بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین برند اینستاگرام کاشت مژه در مشهد
بهترین برند اینستاگرام کاشت مژه در مشهد
بافت مو
بافت مو و مدلهای جدید کوتاه و باز زیبا 2022

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب
بهترین دکتر تزریق ژل لب

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران – tehran – عملا انتخاب غیر ممکنی است که در ادامه در این زمینه توضیحاتی را ارایه می دهیم . لب ها از نظر بسیاری زیباترین قسمت صورت یک زن هستند! اگر در نظر بگیریم که حجم لب‌ها با افزایش سن کاهش می یابد، لب ها کم آب می شوند و همچنین بعضی افراد بطور طبیعی نامتقارن هستند، پس خیلی واضح است که چرا بسیاری از شما به دنبال زیبایی لبهایتان هستید و اگر ساکن تهران باشید برای این کار به سراغ بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران هستید . با توجه به گستردگی شهر تهران و وجود تعداد بسیار کلینیک های زیبایی و همچنین پزشکان متخصص تزریق ژل لب ، و البته نبود مرجع مشخصی به نوعی این انتخاب عملا غیر ممکن است . اما نگران نباشید ما در این لیست برخی از بهترین دکتران و متخصصین تزریق ژل لب در تهران را به شما معرفی می کنیم بصورتی که در کارت مجازی آنها ، شما به پیج اینستاگرام و پیام رسان واتس آپ و شماره تماسشان دسترسی دارید و براحتی می توانید نمونه کارهایشان را مشاهده کنید و استعلام قیمت بگیرید .

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

پرکننده های لب


فیلر لب یکی از پرطرفدارترین انواع پرکننده های پوستی است. آنها حجم لب های شما را افزایش می دهند. داوطلبان باید از سلامت جسمی و روانی خوبی برخوردار باشند و انتظارات واقع بینانه داشته باشند.


فیلر لب چیست؟

پرکننده های لب تزریق هایی هستند که به لب های شما حجم می دهند. آنها نوعی پرکننده پوست هستند.

پرکننده های لب از اسید هیالورونیک مصنوعی (HA) تشکیل شده اند – HA یک ماده طبیعی در بدن شما است. مارک های مختلفی از پرکننده های لب وجود دارد، از جمله Juvederm®، Restylane® و Perlane®.

چه کسانی فیلر لب می گیرند؟
گرفتن پرکننده لب یک تصمیم شخصی است. پیگیری خواسته ها و خواسته های خود برای بدن شما می تواند محرک باشد.

برای در نظر گرفتن پرکننده های لب، باید:

 • از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشید.
 • انتظارات واقع بینانه داشته باشید.
 • عفونت فعال دهانی، از جمله آفت یا تبخال نداشته باشید .
 • بسیاری از افرادی که از فیلر لب استفاده می کنند می خواهند اندازه لب های خود را افزایش دهند. ممکن است به دلایل زیادی بخواهید اندازه لب های خود را بزرگ کنید، از جمله:بازگرداندن اندازه قبلی لب با بالا رفتن سن، لب‌های شما کوچک‌تر یا نازک‌تر می‌شوند، فیلترم (شیار بین لب بالایی و سپتوم) بلندتر و صاف‌تر می‌شود و فاصله بین گوشه‌های دهان (فاصله بین‌کمیشی) ممکن است افزایش یابد.
 • اصلاح فرم لب های شما . معمول است که لب های شما اندازه یا شکل های متفاوتی داشته باشند (نامتقارن).
 • صاف کردن چین و چروک . زمانی که لبخند می زنید یا می خندید، گاهی اوقات چین و چروک در کناره های دهان شما ایجاد می شود.
 • تقویت اعتماد به نفس . پرکننده های لب می توانند به بهبود عزت نفس و تصویر بدن شما کمک کنند.

چرا از فیلر لب استفاده می شود؟

پرکننده های لب به لب های شما حجم می دهند یا به آن ها می افزایند. آنها روند پیری را متوقف نمی کنند، اما ممکن است به تاخیر انداختن نیاز به عمل جراحی تهاجمی تر لب ، مانند کاشت لب یا لیفت لب کمک کنند. آنها همچنین می توانند به شما در دستیابی به ظاهر دلخواه کمک کنند که باعث افزایش عزت نفس شما می شود.

با گذشت زمان، ممکن است حجم لب های خود را از دست بدهید که ممکن است در نتیجه موارد زیر باشد:

ژنتیک
سیگار کشیدن.
آسیب خورشید


روش های پرکننده لب چقدر رایج است؟

روش های پرکننده لب رایج هستند. در سال 2018، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیش از 2.1 میلیون عمل پرکننده لب را انجام دادند.

»»»»»»  بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

ماندگاری پرکننده های لب چقدر است؟
پرکننده های لب معمولا 12 تا 18 ماه دوام می آورند. با این حال، این بستگی به سن شما دارد و اینکه بدن شما با چه سرعتی کالری ها را به انرژی (متابولیسم) تجزیه می کند. افراد جوان تر تمایل دارند کالری را سریعتر بسوزانند، بنابراین پرکننده های لب دوام زیادی ندارند.

جزئیات رویه


قبل از عمل پرکننده لب چه مواردی را باید توجه کنید.


سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) استفاده از پرکننده های لب را در افراد زیر 21 سال تایید نکرده است. در نتیجه، برای دریافت پرکننده های لب مورد تایید FDA باید حداقل 21 سال سن داشته باشید.

قبل از عمل پرکننده لب، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود ملاقات خواهید کرد. آنها عوامل بسیاری از جمله سلامت روانی و شرایط اجتماعی شما را ارزیابی خواهند کرد. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است سوالات زیر را بپرسد:

چرا پرکننده لب می خواهید؟
چه انتظاراتی دارید؟
آیا در مورد نقص های تصوری یا بسیار کوچک بدن خود زیاد فکر می کنید ؟
آیا همسر، شریک زندگی یا دوست شما را تشویق می کند که پرکننده لب استفاده کنید؟
سلامت جسمانی و فرم صورت شما نیز مهم است. ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما سلامت عمومی شما را ارزیابی می‌کند، از جمله شرایط سلامتی قبلی یا عوامل خطر. با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد هر گونه حساسیتی که دارید نیز صحبت کنید. و در مورد داروهای تجویزی یا بدون نسخه (OTC) که مصرف می کنید، از جمله مکمل های گیاهی، به آنها بگویید.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی صورت شما را معاینه و اندازه گیری می کند. آنها همچنین از صورت و لب های شما برای پرونده پزشکی شما عکس می گیرند.

هنگام در نظر گرفتن اندازه لب های خود، مهم است که تصور کنید چگونه به نظر می رسید. به مدل موی جدید فکر کنید. ممکن است به آرایشگر خود عکسی نشان دهید تا به او ایده بدهید که دوست دارید موهایتان چگونه به نظر برسد. با این حال، آرایشگر شما ممکن است به شما بگوید که موهای شما به دلیل بافت، خط مو، حجم یا طول موهای شما شبیه عکس نیست. ممکن است بخواهید لب‌هایتان مانند لب‌های افراد مشهور به نظر برسد، اما ممکن است دست یافتنی نباشد زیرا شکل و ویژگی‌های صورت شما منحصربه‌فرد است. از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید که آیا آوردن یک عکس مفید است یا خیر. اما اگر ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما نمی‌خواهد به عکسی اشاره کند، آماده باشید تا لب‌هایتان را به‌طور کامل توصیف کنید.

در طی عمل پرکننده لب چه اتفاقی می افتد؟

در طول عمل پرکننده لب، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما یک بی حس کننده موضعی را روی لب های شما اعمال می کند. بی‌حسی موضعی لب‌های شما را بی‌حس می‌کند تا دردی احساس نکنید و این روند تا حد امکان راحت باشد. کرم های بی حس کننده اغلب از بنزوکائین ، لیدوکائین و تتراکائین (BLT) تشکیل شده اند. حدود 15 تا 30 دقیقه بعد، لب های شما باید بی حس شوند.

اگر آلرژی به BLT دارید، ممکن است پزشک شما یک تزریق بلوک عصبی برای بی حس کردن لب های شما انجام دهد. حدود 15 تا 30 دقیقه پس از تزریق، لب های شما باید بی حس شوند.

سپس پزشک شما از یک سوزن نازک برای تزریق پرکننده لب به هر یا همه قسمت‌های لب‌تان، از جمله لبه‌های لب‌ها (حاشیه ورمیلیون)، انحنای مرکز لب بالایی (کمان کوپید) و کمان‌های دهانی استفاده می‌کند. (گوشه های دهان شما). شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد، اما ممکن است احساس سوزش کنید و چشمانتان آب بیفتد. به طور متوسط، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما 1 میلی لیتر (میلی لیتر) پرکننده لب را به لب های شما وارد می کند که حدود یک پنجم قاشق چای خوری است. سوزن به عمق بیش از 2.5 میلی متر (میلی متر) وارد پوست شما نمی شود.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است یک کیسه یخ روی لب های شما در طول عمل قرار دهد تا تورم و کبودی را به حداقل برساند.

»»»»»»  بهترین کلینیک زیبایی تهران- تخصصی و فوق تخصصی

کل این روش ممکن است 30 دقیقه یا تا دو ساعت طول بکشد.

بعد از عمل پرکننده لب چه اتفاقی می افتد؟

پس از تکمیل این روش، پزشک ممکن است به آرامی لب های شما را ماساژ دهد تا پرکننده را جذب کنند. ممکن است به یخ زدن لب های شما نیز ادامه دهند.

ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما را تا 15 دقیقه تحت نظر می‌گیرد تا مطمئن شود که هیچ عارضه جانبی از جمله سرگیجه، حالت تهوع یا خونریزی شدید را تجربه نمی‌کنید. هنگامی که آنها تشخیص دادند که دیگر نیازی به نظارت ندارید، به شما اجازه می دهند به خانه بروید (ترخیص کنید). یک بی حس کننده موضعی شما را خسته یا گیج نمی کند، بنابراین می توانید خودتان را به خانه برسانید. با این حال، ممکن است بخواهید از یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان بخواهید که شما را به خانه برساند.

لب های شما ممکن است متورم، حساس و کبود شده باشد. تورم معمولاً بعد از 24 تا 48 ساعت از بین می رود، اما ممکن است تا یک هفته طول بکشد.

ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما نیز حدود دو هفته پس از عمل برای نظارت بر لب‌های شما، قرار ملاقات بعدی را تعیین می‌کند. آنها ممکن است عکس دیگری برای پرونده پزشکی شما بگیرند تا بتوانید ببینید که لب های شما قبل از عمل و بعد از بهبودی چه شکلی بوده است.

نکات زیر به بهبود لب های شما کمک می کند:

برای کاهش التهاب، درد و تورم از کیسه یخ تا 10 دقیقه استفاده کنید.
حداقل به مدت 24 ساعت از استفاده از رژ لب، بالم لب یا هر محصول دیگری روی لب خودداری کنید.
از دست زدن یا به هم زدن لب های خود، از جمله بوسیدن و جرعه جرعه کشیدن از نی خودداری کنید.
مراقب مسواک زدن دندان های خود باشید.
نوشیدن مقدار زیادی آب.
حداقل به مدت 24 ساعت از ورزش خودداری کنید.


خطرات / مزایا


مزایای فیلر لب چیست؟


فیلر لب مزایای زیادی دارد، از جمله:

 • آنها بی خطر هستند و روش پرکننده لب نیز بی خطر است – خطر عوارض یا عوارض جانبی کم است.
 • آنها می توانند عزت نفس شما را افزایش دهند.
 • آنها قابل برگشت هستند اگر از ظاهر خود راضی نیستید، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می تواند آنزیمی (هیالورونیداز) را برای حل کردن پرکننده لب شما تزریق کند.


خطرات و عوارض فیلر لب چیست؟


دریافت پرکننده لب خطراتی را به همراه دارد، از جمله:

 • خونریزی و درد در محل های تزریق.
 • فعال شدن مجدد تب سرد
 • تغییر رنگ یا حساسیت.
 • عفونت.
 • مرگ بافتی (به خطر افتادن عروق)، که در صورت تزریق فیلر لب به داخل یا اطراف شریان، می تواند رخ دهد.
 • لب های شما ممکن است اندازه های مختلفی داشته باشند (عدم تقارن).
 • پرکننده لب ممکن است در نواحی دیگر صورت شما، معمولاً به سمت بینی (مهاجرت) خونریزی کند.


آیا پرکننده های لب برای شما مضر هستند؟
پرکننده های لب یک درمان پزشکی هستند. پرکننده های لب زمانی که توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با تجربه از جمله جراح پلاستیک، متخصص پوست یا جراح زیبایی انجام شوند، بسیار ایمن هستند.

شما نباید پرکننده های لب را از سالن زیبایی یا اسپا تهیه کنید.

آیا پرکننده های لب لب های شما را خراب می کنند؟
اگر پرکننده‌های لب را از یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی با تجربه دریافت نکنید، در خطر از بین بردن لب‌های خود هستید. لب های شما ممکن است به طور دائم کشیده شوند، بافت اطراف لب شما ممکن است بمیرد، پرکننده لب ممکن است سفت شود یا محل های تزریق ممکن است عفونی شود.

آیا پرکننده های لب درد دارند؟
ممکن است درد خفیفی را در محل های تزریق تجربه کنید. درد باید بعد از 12 تا 24 ساعت از بین برود.

آیا فیلر لب دائمی است؟
پرکننده های لب دائمی نیستند. آنها به آرامی با گذشت زمان از بین می روند، معمولاً 12 تا 18 ماه پس از دریافت آنها، بسته به متابولیسم شما. ممکن است برای حفظ حجم مورد نظر خود به درمان‌های روتین لمسی نیاز داشته باشید.

آیا می توان در دوران بارداری از پرکننده لب استفاده کرد؟
هیچ مطالعه ای در مورد بی خطر بودن استفاده از پرکننده لب در دوران بارداری انجام نشده است. در نتیجه، FDA استفاده از پرکننده های لب در دوران بارداری را تایید نکرده است.

»»»»»»  بهترین سالن زیبایی در مشهد

بازیابی و چشم انداز


زمان نقاهت چقدر است؟


پس از 12 تا 24 ساعت، درد شما باید برطرف شود. تورم شما باید بعد از 24 تا 48 ساعت از بین برود، اما ممکن است تا یک هفته طول بکشد.

اگر می‌خواهید قبل از یک رویداد بزرگ، مانند عروسی، لب‌هایتان پر شود، باید این عمل را حداقل دو هفته زودتر برنامه‌ریزی کنید تا مطمئن شوید که به طور کامل بهبود یافته‌اید.

چه زمانی می توانم بعد از پر شدن لبم بخورم یا بنوشم؟
بهتر است تا زمانی که داروی بی حسی موضعی یا تزریق بلوک عصبی از بین برود صبر کنید تا به طور تصادفی لب های خود را گاز نگیرید و باعث اختلال در فیلر نشوید. همچنین باید از خوردن غذاهای نامرتب که ممکن است باعث شود صورت یا لب های خود را پاک کنید به مدت حداقل 24 ساعت خودداری کنید.

همچنین به مدت حداقل 24 ساعت از مصرف نی نوشیدنی یا سیگار کشیدن خودداری کنید. انقباض یا انقباض لب های شما ممکن است پرکننده لب را نیز مختل کند.

