بهترین مرکز لیزر موهای دائد بدن در مشهد

بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو در مشهد
بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو در مشهد
اکستنشن مو در کرج
اکستنشن مو در کرج

بهترین مرکز لیزر موهای دائد بدن در مشهد

بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن در مشهد

بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن در مشهد
بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن در مشهد

لیزر موهای زائد یکی از روشهایی زدودون موهای اضافی بدن می باشد که تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در دهه 1990 را گرفته است . پس روشی است که در دنیا از آن استفاده می شود . اگر شما دنبال مرکز خوبی در مشهد -mashhad – برای لیزر موهای زائد هستید این نوشته را دنبال کنید در انتهای این نوشتار به معرفی برخی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن در مشهد می پردازیم.

آموزش لیزر موهای زائد بدن

دستگاه لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند ؟

پاکسازی پوست مشهد
لیلا شریعتی
مرکز فشیال و پاکسازی پوست مشهد
آدرس:مشهد - بلوار فرهنگ
متخصص آروماتراپی
ناهید گلچین
ناهید گلچین
اولین نماینده فینجکشن مشهد خراسان
Mashhad
تزریق فیلر📍بدون سوزن📍فشیال تخصصی

 تابش غیر یونیزه که پرتوهای متمرکز نور را به فولیکول های موهای زائد می فرستند، باعت کاهش فولیکول مو می شوند البته امواج نوری به داخل پوست هم در عمق نزدیک مو ، نفوذ می کنند اما این نوفذ کاملا ایمن است .

در واقع دغدغه کسانی که دبال لیزر موهای زائد هستند نفوذ نور در داخل پوست و مشکلاتی نظیر سرطان می باشد که این با عام و تاییدیه FDA شاید به شایعه نزدیک باشد تا واقعیت.

لیزر موهای زائد برای کدام قسمت بدن توصیه می شود ؟

پاها، زیر بغل، ناحیه بیکینی و دست ها بیشترین مراجعه را برای لیزر دارند ولی برای تمام بدن استفاده می شود . فقط عضوهایی که سطح بیشتری دارند درد در آنها هم بیشتر خواهد شد .

»»»»»»  بهترین مرکز لیزر موهای زاید بروجرد و دورود

علائمى که نشانگر انجام صحیح لیزر موهای زائد است عبارتند از:
?ورم مختصر پوست اطراف موهاى زائد که به آن ادم پرى فولیکولار(perifollicular edema) مى‌گویند،این ورم که به اندازه یک عدس کوچک است، علامت انتقال موفق انرژى لیزر به عمق پوست و جایى که ریشه مو قرارگرفته است، مى‌باشد.
خاکستر شدن بخشى از ساقه مو که بیرون از پوست قرار گرفته است.
?بوى خاص موى سوخته یا کز داده شده
موهاى لیزر شده، به تدریج ظرف روزهاى بعد و حداکثر تا دو هفته بعد، خود به خود مى‌ افتد. فاصله بین جلسات بسته به صلاح دید پزشک, ممکن است تغییر کند.

عملکرد لیزر موهای زائد


نور لیزر هر چیزی که تیره‌ رنگ باشد را حرارت داده و می‌ سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره‌ رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می‌ بیند و از بین می‌ رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول‌ های فعال مو سوخته می‌ شوند و بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌ روند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

برندها همیشه در حال رقابت هستند و تکنولوژی ها موجود را بروزرسانی می کنند . و این انتخاب بهترین دستگاه را سخت می کند. در واقع ممکن دستگاهی که پارسال بهترین بوده امسال جایگاه خود را از دست داده باشد و این لازمه توسعه و پیشرفت تکنولوژی است . اما برندهایی هستند که تجربه های خوبی را برای عموم داشته اند مانند لیزر دایود و لیزر الکساندرایت.  طول موج  لیزر اندیاگ، بلند تر است و نسبت به همه نوع و رنگ پوست و رنگ دانه بسیار حساس است. در نتیجه با دقت و میزان بیشتری به فولیکول های های مو نفوذ می کند و هیچ تأثیری بر روی بافت اطراف محل درمان نمی گذارد. لازم به ذکر است که پوست های تیره تر در معرض خطر بروز عوارضی مانند هیپوپیگمانتاسیون، اسکار کلوئید، و فولیکولیت قرار دارند.

»»»»»»  بهترین کلینیک زیبایی کرج - عظیمیه و گوهردشت

علت پر مویی پاها

علتهای مختلفی می تواند داشته باشد از ژنتیک و ژن خویشاوندی گرفته تا استفاده از کورتون . در واقع این باید توسط متخصص و پزشک تشخیص داده شود.

انجام لیزرموهای زاید ر دوران بارداری اشکالی ندارد؟

همانطور که گفتیم تاییدیه FDA دارد اما اگر به یک پزشک متخصص مراجعه کنید شما را از انجام در دوران بارداری نهی خواهد کرد. در هر صورت دوران بارداری دوران حساسی است که بهتر است که از هر گونه التهاب پوستی جلوگیری شود حتی اپیلاسیون های دردناک را هم در دوران بارداری منع می کنند. البته شاید خیلی از زنان باردار انجام داده باشند و مشکلی هم پیش نیامده . اما در این مورد تحقیقات علمی آنچنانی وجود ندارد و بهتر است که انجام نشود.

کدام مرکز و کلینیک مراجعه کنیم ؟

لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدار ترین روش های حذف موهای زائد است. این روش بدون درد و عوارض است و دردسرهای اپی لیدی، موم و تیغ و همچنین موهای_زیرپوستی و جوش_های_زیرپوستی را ندارد.
برای اثربخشی لیزر بسته به ضخامت و رنگ مو، نوع پوست، ناحیه درمان لیزر_موهای_زائد، و وسعت ناحیه درمان پزشک مربوطه دستگاه و انرژی آن را برای تاثیر بیشتر و کم شدن موهای بدن تنظیم میکند.
? احتمالا شما هم پس از تصمیم گرفتن برای لیزر موهای زائد بدنتان، در مورد اینکه به کجا مراجعه کنید دچار تردید شده اید. پس باید دقت داشته باشید به کلینیک معتبری مراجعه کنید که از دستگاه های برند و معتبر استفاده کنند و علاوه بر موهای زائد، موهای زیرپوستی نیز برای همیشه از بین بروند. در غیر این صورت بعد از صرف وقت و هزینه زیاد، پس از مدتی دوباره موهای زائد رشد می کنند.

»»»»»»  لیزر موهای زاید در مشهد
لیزر موهای دائد بدن در مشهد
.
بعد شش جلسه لیزر موهای زائد برای مراجعه کننده عزیزمون👌🏻

⭕برای تعیین وقت به دایرکت مراجعه کنید.

_____________________________________

# لیزر #لیزر_مو_زائد #لیزربیکینی #لیزربدن #لیزرمو #لیزرموهایزائد #لیزربدن #لیزرصورت #لیزرپوست #لیزرالکساندرایت #لیزرموهای_زائد #لیزرمشهد #لیزر_مشهد #لیزر_فول_بادی #لیزر_کل_بدن #لیزر_کاربردی #لیزرکاربردی #لیزراقتصادی #لیزر_اقتصادی #لیزر_اقتصادی_ویژه_بانوان #لیزر_آقایان_مشهد
🛑 آماده شدن برای جلسه اول لیزر موهای زائد 🛑

سلام عزیزان دلم ❤️
سوالی که خیلی از ما پرسیده میشه این هست که من میخوام بیام لیزر، چیکار باید بکنم؟

خب بریم که جواب این سوال پرتکرار رو بدیم 🤓👇

1.قبل از اینکه تشریف بیارید حتما دوش بگیرید تا چربی و آلودگی های روی پوست و همچنین سلول های مرده از پوستتون جدا بشه و لیزر بهترین تاثیر رو داشته باشه.

2.از اسپری و عطر و دئودورانت ((مخصوصا در نواحی که میخواید لیزر کنید)) استفاده نکنید چون باعث سوختگی روی پوست میشه. 

3.اگه میخواید صورتتون رو لیزر کنید به هیچ عنوان از مواد آرایشی استفاده نکنید. 

4.حداقل 24 ساعت قبل از نوبتتون حتما بدنتون رو با ژیلت شیو کنید که هیچ مویی روی سطح پوست نباشه. 

5.حداقل 3-4 هفته قبل، از اپیلاسیون و بند و وکس استفاده نکنید و آفتاب نگیرید. 

6.از لباس های راحت و نخی استفاده کنید و به هیچ وجه لباس تنگ نپوشید. 

7.دو هفته بعد از لیزر، موهای زائد رو فقط با ژیلت شیو کنید. 

. 
. 
laser.morvarid.shiraz
. 
. 
📱WhatsApp: 09056243411
. 
. 
#لیزر_مو_زائد #لیزرشیراز #پوست #اپیلاسیون #لیزر #حمام #لیزر_صورت #لیزربیکینی #شیراز
((هیچ ارزونیی بی علت نیست)) 

سلام امیدوارم که چهارشنبه ی خوبی رو گذرونده باشید❤️

امروز به این سوال میپردازیم که چرا لیزر با قیمت پایین تر گرون تر هست؟ 
مگه میشه؟!🤔

باید بگم که بله 

مرکز لیزری رو تصور کنید که فول بادی رو بین 300 تا 350 هزار تومن قیمت زده

با این دستگاه ها که متاسفانه چینی هستن شما حداقل بین سیزده تا شانزده جلسه لیزر نیاز دارید تازه اگرررر جواب بگیرید🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

که معمولا بعد از لیزر با این دستگاه ها تقریبا تمامی مراجعه کننده ها بازگشت مو دارن! 

یعنی شما جدا از به خطر انداختن سلامتیتون با استفاده از دستگاه هایی که با پوست تماس دارن و صرف وقت خییییلی بیشتر عملا هزینه ی بیشتری رو برای ((نتیجه نگرفتن)) از لیزر صرف میکنید!! 

اما با دستگاه ما (الکساندرایت کندلاا)) که بدون تماس با پوست؛بدون نیاز به ژل ؛ دارای سری شخصی بهداشتی و سیستم خنک کننده ی بسیار قوی هست علاوه بر تجربه ی یک لیزر کاملا بهداشتی و قوی..

فقط بین شش تا هشت جلسه لیزر نیاز هست تا شما نتیجه ی دلخواه رو از لیزر بگیرید ❤️

lasermiyane

📲09354450020

📲09354450022

📲09354450090

⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕
#لیزر#لیزرمو#لیزرموزائد#لیزر_مو_زائد#لیزربانوان#لیزرآقایان#لیزرالکساندرایت#لیزربدوندرد#لیزرسرد#لیزربهداشتی ا#الکس#لیزر_سرد_میانه#میانهلیزر میانه#کندلامیانه #کندلا_میانه#میانه#میانه_زیبا#میانه_آذربایجان_شرقی #میانهای_با_فرهنگ#میانه_ای_با_فرهنگ#میانه_اهر_باکو_مغان_همدان_گرمی_اردبیل_سولدوز_مرند_خوی_جلفا_هریس_کلیبر_بتون_اذربایجانم
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.