عوارض و مزایای ریباندینگ مو کدامند و کجا خوبه انجام بدهیم؟

خمیر دندان کودکان
خمیر دندان مناسب کودکان
سالن کراتینه مو
سالن کراتینه تهران با بهترین متخصصین مو

عوارض و مزایای ریباندینگ مو کدامند و کجا خوبه انجام بدهیم؟

عوارض و مزایای ریباندینگ مو

عوارض و مزایای ریباندینگ مو
عوارض و مزایای ریباندینگ مو

عوارض و مزایای ریباندینگ مو : ریباندینگ مو بهترین روش برای صافی مو است . امااین روش، مزایا و عوارض متعددی دارد که باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد این روش، از آن اطلاع پیدا کنید.

اگر خواهان موهای جذابی با ساختار سالم مو هستی باید از آنها مراقبت کنید. برای اینکه موها در بهترین حالت باقی بمانند و همواره شکل ظاهری خود را در سالم‌ترین حالت ممکن حفظ کنند، باید دائما از آنها مراقبت کنید.

 ریباندینگ مو در تهران

بانوان عاشق موهای صاف و درخشان هستند و این امر میسر نمی شود جزا با ریباندینگ مو.

به همین دلیل آمار انجام عمل ریباندیگ در کل دنیا بالاست . این روش، نه تنها موها را صاف و درخشان می‌کند بلکه نگهداری و شانه کردن آن را نیز راحت‌تر می‌کند. علاوه بر این، شما با موهایی که ریباندینگ شده‌اند، مدت زمان کمتری را در حمام صرف مراقبت و شست‌وشوی موهای خود می‌کنید.

اما آنچه در این نوشته به بررسی کامل آنها خواهیم پرداخت :

  • ریباندینگ مو چیست؟
  • مزایای ریباندینگ مو را می شناسید؟
  • معایب ریباندینگ مو و عوارض آن را می شناسید؟
 ریباندینگ مو چیست؟

ریباندینگ مو چیست؟

موی انسان از آمینو اسید تشکیل شده است. این آمینواسیدها با زنجیره‌هایی به هم متصل شده‌اند که ساختار مو را تشکیل می‌دهند و مشخص می‌کنند که مو صاف است، موج‌دار است یا فر. ریباندینگ مو عبارت است از سست کردن شیمیایی مو از طریق شکستن این زنجیرها و سپس بازسازی دوباره آنها برای ایجاد ساختار جدیدی در مو.

این پروسه با استفاده از یک ماده سست کننده آغاز می‌شود. این ماده باعث شکستن زنجیره‌های پروتئینی مو می‌شود. سپس موها صاف می‌شود و خنثی کننده برای بازسازی زنجیره‌های ساختار جدید مو، استفاده می‌شود.

ریباندینگ مو درست مثل هر روش دیگری که برای صاف کردن و مراقبت از مو استفاده می‌شود، مزایا و معایب متعددی دارد. اگر قصد دارید این روش را برای صاف کردن موهای خود انتخاب کنید، باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد مزایای و معایب آن، بیشتر بدانید.

»»»»»»  فواید خاویار تراپی مو را بشناسیم

 فرق کراتینه و صافی مو

عوارض و مزایای ریباندینگ مو را می شناسید؟

مزایای ریباندینگ مو


ریباندینگ مو روشی برای صاف کردن مو است که اخیرا زیاد مورد توجه قرار گرفته است. این روش به خاطر مزایای متعددی که دارد، طرفدار پیدا کرده است. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد ظاهری جذاب و براق در موها

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که موهای صاف و براق را دوست دارند، ریباندینگ گزینه خوبی برای شما است. با این روش، موها ظاهری بسیار صاف و براق خواهند داشت. موهای لخت و صاف با کمک ریباندینگ به راحتی امکان‌پذیر است و نتیجه آن تا مدت‌های طولانی باقی می‌ماند.

عدم نیاز به صاف کننده‌های مو

بسیاری از افرادی که موهای صاف و براق و لخت را دوست دارند، دائما از وسیله‌های متعدد برای صاف کردن موهای خود استفاده می‌کنند. مثلا اتو مو یکی از این وسیله‌ها است که استفاده از آن به طور مداوم می‌تواند آسیب‌های بسیار زیادی به مو وارد کند.

با ریباندینگ مو، دیگر نیازی به استفاده از این وسایل صاف‌کننده ندارید. این وسایل با حرارت زیاد، موهای شما را صاف می‌کنند. حرارت زیاد باعث ایجاد آسیب‌های متعدد و خشکی در موها می‌شود. اگر زیاد موهای خود را اتو می کنید باید نکات مهم و حساس در اتو کشیدن مو را فراموش نکنید.

کاهش وز مو

بسیاری از زنان از وز شدن موهای خود شکایت دارند. برخی به خاطر عدم آب‌رسانی مناسب به موها، برخی به خاطر استفاده از رنگ‌های شیمیایی و برخی دیگر از افراد به خاطر جنس موهای خود، موهای وز دارند که ممکن است ظاهری ناخوشایند داشته باشد.

با ریباندینگ مو دیگر خبری از وز مو نیست. بدون استفاد از هیچ وسیله یا ماده صاف‌کننده‌ای از شر وز مو خلاص می‌شود.

حالت دهی آسان

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که قبل از هر مهمانی، تا مدت‌ها به این فکر می‌کنید که چه مدل مویی برایتان مناسب است و چطور باید موهای خود را آرایش کنید، با ریباندینگ مو تا حدود زیادی از شر این مشکل خلاص می‌شوید. دیگر لازم نیست زمان و هزینه زیادی را صرف آرایش و حالت دادن به موهای خود کنید.

معایب ریباندینگ مو و عوارض آن را می شناسید؟

عوارض و مزایای ریباندینگ مو


ریباندیگ مو، روشی برای صاف کردن موها با کمک مواد شیمیایی است. طبیعی است که چنین روشی، معایب و عوارض جانبی متعددی داشته باشد. از جمله:

نیاز به مراقبت‌های بیشتر

بعد از ریباندینگ مو، موهای شما نیاز به مراقبت‌های زیادی دارد. چون بعد از ریباندینگ، ساخنار مو بسیار حساس‌تر و آسیب‌پذیرتر می‌شود. در ماه اول بعد از ریباندیگ نباید موهای خود را گره بزنید، خم کنید یا پشت گوشتان بزنید. این موارد ممکن است به موی شما آسیب بزنند.

»»»»»»  مرکز کراتینه مو در مشهد

آسیب رسیدن به پوست سر

گرمای ناشی از استفاده از مواد شیمیایی مختلف در جریان ریباندینگ مو ممکن است به پوست سر آسیب بزند و حتی باعث سوازندن پوست سر بشود. این آسیب ممکن است مدت‌های طولانی طول بکشد. اگر ابزار مورد استفاده بیش از حد معمول داغ شده باشد یا از مواد شمیایی بیش از زمان مورد نیاز، استفاده شود، این آسیب‌ها بسیار وخیم‌تر می‌شود.

نیاز به ترمیم

بعد از ریباندینگ مو نمی‌توانید موها را به حال خود رها کنید. برای اینکه بافت و لطافت موهای شما مثل روزهای اول حفظ شود، چند وقت یک بار باید موها را ترمیم کنید.

آسیب رسیدن به مو در اثر استفاده از مواد شیمیایی

مواد شیمیایی و گاهی سمی مورد استفاده در فرایند ریباندینگ مو، ممکن است باعث ریزش مو شود. بر اثر ترمیم‌های متعدد، بافت موها بسیار ضعیف می‌شود. ضعیف شدن ساختار مو و ریزش مو از معایبی است که بعد از ریباندینگ و بعد از ترمیم‌های متعدد، ایجاد می‌شود.

دائمی بودن

این روش صافی مو یک روش دائمی است و قابل بازگشت نیست. در واقع نتایج آن تا مدت‌های طولانی باقی می‌ماند. اگر از این کار پشیمان شوید، هیچ راه برگشتی وجود ندارد. زمانی که ریباندینگ می‌کنید دیگر نمی‌توانید موهای طبیعی خود را بازیابی کنید.

قرار گرفتن در معرض حرارت زیاد

در فرایند ریباندینگ مو موهای شما در معرض حرارت بسیار بالا قرار می‌گیرند. همانطور که قبلا هم گفتیم، حرارت بالا، به موهای شما آسیب‌های جبران‌ناپذیری وارد می‌کند. به خصوص اگر این روش را چندین بار تکرار کنید.

احتمال بازگشت

حتی با وجود ریباندینگ، این احتمال وجود دارد که گره خوردن و فرهای موهای شما به حالت قبل برگردد. به خصوص اگر خودتان از ابتدا موهای بسیار فر داشته باشید که زیاد گره می‌خورند. در نتیجه مجبور می‌شوید فرایند ریباندینگ را تکرار کنید که این کار، هزینه‌های زیادی برایتان دارد.

این هم از مقاله “عوارض و مزایای ریباندینگ مو ” که امیدوارم برایتان مفید و سودمند بوده یاشد. اگر سوال و نظری و تجربه ای ای دارید انرا کامنت کنید.

برخی سوالات شما

من در نت برگ تخفیف ۸۰ درصدی دیدم انجام بدم؟
»»»»»»  کراتینه کردن مو

برای خدمات زیبایی که در آن از محصولات صافی کراتین استفاده می شه باید دقت کنید که کجا می روید. خودتان فکر کنید که محصول ارجینال باشد اصلا هزینه موادش در نمی اد. حالا شما فکر کنید با این تخفیفات چه محصولاتی روی سر شما مالیده می شود؟؟؟ واسه تخفیفات فقط برای کوتاهی و خدماتی استفاده کنید که موادی استفاده نمی شه که معمولا چنین تبلیغاتی هم اصلا بهش درصد تخفیفی نمی خوره!

آیا رنگ کردن موها بعد از صاف کردن مو با روش ژاپنی امکانپذیر است؟

این تکنیک را همزمان با رنگ کردن مو نمی توان استفاده نمود. رنگ کردن مو دو هفته بعد یا قبل از صاف کردن مو با روش ژاپنی می تواند انجام شود.

صاف کردن مو به روش ژاپنی چه تفاوتی با روش برزیلی و کراتینه کردن مو دارد؟

صاف کردن مو با روش ژاپنی با تغییر دادن فیزیکی ساختار مو، مو را صاف می کند. روش برزیلی و کراتینه کردن مو، با پوشاندن موقتی مو با کراتین مو را صاف می کند. روش برزیلی و کراتین تا سه ماه مو را صاف نگه می دارند و صافی ژاپنی دائمی است. . منظور از دائمی در تکنیک های آرایش مو همانطور که می دانید، مدت زمان ۴ تا ۶ ماه است. زیرا موها همواره رشد نموده و به طبیعت اصلی خود باز می گردند.

monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
هستی نجفی
هستی نجفی
کراتینه و احیا هستی
تهران ، نیاوران
سلااااام 
بچه ها سؤالاتتون زیاده نمیشه تو یه ویدیو جواب داد همه رو 
بعدا در مورد ریباندینگ هم ک خیلی میپرسین میگم براتون 🥰😍
#کراتین
#کراتین_مو
#کراتین_اصفهان
#کراتین_مبارکه
#احیا_صافی
#ریشه_گیری_کراتین
#بوتاکس_مو
#پروتئین_تراپی
#رفع_وزی
#رفع_خشکی_مو
#سلامت_مو
#درمان_موهای_آسیبدیده
#ریباندینگ_مو
#صافی_دائم
#صافی_ژاپنی
#ابریشم_سازی
#مو_ابریشمی
🔴رنگ و لایت 🔴 

هایلایت. 	هافلایت
لولایت	سانلایت
- [ ] ارتباط با ما :
09300887984

تماس یا واتس اپ ✅. —————————————————————————

#اکسپلور#رنگ#لایت #مش #کلاهی #فویل #ترکیبی #شیک #بالیاژ #آمبره #کراتینه #براشینگ #کرلی#سامبره #بوتاکس_مو #ریباندینگ_مو #کراتین_مو #صافی_ژاپنی #لولایت #سانلایت#کراتین#تراپی #دکاپاژ #حمام_رنگ#ارایشگاه#ریموو#سالن #زیبایی#آیلین
🌱بوتاکس🌱
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.#کراتین #صافی #بوتاکس #بوتاکس_مو #کراتینه_مو #کراتینه_تخصصی #کراتینه #کراتین_احیا #پروتئین_تراپی #ابریشم_سازی_مو #ابریشم_سازی #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #امبره #بالیاژ #سامبره #رنگموترکیبی #رنگمو
.
میخوام یه توضحی در مورد پلکس تراپی(که نوعی پروتئین تراپی) بهتون بدم و اینکه چرا میگم اگه موهاتون خیلی خرابه حتما حتما باید قبلش بستری سازی کنید⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

 نفوذ تا مغذ مو (مدولا ) ، ترمیم و درمان مو ازداخلی ترین قسمت ساقه مو : این مواد به وسیله فناوری نانو توانایی ساخت پیوند های دی سولفید مو ( پیوند هایی که سلول های پروتئین و کراتین را به هم وصل میکنند) را دارد . اگر این پیوند ها داخل مو نباشند ( مو به ظاهر کشسان و خورده میشود ) کار کراتین کردن بیهوده است چون پیوندی نیست که کراتین را داخل مو نگهدارد.

#کراتینه_تخصصی
#کراتین_موهای_دمیج
#کراتینه_سمنان
#کراتین_آمریکایی
#بوتاکس_مو
#کراتین_تراپی
#ریباندینگ_مو
#صافی_نانو_برای_تمام_سنین
#مرکز_کراتین_صافی_نانو_احیا_بوتاکس_سمنان
#مرکز_کراتین_صافی_نانو_احیا_بوتاکس_ساری
#صافی_ژاپنی
#صافی_احیا
#صافی_موی_فر
#دستگاه_نانو_استیم_تفنگی
#کراتینه_موهای_آسیبدیده 
#سمنان_باغ_فامیلی_روبروی_فرعی_6
#سالن_زیبایی_پرسان
#مریم_جالسیان
☎️ 33364057
📲 09367026777
تو این پست کاملا تفاوت رو میشه دید ،که چقدر سلامت  تو زیبایی مو ها تاثیر داره 👌
پس قدم اول برای زیبایی سلامت موهاتون هست✅
تمام عکس و فیلم ها بعد از شست و شو و بدون براشینگ میباشد)
مشاوره و ارتباط با ما👇
keratin_ayda_bina
09029119242

#سلامتی #سلامت_مو
#اسموتینگ_بوتاکس #صافی_احیا #احیای_موهای_آسیب_دیده #صافی_و_احیا 
#نانوکراتین #کراتینه_صافی 
#کراتینه_تخصصی #کراتین_مو #کلاژن_تراپی 
#ریباندینگ #ریباندینگ_مو 
#اسموتینگ_بوتاکس #صافی_احیا #احیای_موهای_آسیب_دیده #صافی_و_احیا 
#نانوکراتین #کراتینه_صافی 
#کراتینه_تخصصی #کراتین_مو #کلاژن_تراپی 
#ریباندینگ #ریباندینگ_مو

#مو
#زنانه
بهم نظرتو توی کا.منت ها حتما بنویسی😍اگه دوست داشتی بفرس برای دوستات 
.
احیا و صافی ۱۰۰درصد برای این موهای بلند و خوشگل 
.
منتظر لا.یک و نظراتتون هستم 
.
.
.
#مو#کراتین_مو#کراتین#احیا_موی_آسیب_دیده#احیا_مو#ریباندینگ#ریباندینگ_مو#کراتین_نازلی
🎺🎺 اینبار اومدم بدون هیچ محدودیت سنی برای همه مو قشنگهایی که دوست دارن موهای صاف برای همیشه داشته باشن….🍃🍃🍃

ریباند با گیاه آگاوه بدون هیچ آسیبی نه به پوست سر و نه به دستان من که بدون دستکش کار کردم ….یک صافی دائمی 😃
 حتی خانمهای باردار هم میتونن این ریباندینگ با خیال راحت انجام بدن🤗دیگه چی بهتر از این👏👏👏
لطفا جهت مشاوره عكس موهاتون دايركت يا واتس آپ كنيد
09019923003

مو قشنگهای من، ما پیج های تخصصی دیگه ای هم داریم که میتونید فالو داشته باشید🙏

پيج تخصص رنگ و لايت:
‏haircolorraheleh
پیج بافت و اکستنشن:
‏mozhganbagheri_hair2
پیج کراتین:
‏keratingelobalraheleh
پیج میکاپ و شینیون:
‏rahelehbridmakeup
مجموعه زیبایی راحله باقری:
‏ghasraroosraheleh

 راه هاي دسترسي به ما:
✅دايركت
✅واتساپ 

🔴مشاوره كراتين و ریباندینگ
٠٩٠١٩٩٢٣٠٠٣
🔴مشاوره عروس و رزرو ارايش
٠٩١٢٢١٦٢٦٢٤
🔴بافت و اكستنشن مو
٠٩١٩٢٨٠٠٦١١
🔴مشاوره رنگ و مش
٠٩١٩٤٨٠٠٩١٨

#ریباندینگ_مو #راحله_باقری#کراتین #صافی_دائمی #رییاندینگ_ژاپنی #احیا_مو #rahelehbagheri#
رنگ و لایت 🔴 

#اکسپلور#رنگ#لایت #مش #کلاهی #فویل #ترکیبی #شیک #بالیاژ #آمبره #کراتینه #براشینگ #کرلی#سامبره #بوتاکس_مو #ریباندینگ_مو #کراتین_مو #صافی_ژاپنی #لولایت #سانلایت#کراتین#تراپی #دکاپاژ #حمام_رنگ#ارایشگاه#ریموو#سالن #زیبایی#آیلین 

ارتباط با ما :
09300887984

تماس یا واتس اپ ✅
مشتری های عزیزمون دوتا خواهر زیبا که با موهای ابریشمی زیبا تر شدن😍👭
اولویت ما رضایت شماست✅
تمام عکس و فیلم ها بعد از شست و شو و بدون براشینگ میباشد)
مشاوره و ارتباط با ما👇
keratin_ayda_bina
09029119242

#سلامتی #سلامت_مو
#اسموتینگ_بوتاکس #صافی_احیا #احیای_موهای_آسیب_دیده #صافی_و_احیا 
#نانوکراتین #کراتینه_صافی 
#کراتینه_تخصصی #کراتین_مو #کلاژن_تراپی 
#ریباندینگ #ریباندینگ_مو 
#اسموتینگ_بوتاکس #صافی_احیا #احیای_موهای_آسیب_دیده #صافی_و_احیا 
#نانوکراتین #کراتینه_صافی 
#کراتینه_تخصصی #کراتین_مو #کلاژن_تراپی 
#ریباندینگ #ریباندینگ_مو

#مو
#زنانه
انتخاب شما کدومه فرفری یا لخت؟؟😜

بزای مشاوره و رزرو وقت های صافی و احیا مو عمس بدون اتو و براشینگ از پشت موهاتون ارسال کنید خوشگلا😘

rebonding_by_sanazvsahar 
rebonding_by_sanazvsahar 
rebonding_by_sanazvsahar 

.

.
#ریباند #ریباندینگ_صافی_دائم_مو #ریباندینگ_مو #ریباندیگ_مو #کراتین_تهران #کراتین_تراپی #کراتینهمو #کراتینه_موهای_آسیبدیده #کراتینه_برزیلی #کراتینمو #احیا_مو #احیای_موهای_آسیب_دیده #احیاموی_دمیج #صافیمو #صافی_احیا_مو #صافی_احیا_تهران #موسالم#ابریشم_سازی_مو
صافی و درخشش موهای شما هنر دستان ماست😉
.
جهت مشاوره و رزو نوبت تماس بگیرید

📱 09911683902
hair_by_golzar 
.
.
.
.
#کراتینمو #کراتینه_صافی_احیا_مو #صافی_دائمی #صافی_موی_فر #ریباندینگ_مو #خاویارتراپی #نانوکراتین #بوتاکس_مو #درمان_موخوره 
#onlineinstaworks
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.