چگونه یک تاتو را پاک کنیم ؟

پاک کردن میکرو ابرو
پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو : 10 مرکز ریموو تخصصی تاتو
قرینه سازی ابرو
قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگ

چگونه یک تاتو را پاک کنیم ؟

پاک کردن تاتو به دلایلی زیادی انجام می گیرد که انتهای همه دلایل به حس نارضایتی از تاتوی انجام شده بر می گردد. امروزه مراکز و کیلینک های زیبایی زیادی در شهر وجود دارند که در پاک کردن تاتو متخصص دارند. بله یک متخصص پوست و یک پزشک زیبایی می تواند بهترین روش های پاک کردن خالکوبی را به شما مشاوره دهد .

پاک کردن تاتو ابرو با مواد نانو

مونا یزدانی
مونا یزدانی
مرکز زیبایی
سعادت آباد چهارراه سرو
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه

قدمهایی برای پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو به دوصورت ممکن می شود یکی حذف دایم آن که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت و دیگر ی حذف موقتی است و آن هم اینگونه می شود که به کمک آرایش و گریم تاتو موقتا مخفی می شود.

چگونه یک تاتو را پاک کنیم ?

 1. گام اول : مشاوره با جراج پلاستیک و متخصص پوست

  یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک پیدا کنید که متخصص در برداشتن خال کوبی است

 2. گام دوم : انتخاب یک تکنیک

  1.جراحی لیزر را به عنوان اولین گزینه خود انتخاب کنید.
  2. از درمان های خانگی استفاده کنید.

بهترین مراکز پاک کردن تاتو لب

گام اول : مشاوره با جراج پلاستیک و متخصص پوست

پاک کردن تاتو بدن

یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک پیدا کنید که متخصص در برداشتن خال کوبی است. بیشتر متخصصین پوست و جراحان پلاستیک در فرایند از بین بردن خال کوبی خود به شما کمک می کنند ، اما می تواند در یافتن شخصی که در این زمینه تخصص دارد ، کمک کند. سعی کنید تحقیق را بصورت آنلاین انجام دهید یا با آنها تماس بگیرید تا دریابید که آیا متخصص پوست یا جراح پلاستیک در منطقه شما در این زمینه تخصص دارند یا خیر. 

 • هنگام تماس ، از پرسنل یا پزشک بپرسید که چه تعداد از بین بردن خال کوبی را انجام داده اند ، و همچنین اینکه آیا آنها لیزر خود را دارند. کسانی که تمایل دارند تجربه بیشتری داشته باشند. 
 • همچنین اگر از کسی می دانید می توانید از دوستان و خانواده خود بپرسید. یا ، وب سایتهایی را بررسی کنید که پزشکانی که انجام خال کوبی را انجام می دهند ، بررسی کردند. اگر به دنبال بازخورد مشتری های قبلی هستید ، این کار مفید است.
 • در حالی که برخی از مجریان خال کوبی از بین بردن تاتو با لیزر را ارائه می دهند ، اطمینان از مراجعه به پزشک متخصص پزشکی مجاز است. اگر با این وجود اگر نمی توانید یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک خوب در منطقه خود پیدا کنید ، به دنبال یک سالن و مرکز تخصصی پاک کردن تاتو باشید که خدمات حذف آن را ارائه دهد.

قرار ملاقات بگذارید تا در مورد گزینه های خود صحبت کنید. متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما نیاز به دیدن خال کوبی شما دارد تا در مورد بهترین روش برای از بین بردن توصیه های خود را انجام دهد. قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید و برای نشان دادن خال کوبی که می خواهید بردارید ، آماده شوید. 

 • می توانید در مشاوره دریافتید که چند جلسه طول می کشد تا خال کوبی را برداشته و هزینه این روند چقدر خواهد بود.
 • همچنین ، آماده شوید تا سوالات خود را مطرح کنید. به عنوان مثال ، می توانید از عکسهای قبل و بعد از خال کوبی هایی که متخصص پوست از بین بدرده است
 • است نگاه کنید. عکس ها به شما کمک می کنند تا ببینید چقدر روند کار مؤثر خواهد بود. 
»»»»»»  تاتو خط چشم چیست وکجا خوبه انجام بدهم ؟

در مورد روش پاک کردن که برای تاتوی خاص شما کار می کند ، بحث کنید. اثربخشی هر روش حرفه ای به توانایی های حرفه ای ، نوع پوست شما و اندازه و رنگ تاتوی شما بستگی دارد. متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما می تواند به شما در حرکت در این گزینه ها کمک کند. 

 • به عنوان مثال ، برخی از روش های لیزر نسبت به سایر رنگ ها روی برخی رنگ های خال کوبی بهتر عمل می نند. نیز بروید ،تاتوهای سیاه و تیره تر نیز حذف آنها دشوارتر است.
 • به طور مشابه ، ممکن است بتوانید از طریق جراحی یک خال کوبی کوچک برداشته شود ، اما نمی خواهید این کار را با یک خال کوبی بزرگ انجام دهید.

گام دوم : انتخاب یک تکنیک

 1. جراحی لیزر را به عنوان اولین گزینه خود انتخاب کنید. به طور معمول ، این نوع از بین بردن بهترین گزینه برای اکثر خال کوبی ها است. قبل از عمل ، یک متخصص پزشکی پوست شما را با بی حسی موضعی بی حس می کند. سپس لیزرها را روی خال کوبی شما هدایت می کنند و رنگدانه ها انرژی از پرت را جذب می کنند. رنگدانه توسط این انرژی تجزیه می شود و توسط بدن شما دور می شود.
  • از بین بردن لیزر بیش از 1 جلسه طول می کشد تا خال کوبی شما از بین برود. در حقیقت ، معمولاً بین 6 تا 10 درمان با مدت زمان بهبودی بین زمان انجام می شود. متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما باید بتواند تخمین بزند از اینکه چند جلسه انجام خواهد شد.
  • در حالی که این روش بی خطر است ، اما هنوز هم می تواند شما را با زخم ترک کند. به طور مستقیم بعد از عمل ممکن است تورم ، تاول یا خونریزی داشته باشید. می توانید پماد آنتی بیوتیک را در منطقه بمالید. 
  • این روش معمولاً تحت پوشش بیمه نیست.
پاک کردن تاتو

از جراحی برای خال کوبی های کوچک استفاده کنید. با این روش ، متخصص پزشکی با بی حسی موضعی پوست را بی حس می کند. سپس پزشک از پوست سر برای پاک کردن خال کوبی از خال استفاده می کند. پزشک با دوختن پوست به پشت ، به پایان می رسد.

 • این روش همچنین جای زخم را در امتداد خط که پزشک پوست شما را بخیه می کند ، باقی می گذارد.
 • در حالی که این روش می تواند با خال کوبی های بزرگتر کار کند ، ممکن است برای انجام این کار نیاز به پیوند پوست داشته باشید. پیوند پوستی جایی است که پزشک از قسمت دیگری از بدن شما تکه ای از پوست را گرفته و آن را به ناحیه ای که آنها از بین بردن خال کوبی شما استفاده می کنند.
 • خطرات ایجاد پیوند پوستی از جمله عفونت و رد پیوند پوست وجود دارد. همچنین می تواند شما را با عدم تناقض در ظاهر پوست شما رها کند.
 • در گذشته ، جراحی کرایو جراحی ، روشی برای انجماد پوست با نیتروژن مایع ، گاهی اوقات برای از بین بردن خال کوبی استفاده می شد. با این حال ، به ندرت دیگر انجام می شود. 
»»»»»»  هاشور ابرو چیست و کجا خوبه انجام بدهیم؟ - مزایا و معایب - 20 مدل جذاب

برای پاک کردن تاتو ابرو یا تاتوهایی که نواحی چشم هستند از لیزر بدور باشید که ممکن است به چشمانتان آسیب می زند و بطور تخصصی سراغ مراکزی بروید که کار پاک کردن تاتو ابرو و خط چشم را انجام می دهند.

dermabrasion را برای روشی ارزانتر اما موثرتر انتخاب کنید. این روش در واقع لایه بالایی پوست شما را از بین می برد. پزشک با خنک کردن آن ، پوست را بی حس می کند ، و سپس از یک ابزار دوار با سر ماسه زدن برای ساییدن پوست استفاده می کند. پس از آن ، رنگ بیرون می زند.

 • این روش به طور معمول به اندازه لیزر یا جراحی مؤثر نیست.
 • حداقل چند روز پوست شما احساس خام خواهد کرد و احتمالاً خونریزی را تجربه خواهید کرد. برای بهبودی کامل 2-3 هفته طول خواهد کشید.
 • به طور معمول ، شما فقط به یک معالجه درمانی می روید ، اما هنوز هم می تواند به شما به اندازه 1000 دلار هزینه کند.

درمانهای خانگی پاک کردن تاتو

درمان خانگی اول

پاک کردن تاتو

مخلوطی از آب نمک و آب لیمو را بمالید. 100 گرم (6 قاشق غذاخوری) نمک را با کمی آب لیمو ترکیب کنید تا خمیر غلیظ شود. یک پد پنبه خیس شده در مخلوط را به مدت 30 دقیقه یا بیشتر بمالید. سپس با استفاده از آب گرم منطقه را بشویید.

درمان خانگی دوم

مخلوطی از آلوئه ورا ، نمک ، عسل و ماست را امتحان کنید. 2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) ژل آلوئه ورا ، 2 قاشق غذاخوری (34 گرم) نمک ، 2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) عسل و 2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) ماست را در یک کاسه ترکیب کنید. مخلوط را روی خال کوبی بمالید و بگذارید حداقل 30 دقیقه در آن خیس شود. 

درمان خانگی سوم

منطقه را به مدت 30 تا 40 دقیقه با نمک سفره بشویید. این فرایند به سالابراسیون معروف است و شما اساساً پوست خود را با نمک سفره ماسه می دهید. از یک اسفنج گاز مرطوب با نمک روی آن استفاده کنید و آن را درون خال کوبی خود بمالید تا ناحیه به رنگ قرمز تیره شود.

 • این روند راحت خواهد بود ، اما نمک به عنوان بی حس کننده عمل می کند.
 • بعد از اینکه پوست خود را با نمک مالیدید ، پماد آنتی بیوتیک را در آن منطقه بمالید و 3 روز آن را بپوشانید.
 • پوست شما ظاهری شبیه به چرم خواهد داشت. بعد از گذشت حدود یک هفته ، لایه های بالای پوست لایه برداری می شود و ظاهر خال کوبی شما کاهش می یابد. با این حال ، این روند می تواند منجر به جای زخم و عفونت شود.
 • بعد از بهبودی کامل پوست ، می توانید مجدداً این درمان را در 6 تا 8 هفته امتحان کنید.
»»»»»»  مراقبتهای پاک کردن تاتو ابرو

درمان خانگی 4

یک کرم پاک کننده خال کوبی خانگی درست کنید. 1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) ژل آلوئه ورا ، 2 کپسول ویتامین E و 1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) ژل را از برگهای Paederia Tomentosa با هم مخلوط کنید. مخلوط را روی پوست خود پخش کنید و بگذارید 10 دقیقه آن را خیس کند. پس از آن ، خال کوبی را با آب گرم بشویید. 

 • 4 بار در روز به مدت 1 هفته یا بیشتر تکرار کنید.

از این موارد پرهیز کنید

از کرم های تجاری پاک کننده تاتو خودداری کنید. کرم های حذف شده توسط اداره داروی فدرال تأیید نمی شوند و ممکن است کار کنند یا ممکن است کار نکنند. علاوه بر این به دلیل داشتن اسیدپاشی ، بعضی اوقات می توانند باعث بروز واکنش های پوستی یا بثورات پوستی شوند.

در استفاده از لایه برداری های شیمیایی مراقب باشید. برخی از وب سایتها مواد شیمیایی ساخته شده از اسید تری کلرواستیک را به فروش می رسانند. در حالی که لایه برداری شیمیایی می تواند تا حدودی مؤثر باشد ، کیت های مخصوص خودتان می توانند خطرناک باشند. 

 • اگر می خواهید داروهای شیمیایی را امتحان کنید ، به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

منابع : ویکی هاو

برخی از سوالات شما

می توان تاتو را بطور کامل پاک کرد ؟

بله. بسته به جوهر استفاده شده در تاتو ، میزان جلسات زیادی را برای لیزر نیاز دارید. البته تاتوهای جدید راحتتر و سریعتر پاک می شوند.

می خواهم تاتو ام بردارم باید با چه کسی مشورت کنم؟

هنگامی که قصد برداشتن خال کوبی را دارید ، مهم است که یک تکنسین لیزر دارای مجوز پیدا کنید که با یک پزشک ناظر کار کند.

داروهای خانگی برای محو کردن تاتو وجود دارد؟

شاید تبلیغات زیادی درباره فروش این محصولات دیده باشید اما بعید به نظر می رسد که این داروها همه افراد را راضی کرده باشند.

چگونه یک تاتوی قدیمی 6 روزه برداشته شود؟

این که چند روز شود و چقدر زمان میبرد را از مراکز پاکک کردنی که به آنها مراجعه می کنید جویا شوید.

.
یه پست آموزشی دیگه داریم🥰
اینبار درباره ریمو و لیزر🌱

فرق ریموو و لیزر میدونی چیه؟🤔

یا اینکه میدونستی چرا بعد از ریمو ابروها پر رنگتر میشه؟!🤔

اگه برای توام سواله حتما این ویدیو رو تا آخر ببین😊

با نکاتی که توی این ویدیو بهت گفتم میتونی بهترین و سالم ترین گزینه رو برای ریموو ابروهات انتخاب کنی🥰❤️

#آموزش_رایگان #ریموور_تاتو #لیزر #ریمووابرو #پاک_کردن_تاتو #آموزش #آموزش_تخصصی #تاتو #تتوابرو_سایه_ابرو #مریم_حمزه_ای
ریموو تک جلسه ای 😎😎

تمامی محصولاتی ام که توی این پست نشون دادیم اصلی و اورجینالشو توی فروشگاه موجود داریم✅

salehan.shop 👈پیج فروشگاه 

دوستان ریموو ابرو ۵ واحد مواد میبره که مواد کالر لیفت
 امریکایی ما واحدی ۹۶ هزار تومان است که میشه هزینه هر جلسه ۴۸۰ هرار تومان میشه

و فی ریمووال آلمانی جلسه ایی ۶۹۰ هزار تومان
 
و ریموور رجوی امریکایی ما واحدی ۱۷۰ هزار ت هست واگه بخواهید با مواد امریکایی رجووی کار انجام بدید میشه هر جلسه ۸۵۰ که هر دوی این ریموور ها عالین و خروجی رنگ خیلی خوبی دارند

اگه سوالی دارید راجبه ریموو زیر این پست بپرسید🥰
پیج تاتو 👉🏻tattoo_salehan

tattoo.salehan

#ریموو #ریموو_ابرو #ریموو_تتو #پاک_کردن_تاتو #پاک_کردن_تتو_قدیمی #میکروبیلدینگ #میکروپیگمنتیشن #تتوصورت #تتوتهران #تتوارتیست #تتو_دائم #تاتو_صالحان
✔چطور تتو قدیمی رو کاور کنیم ؟
✔به چه نکاتی باید توجه کرد ؟
✔چطور باید ایده گرفت ؟ و سوالات زیادی که میتونه کمک زیادی بهتون بکنه

⚠️شاید خیلی از شما در کاور کردن تتو مشکل داشته باشید و سوالات زیادی تو سرتون باشه در این ویدئو جواب خیلی از سوالاتتون رو میگیرید

behrouzjonz_amoozesh 
behrouzjonz_amoozesh 
behrouzjonz_amoozesh 

🔥مهم : در کاور کردن تتو دو سبک بسیار استفاده میشه و خیلی مهمه ، یکی سبک فول کالر که چطور با جوهرهای رنگی تتو رو بپوشونیم و دومی سبک بلک اند گری که چطوری تتوها رو با جوهر خاکستری بپوشونیم چون ممکن اگر طرح قبلی مشکی باشه ما هم فقط از مشکی استفاده کنیم زیاد جذاب نشه

🔥🔥پس شدیدا توصیه میکنم به این دو سبک مسلط بشید ، پکیج آموزش فول کالر و آموزش بلک اند گری هم میتونید تهیه کنید تا استاد بشید

behrouzjonz_amoozesh
behrouzjonz_amoozesh 
behrouzjonz_amoozesh 

اکسپلور
اکسپلور
اکسپلور
behrouzjonz_amoozesh 
behrouzjonz_amoozesh 
behrouzjonz_amoozesh 

آموزش تتو

#کاورتتو #کاورتاتو #کاورتاتوقدیمی #کاورتتوخراب #تتورنگی #پاک_کردن_تتو #پاک_کردن_تاتو #ترمیم_تتو #ترمیم_تاتوهای_قدیمی #آموزش_تتو_بدن #آموزش_تاتو #آموزش_تتو #تتودست #تتوپا #تتوکمر #تاتوکار #تاتوخانم #تتودخترونه #تتوپسرونه #تتوتهران #تتو #تاتو #تتوبدن #تاتوبدن #behrouzjonz_amoozesh #behrouzjonz #coveruptattoo
⁉️این روزها که انواع ریمورها به بازار اومدن و انتخاب سخت شده 
ملاک انتخاب شما برای پاک کردن تتوهایی که دوستشون ندارید,پخش شدن,بدرنگ شدن ,از مد افتادن ,قرمز شدن و.....چیه؟!!! 

☝️اول من بگم ؟!!! 

💎سلامتی پوستتون از همه چی مهمتره💎

💎تنها ریمووری که هیچ آسیبی به بافت پوست نمیزنه مواد فیریمواله 👌

💬خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم

❌جلسه اول مراجعه کننده عزیزم❌ 

#phiremoval #phiremovalartist #phiremoval#فیریموال #فیریموال_آرتیست #فیریموال #پاک_کردن_تاتو #پاککردنتاتو #تتو #میکروپیگمنتیشن #میکروبیلدینگ_ابرو #آموزش_فیریموال #آموزش_ریمو #آموزش_فی_ریموال #آموزش_فیبروز #آموزش_پاک_کردن_تتو #آکادمی_فیبروز_اروپا
کپشن👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

ابروی کلاینت عزیزمون بعد از یک جلسه 🤌🏻

همونطور که میبینید به پوست آسیب نرسیده✅
 
اگر تتو زدی و دوستش نداری میتونی بدون نگرانی پاکش کنی 🤩
با اصولی ترین تکنیک فیریموال که کاملا گیاهی هست✅

مشاوره ‌وآموزش 
۰۹۱۲۵۱۹۰۹۳۰☎️

#ریموو #پاک_کردن_تاتو #تتو#ابرو#شیراز#شیرازگردی #صورت#زیبایی#خانم#زواج #ریمووابرو #ریموو_تتو #ریموو_ابرو #ریموو_تتو_قدیمی #ریموو_تاتو #ریمووتتو#shiraz #phibrows #phiremoval #tattoo 
#فیریموال #فی_ریموال_ابرو#قصرنیلی #زهراچگینی#فیریموال
درمان لک شدید‌ملاسما در یک جلسه
فیلم دو ماه بعد از لیزر می باشد

یاسوج:سردار جنگل شمالی ساختمان محمد طبقه ۳ 
واحد ۱ و۲
۰۹۱۷۱۴۰۷۷۷۷
۰۹۳۷۳۲۸۴۲۴۲

#کاشتمو #
#لیزر #لیزرco2 #لیزرفرکشنال #جوانسازی_پوست #جوانسازی #جوانسازی_دست #جوانسازی_دور_چشم #پاککردنتاتو #پاک_کردن_تاتو #پاک_کردن_تتو #تزریق_ژل #تزریق_چربی #زاویه_سازی #بلفاروپلاستی #جوانسازی_دستها #لیزرزگیل_تناسلی #راز کلینیک#ریزش_مو #درمانلکصورت #لیزر_مو_زائد #متخصص_پوست #تزریق_ژل#بوتاکس #تزریق_فیلر #آبادان #
سلام به شما عزیزای دلم❤️
من اومدم با یک پست خوب و البته عبرت آمیز🤓

خیلی هیجان دارم زودتر زمان بگذره تا این قرمزی از بین بره و یه عکس قبل و بعد خوب براتون بذارم😍
خوب اول از همه بگم این عکس قبل و بعد طی دو هفته گرفته شده و بیشتر این قرمزی از بین میره✔️ 

.

عکسی که میبینید ⬆️ این بانوی زیبا تشریف آوردن پیش من و با ناراحتی بسیاااااار‌ از پیگمنتری که کار میکرو براشون انجام داده بود بسیار ناراحت و ناراضی بودن که البته کاملا حق داشتن 
 

اینجا بهتون میگم چرا ، حالا چرا ایشون حق داشتن ؟ به دلیل اینکه ما به عنوان پیگمنتر و کسی که روی صورت شما عزیزان‌کار میکنه مسئول هستیم ، ما تا یه اندازه ای میتونیم ابروهای شما عزیزان رو پهن تر و یا حتی تغییر حالت بدیم ،اما فردی‌که‌برای‌ این بانو کار انجام دادن براشون مهم نبوده و ابروهاشونو تا پیشونیشون کشیدن متاسفانه😔 به علاوه پخشی‌رنگ طی مدت یک ماه 
.
پس نتیجه میگیریم اگر بهتون مشاوره میدیم که ابروتون این شکلی نمیشه اصرار نکنید که نه حتما این مدلی میخوام (البته مشتری عزیز من خودشون اینجوری نخواسته بودن و متاسفانه پیگمنترشون با نادونی این کار رو کردن با صورتشون) 
خیلی حرف زدم نه ؟ 
اشکال نداره عوضش بیاید واسم کامنت بذارید خستگیم در بره😊❤️

.
.
.
.

#onlineweereels 
#onlineweereels

#ریموو #ریموور_تاتو #ریمووابرو #ریموور #ریموو_تتو #ریمووتتو #پاک_کردن_تتو #پاک_کردن_تاتو #هاشور_ابرو #هاشورطبیعی #ریموو_پاک_کردن_تاتو_قدیمی #ریمووخطچشم #ریموو_تتو_قدیمی #کالرلیفت #کالرلیفت_بایوتاچ #رژووی #رژووی_آمریکا #ریمووابرو_بدون_آسیب #ریمووتهران #ریموو_ابرو_تهران #ریموو_پاک_کردن_تاتو_قدیمی #ریموومیکروبلیدینگ #ریمووتتو
‌ ‌
نتیجه دو جلسه ریموو برای مراجعه کننده عزیزمون✅

ایشون سال قبل پیش کسی کار انجام دادن که ادعا کرده بود میتونه مثل کارهای ما با قیمت پایین‌تر براشون انجام بده و در نهایت یک نتیجه بسیار بد بهشون تحویل داده بودن و بعد تشریف آوردن پیش ما که اون تتو رو براشون پاک کنیم و بعدش یک کار جدید با کیفیت عالی براشون انجام بدیم👌

ما هم با مواد کاملا ارگانیک و ایمن بدون کوچکترین آسیبی به پوستشون مقدار بسیار زیادی از رنگ های موجود در زیر پوستشون رو خارج کردیم و آماده انجام کار جدید شد😍
‌
اگه شما هم تتو قدیمی دارین و ازش خسته شدین و دوست دارین به بهترین شکل پاکش کنید میتونید برای مشاوره و رزرو نوبت از طریق دایرکت به ما پیام بدین📥
‌
شماره تماس بخش خدمات:
📲 09206866835
شماره تماس واحد آموزش :
📲 09206866836
‌
پیج خدمات ما در ترکیه👇
shooka_kiamarsi_tr
‌‌
‌
‌
‌
‌
#ریمو #ریموو #ریمووابرو #ریموور_تاتو #ریموور #ریموابرو #ریمور #ریموو_تتو #ریموو_ابرو #ریمووال #فیریموال #پاک_کردن_تاتو #پاک_کردن_تتو #آموزش_ریموو #آموزش_ریموو_ابرو #تتوابرو #تاتوابرو #تاتو_ابرو #تتو_ابرو
⁉️این روزها که انواع ریمورها به بازار اومدن و انتخاب سخت شده 
ملاک انتخاب شما برای پاک کردن تتوهایی که دوستشون ندارید,پخش شدن,بدرنگ شدن ,از مد افتادن ,قرمز شدن و.....چیه؟!!! 

☝️اول من بگم ؟!!! 

💎سلامتی پوستتون از همه چی مهمتره💎

💎تنها ریمووری که هیچ آسیبی به بافت پوست نمیزنه مواد فیریمواله 👌

💬خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم

❌جلسه اول مراجعه کننده عزیزم❌ 

#phiremoval #phiremovalartist #phiremoval#فیریموال #فیریموال_آرتیست #فیریموال #پاک_کردن_تاتو #پاککردنتاتو #تتو #میکروپیگمنتیشن #میکروبیلدینگ_ابرو #آموزش_فیریموال #آموزش_ریمو #آموزش_فی_ریموال #آموزش_فیبروز #آموزش_پاک_کردن_تتو #آکادمی_فیبروز_اروپا
doctor_shafie 
‎🟢 پاک کردن تاتو در مراجعین مختلف 🌹

‎🔴 اگر راهنمایی خواستین پیام بدین

‎💎 جهت گرفتن نوبت از طریق دایرکت یا تماس اقدام کنید

‎✅ لایک یا سیو کنید تا پست های بعدی رو هم بتونید ببینید

‎آمل، خیابان هراز، آفتاب 7، برج تیرنگ طبقه 7 واحد 73
☎️011-44153077
📱0939 025 4606

‎#بوتاکس #فیلربینی #فرم_دهی_بینی #پاک_کردن_تتو #پاک_کردن_تاتو #مازندران #آمل
سلام به همگی ، حالتون چطوره عزیزای دلم؟ 
 من او‌مدم با یک عکس قبلو بعد ولی تنها تفاوتش اینه که یه عکس از وسط کار هم گذاشتم واستون تا ببینید خروجی رنگ به چه صورته 😍
.
یه تتویی که دودی بود اما با یک‌جلسه ریموو و تکنیک‌عالی تمام رنگ رو خارج کردیم🔆
.
عکسی که شما مشاهده میکنید بعد از گذشت ۱ ماه از ریموو هست که هنوز برای رفع این قرمزی باید صبر کرد تا کمتر بشه ✅ 
(بچه ها من نور عکس رو کمی بیشتر کردم) 

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. #remove #removetattoo #tatoogirl #tatoremover #microblading #rejuvi #rejuvi_tattoo_remover #ریموور_تاتو #ریمووابرو #ریموور #ریموو_تتو #ریمووتتو #پاک_کردن_تتو #پاک_کردن_تاتو #هاشور_ابرو #هاشورطبیعی #ریموو_پاک_کردن _تاتو_قدیمی #ریمووخطچشم #ریموو_تتو_قدیمی #کالرلیفت #کالرلیفت_بایوتاچ #رژووی #رژووی_آمریکا #ریمووابرو_بدون_آسیب #ریمووتهران #ریموو_ابرو_تهران #ریموو_پاک_کردن_تاتو_قدیمی‌ #onlinedoworkings #onlinedoworkings
کپشن👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

ریمو خطچشم مشتری عزیزمون بعد از یک جلسه 🤌🏻

همونطور که میبینید به پوست آسیب نرسیده✅
 
اگر تتو زدی و دوستش نداری میتونی بدون نگرانی پاکش کنی 🤩
با اصولی ترین تکنیک فیریموال که کاملا گیاهی هست✅

مشاوره ‌وآموزش 
۰۹۱۲۵۱۹۰۹۳۰☎️
browstylist_mali 
#ریموو #پاک_کردن_تاتو #تتو#ابرو#شیراز#شیرازگردی #صورت#زیبایی#خانم#زواج #ریمووابرو #ریموو_تتو #ریموو_ابرو #ریموو_تتو_قدیمی #ریموو_تاتو #ریمووتتو#shiraz #phibrows #phiremoval #tattoo 
#فیریموال #فی_ریموال_ابرو#قصرنیلی #زهراچگینی#فیریموال_تهران
✅باورتون میشه این تتو به این پررنگی فقط تو یک جلسه انقدر کمرنگ شده؟؟ 
✅✅✅تتو تک‌جلسه ای بدون اینکه اسیبی به پوستتون بزنه تمام رنگ رو از پوستتون میکشه بیرون ✅✅✅
.

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که چندین سال پیش تتو انجام دادید و طی این چندسال رنگ تتوی شما بدرنگ شده و یا فرم دلخواهتون نیست میتونید با روش ریموو که یک روش کاملا نوین و ایمن هست کارِ ریموو رو انجام بدید و از دست تتوی قدیمی خودتون راحت بشید ❤️
.
چندین سال پیش که موجِ جدیدی از تتو وارد ایران شد ،خیلی از خانوم ها برای زیباتر شدن ابروهاشون اینکار رو انجام دادن ،منتها این روش به سرعت از مد افتاد چون زیبایی چندانی نداشت و به شدت به پوست و پیاز ابروی خانوم ها اسیب میرسوند 
.
اما الان دیگه با روش ریموو میتونید با تتوهای قدیمی خودتون خداحافظی کنید و زیبایی و یک ابروی طبیعی بدونِ رنگهای‌ پررنگ به خودتون هدیه بدید 
.

برای گرفتن وقتتون با شماره 09371175009 تماس بگیرید ❤️
.
.
.
.
 
.
.
.
#تتو #ریموور_تاتو #ریمووابرو #تتودخترونه #میکرو #فیبروزابرو #ریموور #ریمووال #removetatoo #dubai #تاتو_عربي #تاتوالحواجب #سالنزیبایی_تهران #سالنزیبایی #سالن_زیبایی #ریموو #پاک_کردن_تاتو #پاک_کردن_تتو #girl #beauty #reels‌ #تتوکار #ریموو_تتو #onlineseenworks #onlinesharecommens

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *