آموزش رنگ مو در اهواز

شما اینجا هستید: خانه » رنگ و مش اهواز » آموزش رنگ مو در اهواز

آموزش رنگ و مش مو در اهواز در جهت یادگیری کار با مواد رنگ و مش در مراکز و آموزشگاه های آرایشگری برگزار می گردد تا مهارتهای هنرجو ارتقا پیدا کند. در واقع کلاس های خوب علاوه بر آموزش مهارت ، در جهت ارتقا و بروزرسانی تکنیکهای رنگ و مش نیز گام بر می دارند . دوره های آموزش رنگ و مش شامل آموزش رنگ مو حرفه ای ، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ، ترمیم دکلره، مردانساژ،هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی با ارائه مدرک در سالنها و مراکز رنگ و مش برگزار می شود . معمولا این دوره های در دولاین مبتدی و پیشرفته برگزار می گردند .

بهترین آموزشگاه رنگ مو در اهواز
بهترین آموزشگاه رنگ مو در اهواز

بهترین برند اینستاگرام رنگ موی اهواز

[elfsight_instagram_feed id=”44″]

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی: ابتدا آموزش پایه رنگ کردن به صورت تئوری به هنرجو داده می شود پس ازآنکه هنرجو اطلاعات کاملی از (ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ ) دریافت کرد، دوره عملی آغاز می شود.

دوره پیشرفته رنگ و مش

هنر جو در این دوره سرفصل های زیر را آموزش می بیند. مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ دکلره کامل، ، ترمیم دکلره، مردانساژ هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی آموزش عملی:هنرجو، (ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ) را آموزش می بیند و قادر خواهد بود تمام موارد آموزشی را بر روی مدل طبیعی انجام دهد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره که در آموزشگاه و مراکز آموزشی به هنرجویان ارايه می شود: شانه ، برس گرد، کاسه رنگ، برس رنگ، کلیپس ، قلاب، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ نايلوني يکبار مصرف،فويل آلومينيوم با عرض 11 و 51 سانتي متر، كلاه مش متوسط و بزرگ(پلاستيک مقاوم 2)، سنجاق سر فلزي، مواد ضد عفوني ابزار، نرم كننده فوري و عميق مواد ويتامينه رنگ مو در تن هاي مختلف )رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت(، اکسیدان کرم : ۳درصد- ۶ درصد – ۹ درصد- ۱۱ درصد، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، كرم بي رنگ كننده كرمي، پودر بي رنگ كننده پودر آبي و سفيد، سرشوی، سشوار كلاهي برقي، سشوار دستي، اتو مو

هنرجو چه توانایی هایی کسب می کند ؟

با تسلط کامل رنگ و مش شامل آموزش رنگ مو حرفه ای ، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ، ترمیم دکلره، مردانساژ،هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی را براحتی انجام می دهد .

بازار کارش چطوره!؟

بازار کار همیشه به خود فرد بستگی دارد . چه بسیار رنگ و مش کارهایی خوبی که الان بیکار و کم کار هستند و بسیاری نیز دایما در حال برگزاری همایش در این شهر و آن شهر هستند. آنچه که در این راستا مهم است علاقمندی و توانمندی و تبلیغات هدفمند است که می تواند بازار خوبی را به همراه بیاورد . و مهمترین اصل همان آموزش اصولی است .

بهترین مراکز آموزش رنگ و مش اهواز کدامند ؟


بر اساس نتایج جستجوهای انجام شده، بهترین مراکز آموزش رنگ و مش اهواز عبارتند از:

  • آکادمی عریس
  • مرکز آموزش آرایشگری نگار
  • مرکز آموزش آرایشگری رویا

این مراکز دارای ویژگی‌های زیر هستند:

  • اساتید مجرب و با تجربه
  • مجهز بودن به امکانات و تجهیزات مدرن
  • برگزاری دوره‌های آموزشی با جدیدترین متدهای روز دنیا
  • ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای

در ادامه، به معرفی مختصر هر یک از این مراکز می‌پردازیم:

آکادمی عریس

آکادمی عریس یکی از معتبرترین مراکز آموزش آرایشگری در اهواز است که دوره‌های آموزشی رنگ و مش را با حضور اساتید مجرب و با تجربه برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، هنرجویان با انواع روش‌های رنگ و مش، تجهیزات و مواد مورد نیاز، و اصول بهداشتی این کار آشنا می‌شوند. پس از پایان دوره، هنرجویان مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای دریافت می‌کنند.

مرکز آموزش آرایشگری نگار

مرکز آموزش آرایشگری نگار نیز یکی دیگر از مراکز معتبر آموزش آرایشگری در اهواز است که دوره‌های آموزشی رنگ و مش را برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، هنرجویان با انواع روش‌های رنگ و مش، تجهیزات و مواد مورد نیاز، و اصول بهداشتی این کار آشنا می‌شوند. پس از پایان دوره، هنرجویان مدرک معتبر از این مرکز دریافت می‌کنند.

مرکز آموزش آرایشگری رویا

مرکز آموزش آرایشگری رویا نیز یکی از مراکز آموزش آرایشگری در اهواز است که دوره‌های آموزشی رنگ و مش را برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، هنرجویان با تمام نکات و تکنیک‌های رنگ و مش آشنا می‌شوند و در پایان دوره، مدرک معتبر از این مرکز دریافت می‌کنند.

البته، انتخاب بهترین مرکز آموزش رنگ و مش در اهواز به عوامل مختلفی مانند علاقه، بودجه، و شرایط شخصی هنرجو بستگی دارد. هنرجویان می‌توانند با تحقیق و بررسی، بهترین مرکز را برای خود انتخاب کنند.

آموزش رنگ مو در اهواز
موزش حضوری صفر تاصد کار با مواد

تخصصی ترین و کامل ترین تدریس
همراه با جزوات جامع و کامل

شناخت رنگها و پیگمنتهای غالب
کاتالوگ خوانی
شناخت ساختمان مو
شناخت دکلره و ساخت دکلره بدون آسیب
اصول ترکیب
شناخت مثلثات رنگ ،مربعات رنگ
و دوایر رنگ
شناخت انواع دکلره های رنگی و کاربرد آنها
نحوه استفاده صحیح از اکسیدانهاو شناخت آنها
اسید تراپی
ریمورها
کانتورینگ مو
بالیاژ،#آمبره،#سامبره،#بیبی_ لایت
حمام رنگ و کاربرد آن
شامپو شیمیایی و کار برد آن
شناخت پایه های دکلره
روشن کردن مو بدون دکلره
آموزش سه صفر و کاربرد آن
پیگمنت تراپی
شیوه ی پوشش سفیدی
قانون پورسانتاژ
راهکار جلو گیری از نشت مواد دکلره
عوامل مهم در انتخاب رنگ مو
شناخت دکلره مرغوب

اعطای مدرک بین المللی

دیدگاه خود را بنویسید