بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

فیکانتور
فیکانتور لب و پلک – رنگهای جذاب ارگانیک
پاک کردن تاتو ابرو در ساری
پاک کردن تاتو ابرو و خط چشم در ساری

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب
بهترین دکتر تزریق ژل لب

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران – tehran – عملا انتخاب غیر ممکنی است که در ادامه در این زمینه توضیحاتی را ارایه می دهیم . لب ها از نظر بسیاری زیباترین قسمت صورت یک زن هستند! اگر در نظر بگیریم که حجم لب‌ها با افزایش سن کاهش می یابد، لب ها کم آب می شوند و همچنین بعضی افراد بطور طبیعی نامتقارن هستند، پس خیلی واضح است که چرا بسیاری از شما به دنبال زیبایی لبهایتان هستید و اگر ساکن تهران باشید برای این کار به سراغ بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران هستید . با توجه به گستردگی شهر تهران و وجود تعداد بسیار کلینیک های زیبایی و همچنین پزشکان متخصص تزریق ژل لب ، و البته نبود مرجع مشخصی به نوعی این انتخاب عملا غیر ممکن است . اما نگران نباشید ما در این لیست برخی از بهترین دکتران و متخصصین تزریق ژل لب در تهران را به شما معرفی می کنیم بصورتی که در کارت مجازی آنها ، شما به پیج اینستاگرام و پیام رسان واتس آپ و شماره تماسشان دسترسی دارید و براحتی می توانید نمونه کارهایشان را مشاهده کنید و استعلام قیمت بگیرید .

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

پرکننده های لب


فیلر لب یکی از پرطرفدارترین انواع پرکننده های پوستی است. آنها حجم لب های شما را افزایش می دهند. داوطلبان باید از سلامت جسمی و روانی خوبی برخوردار باشند و انتظارات واقع بینانه داشته باشند.


فیلر لب چیست؟

پرکننده های لب تزریق هایی هستند که به لب های شما حجم می دهند. آنها نوعی پرکننده پوست هستند.

پرکننده های لب از اسید هیالورونیک مصنوعی (HA) تشکیل شده اند – HA یک ماده طبیعی در بدن شما است. مارک های مختلفی از پرکننده های لب وجود دارد، از جمله Juvederm®، Restylane® و Perlane®.

چه کسانی فیلر لب می گیرند؟
گرفتن پرکننده لب یک تصمیم شخصی است. پیگیری خواسته ها و خواسته های خود برای بدن شما می تواند محرک باشد.

برای در نظر گرفتن پرکننده های لب، باید:

 • از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشید.
 • انتظارات واقع بینانه داشته باشید.
 • عفونت فعال دهانی، از جمله آفت یا تبخال نداشته باشید .
 • بسیاری از افرادی که از فیلر لب استفاده می کنند می خواهند اندازه لب های خود را افزایش دهند. ممکن است به دلایل زیادی بخواهید اندازه لب های خود را بزرگ کنید، از جمله:بازگرداندن اندازه قبلی لب با بالا رفتن سن، لب‌های شما کوچک‌تر یا نازک‌تر می‌شوند، فیلترم (شیار بین لب بالایی و سپتوم) بلندتر و صاف‌تر می‌شود و فاصله بین گوشه‌های دهان (فاصله بین‌کمیشی) ممکن است افزایش یابد.
 • اصلاح فرم لب های شما . معمول است که لب های شما اندازه یا شکل های متفاوتی داشته باشند (نامتقارن).
 • صاف کردن چین و چروک . زمانی که لبخند می زنید یا می خندید، گاهی اوقات چین و چروک در کناره های دهان شما ایجاد می شود.
 • تقویت اعتماد به نفس . پرکننده های لب می توانند به بهبود عزت نفس و تصویر بدن شما کمک کنند.

چرا از فیلر لب استفاده می شود؟

پرکننده های لب به لب های شما حجم می دهند یا به آن ها می افزایند. آنها روند پیری را متوقف نمی کنند، اما ممکن است به تاخیر انداختن نیاز به عمل جراحی تهاجمی تر لب ، مانند کاشت لب یا لیفت لب کمک کنند. آنها همچنین می توانند به شما در دستیابی به ظاهر دلخواه کمک کنند که باعث افزایش عزت نفس شما می شود.

با گذشت زمان، ممکن است حجم لب های خود را از دست بدهید که ممکن است در نتیجه موارد زیر باشد:

ژنتیک
سیگار کشیدن.
آسیب خورشید

»»»»»»  بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران


روش های پرکننده لب چقدر رایج است؟

روش های پرکننده لب رایج هستند. در سال 2018، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیش از 2.1 میلیون عمل پرکننده لب را انجام دادند.

ماندگاری پرکننده های لب چقدر است؟
پرکننده های لب معمولا 12 تا 18 ماه دوام می آورند. با این حال، این بستگی به سن شما دارد و اینکه بدن شما با چه سرعتی کالری ها را به انرژی (متابولیسم) تجزیه می کند. افراد جوان تر تمایل دارند کالری را سریعتر بسوزانند، بنابراین پرکننده های لب دوام زیادی ندارند.

جزئیات رویه


قبل از عمل پرکننده لب چه مواردی را باید توجه کنید.


سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) استفاده از پرکننده های لب را در افراد زیر 21 سال تایید نکرده است. در نتیجه، برای دریافت پرکننده های لب مورد تایید FDA باید حداقل 21 سال سن داشته باشید.

قبل از عمل پرکننده لب، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود ملاقات خواهید کرد. آنها عوامل بسیاری از جمله سلامت روانی و شرایط اجتماعی شما را ارزیابی خواهند کرد. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است سوالات زیر را بپرسد:

چرا پرکننده لب می خواهید؟
چه انتظاراتی دارید؟
آیا در مورد نقص های تصوری یا بسیار کوچک بدن خود زیاد فکر می کنید ؟
آیا همسر، شریک زندگی یا دوست شما را تشویق می کند که پرکننده لب استفاده کنید؟
سلامت جسمانی و فرم صورت شما نیز مهم است. ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما سلامت عمومی شما را ارزیابی می‌کند، از جمله شرایط سلامتی قبلی یا عوامل خطر. با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد هر گونه حساسیتی که دارید نیز صحبت کنید. و در مورد داروهای تجویزی یا بدون نسخه (OTC) که مصرف می کنید، از جمله مکمل های گیاهی، به آنها بگویید.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی صورت شما را معاینه و اندازه گیری می کند. آنها همچنین از صورت و لب های شما برای پرونده پزشکی شما عکس می گیرند.

هنگام در نظر گرفتن اندازه لب های خود، مهم است که تصور کنید چگونه به نظر می رسید. به مدل موی جدید فکر کنید. ممکن است به آرایشگر خود عکسی نشان دهید تا به او ایده بدهید که دوست دارید موهایتان چگونه به نظر برسد. با این حال، آرایشگر شما ممکن است به شما بگوید که موهای شما به دلیل بافت، خط مو، حجم یا طول موهای شما شبیه عکس نیست. ممکن است بخواهید لب‌هایتان مانند لب‌های افراد مشهور به نظر برسد، اما ممکن است دست یافتنی نباشد زیرا شکل و ویژگی‌های صورت شما منحصربه‌فرد است. از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید که آیا آوردن یک عکس مفید است یا خیر. اما اگر ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما نمی‌خواهد به عکسی اشاره کند، آماده باشید تا لب‌هایتان را به‌طور کامل توصیف کنید.

در طی عمل پرکننده لب چه اتفاقی می افتد؟

در طول عمل پرکننده لب، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما یک بی حس کننده موضعی را روی لب های شما اعمال می کند. بی‌حسی موضعی لب‌های شما را بی‌حس می‌کند تا دردی احساس نکنید و این روند تا حد امکان راحت باشد. کرم های بی حس کننده اغلب از بنزوکائین ، لیدوکائین و تتراکائین (BLT) تشکیل شده اند. حدود 15 تا 30 دقیقه بعد، لب های شما باید بی حس شوند.

اگر آلرژی به BLT دارید، ممکن است پزشک شما یک تزریق بلوک عصبی برای بی حس کردن لب های شما انجام دهد. حدود 15 تا 30 دقیقه پس از تزریق، لب های شما باید بی حس شوند.

سپس پزشک شما از یک سوزن نازک برای تزریق پرکننده لب به هر یا همه قسمت‌های لب‌تان، از جمله لبه‌های لب‌ها (حاشیه ورمیلیون)، انحنای مرکز لب بالایی (کمان کوپید) و کمان‌های دهانی استفاده می‌کند. (گوشه های دهان شما). شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد، اما ممکن است احساس سوزش کنید و چشمانتان آب بیفتد. به طور متوسط، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما 1 میلی لیتر (میلی لیتر) پرکننده لب را به لب های شما وارد می کند که حدود یک پنجم قاشق چای خوری است. سوزن به عمق بیش از 2.5 میلی متر (میلی متر) وارد پوست شما نمی شود.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است یک کیسه یخ روی لب های شما در طول عمل قرار دهد تا تورم و کبودی را به حداقل برساند.

»»»»»»  هایفوتراپی معجزه جوانسازی و لیفت صورت - قیمت و مزایا

کل این روش ممکن است 30 دقیقه یا تا دو ساعت طول بکشد.

بعد از عمل پرکننده لب چه اتفاقی می افتد؟

پس از تکمیل این روش، پزشک ممکن است به آرامی لب های شما را ماساژ دهد تا پرکننده را جذب کنند. ممکن است به یخ زدن لب های شما نیز ادامه دهند.

ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما را تا 15 دقیقه تحت نظر می‌گیرد تا مطمئن شود که هیچ عارضه جانبی از جمله سرگیجه، حالت تهوع یا خونریزی شدید را تجربه نمی‌کنید. هنگامی که آنها تشخیص دادند که دیگر نیازی به نظارت ندارید، به شما اجازه می دهند به خانه بروید (ترخیص کنید). یک بی حس کننده موضعی شما را خسته یا گیج نمی کند، بنابراین می توانید خودتان را به خانه برسانید. با این حال، ممکن است بخواهید از یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان بخواهید که شما را به خانه برساند.

لب های شما ممکن است متورم، حساس و کبود شده باشد. تورم معمولاً بعد از 24 تا 48 ساعت از بین می رود، اما ممکن است تا یک هفته طول بکشد.

ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما نیز حدود دو هفته پس از عمل برای نظارت بر لب‌های شما، قرار ملاقات بعدی را تعیین می‌کند. آنها ممکن است عکس دیگری برای پرونده پزشکی شما بگیرند تا بتوانید ببینید که لب های شما قبل از عمل و بعد از بهبودی چه شکلی بوده است.

نکات زیر به بهبود لب های شما کمک می کند:

برای کاهش التهاب، درد و تورم از کیسه یخ تا 10 دقیقه استفاده کنید.
حداقل به مدت 24 ساعت از استفاده از رژ لب، بالم لب یا هر محصول دیگری روی لب خودداری کنید.
از دست زدن یا به هم زدن لب های خود، از جمله بوسیدن و جرعه جرعه کشیدن از نی خودداری کنید.
مراقب مسواک زدن دندان های خود باشید.
نوشیدن مقدار زیادی آب.
حداقل به مدت 24 ساعت از ورزش خودداری کنید.


خطرات / مزایا


مزایای فیلر لب چیست؟


فیلر لب مزایای زیادی دارد، از جمله:

 • آنها بی خطر هستند و روش پرکننده لب نیز بی خطر است – خطر عوارض یا عوارض جانبی کم است.
 • آنها می توانند عزت نفس شما را افزایش دهند.
 • آنها قابل برگشت هستند اگر از ظاهر خود راضی نیستید، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می تواند آنزیمی (هیالورونیداز) را برای حل کردن پرکننده لب شما تزریق کند.


خطرات و عوارض فیلر لب چیست؟


دریافت پرکننده لب خطراتی را به همراه دارد، از جمله:

 • خونریزی و درد در محل های تزریق.
 • فعال شدن مجدد تب سرد
 • تغییر رنگ یا حساسیت.
 • عفونت.
 • مرگ بافتی (به خطر افتادن عروق)، که در صورت تزریق فیلر لب به داخل یا اطراف شریان، می تواند رخ دهد.
 • لب های شما ممکن است اندازه های مختلفی داشته باشند (عدم تقارن).
 • پرکننده لب ممکن است در نواحی دیگر صورت شما، معمولاً به سمت بینی (مهاجرت) خونریزی کند.


آیا پرکننده های لب برای شما مضر هستند؟
پرکننده های لب یک درمان پزشکی هستند. پرکننده های لب زمانی که توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با تجربه از جمله جراح پلاستیک، متخصص پوست یا جراح زیبایی انجام شوند، بسیار ایمن هستند.

شما نباید پرکننده های لب را از سالن زیبایی یا اسپا تهیه کنید.

آیا پرکننده های لب لب های شما را خراب می کنند؟
اگر پرکننده‌های لب را از یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی با تجربه دریافت نکنید، در خطر از بین بردن لب‌های خود هستید. لب های شما ممکن است به طور دائم کشیده شوند، بافت اطراف لب شما ممکن است بمیرد، پرکننده لب ممکن است سفت شود یا محل های تزریق ممکن است عفونی شود.

آیا پرکننده های لب درد دارند؟
ممکن است درد خفیفی را در محل های تزریق تجربه کنید. درد باید بعد از 12 تا 24 ساعت از بین برود.

آیا فیلر لب دائمی است؟
پرکننده های لب دائمی نیستند. آنها به آرامی با گذشت زمان از بین می روند، معمولاً 12 تا 18 ماه پس از دریافت آنها، بسته به متابولیسم شما. ممکن است برای حفظ حجم مورد نظر خود به درمان‌های روتین لمسی نیاز داشته باشید.

آیا می توان در دوران بارداری از پرکننده لب استفاده کرد؟
هیچ مطالعه ای در مورد بی خطر بودن استفاده از پرکننده لب در دوران بارداری انجام نشده است. در نتیجه، FDA استفاده از پرکننده های لب در دوران بارداری را تایید نکرده است.

»»»»»»  کربوکسی تراپی مو چیست و چه مزایایی دارد ؟

بازیابی و چشم انداز


زمان نقاهت چقدر است؟


پس از 12 تا 24 ساعت، درد شما باید برطرف شود. تورم شما باید بعد از 24 تا 48 ساعت از بین برود، اما ممکن است تا یک هفته طول بکشد.

اگر می‌خواهید قبل از یک رویداد بزرگ، مانند عروسی، لب‌هایتان پر شود، باید این عمل را حداقل دو هفته زودتر برنامه‌ریزی کنید تا مطمئن شوید که به طور کامل بهبود یافته‌اید.

چه زمانی می توانم بعد از پر شدن لبم بخورم یا بنوشم؟
بهتر است تا زمانی که داروی بی حسی موضعی یا تزریق بلوک عصبی از بین برود صبر کنید تا به طور تصادفی لب های خود را گاز نگیرید و باعث اختلال در فیلر نشوید. همچنین باید از خوردن غذاهای نامرتب که ممکن است باعث شود صورت یا لب های خود را پاک کنید به مدت حداقل 24 ساعت خودداری کنید.

همچنین به مدت حداقل 24 ساعت از مصرف نی نوشیدنی یا سیگار کشیدن خودداری کنید. انقباض یا انقباض لب های شما ممکن است پرکننده لب را نیز مختل کند.

همچنین باید حداقل به مدت 24 ساعت از نوشیدن الکل خودداری کنید، زیرا الکل خون شما را رقیق می کند که می تواند کبودی روی لب های شما را بدتر کند.

چه زمانی باید با دکتر تماس گرفت
چه زمانی باید به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مراجعه کنم؟
یک قرار ملاقات بعدی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود دو هفته پس از عمل پرکننده لب خود ترتیب دهید. آنها لب های شما را معاینه می کنند و با هم در مورد نتایج نهایی بحث خواهید کرد، از جمله اینکه آیا می خواهید حجم بیشتری داشته باشید، که نیاز به پرکننده بیشتری دارد.

توضیحات بیشتر


چه سوالاتی باید از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسم؟
چند بار عمل پرکننده لب را انجام داده اید؟
چه مارک هایی از پرکننده های لب را پیشنهاد می کنید؟
چه مارکی از فیلر لب را پیشنهاد می کنید؟
آیا تلنگر لب برای من گزینه بهتری است؟
چه مدت طول می کشد تا لب های من بهبود یابد؟
در دوران نقاهت چه مسکن هایی مصرف کنم؟
لیست کامل خطرات و عوارض چیست؟
چند وقت یکبار باید برای حفظ حجم، قرارهای بعدی را برنامه ریزی کنم؟

سخن پایانی

گرفتن پرکننده لب یک تصمیم شخصی است. اگر می‌خواهید اندازه لب‌های خود را افزایش دهید، به یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی متخصص در پرکننده‌های لب مراجعه کنید تا در مورد گزینه‌های خود صحبت کنید. پرکننده های لب می توانند اعتماد به نفس شما را افزایش دهند، اما باید توجه داشته باشید که موقتی هستند. به طور متوسط ​​هر 12 تا 18 ماه یکبار نیاز به پرکننده لب جدید دارید. در مورد سوالات و نگرانی های خود با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.

داشتن لب‌های حجیم و خوش فرم به جذابیت چهره شما کمک زیادی می‌کند. اینکار به راحتی با استفاده از فیلر و ژل لب امکان‌پذیر است.

✅️به همین دلیل فیلرهای هیالورونیک بهترین و درست ترین انتخاب برای لب‌ها هستند!

✅️این فیلرها لب ها را به خوبی پر می‌کنند و به آنها حجم می‌دهند، باعث هیدراته و شاداب شدن لبها می شوند! البته بهتر است که در میزان تزریق زیاده روی نکنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب:

بعد از آن با استفاده از کیسه یخ یا یک مکعب یخ پوشیده شده از پارچه ، یخ را روی لب های خود قرار دهید. این به شما کمک می کند تا تورم، کبودی و هر درد دیگری کاهش یابد.

به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ژل لب از ورزش شدید خودداری کنید. افزایش فشار خون و ضربان قلب در اثر ورزش ممکن است تورم یا کبودی را بدتر کند.

هیدراته بمانید. نوشیدن آب فراوان به بهبودی بدن کمک می کند.

میوه ها و سبزیجات مرطوب کننده زیادی بخورید و سعی کنید از سدیم اضافی که باعث بدتر شدن تورم می شود خودداری کنید.

به مدت ۴۸ ساعت پس از درمان از دمای بالا مانند حمام بخار، سونا، یا کلاسهای ورزشی گرم استفاده نکنید. گرمای زیاد می تواند تورم را بیشترر کند.

از پزشک خود بپرسید که کدام مسکن در روزهای بعد از درمان مناسب است، اما داروهای رقیق کننده خون مانند ایبوپروفن نه.

سعی کنید سرتان را روی بالش بلند قرار دهید تا تورم شما کاهش یابد. روی صورت نخوابید.

تا ۲۴ ساعت بعد از آرایش لب های خود خودداری کنید.

سیگار نکشید: سیگار کشیدن می تواند خطر ابتلا به عفونت را افزایش دهد، بنابراین مهم است که بلافاصله پس از تزریق ژل لب سیگار نکشید. همچنین بهتر است از بودن در کنار دیگران که سیگار می کشند جلوگیری کنید.

از مصرف الکل خودداری کنید.

#مراقبتژللب #مراقبت_ژل_لب #دکتر_زیبایی #تزریق_چربی #متخصص_پوست #کلینیکتهران #کلینیک_زیبایی #صورتی #ورملب #لب #ژل #jel #مراقبت_پوست #دکتر_جعفری #بعدژل #بعد_ژللب #ورملب #ورم_ژل_لب #متخصص_زیبایی #دکترزیبایی_کرج
#فیلرلب_شیراز #لب_روسی_شیراز #لب_روسی #لب#تزریق_ژل_لب#تزریق_ژل_لب_روسی #لب_طبیعی#لب_عروسکی#لب_فانتزی#شیراز #بوشهر#گناوه#لار#دیلم#پزشک_زیبایی_شیراز#تجمیل_شیراز
🌸کلینیک زیبایی و لیزر درمیس🌸
ارسالی مراجع زیبا و خوشگلمون 
ب این میگن فیلر لب بعد از ۸ ماه 👌😍😍
تزریق فیلر مجوز دار 
ماندگاری بالا
*دکتر فاتحی *
laser_skincare_dermis dermis.beautyclinic dr_akoo_fatehi
09936627547
09189753692
#ژل_لب #فیلرزیرچشم #فیلربینی #فیلر_خط_خنده #فیلرلب #تزر#تزریق_ژل #تزریق_ژل_لب #تزریق_چربی #تزریق_بوتاکس #تزریق_چربی_به_واژن #بوتاکس_پیشانی #بوتاکس_زیربغل #میکرونیدلینگ #مزوتراپی_صورت 
#مریوان_بوکان_بانه_کرمانشاه_دیواندره_بیجار_قروه_ایلام_کامیاران_پیرانشهر_اشنویه_مهاباد_ارومیه_تبریز_میاندوآب_کردستان_سلیمانی
اصلاح فرم لب
میزان: 1cc
برند: revofil

طبیعی زیبا باشید 🌹

‌#ژل_لب #فیلرلب #فیلر_لب_طبیعی #فیلر_لب_روسی #ژل_لب_روسي #فیلرخط_خنده #زیبایی_طبیعی #لب_طبیعی #فیلرلب_روسی #فیلرلب_طبیعی #فیلرلب_فانتزی #ژل_زیر_چشم #تزریق_ژل #تزریق_ژل_لب #تزریق_فیلرلب
[🐚]P⃝𝓸𝓼𝓽🐚 ҉ (🐚)
.
🎁🎁 از بین کسانی که زیر این پست کامنت میذارن به 3نفر روز مادر #فیشیال_رایگان هدیه میدیم😍🎁
.
کامنت بیشتر=شانس بیشتر 🤩
.
.
.

#تزریق_فیلر_لب👄
در کلینیک زیبایی اراس در کمترین زمان ممکن و بدون احساس درد میتونید لبهاتون رو زیبا و برجسته کنید😍
.
.
.
.
.
#تزریق_ژل_لب#تزریق_فیلر_لب#ژل_لب_شیراز#کلینیک_زیبایی_شیراز#لب_روسی#لب_برجسته#تزریق_ژل#روز_مادر#فیشیال_شیراز#فیشیال_پوست#فیشیال_صورت#کلینیک_زیبایی_شیراز
‌
🔸تزریق فیلر لب روسی یکی از پر طرفدارترین روش ها در انواع فیلرها در کلینیک های زیبایی است.

🔻 در این روش قطعا حجم لب افزایش پیدا می کند، اما این افزایش حجم آنقدر طبیعی و گیرا است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

🔹نکته قابل اهمیت این است که در متد روسی از مواد جدیدی استفاده نمی شود. تفاوت این روش با روش های قبلی تنها در تکنیک جدید تزریق و جاهای مختلفی از لب ها است که این مسئله باعث می شود که با استفاده از همان مواد موجود در بازار، مدل جدیدی در تزریق لب و در نهایت رسیدن به فرم زیباتر و طبیعی تر لب ها شکل گیرد.

☎️ برای دریافت مشاوره و رزرو وقت از طریق دایرکت با ما در ارتباط باشید یا با شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرید :
.

📞 ‌021- 22234496-8
📲 09010598648
.
🏛 آدرس :
خیابان کامرانیه جنوبی،جنب داروخانه (نبش معصومی)، پلاک ۱۴ واحد ۶
‌.
‌برای مشاهده توضیحات بیشتر به پیج ما سر بزنید
clinic.sepideh

__________________
#فیلر_لب #فیلرلب_روسی #فیلر #تزریق_ژل #تزریق_چربی #تزریق_ژل_لب #ژل_لب #ژل_لب_روسي #کلینیک_پوست_مو #کلینیک_سپیده #کلینیک_زیبایی
هر روز در رقابت زیبایی هستیم 
. 
پیج زیر رو حتما فالو کنید و از تخفیف ها استفاده کنید، کلینیک ماه طلایی
golden_moon_clinic
golden_moon_clinic
golden_moon_clinic
هر سی سی ژل مخصوص لب و زاویه سازی ۶۰۰ هزار تومان می باشد.
بوتاکس فقط ۴۵۰ هزار تومان می باشد.
تخفیف ویژه برای شما 🌹🌹
😍😍
علم و هنر ما در خدمت شما دوستان عزیز
.
مشاوره:
021-22870061 
0919-3649373
پیج مخصوص پاکسازی پوست و ابرو

baarana.beauty
baarana.beauty
baarana.beauty
اطلاعات بیشتر در امور جراحی زیبایی👇
golden_moon_surgery
golden_moon_surgery
golden_moon_surgery

در این مرکز فقط از ژل های هیالورنیک اسید استفاده میشود.
.
زیبایی را با ما تجربه کنید :

تزریق_فیلر_لب ، #هایفو #هایفوتراپی #الکساندرایت #تزریق_ژل_لب، #ژل_لب ، #فیلر_خط_خنده ، #فیلر_لب ، #تزریق_ژل ، #تزریق_فیلر ، #پیرسینگ ، جوانسازی_صورت ، #تزریق_بوتاکس ، #بوتاکس ، #فیلر ، #تزریق_گونه ، #تزریق_چربی ، #لیفت_نخ ، #میکرونیدلینگ ، #گونه_گذاری ، #زاویه_سازی ، #لاغری ، #فیلر_زیر_چشم ، #بوکال_فت ، #رینوپلاستی ، پی آر پی #مزوتراپی ، #بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین، #پیکرتراشی ، #لیپوماتیک ، #لیفت_ابرو و سینه #پلکسر #پلاسماجت
ഇ🔮
وقتی شخصی صحبت میکنه اول به لب های او نگاه میکنیم و این اهمیت زیبایی لب ها رو نشون میده

👄 لب ها عضوی از صورت هستند که تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره دارند

در کلینیک زیبایی اراس در کمترین زمان ممکن و بدون احساس درد میتونید لبهاتون رو زیبا و برجسته کنید😍
.
.
.
.
.
#تزریق_ژل_لب#تزریق_فیلر_لب#ژل_لب_شیراز#کلینیک_زیبایی_شیراز#لب_روسی#لب_برجسته#تزریق_ژل
مادلینگ صورت نظرتون چیه ؟؟؟

#ژل_لب #تزریق_ژل #ژل_گونه #ژللب #مدلینگ #مزونیدلینگ #مدلینگ_ایران #تزریق_چربی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #تزریق_بوتاکس #تزریق_ژل_لب #تزریق_گونه #تزریق_فیلر_لب #تزریق_ژل_گونه #تزریقچربیصورت #هایفوتراپی_صورت #ژل_خط_خنده #لیفت_بینی #زیبایی_بینی
زیبا جوی عزیزم،🌱💉🌱بلافاصله بعداز تزریق🍃

clinic_zibaee_beauty #
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.#زیبایی کرمانشاه،#لبروسی 
.
#فیلربینی_فیلرلب_مادلینگ_چانه_گونه_گودی ،#فیلربینی #تزریق_ژل_لب ،ف#فیلربینی #فیلر_خط_خنده #فیلر_زیر_چشم #بوتاکسصورت #مزوتراپی_مو #کانتورینگ_صورت#هایفو،لبروسی# #زاویه_سازی_صورت #خطخنده_غم #آنزیم #جوانسازی_صورت #گونه_سازی #
#کرمانشاه##اکسپلوراینستاگرام #لایک_فالو_کامنت_یادتون_نره
✿👑✿⃟
تزریق ژل لب برای زیباجوی عزیزمون کاملا طبیعی❤️
‌
🔻تزریق ژل لب از روش های زیبایی غیرتهاجمی برای حجم دهی لب و اصلاح فرم آن صورت میگیره 🥰

❇clarinsclinic.vip 
❇clarinsclinic.vip 
❇clarinsclinic.vip 

⭕ مشاوره رایگان و نوبت دهی
 ☎️۰۲۱_۲۲۲۱۲۹۵۲
 ☎️۰۲۱_۲۲۲۳۴۰۱۲
 📱٠۹۱٠۶۶۳۴۸۴۶
‌
📍خیابان شریعتی ، بالاتر از مترو قیطریه ، بن بست حقیقت خواه ، ساختمان سروش ، طبقه اول ، واحد ۳

#لب#تزریق_ژل#مرکز_زیبایی
#خدمات_زیبایی#تزریق_لب
#فیلر_لب#تزریق_ژل_لب#لب_زیبا
#فرمدهی_لب#حجمدهی_لب#ژللب #ژل_لب_روسی
💋اصلاح فرم لب ،تزریق ژل لب با استفاده از بهترین برند کاملا نچرال و طبیعی 🥰😍نظرتون چیه؟؟؟؟

☑️مواد ژل و فیلر در حضور زیباجوی عزیز باز و مورد استفاده قرار میگیرد 

✴️تمام خدمات با توجه به سلیقه عزیزان انجام میشود
🔹🔹🔹🔹🔹🔹
جهت هماهنگی و رزرو نوبت با ما در ارتباط باشید 
📱09377517107

mehrsa_clinic_shiraz 
.
.
.
#تزریق_بوتاکس #شیراز #زیبایی #کلینیک_زیبایی #تزریق_ژل #فیلر_لب_روسی #تزریق_ژل_لب #فیلر_لب #تزریق_فیلر
#مرکزتخصصی_آرایش_دائم_چهره 
#فیبروز_آرتیست 
#فیبروزابروتهران 
#فیبروز_ابرو 
#تزریق_ژل_لب 
#تزریق_بوتاکس 

beauty.gold.lipss 
beauty_gold_lipss 

09001118581📲
09001118582📲

26720915☎️
26720918☎️
✿👑✿⃟ولنتاین خودتو جذاب کن👇
‌
تزریق ژل لب برای زیباجوی عزیزمون🥰
‌
🔻تزریق ژل لب از روش های زیبایی غیرتهاجمی برای حجم دهی لب و اصلاح فرم آن صورت میگیره که کاملا باتوجه به سلیقه شما انجام میشه🥰

❇clarinsclinic.vip 
❇clarinsclinic.vip 
❇clarinsclinic.vip 

⭕ مشاوره رایگان و نوبت دهی
 ☎️۰۲۱_۲۲۲۱۲۹۵۲
 ☎️۰۲۱_۲۲۲۳۴۰۱۲
 📱٠۹۱٠۶۶۳۴۸۴۶
‌
📍خیابان شریعتی ، بالاتر از مترو قیطریه ، بن بست حقیقت خواه ، ساختمان سروش ، طبقه اول ، واحد ۳

#لب#تزریق_ژل#مرکز_زیبایی
#خدمات_زیبایی#تزریق_لب
#فیلر_لب#تزریق_ژل_لب#لب_زیبا
#فرمدهی_لب#حجمدهی_لب#ژللب #ژل_لب_روسی#ولنتاین
❬❉💐❉❭

تزریق لب به منظور فرم دهی و لیفت 

#بـهمن_1401

#لب_روسی #تزریق_ژل #تزریق_ژل_لب #فیلرلب #اکسپلور #اکسپلور_اینستاگرام .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *