراتین،اسموتینگ بوتاکس پیشنهاد میکنیم

1 Comment

  1. میترا گفت:

    سلام. درصد صافی نانوریباندینگ چقدره؟ من انجام دادم صاف شده ولی مثل موی اتوکشیده شلاقی نشده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.