آکادمی فیبروز مشهد – میکرو ابرو

کاشت مژه کرج
اکستنشن و کاشت مژه کرج در بهترین سالنهای زیبایی
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است ؟

آکادمی فیبروز مشهد – میکرو ابرو

آکادمی فی مشهد
آکادمی فی مشهد

آکادمی فیبروز مشهد – mashhad – مکانی مناسب برای کسانی است که علاقه وافر به خدمات آرایش دائم دارند و بعنوان یک پیگمنتر در جهت ارتقای سطح کاری خود به یادگیری مهارتهای فیبروز بعنوان یکی از روشهای میکروبلیدینگ آکادمی فی ، مشتاقند.

پیج اینستاگرام بهترین ابرو کار مشهد

الناز رضایی
النـــاز رضایــــی
مستر آکادمی Pr
آدرس:mashhad - مشهد
تخفیف 10 درصدی با دایرکت کلمه paho
سعیده نصری
سعیده نصری (مشهد)
تاتو ابرو در مشهد
آدرس:مشهد - mashhad
فاطمه رضاییی
فاطمه رضایی
خدمات تخصصی میکروبلیدینگ
آدرس:مشهد
هستی صفرزاده
هستی صفرزاده
سالن زیبایی
آدرس:مشهد

درباره روش فیبروز

فیبروز (PhiBrows) یک تکنیک دستی و نیمه دائمی طراحی بسیار واقعی ابرو است که در آن شکل ابروها براساس حالت صورت و نسبت طلایی (phi 1618) تعیین می شود. این تکنیک برای افراد بالای ۱۸ سال در نظر گرفته شده (افراد زیر ۱۸ سال باید همراه با والدین خود باشند) که قصد رفع مشکلات زیبایی ابروهای خود را دارند. به منظور انجام موفق این درمان، پوست نباید در روند اصلاح باشد؛ یعنی پوست نباید آسیب دیده باشد. در صورت وجود اگزما، درماتیک سبوره ای، آکنه، جوش، کورک یا هر نوع آسیب در قسمت ابرو، بیمار باید هفت روز قبل از درمان از کرم فیتاپیک برای رفع مشکلات فوق استفاده کند (راهنمای استفاده از کرم همراه با محصول است). کرم فیتاپیک در سالن های درمان موجود بوده یا امکان سفارش آن وجود دارد.
درد نسبی در طول درمان حس می شود. بیماران مضطرب معمولاً درد بیشتری احساس می کنند، درحالیکه سایر بیماران این درد را با درد ناشی از کندن ابروها مقایسه می نمایند. علاوه بر این، خانم هایی که در دوره ماهیانه (پریود) قرار دارند، حساسیت بیشتری نسبت به درد خواهند داشت؛ بنابراین این درمان برای خانم ها در شرایط پریود توصیه نمی شود. امکان استفاده از بی حسی های ملایم، به شکل کرم یا مایع، برای رفع درد درمان ممکن است.
درمان های سوزش آوری نظیر لایه برداری، استفاده از اسیدهای میوه ای، لایه برداری شیمیایی، لیزر درمانی و موار مشابه را نباید یک ماه قبل از این درمان انجام داد. همچنین یک ماه قبل از درمان، نباید از بوتاکس یا فیلر استفاده شود. رنگدانه به صورت دستی در لایه سطح درم اعمال می شود. رنگدانه بر اساس رنگ طبیعی ابروها و مو تعیین می گردد. پس از درمان، رنگدانه در مقایسه با رنگ اصلی مو، مقداری روشن تر خواهد شد.
با استفاده از اپلیکیشن فیبروز، همسازی (تقارن) تعیین می گردد. این کار موقع بسته بودن چشم ها انجام می شود، زیرا در این حالت عضلات صورت که بر تقارن ابروها تاثیر می گذارند، آرام می شوند. تصویر شکل های آماده و همچنین سایر اطلاعات مهم در اپلیکیشن، در بخش سوابق درمان ذخیره می گردند. برای ایجاد نمای بسیار واقعی ابرو، حالت ابرو در جهت رشد طبیعی مو خواهد بود.
درمان با استفاده از ابزارهای یکبار مصرف و استریل شده صورت می پذیرد، و رنگدانه ها بالاترین استاندارد را دارند (رنگدانه های میکروبلیدینگ فیبروز). ترمیم یک ماه پس از درمان انجام می شود، یعنی زمانی که ۱۰-۱۵ درصد از حالت ابرو پس از اولین درمان از بین رفته باشد. رنگدانه های وارد شده، ۵ الی ۷ روز ابتدایی بسیار تیره هستند، و تا ۴۰% از شدت رنگ آن کاسته می شود. اگر فکر می کنید رنگدانه بیش از حد تیره است، خودتان آن را کمرنگ نکنید. صبور باشید و ۷ روز منتظر بمانید تا بصورت طبیعی کاهش رنگ صورت گیرد. میزان حفظ رنگدانه ها بستگی به چرب بودن پوست دارد. هرچه پوست چرب تر، ماندگاری رنگدانه کوتاه تر خواهد بود. تعریق و قرار گرفتن در معرض آفتاب نیز بر ماندگاری رنگدانه تاثیر می گذارد. به طور متوسط، ۱۰ الی ۱۲ ماه برای ترمیم رنگدانه باید سپری شده باشد. اگر پوست تان چرب باشد، ترمیم حداکثر تا ۶ ماه بعد باید انجام شود. درمان کاملاً پس از ۲۸ روز انجام شده و افزودن رنگدانه هایی که در این مدت از بین رفته اند، الزامیست. اگر پوست چرب و دارای مشکل دارید، چند بار ترمیم لازم خواهد بود.
مراقبت پس از درمان باعث موفقیت ۷۰ درصدی این فرآیند می شود. باید به دقت توصیه ها را رعایت کنید، در غیر اینصورت تا ۸۰ درصد از شکل ابروهای خود را از دست خواهید داد. شستشو و استفاده از کرم نیز بسیار مهم است.

»»»»»»  بهترین ابرو کار مشهد - 4 میکروبلیدینگ کار تخصصی

درمان فیبروز به موارد زیر بستگی دارد:
– کیفیت پوست
– مراقبت پس از درمان
– قرار گرفتن در معرض اثرات بیرونی مختلف
هیچ یک از این عوامل تحت کنترل متخصص زیبایی نیست، بنابراین هیچ تضمینی نمی توان برای درمان داد.
قبل از درمان، با متخصص زیبایی مشاوره کنید تا ببینید آیا:
– پوست دارای مشکلی دارید
– مشکلات سلامتی جدی دارید
– از داروهای خاصی استفاده می کنید
– آیا قبلاً روی ابروهای خود PMU داشته اید.
قبل از درمان، با روش مراقبت پس از درمان آشنا شوید.
قبل از درمان
قبل از درمان نباید پوست سوخته یا در مرحله بازسازی قرار داشته باشد. عمل آوری های زیر ۳۰ روز قبل از درمان توصیه نمی شود:
– بوتاکس و فیلرها
– اسیدهای میوه ای یا اسید لاکتیک
– لیزر درمانی
– لایه برداری شیمیایی
– قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید

مراقبت پس از درمان فیبروز

اولین گامِ درمان: بدون هرگونه کشیدگی در پوست، ۳۰ دقیقه پس از درمان میکروبلیدینگ، ابروهای خود را با استفاده از فیوایپس (PhiWipes) به آرامی تمیز کنید. پوست را تا زمانیکه روی دستمال مرطوب رد رنگدانه یا چربی رنگی پیدا شود، تمیز نمایید. در این حالت برای جلوگیری از ایجاد اثر زخم، چربی اضافه برداشته می شود، در غیر این صورت لکه های بسیار مضری ایجاد خواهند شد. پس از تمیز کردن پوست، مشتریان باید کرمی که براساس نوع پوست و عادات برای آنها تجویز شده را استفاده کنند. این کار باید روزانه ۳ الی ۵ بار تکرار شود. در اپلیکیشن می ‌توانید زنگ هشدار را تنظیم کنید که به شما یادآوری می ‌کند این فرآیند را به موقع انجام دهید. اگر درمان بعد از ظهر انجام شد و وقت ندارید ۳ الی ۵ بار روش ذکر شده را تکرار کنید، قبل از خواب و بعد از آخرین شستشو، و استفاده از کرم باید روی ابروهای خود فیپتچ (PhiPatch) بچسبانید و با آن بخوابید.
در ۶ روز بعد، نیازی به شستشو نیست زیرا دیگر چربی ‌ای خارج نمی شود. با این حال استفاده از کرم، ۳ الی ۵ بار در روز لازم است. هنگام شستن صورت یا دوش گرفتن نباید ابرو خیس شود. برای افراد دارای پوست های بسیار چرب، مراقبت ‌های بعدی (شستشو و استفاده از کرم) فقط در روز اول توصیه می ‌گردد، در حالیکه در روزهای بعد فرد نباید از هیچ پماد یا کرمی استفاده کند. با توجه به این که هر تغییر در ساختار پوست (تشکیل بافت های فیبر سبک) از ماندگاری رنگدانه ‌ها در دوره‌ های بعدی جلوگیری می‌کند، بهبود پوست به خوبی انجام می گیرد. برای دستیابی به این بهبودی، توصیه می شود ۷ روز پس از درمان از ژل ضد لک استفاده کنید. روش استفاده از این ژل همراه با محصول است.
۱. فیکندی بالم (PhiCandy Balm) یک کرم طبیعی فرموله شده برای مراقبت از پوست بعد از جراحی است که عملکرد آن مرطوب نگه داشتن پوست و محافظت از آن در برابر تأثیرات خارجی مانند گرد و غبار، عرق و غیره است.
۲. فیکندی آنتی شوک (PhiCandy Anti-Shock) یک کرم مقوی برای مراقبت از پوست پس از درمان فیبروز است. رنگ آن پس از درمان، قرمزی و رنگدانه بسیار تیره را پوشش می‌ دهد که تاثیر آن مشتریان را متعجب می ‌کند؛ چون تفاوت زیادی در رنگ و شکل بین ابروهای قدیمی و تازه وجود دارد. با بهبودی کامل پوست، اثر رنگدانه کمرنگ با استفاده از این کرم به دست می ‌آید. این کرم در دو رنگ اصلی موجود است.
۳. اسکین کندی سان (Skin Candy Sun) و سوییت پروتکشن (Sweat Protection)، کرم مراقبت از ابرو پس از درمان فیبروز است که برای مشتریانی که در معرض آفتاب یا تعریق شدید هستند در نظر گرفته شده است. این دارو توسط افرادیکه اغلب ورزش می‌ کنند یا اندکی پس از درمان در معرض آفتاب قرار می‌ گیرند، مورد استفاده قرار می گیرد.
بعد از میکروبلیدینگ باید از چه چیزی اجتناب شود؟
در طول ۷ روز اول، از تمام کرم ‌ها (به جز کرم ‌های محافظ) و تمام آرایش ‌ها (پایه) در ناحیه ابرو خودداری کنید. از ورزش هایی که باعث تعریق زیاد می ‌شوند، مثل سونا، ماساژ و بخور صورت اجتناب نمایید.
در ۳۰ روز بعدی از موارد زیر خودداری کنید:
آفتاب گرفتن، سولاریوم، درمان نور (لیزر)، لایه برداری شیمیایی، اسیدهای میوه، میکرودرم ابریژن، کرم ‌هایی که حاوی عوامل بازسازی هستند.
همیشه در طول دوره درمان از لیزر درمانی در ناحیه تحت درمان باید خودداری کنید (لیزر Fraxel، IPL) زیرا می‌ تواند رنگدانه را از بین ببرد و باعث التهاب شود. در صورت استفاده از آنتی بیوتیک یا هورمون درمانی، محو شدن سریع رنگدانه ممکن است اتفاق بیفتد. همیشه با استفاده از کرم ضد آفتاب (نه فقط در ۷ روز اول) از ابروهای خود در برابر آفتاب محافظت نمایید.

»»»»»»  میکروپیگمنتیشن در مشهد با برترین پیگمنترها

درباره ابرو و آرایش ابرو بیشتر بدانید

ابرو ناحیه ای از موهای ضخیم و ظریف در بالای چشم وجود دارد. جدیدترین تحقیقات نشان می دهد که در انسان وظیفه اصلی آن امکان ایجاد طیف گسترده ای از ارتباطات “غیر کلامی” است. معمول است که افراد ابروهای خود را با استفاده از موهای زائد و آرایش اصلاح کنند.
تعدادی نظریه برای توضیح عملکرد ابرو در انسان ارائه شده است از جمله اینکه اصلی ترین عملکرد آن جلوگیری از رطوبت ، بیشتر عرق شور و باران است که از سرازیر شدن در چشم جلوگیری می کند ، یا اینکه ابروهایی که به وضوح قابل مشاهده است ، ایمنی را از شکارچیان در هنگام ابتدایی اولیه فراهم می کند. گروه ها شروع به خوابیدن روی زمین کردند.
با این حال تحقیقات اخیر نشان می دهد که ابروها در انسان به عنوان ابزاری برای ارتباط برقرار می شوند و این عملکرد اصلی آنها است. انسان پیشانی صاف و ابروهای قابل مشاهده و مویی را ایجاد کرد که قادر به حرکت گسترده ای از جنبش است که قادر است طیف گسترده ای از احساسات ظریف را بیان کند – از جمله شناخت و همدردی.
روشهای آرایشی برای تغییر چهره ابروها ایجاد شده است ، چه هدف از اضافه کردن یا برداشتن موها ، تغییر رنگ و یا تغییر موقعیت ابرو باشد.
مد در شکل ابرو به طور منظم در سنین مختلف تغییر کرده است ، اما ابروها همیشه در مدل های زنانه به شدت ظاهر می شوند.
از برس ، ابرو و مداد ابرو اغلب برای تعریف ابرو استفاده می شود یا آن را کامل تر نشان می دهد. اینها می تواند یک طرح کلی برای مرورگرها یا موهای تقلید شده در مناطقی پراکنده ایجاد کند. از ژل های ابرو در ایجاد یک ابعاد ضخیم تر نیز استفاده می شود. آنها اجازه می دهند که موها بافت بیشتری داشته باشند که ظاهر ضخیم تر و کامل تری به شما می بخشد. و در آخر اینکه ، با قرار دادن پودر ابرو یا سایه چشم (نزدیکترین به رنگ موی طبیعی) در مناطقی که موهای کمتری دارند ، از پودرهای ابرو یا حتی سایه چشم استفاده می شود.
یک روند نسبتاً اخیر در اصلاح ابرو در رنگ آمیزی ابروها است: از رنگ موی دائمی ، شبیه به رنگ مو ، روی ابروها استفاده می شود ، غالباً برای تیرگی آنها.
گزینه های مختلفی برای از بین بردن موها برای رسیدن به ابرو نازک تر یا کوچکتر یا “اصلاح” یخچال ، از جمله موچین دستی و الکترونیکی ، اپیلاسیون و نخ وجود دارد. متداول ترین روش استفاده از موچین برای نازک تر و شکل دادن ابرو است. اپیلاسیون محبوبیت بیشتری پیدا می کند. در آخر ، ابروهای نخی وجود دارد ، که نخ نخی بر روی موها پیچیده می شود تا آن را بیرون بکشد. قیچی های کوچک گاهی اوقات برای برش دادن ابروها یا با روش دیگری از ریزش مو یا به تنهایی استفاده می شود. تمام این روش ها به دلیل حساسیت در ناحیه اطراف چشم می توانند برای چند ثانیه یا دقیقه دردناک باشند ، اما در اغلب موارد ، این عادت با گذشت زمان کاهش می یابد که فرد به آن عادت می کند. با گذشت زمان ، موهایی که ریخته شده اند ، رشد مجدد خود را متوقف می کنند. بعضی از افراد ابرو خود را واکس می کنند یا آنها را تراشیده و آنها را لخت می کنند ، استنسیل می کنند یا آنها را با آستر چشم می کشند یا روی آنها را تتو می کنند. در جوامع غربی ، شایع شدن مردها بخشی از ابروهای خود را برای مردان شایع تر کرده است.
برای ایجاد یک ظاهر کامل تر ، می توان ابروها را در پیوند ابرو کلون زد. رشته های جداگانه ابرو برای تقلید از ابرو طبیعی به شکل دلخواه ایجاد می شوند. روند کاشت ابرو کاملاً مشابه روند کاشت مو است. همچنین در این فرآیند ، فولیکول های منطقه فعال به مناطقی منتقل می شوند که مویی در آن وجود ندارد. فولیکول ها اکثراً از قسمت پشت سر گرفته می شوند زیرا در هنگام موها بهترین محل برداشت است. سپس فولیکول ها به پوست تزریق می شوند.
روند بهبودی بعد از پیوند ابرو مشابه روند تاتو است. در این فرایند ، بیماران ممکن است دچار کبودی و پوسته پوسته شدن پوست شوند. افرادی که دارای ابروهای نازک ژنتیکی هستند و یا بیش از حد مچ پا کرده اند ، برای پیوند ایده آل در نظر گرفته می شوند.
لیفت ابرو یک عمل زیبایی برای بالا بردن ابرو است ، معمولاً برای ایجاد ظاهری زنانه تر یا جوان تر. این پدیده جدید نیست ، با اولین توصیف برداشتن ابرو که در سال ۱۹۱۹ در ادبیات پزشکی منتشر شده توسط دکتر ریموند پاسوت جراح فرانسوی. در هنگام بالابر صورت یا بالابر چشم می توان بر روی ضربه ها تأثیر گذاشت. در دهه هفتاد پزشکان شروع به تزریق ابروهای بیماران با بوتاکس یا سموم مشابهی کردند تا به طور موقت ماهیچه ها را برای بالا بردن ابرو فلج کنند.

»»»»»»  میکروبلیدینگ فیبروز ابرو در مشهد

برگفته از دانشنامه آکادمی فی

برترین آکادمی های میکروبلیدینگ ابرو در مشهد

الناز رضایی
النـــاز رضایــــی
مستر آکادمی Pr
آدرس:mashhad - مشهد
تخفیف 10 درصدی با دایرکت کلمه paho
سعیده نصری
سعیده نصری (مشهد)
تاتو ابرو در مشهد
آدرس:مشهد - mashhad
فاطمه رضاییی
فاطمه رضایی
خدمات تخصصی میکروبلیدینگ
آدرس:مشهد
هستی صفرزاده
هستی صفرزاده
سالن زیبایی
آدرس:مشهد
فیبروز ابرو مشهد
فیبروز ابرو مشهد
فیبروز ابرو مشهد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.