بهترین مراکز آرایش دائم اصفهان

شما اینجا هستید: خانه » آرایش دائم اصفهان » بهترین مراکز آرایش دائم اصفهان

دسترسی سریع به محتوای این نوشتار

در این نوشتار به معرفی برخی از بهترین مراکز آرایش دائم اصفهان- Isfahan – خواهیم پرداخت و کابردهای متنوع آرایش دائم را ذکر می کنیم .

بهترین مراکز آرایش دائم اصفهان
بهترین مراکز آرایش دائم اصفهان

همانطور که می دانید این روزها آرایش دائم از طرفداران زیادی در حوزه آرایشی برخوردار است . منظور از آرایش دائمی شامل آرایش هایی که مدت زمان طولانی بر روی صورت و بدن ماندگاری دارند . در واقع برترین روش های آرایش دائم میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ هستند که عمل انتقال پیگمنتها به نواحی زیر پوست را انجام می دهند . این انتقال رنگدانه ها ، هم برای ابروان و هم برای صورت و خطوط چشم کارایی زیبایی به همراه دارد .

مدیر سالن زیبایی

انجام کلیه خدمات تخصصی عروس و محفلی خدمات تخصصی زیبایی...

 
سالن زیبایی آوای ماهور

آوای ماهور

متخصص:مدیر سالن زیبایی
تلفن:09132883063
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : اصفهان
آدرس: خیابان شیخ صدوق شمالی ،حدفاصل سه راه شیخ مفید و چهارره وکلا، نبش کوچه ۳۵ ،ساختمان اندیشه ،طبقه سوم واحد ۸

انجام کلیه خدمات تخصصی عروس و محفلی

خدمات تخصصی زیبایی
اکستنشن مو | کراتین مو | بوتاکس مو
رنگ‌ لایت | کوتاهی


پیح میکرو
@avaye_mahor_micro
پیج شینون
@hairstylist_avaye_mahor
پیچ اکستنشن و رنگ مو
@extension.ava.esfahan
پیج میکاپ
@avaye_mahuor

هماهنگی
09132883063
09394757393

شبکه‌های اجتماعی

[instagram-feed feed=34]
سالن زیبایی مریم مرادی

صافی و احیا /رنگ و لايت اينجا من كمكت ميكنم...

 
سالن زیبایی مریم مرادی

مریم مرادی

متخصص:سالن زیبایی مریم مرادی
تلفن:09132057748
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : اصفهان

صافی و احیا /رنگ و لايت
اينجا من كمكت ميكنم موهاي سالمتر و زيباتري داشته باشي
♨️آموزش حرفه ای با مدرک بین المللی
?اصفهان.مرداويج چهار راه رسالت حنب كافه گپ
?۰۹۱۳۲۰۵۷۷۴۸

ارتباط سریع و آسان 09132057748 شبکه‌های اجتماعی

[instagram-feed feed=35]

 

الهه ی ونوس

آموزشگاه مراقبت وزیبایی الهه ی ونوس بامدیریت الهه اسکندری آموزش...

 
الهه اسکندری

الهه اسکندری

متخصص:الهه ی ونوس
تلفن:09130226001
Categories: آرایش دائم, آموزشگاه آرایشگری, اپیلاسیون, اکستنشن مو, بافت مو, رنگ مو, ریموو تاتو, سالن زیبایی, فشیال, کراتینه مو, کوتاهی مو, گریم میکاپ, مژه, ناخن
شهر : اصفهان
آدرس: اصفهان سه راه سیمین بعد از پمپ بنزین(به سمت دروازشیراز) مجتمع پاسارگاد آموزشگاه الهه ی ونوس طبقه اول واحد 3

آموزشگاه مراقبت وزیبایی الهه ی ونوس

بامدیریت الهه اسکندری
آموزش و خدمات آرایشی با ارائه ی مدرک فنی حرفه ای در بیش از ۲۰ رشته
اصفهان?
@elaheeskandari_nailmaster
09130226001
لوکیشن

09130226001
09138034630

شبکه‌های اجتماعی

[instagram-feed feed=33]

فیبروز اصفهان

انواع ارایش دایم صورت

  • آرایش دایم لب
  • آرایش دایم ابرو ها
  • آرایش دائم چشم(تاتو چشم)

نکات مهم آرایش دایم لب

آرایش دائم لبها

آشنایی با خطوط مختلف انواع لب، خطوط مختلف هاشور لب، زدن سایه و روشن های مختلف لب، مواد مصرفی مناسب و ابزار کار ، انتخاب مناسب مواد مصرفی و کاربرد صحیح ابزار کار، ایجاد طراحی مناسب لب، ترسیم خط لب مناسب، سایه زدن صحیح لب، کشیدن خط لب با دستگاه روی پوست مصنوعی، زدن سایه با دستگاه روی پوست مصنوعی و … همه اینها نکات مهمی است که یک آرایشگر و پیگمنتر تخصصی در حین انجام کار بر روی لبها باید به آنها اشراف کامل داشته باشد که در دروه های آموزشی به آنها آموزش داده می شود.

نکات مهم آرایش دایم ابرو(هاشور ابرو)

آرایش دائم چشم

آشنایی با خطوط مختلف ابرو روی پوست طبیعی و مصنوعی، خطوط مختلف هاشور ابرو، سایه زدن های مختلف ، مواد مصرفی و ابزار کار مناسب ، چگونگی هاشور زدن با دستگاه روی پوست مصنوعی، نحوه سایه زدن با دستگاه روی پوست مصنوعی، نحوه سایه زدن با دستگاه روی پوست طبیعی، چگونگی سایه زدن با دستگاه روی صورت مصنوعی، نحوه هاشور زدن با دستگاه روی پوست طبیعی، چگونگی هاشور زدن با دستگاه و /.. همه اینها نکات مهمی است که یک آرایشگر و پیگمنتر تخصصی در حین انجام کار بر روی ابرو ها باید به آنها اشراف کامل داشته باشد که در دروه های آموزشی هاشور به آنها آموزش داده می شود.

نکات مهم در آرایش تاتو خط چشم چشم

 آشنایی با فرم های مختلف چشم، خط چشم های مختلف، مواد مصرفی مناسب و ابزار کار، ترسیم اولیه خط چشم متناسب با فرم چشم، ترسیم مناسب خط چشم با دستگاه، توجه به حساسیت چشم، کشیدن خط چشم با دستگاه بر روی پوست مصنوعی، استفاده صحیح از بی حس کننده در خصوص خط چشم، کشیدن خط چشم مناسب با دستگاه روی پوست طبیعی و … همه اینها نکات مهمی است که یک آرایشگر و پیگمنتر تخصصی در حین انجام کار بر روی خط چشم باید به آنها اشراف کامل داشته باشد که در دروه های آموزشی به آنها آموزش داده می شود.

بررسی بهترین مراکز میکروبلیدینگ اصفهان

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ دو روش پرطرفدار برای آرایش دائم ابرو هستند. در میکروپیگمنتیشن، رنگدانه‌های مخصوص با استفاده از دستگاهی به پوست تزریق می‌شوند. در میکروبلیدینگ، با استفاده از ابزار دستی و سوزن‌های بسیار ریز، خطوط مو مانندی روی پوست ایجاد می‌شود.

در شهر اصفهان، تعدادی مرکز میکروبلیدینگ فعالیت می‌کنند که خدمات باکیفیتی ارائه می‌دهند. در ادامه، به بررسی 3 مرکز برتر میکروبلیدینگ اصفهان می‌پردازیم:

1. مرکز زیبایی مریم مرادی

مرکز زیبایی مریم مرادی، یکی از بهترین مراکز میکروبلیدینگ در اصفهان است. این مرکز، توسط خانم مریم مرادی، یکی از میکروبلیدینگ کارهای حرفه ای اصفهان، اداره می‌شود. خانم مرادی، دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ از کشور ترکیه هستند و سال‌ها تجربه در این زمینه دارند.

در این مرکز، از مواد و تجهیزات باکیفیت استفاده می‌شود و نکات بهداشتی به طور کامل رعایت می‌شود. خانم مرادی، ابروهای شما را به صورت کاملا طبیعی و ماندگار طراحی و اجرا می‌کنند.

شماره تماس: 09132057748

2. مرکز زیبایی آوای ماهور

مرکز زیبایی آوای ماهور، یکی دیگر از مراکز میکروبلیدینگ خوب در اصفهان است. این مرکز، توسط خانم فائزه نیکنام، یکی از میکروبلیدینگ کارهای حرفه ای اصفهان، اداره می‌شود. خانم نیکنام، دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ از کشور آلمان هستند و ابروهای شما را به صورت کاملا طبیعی و ماندگار طراحی و اجرا می‌کنند.

در این مرکز، از مواد و تجهیزات باکیفیت استفاده می‌شود و نکات بهداشتی به طور کامل رعایت می‌شود.

شماره تماس: 09132883063

آدرس:خیابان شیخ صدوق شمالی ،حدفاصل سه راه شیخ مفید و چهارره وکلا، نبش کوچه ۳۵ ،ساختمان اندیشه ،طبقه سوم واحد ۸

3. مرکز زیبایی الهه ی ونوس

مرکز زیبایی الهه ی ونوس، یک مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در اصفهان است. این مرکز، توسط خانم ریحانه فتاحی، یکی از میکروبلیدینگ کارهای حرفه ای اصفهان، اداره می‌شود. خانم فتاحی، دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ از کشور فرانسه هستند و ابروهای شما را به صورت کاملا طبیعی و مطابق با فرم صورتتان طراحی و اجرا می‌کنند.

در این مرکز، از مواد و تجهیزات باکیفیت استفاده می‌شود و نکات بهداشتی به طور کامل رعایت می‌شود.

شماره تماس: 09399283948

آدرس: اصفهان سه راه سیمین بعد از پمپ بنزین(به سمت دروازشیراز) مجتمع پاسارگاد آموزشگاه الهه ی ونوس طبقه اول واحد 3

نکات انتخاب مرکز میکروبلیدینگ

در هنگام انتخاب مرکز میکروبلیدینگ، به نکات زیر توجه کنید:

  • تجربه و مهارت میکروبلیدینگ کار: اولین و مهمترین نکته، تجربه و مهارت میکروبلیدینگ کار است. یک میکروبلیدینگ کار حرفه ای، ابروهای شما را به صورت کاملا طبیعی و ماندگار طراحی و اجرا می‌کند.
  • کیفیت مواد و تجهیزات: استفاده از مواد و تجهیزات باکیفیت، تاثیر زیادی در نتیجه میکروبلیدینگ دارد. یک مرکز میکروبلیدینگ خوب، از مواد و تجهیزات باکیفیت استفاده می‌کند.
  • رعایت نکات بهداشتی: رعایت نکات بهداشتی در میکروبلیدینگ بسیار مهم است. یک مرکز میکروبلیدینگ خوب، نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت می‌کند.

با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید یک مرکز میکروبلیدینگ خوب در اصفهان پیدا کنید و از نتیجه کار او لذت ببرید.

دیدگاه خود را بنویسید