عوارض و مزایای ریباندینگ مو کدامند و کجا خوبه انجام بدهیم؟

میکروبلیدینگ فردیس
میکروبلیدینگ ابرو در فردیس
بهترین سالن زیبایی نیاوران
بهترین سالن زیبایی زنانه نیاوران

عوارض و مزایای ریباندینگ مو کدامند و کجا خوبه انجام بدهیم؟

عوارض و مزایای ریباندینگ مو

راهنمای مطالعه

عوارض و مزایای ریباندینگ مو
عوارض و مزایای ریباندینگ مو

عوارض و مزایای ریباندینگ مو : ریباندینگ مو بهترین روش برای صافی مو است . امااین روش، مزایا و عوارض متعددی دارد که باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد این روش، از آن اطلاع پیدا کنید.

اگر خواهان موهای جذابی با ساختار سالم مو هستی باید از آنها مراقبت کنید. برای اینکه موها در بهترین حالت باقی بمانند و همواره شکل ظاهری خود را در سالم‌ترین حالت ممکن حفظ کنند، باید دائما از آنها مراقبت کنید.

اوزون تراپی مو

بانوان عاشق موهای صاف و درخشان هستند و این امر میسر نمی شود جزا با ریباندینگ مو.

به همین دلیل آمار انجام عمل ریباندیگ در کل دنیا بالاست . این روش، نه تنها موها را صاف و درخشان می‌کند بلکه نگهداری و شانه کردن آن را نیز راحت‌تر می‌کند. علاوه بر این، شما با موهایی که ریباندینگ شده‌اند، مدت زمان کمتری را در حمام صرف مراقبت و شست‌وشوی موهای خود می‌کنید.

اما آنچه در این نوشته به بررسی کامل آنها خواهیم پرداخت :

 • ریباندینگ مو چیست؟
 • مزایای ریباندینگ مو را می شناسید؟
 • معایب ریباندینگ مو و عوارض آن را می شناسید؟
 ریباندینگ مو چیست؟

ریباندینگ مو چیست؟

موی انسان از آمینو اسید تشکیل شده است. این آمینواسیدها با زنجیره‌هایی به هم متصل شده‌اند که ساختار مو را تشکیل می‌دهند و مشخص می‌کنند که مو صاف است، موج‌دار است یا فر. ریباندینگ مو عبارت است از سست کردن شیمیایی مو از طریق شکستن این زنجیرها و سپس بازسازی دوباره آنها برای ایجاد ساختار جدیدی در مو.

این پروسه با استفاده از یک ماده سست کننده آغاز می‌شود. این ماده باعث شکستن زنجیره‌های پروتئینی مو می‌شود. سپس موها صاف می‌شود و خنثی کننده برای بازسازی زنجیره‌های ساختار جدید مو، استفاده می‌شود.

ریباندینگ مو درست مثل هر روش دیگری که برای صاف کردن و مراقبت از مو استفاده می‌شود، مزایا و معایب متعددی دارد. اگر قصد دارید این روش را برای صاف کردن موهای خود انتخاب کنید، باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد مزایای و معایب آن، بیشتر بدانید.

»»»»»»  صافی دائم مو در اصفهان

 فرق کراتینه و صافی مو

عوارض و مزایای ریباندینگ مو را می شناسید؟

مزایای ریباندینگ مو


ریباندینگ مو روشی برای صاف کردن مو است که اخیرا زیاد مورد توجه قرار گرفته است. این روش به خاطر مزایای متعددی که دارد، طرفدار پیدا کرده است. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد ظاهری جذاب و براق در موها

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که موهای صاف و براق را دوست دارند، ریباندینگ گزینه خوبی برای شما است. با این روش، موها ظاهری بسیار صاف و براق خواهند داشت. موهای لخت و صاف با کمک ریباندینگ به راحتی امکان‌پذیر است و نتیجه آن تا مدت‌های طولانی باقی می‌ماند.

عدم نیاز به صاف کننده‌های مو

بسیاری از افرادی که موهای صاف و براق و لخت را دوست دارند، دائما از وسیله‌های متعدد برای صاف کردن موهای خود استفاده می‌کنند. مثلا اتو مو یکی از این وسیله‌ها است که استفاده از آن به طور مداوم می‌تواند آسیب‌های بسیار زیادی به مو وارد کند.

