قیمت خدمات کراتینه مو در تهران

مرکز تخصصی رفع مشکلات موی بانوان در تهران
مرکز تخصصی رفع مشکلات موی بانوان در تهران
جولای 13, 2021
آموزش اکستنشن مژه در مشهد
آموزش اکستنشن مژه در مشهد
جولای 16, 2021

قیمت خدمات کراتینه مو در تهران

قیمت کراتینه مو

اگر خواستار انجام خدمات کراتینه و احیای مو در تهران را داشته باشید و با مراکز مختلف تماس بگیرید با توجه به عکس موهایتان قیمتهایی از ۵۰۰ هزار تومان تا سه میلیون را خواهید شنید. در این نوشتار در باره این موضوع بیشتر توضیح خواهم داد.

بهترین کراتین کار مو در تهران

برخی از بهترین مراکز کراتینه مو در تهران

ثریا ثمری
سالن آرمیتا (تهران)
کراتین ریباندینگ آرمیتا
تهران-Tehran
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو(تهران)
سالن زیبایی غرب تهران
تهران،فلکه دوم صادقیه

در پیج اینستاگرام کارت مجازی مراکز معرفی شده می توانید نمونه کارهای بیشتری را ملاحظه کنید و قیمت روز را از آنها استعلام کنید. البته که شاید از شما درخواست عکس ارسالی موهایتان شوند.

دلایل اختلاف قیمت خدمات کراتینه مو در تهران

یکی از دلایلی که باعث اختلاف قیمت می شود مکان مراکز تخصصی کراتینه مو در تهران است . معمولا مراکز شمال و شمال غرب تهران ، قیمتهای بالاتری را به شما ارایه خواهند داد تا مراکز کراتینه شرق و جنوب تهران .

یکی دیگر از دلایل گرانتر بودن ، تخصصی بودن مراکز تلقی میشود. در واقع مرکزی که صرفا کار کراتینه و احیا انجام می دهد همیشه از بهترین برندها و مواد ارچینال استفاده می کندو چون دائما مشتری دارد در واقع مواد کراتینه موی سالم و تاریخ دار استفاده می شود. ولی وقتی شما در نت برگ تخفیفات ۸۰ درصدی مشاهده می کنید باید بدانید که ممکن است موادی که بر سرتان می گذارند انتهای تاریخ مصرفش باشد و مطمنا کیفیت آن و ماندگاری اش با کیفیت مراکز تخصصی برابری نخواهد کرد .

یکی دیگر از دلایل اختلاف قیمت ، مقدار حجم مویی است که باید کراتینه شود. در اینجا برای نمونه عکسی را از یکی از مراکز تخصصی کراتینه شمال تهران می گذارم که قیمت مو با توجه به حجم آن درج شده است .

قیمت کراتین
قیمت کراتین احیا و صافی در تهران
قیمت های کراتین احیا و صافی

دوستان بعد از ۶ ماه فقط نیاز به ترمیم ریشه مو‌داریم ولی موی خشک و آسیب دیده نیست این مو ما میتونیم با کراتین صافی و احیا درمان کنیم که وزشون از بین بره و بعد از حموم یه موی لخت داشته باشید??
??‍???‍?
برای موهای طبیعی و نچرال ما ریباندینگو توصیه میکنیم صافی با ریباندیگ بدون بازگشته و شما بعد از ۶ ماه نیاز به ترمیم ریشه موهاتون دارید??
برای موهای آسیب دیده و خشنی که دکلره شدن و موخوره زیاد دارن اول از همه کوتاه کردن نوک موها همراه موخوره تراپی بعد با یه کراتین احیا میتونید به موهاتون یه حالت ابریشمی عالی بدید??
برای مشاوره و گرفتن قیمت عکس موهاتونو به دایرکت بفرتسید.
سفارش تبلیغات در سایت