همچنین باید حداقل به مدت 24 ساعت از نوشیدن الکل خودداری کنید، زیرا الکل خون شما را رقیق می کند که می تواند کبودی روی لب های شما را بدتر کند.

چه زمانی باید با دکتر تماس گرفت
چه زمانی باید به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مراجعه کنم؟
یک قرار ملاقات بعدی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود دو هفته پس از عمل پرکننده لب خود ترتیب دهید. آنها لب های شما را معاینه می کنند و با هم در مورد نتایج نهایی بحث خواهید کرد، از جمله اینکه آیا می خواهید حجم بیشتری داشته باشید، که نیاز به پرکننده بیشتری دارد.

توضیحات بیشتر


چه سوالاتی باید از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسم؟
چند بار عمل پرکننده لب را انجام داده اید؟
چه مارک هایی از پرکننده های لب را پیشنهاد می کنید؟
چه مارکی از فیلر لب را پیشنهاد می کنید؟
آیا تلنگر لب برای من گزینه بهتری است؟
چه مدت طول می کشد تا لب های من بهبود یابد؟
در دوران نقاهت چه مسکن هایی مصرف کنم؟
لیست کامل خطرات و عوارض چیست؟
چند وقت یکبار باید برای حفظ حجم، قرارهای بعدی را برنامه ریزی کنم؟

سخن پایانی

گرفتن پرکننده لب یک تصمیم شخصی است. اگر می‌خواهید اندازه لب‌های خود را افزایش دهید، به یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی متخصص در پرکننده‌های لب مراجعه کنید تا در مورد گزینه‌های خود صحبت کنید. پرکننده های لب می توانند اعتماد به نفس شما را افزایش دهند، اما باید توجه داشته باشید که موقتی هستند. به طور متوسط ​​هر 12 تا 18 ماه یکبار نیاز به پرکننده لب جدید دارید. در مورد سوالات و نگرانی های خود با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.

داشتن لب‌های حجیم و خوش فرم به جذابیت چهره شما کمک زیادی می‌کند. اینکار به راحتی با استفاده از فیلر و ژل لب امکان‌پذیر است.

✅️به همین دلیل فیلرهای هیالورونیک بهترین و درست ترین انتخاب برای لب‌ها هستند!

✅️این فیلرها لب ها را به خوبی پر می‌کنند و به آنها حجم می‌دهند، باعث هیدراته و شاداب شدن لبها می شوند! البته بهتر است که در میزان تزریق زیاده روی نکنید.

#تزریق_ژل_لب #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #ژل_لب #فرمدهی_لب #زیبایی_صورت_مراقبت #مراقبت_زیبایی #مراقبت_پوستی #تزریق_لب #لب_روسی #دوره_تزریق_فیلر #دوره_پوست_مو #دوره_فشیال #آموزش_ژل_بوتاکس #آموزش_تزریق #زیباباشیم #پوست_مو #پوست_خوب
داشتن لب‌های حجیم و خوش فرم به جذابیت چهره شما کمک زیادی می‌کند. اینکار به راحتی با استفاده از فیلر و ژل لب امکان‌پذیر است.

نظر شما راجع به این تزریق چیه؟

dr.sabzpoosh✨
____________________________________
‎تلفن تماس جهت هماهنگی و مشاوره ☟
📞 0901-7777-104
☎️061-3391-6217
____________________________________
 
‎✦ زیبایی قدرت تغییر ما و زندگی ما را دارد ✦
     
____________________________________
#dr_sabzpoosh
‏#dr_sabzpoosh #دکترسبزپوش #lipdubai #lipfillerdubai #fillerdubai #fillerdubaidubai #hairfillerdubai #liposuctiondubai #liposuctiondubaii #mesotherapydubai #botaxdubai #ژل_لب #فیلرلب #lipaugmantation #augmentationdubai #تزریق_ژل_لب #cheekaugmantation #dubai #dubai🇦🇪 #دبي #فيلرلب #فيلرطبيعي #فيلرلب_طبیعی
هر روز در رقابت زیبایی هستیم 
. 
پیج زیر رو حتما فالو کنید و از تخفیف ها استفاده کنید، کلینیک ماه طلایی
✨golden_moon_clinic
✨golden_moon_clinic
✨golden_moon_clinic
هر سی سی ژل مخصوص لب و زاویه سازی ۶۰۰ هزار تومان می باشد.
بوتاکس فقط ۴۵۰ هزار تومان می باشد.
تخفیف ویژه برای شما 🌹🌹
😍😍
علم و هنر ما در خدمت شما دوستان عزیز
.
مشاوره:
021-22870061 
0919-3649373
پیج مخصوص پاکسازی پوست و ابرو

✨baarana.beauty
✨baarana.beauty
✨baarana.beauty
اطلاعات بیشتر در امور جراحی زیبایی👇
✨golden_moon_surgery
✨golden_moon_surgery
✨golden_moon_surgery

در این مرکز فقط از ژل های هیالورنیک اسید استفاده میشود.
.
زیبایی را با ما تجربه کنید :

تزریق_فیلر_لب ، #هایفو #هایفوتراپی #الکساندرایت #تزریق_ژل_لب، #ژل_لب ، #فیلر_خط_خنده ، #فیلر_لب ، #تزریق_ژل ، #تزریق_فیلر ، #پیرسینگ ، جوانسازی_صورت ، #تزریق_بوتاکس ، #بوتاکس ، #فیلر ، #تزریق_گونه ، #تزریق_چربی ، #لیفت_نخ ، #میکرونیدلینگ ، #گونه_گذاری ، #زاویه_سازی ، #لاغری ، #فیلر_زیر_چشم ، #بوکال_فت ، #رینوپلاستی ، پی آر پی #مزوتراپی ، #بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین، #پیکرتراشی ، #لیپوماتیک ، #لیفت_ابرو و سینه #پلکسر #پلاسماجت
تزریق ۱ سی سی ژل لب به فرم دلخواه مراجعه کننده عزیز🌺

dr_elahepoursoltani 
dr_elahepoursoltani 

#تزریق_ژل #تزریق_ژل_لب #رئوفیل #نورامیس #بوتاکس #بوتاکس_صورت #مصپورت #رئوفیل_پلاس #کلینیک_زیبایی #دکتر_الهه_پورسلطانی #کلینیک_پوست #پاکسازی_پوست #جوانسازی_صورت #فرم_دهی_لب #زیبایی #جوانی_پوست #لیزر_مو_زائد #لیزر_جوانسازی #تزریق_چربی #بلفاروپلاستی #بوکال_فت #سانترال_لب #لیفت_ابرو #لیفت_شقیقه #لیفت_صورت #کاشت_مو #کاشت_ابرو #مزوتراپی_مو #دیسپورت
دوستای گلم سلام 
کلینیک زیبایی مرلین همه روزه به جز جمعه ها از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ عصر آماده ارائه خدمت برای شما عزیزان هست 💎💎
..

#کلینیک_زیبایی #تزریق_ژل_لب #ژل_لب_روسي #ژل_لب_طبیعی #ژل_گونه_و_لب #ارومیه #ارومیهurmia #شاهین_دژ #نقده #اشنویه#بوکان #دکترسحرافشار#دکترصباطلوعی #پلاسماجت_بيني #کانتورینگ_صورت #لیفت_با_نخ #جالپرو #پی_آر_پی #مزوتراپی_مو #پروفایلو
تزریق ژل لب زیباجوی عزیزم💜🌹
#تزریق_ژل #تزذیق_چربی_گونه_خطخنده #تزذیق_ژل_چانه #تزریق_بوتاکس_پیشانی #تزریق_ژل_عروسکی #تزریق_ژل_لب #تزریق_ژل_به_لب #تزریق_ژل_لب_روسی #تزریق_ژل_عروسکی #تزریق_ژل_خط_خنده
🔵تزریق ۲cc فیلر لب برای زیباجوی عزیز 🍀🍀🍀🍀

#فیلر_لب #ژل_لب #تزریق_ژل #تزریق_بوتاکس_پیشانی #تزریق_ژل_لب #تزریق_ژل_چانه #تزریق_ژل_گونه #تزریق_فیلر #تزریق_فیلر_زیر_چشم #تزریق_بوتاکس_صورت #تزريق_گونه #تزريق_لب #تزریق_بوتاکس_صورت #تزریقژلگونه #تزریق_ژل_بوتاکس #تزریقبوتاکس #تزریق_ژل_خط_خنده#کلینیکپیروزی #پیروزیتهران #افسریه_تهران
💬به این فرمدهی از ۱-۱۰ چند میدین؟❤️😍 
.
▫️▫️▫️▫️_____▫️▫️▫️▫️
.
📱 0912 076 81 68

◽️◽️◽️◽️_____◽️◽️◽️◽️
.
‎🌕 ‎تزریق بوتاکس پیشانی، زیر بغل، اطراف چشم و بینی
‎🌖 ‎تزریق ژل لب با فرم دهی تخصصی.......................
‎🌗 ‎زاویه سازی فک و صورت....................................
‎🌗 ‎گونه گذاری و ایجاد خط گونه..............................
‎🌗 ‎اصلاح تخصصی فرم بینی..................................
‎🌓‎ اصلاح و رفع خط خنده.....................................
..........................................خدمات لیفت با نخ 🌓
🌓 ‎مزوتراپی پوست، مو و لاغری..............................
‎🌔 ‎جوانسازی صورت با میکرونیدلنیگ و هایفوتراپی....
🌕 ‎لیزر موهای زائد...............................................
.
#drbarazandeh##لب_فانتزی #فیلرلب_طبیعی #ژللب #فیلرلب_حجم #بلاگر #تزریق_ژل_لب #ژل_لب #لب_طبیعی #fillerinjection #تجمیل_الانف #filler#تزریق_فیلر
بلفاروپلاستی پلک بالا بعد از ۱ ماه
.
❄️كليه خدمات توسط پزشك متخصص پوست و مو انجام خواهد شد👌
. ❄️ برای گرفتن وقت و مشاوره رایگان دایرکت بدهید.
__________________________________________
__________________________________________
dr.akbarnorouzi 
dr.akbarnorouzi 
dr.akbarnorouzi 
__________________________________________
#hair #laser #skincaretips #skincare clinic#هایفوتراپی #رفع_غبغب #لیزر #لیزر_مو_زائد #لیزر_مو #بوتاکس #بوتاکس_صورت #بوتاکس_پیشانی #تزریق_ژل #تزریق_چربی #تزریق_فیلر #مرکز_زیبایی #تزریق_ژل_لب #تزریق_گونه #زاویه_سازی #آر_اف #آر_اف_فرکشنال #تزریق_لب_بالا#بلفاروپلاستی #بلفاروپلاستی_پلک #
『✫💌✫』
تزریق فیلر برای مراجعه کننده عزیزمون💋✌🏻
.
.
.
.
.

توسط دكتر ليدا ضيايى

#تزریق_چربی #تزریق #تزریق_ژل #تزریق_فیلر#بھـار_1401 #تزريق_ژل #تزریق_ژل_لب #تزریق_بوتاکس #تزریقچربی #تزریقژللب #تزريق_فيلر #تزريق #تزریق_چربی_صورت #تزريق_چربي #تزریق_لب #هايفو #هايفوتراپي #مزونيدلينگ #مزوتراپی_مو #مزوتراپی #مزوتراپي #فشیال #فشیال_پوست #بوتاکس_پیشانی #بوتاكس#بـازدھـی #پـیـشـرفت_ڪاری
دکتر هدی قریشی راد 
متخصص پوست مو زیبایی و لیزر
عضو هیئت علمی دانشگاه

در مجموعه درمانی و زیبایی اسکین پلاس با تکیه بر دانش تخصصی برای حال بهتر خودتون و پوستتون در کنار شما هستیم

ادرس ما :
روبروی مترو قیطریه،بر بلوارصبا پلاک ۱۹۷ ساختمان بانک ملت طبقه چهارم واحد ۴۰۱

تلفن تماس:

۰۹۱۰۱۹۳۳۱۴۳

۰۲۱-۲۲۲۰۲۰۹۲

لطفا جهت هماهنگی وقت و دریافت نوبت در واتس اپ مطب پیغام بگذارید.

باتشکر از همراهی شما

#اسکین_پلاس #اسکین #متخصص_پوست #متخصص #پوست_سالم #پوست #فیلر#تزریق_چربی_صورت #پی_آر_پی #اسکین_کر #اسکین_تراپیست#تزریق_ژل #تزریق_ژل_لب #تزریق_فیلر #تزریق_ژل_ متخصص پوست مو زیبایی و لیزر
عضو هیئت علمی دانشگاه

در مجموعه درمانی و زیبایی اسکین پلاس با تکیه بر دانش تخصصی برای حال بهتر خودتون و پوستتون در کنار شما هستیم

ادرس ما :
روبروی مترو قیطریه،بر بلوارصبا پلاک ۱۹۷ ساختمان بانک ملت طبقه چهارم واحد ۴۰۱

تلفن تماس:

۰۹۱۰۱۹۳۳۱۴۳

۰۲۱-۲۲۲۰۲۰۹۲

لطفا جهت هماهنگی وقت و دریافت نوبت در واتس اپ مطب پیغام بگذارید.

باتشکر از همراهی شما

#اسکین_پلاس #اسکین #متخصص_پوست #متخصص #پوست_سالم #پوست #فیلر#تزریق_چربی_صورت #پی_آر_پی #تزریق_ژل #تزریق_ژل_لب #تزریق_فیلر #تزریق_ژل_گونه #متخصص_زیبایی#متخصص_زیبایی
♣️ انجام تزریق ژل ، بوتاکس ، چربی ، لیفت با نخ و…‎توسط دکتر نوری مدرس و عضو رسمی اکادمی زیبایی امریکا
 ♣️لیزر موهای زائد ، جدیدترین دستگاه الکس پلاتینیوم پلاس، با سیستم کولینگ ، بدون درد و سوختگی
♣️ کلیه خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست با جدیدترین دستگاههای روز

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
☎️ 02177981530
📱 09032366093
 #لیزر_مو #لیزرالکس #تزریق_ژل_لب #بانوان #بهترین_لیزر #تهران #نیروی_هوایی #تهرانپارس #پیروزی #تزریق_بوتاکس #تزریق_ژل_لب #lip_injection #love 
#مدروز 
#botax #دخترانه_خاص
❌❌❌❌پست جایزه دار❌❌❌
تزریق ۱ سی سی فیلر لب نورامیس برای مراجعه خوشگلمون ☺️
نظراتون خیلی مهمه بیشترین تگ زیر پست 
۵۰درصد اف روی همه خدمات بهشون تعلق میگیره😎 برای دوستاتونم ارسال کنین که شرکت کنن
#فیلر_لب #لب_روسی #ژل_لب #ژل_لب_روسي 
#تزریق_ژل_لب
تزریق فیلر گونه برای مراجعه کننده محترم☘️☘️☘️

#فیلربینی #فیلر_لب #فیلرزیرچشم #تزریق_ژل_لب #مشهد #بوتاکس_صورت
#تزریق_ژل_لب #فرمدهی_لب #فیلرچانه_طبیعی #برند #نورامیس #گلستان_گرگان #ساری_ایران #بابلسر #بابل #گنبدکاووس#بندرگز #گلوگاه #کردکوی #تهران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.