با ریباندینگ مو، دیگر نیازی به استفاده از این وسایل صاف‌کننده ندارید. این وسایل با حرارت زیاد، موهای شما را صاف می‌کنند. حرارت زیاد باعث ایجاد آسیب‌های متعدد و خشکی در موها می‌شود. اگر زیاد موهای خود را اتو می کنید باید نکات مهم و حساس در اتو کشیدن مو را فراموش نکنید.

کاهش وز مو

بسیاری از زنان از وز شدن موهای خود شکایت دارند. برخی به خاطر عدم آب‌رسانی مناسب به موها، برخی به خاطر استفاده از رنگ‌های شیمیایی و برخی دیگر از افراد به خاطر جنس موهای خود، موهای وز دارند که ممکن است ظاهری ناخوشایند داشته باشد.

با ریباندینگ مو دیگر خبری از وز مو نیست. بدون استفاد از هیچ وسیله یا ماده صاف‌کننده‌ای از شر وز مو خلاص می‌شود.

حالت دهی آسان

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که قبل از هر مهمانی، تا مدت‌ها به این فکر می‌کنید که چه مدل مویی برایتان مناسب است و چطور باید موهای خود را آرایش کنید، با ریباندینگ مو تا حدود زیادی از شر این مشکل خلاص می‌شوید. دیگر لازم نیست زمان و هزینه زیادی را صرف آرایش و حالت دادن به موهای خود کنید.

معایب ریباندینگ مو و عوارض آن را می شناسید؟

عوارض و مزایای ریباندینگ مو


ریباندیگ مو، روشی برای صاف کردن موها با کمک مواد شیمیایی است. طبیعی است که چنین روشی، معایب و عوارض جانبی متعددی داشته باشد. از جمله:

نیاز به مراقبت‌های بیشتر

بعد از ریباندینگ مو، موهای شما نیاز به مراقبت‌های زیادی دارد. چون بعد از ریباندینگ، ساخنار مو بسیار حساس‌تر و آسیب‌پذیرتر می‌شود. در ماه اول بعد از ریباندیگ نباید موهای خود را گره بزنید، خم کنید یا پشت گوشتان بزنید. این موارد ممکن است به موی شما آسیب بزنند.

آسیب رسیدن به پوست سر

گرمای ناشی از استفاده از مواد شیمیایی مختلف در جریان ریباندینگ مو ممکن است به پوست سر آسیب بزند و حتی باعث سوازندن پوست سر بشود. این آسیب ممکن است مدت‌های طولانی طول بکشد. اگر ابزار مورد استفاده بیش از حد معمول داغ شده باشد یا از مواد شمیایی بیش از زمان مورد نیاز، استفاده شود، این آسیب‌ها بسیار وخیم‌تر می‌شود.

نیاز به ترمیم

بعد از ریباندینگ مو نمی‌توانید موها را به حال خود رها کنید. برای اینکه بافت و لطافت موهای شما مثل روزهای اول حفظ شود، چند وقت یک بار باید موها را ترمیم کنید.

آسیب رسیدن به مو در اثر استفاده از مواد شیمیایی

مواد شیمیایی و گاهی سمی مورد استفاده در فرایند ریباندینگ مو، ممکن است باعث ریزش مو شود. بر اثر ترمیم‌های متعدد، بافت موها بسیار ضعیف می‌شود. ضعیف شدن ساختار مو و ریزش مو از معایبی است که بعد از ریباندینگ و بعد از ترمیم‌های متعدد، ایجاد می‌شود.

»»»»»»  بهترین مرکز کراتین مو

دائمی بودن

این روش صافی مو یک روش دائمی است و قابل بازگشت نیست. در واقع نتایج آن تا مدت‌های طولانی باقی می‌ماند. اگر از این کار پشیمان شوید، هیچ راه برگشتی وجود ندارد. زمانی که ریباندینگ می‌کنید دیگر نمی‌توانید موهای طبیعی خود را بازیابی کنید.

قرار گرفتن در معرض حرارت زیاد

در فرایند ریباندینگ مو موهای شما در معرض حرارت بسیار بالا قرار می‌گیرند. همانطور که قبلا هم گفتیم، حرارت بالا، به موهای شما آسیب‌های جبران‌ناپذیری وارد می‌کند. به خصوص اگر این روش را چندین بار تکرار کنید.

احتمال بازگشت

حتی با وجود ریباندینگ، این احتمال وجود دارد که گره خوردن و فرهای موهای شما به حالت قبل برگردد. به خصوص اگر خودتان از ابتدا موهای بسیار فر داشته باشید که زیاد گره می‌خورند. در نتیجه مجبور می‌شوید فرایند ریباندینگ را تکرار کنید که این کار، هزینه‌های زیادی برایتان دارد.

این هم از مقاله “عوارض و مزایای ریباندینگ مو ” که امیدوارم برایتان مفید و سودمند بوده یاشد. اگر سوال و نظری و تجربه ای ای دارید انرا کامنت کنید.

برخی سوالات شما

من در نت برگ تخفیف ۸۰ درصدی دیدم انجام بدم؟

برای خدمات زیبایی که در آن از محصولات صافی کراتین استفاده می شه باید دقت کنید که کجا می روید. خودتان فکر کنید که محصول ارجینال باشد اصلا هزینه موادش در نمی اد. حالا شما فکر کنید با این تخفیفات چه محصولاتی روی سر شما مالیده می شود؟؟؟ واسه تخفیفات فقط برای کوتاهی و خدماتی استفاده کنید که موادی استفاده نمی شه که معمولا چنین تبلیغاتی هم اصلا بهش درصد تخفیفی نمی خوره!

آیا رنگ کردن موها بعد از صاف کردن مو با روش ژاپنی امکانپذیر است؟

این تکنیک را همزمان با رنگ کردن مو نمی توان استفاده نمود. رنگ کردن مو دو هفته بعد یا قبل از صاف کردن مو با روش ژاپنی می تواند انجام شود.

صاف کردن مو به روش ژاپنی چه تفاوتی با روش برزیلی و کراتینه کردن مو دارد؟

صاف کردن مو با روش ژاپنی با تغییر دادن فیزیکی ساختار مو، مو را صاف می کند. روش برزیلی و کراتینه کردن مو، با پوشاندن موقتی مو با کراتین مو را صاف می کند. روش برزیلی و کراتین تا سه ماه مو را صاف نگه می دارند و صافی ژاپنی دائمی است. . منظور از دائمی در تکنیک های آرایش مو همانطور که می دانید، مدت زمان ۴ تا ۶ ماه است. زیرا موها همواره رشد نموده و به طبیعت اصلی خود باز می گردند.

مونا یزدانی

مونا یزدانی

Position: 💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄
Phone: 09190814100
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران, سعادت آباد, گیشا
آدرس: 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱
Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon ☎️0212211878002122118781 📱09190814100 📍سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان۴۲ ط ۱
📍 سعادت آباد | 📍 گیشا
زیبایی از اینجا آغاز می‌شود…
»»»»»»  ریباندینگ صافی ژاپنی مو
💄 مرکز زیبایی مونا‌ یزدانی 💄

Beauty, cosmetic & personal care ⚜️شعبه سعادت آباد VIP⚜️ tehranbeautysalon...

ثریا ثمری

سالن آرمیتا

Position: کراتین ریباندینگ آرمیتا
Phone: 09125646325
Categories: کراتینه مو
Location: تهران
آدرس: تهران :زعفرانیه مقدس اردبیلی پسیان جنوبی پلاک۱۴ برج الماس ط۲واحد۲۳شماره تماس:۲۶۳۵۵۹۱۵

مرکز کراتین ریباندینگ آرمیتا- شمال تهران

اولین مرکز #صافی_ژاپنی در ایران??
مرکز تخصصی صافی مو به روش ژاپنی(دائم)و کراتین برزیلی مو
09125646325_02126355915 www.hairbeauty.ir

تهران :زعفرانیه مقدس اردبیلی پسیان جنوبی پلاک۱۴ برج الماس ط۲واحد۲۳شماره تماس:۲۶۳۵۵۹۱۵
شماره رزرو:26355915
شماره همراه:09125646325

»»»»»»  مزایا و معایب کراتینه مو
کراتین ریباندینگ آرمیتا

مرکز کراتین ریباندینگ آرمیتا- شمال تهران اولین مرکز #صافی_ژاپنی در ایران?? مرکز...

هستی نجفی

هستی نجفی

Position: Hair trapist🧪
Phone: 09334410178
Categories: کراتینه مو
Location: تهران, نیاوران
آدرس :: تهران ، نیاوران

⚜️هستی نجفی |کراتینه و احیا⚜️
Beauty, cosmetic & personal care
Hair trapist🧪
لاین صافی و درمان مو 🔱
متخصص کراتین ،بوتاکس ،احیا مو🔱
رزرو خدمات و آموزش تخصصی👇🏻
📞۰۹۳۳۴۴۱۰۱۷۸

»»»»»»  صافی ریباندینگ کرج
Hair trapist🧪

⚜️هستی نجفی |کراتینه و احیا⚜️ Beauty, cosmetic & personal care...

monasalehi

منا صالحی

Position: Beauty, cosmetic & personal care
Phone: 09022817018
Categories: آرایش دائم, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
Location: تهران, نیاوران
آدرس: تهران ، نیاوران

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی

Beauty, cosmetic & personal care

💎یک‌وقت برای زیبایی خودت رزروکن💎
آموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی
ارائه‌دهنده کلیه‌خدمات زیبایی‌ نیاوران
پیج اصلی هک‌شده
☎️02122817018
📲09022817018

»»»»»»  مزایا و معایب کراتینه مو
Beauty, cosmetic & personal care

سالن وآموزشگاه مراقبت وزیبایی مناصالحی Beauty, cosmetic & personal care...

شامپو کراتینه یک لیتری
محصول ترکیه
حاوی کراتین، عصاره نعناع و آرگان
بدون پارابن ،نمک و سولفات
افزایش انعطاف و نرمی مو
احیا کننده مو
مخصوص موی رنگ شده و آسیب دیده

راهنمای استفاده
مقدار مناسب از شامپو را بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی و بدون حرکات مالشی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگهداشته، سپس با آب ولرم و با فشار کم خوب آبکشی نموده موها را با حوله بسیار نرم و به آهستگی خشک کنید

💥 ۱۹۵ تومان ویژه آرایشگران عزیز

#مش_مو
#آموزش_رنگ_مو
#صافی_مو
#امبره_سامبره_بالیاژ_دکلره_دکاپاژ_کالرملتینگ_مش_پوش_سوئیت_مش_ 
#احیای_مو
#ماسک_مو
#رنگموترکیبی 
#احیامو 
#شامپوکراتینه
#پلکس_تراپی
#احیا_مو
#بالیاژ
#کراتینه_صافی
#هایلایت
#کراتین_درمانی
#کراتینه_مو 
#کراتینه_موهای_آسیبدیده 
#آمبره_بالیاژ #پلکس_تراپی_مو
#آموزش_رنگ_مو

#رنگ_مو_ترکیبی
#ماسک_آبرسان

#haircolor #آموزش_رنگ
#آموزش_رنگمو
#احیا_صافی
#پلکس_تراپی_درمان_موهای_آسیب_دیده
#احیا_موی_آسیب_دیده
#رنگکار_مو
#مش_فویلی
#ریباندینگ_مو
💖رنگ‌موی باربی میخواست💖
shabnamnazif 
rebondkeratin_shabnamnazif 

مشتری عزیزمون یک عروسک باربی آوردند و گفتند م‌وهای من دقیقا رنگ این باربی بشه 😍

و بعد از رنگ ولایت براشون ابریشم سازی هم انجام دادیم که همیشه موهاشون اینقدر حذاب بمونه😍♥️
rebondkeratin_shabnamnazif 

به نظر من که خیلی زیباتر شد🤩

نظر شما هم مهمه برامون ♥️منتظر کامنتت هاتون هستیم💪🏻

مشاوره و رزرو 👈🏼09120665415☎️

#سالن_زیبایی #سالنزیبایی_تهران #سالنزیبایی #عروس #عروسک #باربی #بالیاژ #بالیاژ_مو #آمبره #آمبره_مو #شبنم_نظیف #shabnamnazif #مو #hair #رنگ_مو #رنگمو #رنگموفانتزی #رنگموترکیبی #ابریشم_سازی_مو #کراتینه_مو #کراتین #احیا_مو #تراپی_مو #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #صافی_مو
.
نتیجه اعتماد به مجموعه ما 🤍🌸

.

.

کراتین موهای مشتری قشنگمون 💞
تخفیفات ویژه ی مارو از دست ندید 🌸

.#کراتینه_مو #کراتین #کراتینه_صافی #کراتینه_موهای_آسیبدیده #کراتینه_تخصصی #پروتئین_تراپی #پروتئینه_مو #بوتاکس #بوتاکس_مو #بوتاکس_مو_آسیب_دیده #مهرشهر #گوهردشت #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #احیا_مو #احیای_مو #احیا_موی_آسیب_دیده #جهانشهر #صافی_دائمی #صافی_ژاپنی #صافی_دائم #صافی_احیا #صافی_موهای_وز_آسیب_دیده_درخشندگی_مو #کرج #کرج_تخفیف #کراتین_کرج#عظیمیه #عظیمیه_کرج
لاین خفن کراتین و احیا صددرصد صافی😍
کلاینت پرچالشمون موهای بلند و پر و درصد بالای سفیدی💪
academy_soraghi 
هوای موهاتونو داشته باشد❤️

#کراتینه_مو #کوتاهی_مو
#راپنزل #گیسوکمندها
#موی_لخت #موی_سالم #ریباندینگ_مو #صافی_مو #پروتینتراپی_مو #پروتئین_تراپی #کراتینه_صافی #کراتینه_موهای_آسیبدیده
من که خودم عاشق موی کوتام وقتی اینقد سلامت زیبا میشه 🥰

چی قشنگ تر از این اخه 😍

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

‏‎بهترین خدمات صافی و احیای مو 
‏‎با بهترین مواد و ماندگاری بالا 👌
‏‎‼️بدون بو گاز قرنطینه‼️

‏‎عزیزان دقت کنید تمای کارها بعد از شست و شو کااامل مو هست 
🧖🏻‍♀️🧹
‏‎با مواد💯٪اورجینال و 💯٪ تصمینی 👌
__________________
🍀🍀🍀

‏‎جهت اطلاع از قیمت از پشت موهاتون بدون براشینگ و اتوکشی عکس بگیرید دایرکت یا واتساپ کنید 
۰۹۳۵۸۳۳۶۰۲۹

_______________
#کراتین 
‏‎#نانو_کراتین #نانو_کراتینه #نانو_کراتین_صددرصد_صافی_و_احیا #ابریشم_سازی_مو #احیا_صافی #پروتئین_تراپی #پروتئین_تراپی_کلاژن_سازی_موهای_آسیب #بوتاکس_مو #ابریشم_سازی #پروتئینه_مو #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #صافی_شلاقی #درمان_مو #درمان_موهای_اسیب_دیده #رنگ_مو#تهران #سمنان #سمنانیها #شهمیرزاد #ساری #مهدیشهر #سرخه #موی_کوتاه #موی_فر #موی_شلاقی #درمان_موخوره #آبرسانی_مو #صافی_برزیلی
انقدر سفید و زیبا مگه داریم ؟ 
😍😍😍😍😍
#کراتینه_مو #کراتین #کراتینه_صافی #صافی_مو #صافی_دائمی #صافی_ژاپنی #بوتاکس_مو #ژلیش_ناخن #ژل_لب #ماکرومیست #اوزون_تراپی #هیدروتین_تراپی #ریباندینگ_مو #پروتئین_تراپی #پروتز_باسن #پروتز_سینه #سالن_زیبایی #میدانولیعصر #میدانونک #آموزشکراتین
اگر از اکسپلور اومدی زودی نرو به ما فرصت بده رفیق🤪
🌈اول بگیم ریباندینگ چی هست؟؟

ریباندینگ یک روش صافی دائمی مو هست که با شکسته شدن ساختار طبیعی مو ، مو برلی همیشه صاف میشود
در این روش از محصولات کاملا شیمیایی طی پروسه ای دقیق و حساس ، ساختار مو شکسته میشود.

🌈با این روش دیگه باید خداحافظی کنیم، حالا چرا؟؟؟
چون در این روش مو تحت فشار زیادی قرار میگیره چون هم اتوکشی سنگین هست و هم مواد خیلی قوی برای همین بعد مدتی مو زیبایی اولیه ی خودش رو از دست میده و بشدت خشک و شکننده میشه،

حالا چرا کراتین بهتره؟؟؟
☘️چون درکنار صافی بالا به احیای مو هم کمک میکند و برعکس ریباندینگ هدف فقط صافی ظاهری نیست

☘️بعد کراتین میتوانیم موهامون رو هم کرلی کنیم هم شینیون ولی بعد ریباندینگ به هیچ عنوان نمیتوان به مو حالت داد

☘️مواد مصرفی ریباندینگ کاملا شیمیایی هست ولی مواد کراتین گیاهی هم موجود هست

☘️ریباندینگ فقط مناسب موهای بکر و طبیعی هست ولی کراتین رو برای همه ی موها میشه استفاده کرد

میشه دوست خوبی باشی بگی که پستم مفید بوده؟🤪
میشه با قرمز کردن اون قلب حمایتم کنی 🤪

#ریباندینگ_مو #صافی_شلاقی #صافی_موی_فر #صافی_برزیلی #صافی_دائم_بدون_مواد #کراتین #کراتینه_مو
پروتئین تراپی

موخوره از خشکی واصطلاک مو با سطح محیط به وجود میاد

دلائل خشکی مو یا درونی هست مشکلات هورمونی مثل تیرویید که با رفع ان خشکی موهم درمان میشه 

یا عوامل محیطی مثل اتوکشی وبراشینگ زیاد 
استفاده از هوم کر های نامناسب با phبالا
لطفا موهاتونو دوست داشته باشید

مویی که دچار خشکی وموخوره شده باید درمان بشه وگرنه به مرور اون مو پوک میشه وخورد میشه وظاهر مو 
وز ،پر از موی خورد،کم حجم ونا زیبا میشه

موهاتونو دوست داشته باشید

شرط اول کار صداقت در کار وسالم سازی مو هست
آذر آرمین درمانگر موهای شما
۰۹۳۵۳۰۴۰۷۲۳

از پیج ما حمایت کنید ما رو به دوستان خود معرفی کنید🥰
keratineh_azar
keratineh_azar
keratineh_azar
keratineh_azar

#باشگاه_بانوان #ورزشکار_خانم #زیبایی
#بوتاکس_فیلر#کراتینه_مو#پروتئین_تراپی#ریباندینگ_مو#زلف_آن_است_که_بی_شانه_دل_از_جا_ببرد
#آموزشگاهآرایشگری #آموزش_کراتین 
#آذر_آرمین#کراتینه_آذر#کوکتل_سازی_مو
#آنزیم_تراپی 
#کوکتل_تراپی #آرژنین_تراپی
ادامه پست قبل✌💚

#کراتینه_موهای_آسیبدیده #کراتینه_موهای_آسیبدیده_رنگشده_طبیعی #کراتینه_صافی #کراتینه_تخصصی #کراتینه_احیا #پروتئین_تراپی #الاپلکس_تراپی_مو #بوتاکس_مو #ریباندینگ_مو
اينجا نيومديم كه متوسط باشيم
ما اينجاييم كه #بهترين باشيم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
hairstylelida 
hairstylelida 
hairstylelida 
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
📍گلسار بلوار سمیه بین خیابان ۱۲۲ و ۱۲۳ سالن عروس بیاض رویا
#مو #رنگمو #رنگموترکیبی #رنگموفانتزی #رنگساژ_مو #رنگساژهای_خاص #رنگموجدید #رنگ_مش #رنگی #سالن_زیبایی #سالن_عروس #دکلره_بدون_آسیب #دکوپاژمو #سلامت_مو #امبره_مو #بالیاژمو #سامبره_مو #پوشینگ #موی_سالم #احیا_مو #کراتینه_مو #بوتاکس_مو #پروتیین_تراپی #بیاضرویا #احیامو #ریباندینگ_مو #صافی_شلاقی #سالن_رشت_گلسار #بلیچ_مو_بدون_آسیب
دغدغه مو بلندا مرتب کردن موهاشون برای مهمونیاست، یکی از ساده ترین کارا اینه که ۴ ، ۵ ساعت بیایی پیش من که تا یکسال دیگه دست به سشوار و اتو مو نزنی😂
😘😘

#تراپی_مو #کراتین #کراتینه_مو #کراتینه_صافی #کراتین_مو #صافی #صافی_مو #صافی_دائمی #صافی_ژاپنی #صافی_احیا #احیا #احیا_مو #احیا_موی_آسیب_دیده #احیامو #پروتئین_تراپی #پروتئین_تراپی_مو #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #بوتاکس #بوتاکس_مو #نانوپلاستیا #نانوکراتین #بوشهر #بوشهریا #بوشهرگردی #آرایشگاه_زنانه #آرایشگاه_زنانه_بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *