بهترین دندانپزشک اصفهان

بهترین دندانپزشک اصفهان

انتخاب بهترین دندانپزشک اصفهان – isfahan- با وجود تعداد زیاد کلینیک های دنداپزشکی در این شهر واقعا کار مشکلی است و تقریبا غیرممکن. البته با توجه به شهرت و معروف بودن ما در ادامه به معرفی 5 دندانپزشک معتبر در اصفهان می‌پردازیم که امیدوارم برایتان مفید و سودمند باشد.

بهترین دندانپزشک اصفهان
بهترین دندانپزشک اصفهان

۱. دکتر مهرزاد اکبری
دکتر اکبری، دندانپزشک و جراح فک و صورت است که پس از گذراندن دوره‌های لازم، پزشکی دندانپزشکی را دریافت کرده است. ایشان با داشتن تجربه بالا و تخصص در زمینه‌هایی مانند ایمپلنت دندانی، ارتودنسی و جراحی دهان و فک‌ها، به یکی از متخصصین اصفهان در زمینه دندانپزشکی تبدیل شده‌اند.

آدرس مطب: اصفهان، بلوار شهید رجایی، بین سه راه دانشگاه و پارک دانشجو، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه همکف، واحد 6
تلفن: 03132238838

۲. دکتر نورالدین جعفری
دکتر جعفری، دندانپزشک و متخصص در زمینه زیبایی و ترمیم دندان است. ایشان با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دندان‌هایی زیبا و سالم در دسترس بیماران خود قرار می‌دهد.

آدرس مطب: اصفهان، سه راه آپادانا، کوچه 27، پلاک 13
تلفن: 03134427025

۳. دکتر سعید هاشمی
دکتر هاشمی، دندانپزشک و تخصصی در زمینه ایمپلنت برای ترمیم دندان‌های خراب و جایگزینی دندان‌های کاملا گم شده است. ایشان با ارائه خدمات با کیفیت و جدیدترین تکنولوژی ها، به مردم اصفهان خدمت می‌کند.

آدرس مطب: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع پزشکی و خدماتی بعثت 2، طبقه 6
تلفن: 03136652006

۴. دکتر محمدرضا مدیری
دکتر مدیری، دندانپزشک و تخصصی در زمینه ارتودنسی و زیبایی دندان است. از جمله خدمات ایشان پوشش سرامیکی دندان‌ها و سفیدکردن دندان‌ها است.

آدرس مطب: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نبش خیابان 25، ساختمان 1170، طبقه 3
تلفن: 03136236617

۵. دکتر مهتاب جعفری‌فر
دکتر جعفری‌فر، دندانپزشک و تخصصی در زمینه ارتودنسی و ترمیم دندان‌های خراب است. با بکارگیری تکنولوژی بروز، ایشان به بیماران خود کمک می‌کند تا دندان‌های سالم و زیبایی را داشته باشند.

آدرس مطب: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حد فاصل نبش خیابان نواب صفوی و خیابان 29
تلفن: 03132663169

امیدوارم این معرفی به شما کمک کرده باشد تا انتخاب بهتری برای دندانپزشکی خود داشته باشید. در صورت داشتن پرسش، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *