چگونه یک تاتو را پاک کنیم ؟

فیکانتور
فیکانتور لب و پلک
مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در فردیس
مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در فردیس

چگونه یک تاتو را پاک کنیم ؟

پاک کردن تاتو به دلایلی زیادی انجام می گیرد که انتهای همه دلایل به حس نارضایتی از تاتوی انجام شده بر می گردد. امروزه مراکز و کیلینک های زیبایی زیادی در شهر وجود دارند که در پاک کردن تاتو متخصص دارند. بله یک متخصص پوست و یک پزشک زیبایی می تواند بهترین روش های پاک کردن خالکوبی را به شما مشاوره دهد .

پاک کردن تاتو ابرو با مواد نانو

ترانه الوندی
ترانه الوندی(Tehran)
مرکز پاک کردن تاتو
آدرس:تهران -tehran- ولیعصر
آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
الهام پناهنده
میکروبلیدینگ مدرن
ارائه خدمات و آموزش فیبروز، فیکانتور پاودربروز و ریموو تاتو
آدرس:تهران سعادت آباد

قدمهایی برای پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو به دوصورت ممکن می شود یکی حذف دایم آن که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت و دیگر ی حذف موقتی است و آن هم اینگونه می شود که به کمک آرایش و گریم تاتو موقتا مخفی می شود.

چگونه یک تاتو را پاک کنیم ?

 1. گام اول : مشاوره با جراج پلاستیک و متخصص پوست

  یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک پیدا کنید که متخصص در برداشتن خال کوبی است

 2. گام دوم : انتخاب یک تکنیک

  ۱٫جراحی لیزر را به عنوان اولین گزینه خود انتخاب کنید.
  ۲٫ از درمان های خانگی استفاده کنید.

گام اول : مشاوره با جراج پلاستیک و متخصص پوست

پاک کردن تاتو بدن

یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک پیدا کنید که متخصص در برداشتن خال کوبی است. بیشتر متخصصین پوست و جراحان پلاستیک در فرایند از بین بردن خال کوبی خود به شما کمک می کنند ، اما می تواند در یافتن شخصی که در این زمینه تخصص دارد ، کمک کند. سعی کنید تحقیق را بصورت آنلاین انجام دهید یا با آنها تماس بگیرید تا دریابید که آیا متخصص پوست یا جراح پلاستیک در منطقه شما در این زمینه تخصص دارند یا خیر. 

 • هنگام تماس ، از پرسنل یا پزشک بپرسید که چه تعداد از بین بردن خال کوبی را انجام داده اند ، و همچنین اینکه آیا آنها لیزر خود را دارند. کسانی که تمایل دارند تجربه بیشتری داشته باشند. 
 • همچنین اگر از کسی می دانید می توانید از دوستان و خانواده خود بپرسید. یا ، وب سایتهایی را بررسی کنید که پزشکانی که انجام خال کوبی را انجام می دهند ، بررسی کردند. اگر به دنبال بازخورد مشتری های قبلی هستید ، این کار مفید است.
 • در حالی که برخی از مجریان خال کوبی از بین بردن تاتو با لیزر را ارائه می دهند ، اطمینان از مراجعه به پزشک متخصص پزشکی مجاز است. اگر با این وجود اگر نمی توانید یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک خوب در منطقه خود پیدا کنید ، به دنبال یک سالن و مرکز تخصصی پاک کردن تاتو باشید که خدمات حذف آن را ارائه دهد.

قرار ملاقات بگذارید تا در مورد گزینه های خود صحبت کنید. متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما نیاز به دیدن خال کوبی شما دارد تا در مورد بهترین روش برای از بین بردن توصیه های خود را انجام دهد. قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید و برای نشان دادن خال کوبی که می خواهید بردارید ، آماده شوید. 

 • می توانید در مشاوره دریافتید که چند جلسه طول می کشد تا خال کوبی را برداشته و هزینه این روند چقدر خواهد بود.
 • همچنین ، آماده شوید تا سوالات خود را مطرح کنید. به عنوان مثال ، می توانید از عکسهای قبل و بعد از خال کوبی هایی که متخصص پوست از بین بدرده است
 • است نگاه کنید. عکس ها به شما کمک می کنند تا ببینید چقدر روند کار مؤثر خواهد بود. 

در مورد روش پاک کردن که برای تاتوی خاص شما کار می کند ، بحث کنید. اثربخشی هر روش حرفه ای به توانایی های حرفه ای ، نوع پوست شما و اندازه و رنگ تاتوی شما بستگی دارد. متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما می تواند به شما در حرکت در این گزینه ها کمک کند. 

 • به عنوان مثال ، برخی از روش های لیزر نسبت به سایر رنگ ها روی برخی رنگ های خال کوبی بهتر عمل می نند. نیز بروید ،تاتوهای سیاه و تیره تر نیز حذف آنها دشوارتر است.
 • به طور مشابه ، ممکن است بتوانید از طریق جراحی یک خال کوبی کوچک برداشته شود ، اما نمی خواهید این کار را با یک خال کوبی بزرگ انجام دهید.

گام دوم : انتخاب یک تکنیک

 1. جراحی لیزر را به عنوان اولین گزینه خود انتخاب کنید. به طور معمول ، این نوع از بین بردن بهترین گزینه برای اکثر خال کوبی ها است. قبل از عمل ، یک متخصص پزشکی پوست شما را با بی حسی موضعی بی حس می کند. سپس لیزرها را روی خال کوبی شما هدایت می کنند و رنگدانه ها انرژی از پرت را جذب می کنند. رنگدانه توسط این انرژی تجزیه می شود و توسط بدن شما دور می شود. 
  • از بین بردن لیزر بیش از ۱ جلسه طول می کشد تا خال کوبی شما از بین برود. در حقیقت ، معمولاً بین ۶ تا ۱۰ درمان با مدت زمان بهبودی بین زمان انجام می شود. متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما باید بتواند تخمین بزند از اینکه چند جلسه انجام خواهد شد.
  • در حالی که این روش بی خطر است ، اما هنوز هم می تواند شما را با زخم ترک کند. به طور مستقیم بعد از عمل ممکن است تورم ، تاول یا خونریزی داشته باشید. می توانید پماد آنتی بیوتیک را در منطقه بمالید. 
  • این روش معمولاً تحت پوشش بیمه نیست.
پاک کردن تاتو

از جراحی برای خال کوبی های کوچک استفاده کنید. با این روش ، متخصص پزشکی با بی حسی موضعی پوست را بی حس می کند. سپس پزشک از پوست سر برای پاک کردن خال کوبی از خال استفاده می کند. پزشک با دوختن پوست به پشت ، به پایان می رسد.

 • این روش همچنین جای زخم را در امتداد خط که پزشک پوست شما را بخیه می کند ، باقی می گذارد.
 • در حالی که این روش می تواند با خال کوبی های بزرگتر کار کند ، ممکن است برای انجام این کار نیاز به پیوند پوست داشته باشید. پیوند پوستی جایی است که پزشک از قسمت دیگری از بدن شما تکه ای از پوست را گرفته و آن را به ناحیه ای که آنها از بین بردن خال کوبی شما استفاده می کنند.
 • خطرات ایجاد پیوند پوستی از جمله عفونت و رد پیوند پوست وجود دارد. همچنین می تواند شما را با عدم تناقض در ظاهر پوست شما رها کند.
 • در گذشته ، جراحی کرایو جراحی ، روشی برای انجماد پوست با نیتروژن مایع ، گاهی اوقات برای از بین بردن خال کوبی استفاده می شد. با این حال ، به ندرت دیگر انجام می شود. 

برای پاک کردن تاتو ابرو یا تاتوهایی که نواحی چشم هستند از لیزر بدور باشید که ممکن است به چشمانتان آسیب می زند و بطور تخصصی سراغ مراکزی بروید که کار پاک کردن تاتو ابرو و خط چشم را انجام می دهند.

dermabrasion را برای روشی ارزانتر اما موثرتر انتخاب کنید. این روش در واقع لایه بالایی پوست شما را از بین می برد. پزشک با خنک کردن آن ، پوست را بی حس می کند ، و سپس از یک ابزار دوار با سر ماسه زدن برای ساییدن پوست استفاده می کند. پس از آن ، رنگ بیرون می زند.

 • این روش به طور معمول به اندازه لیزر یا جراحی مؤثر نیست.
 • حداقل چند روز پوست شما احساس خام خواهد کرد و احتمالاً خونریزی را تجربه خواهید کرد. برای بهبودی کامل ۲-۳ هفته طول خواهد کشید.
 • به طور معمول ، شما فقط به یک معالجه درمانی می روید ، اما هنوز هم می تواند به شما به اندازه ۱۰۰۰ دلار هزینه کند.

درمانهای خانگی پاک کردن تاتو

درمان خانگی اول

پاک کردن تاتو

مخلوطی از آب نمک و آب لیمو را بمالید. 100 گرم (۶ قاشق غذاخوری) نمک را با کمی آب لیمو ترکیب کنید تا خمیر غلیظ شود. یک پد پنبه خیس شده در مخلوط را به مدت ۳۰ دقیقه یا بیشتر بمالید. سپس با استفاده از آب گرم منطقه را بشویید.

درمان خانگی دوم

مخلوطی از آلوئه ورا ، نمک ، عسل و ماست را امتحان کنید. 2 قاشق غذاخوری (۳۰ میلی لیتر) ژل آلوئه ورا ، ۲ قاشق غذاخوری (۳۴ گرم) نمک ، ۲ قاشق غذاخوری (۳۰ میلی لیتر) عسل و ۲ قاشق غذاخوری (۳۰ میلی لیتر) ماست را در یک کاسه ترکیب کنید. مخلوط را روی خال کوبی بمالید و بگذارید حداقل ۳۰ دقیقه در آن خیس شود. 

درمان خانگی سوم

منطقه را به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه با نمک سفره بشویید. این فرایند به سالابراسیون معروف است و شما اساساً پوست خود را با نمک سفره ماسه می دهید. از یک اسفنج گاز مرطوب با نمک روی آن استفاده کنید و آن را درون خال کوبی خود بمالید تا ناحیه به رنگ قرمز تیره شود.

 • این روند راحت خواهد بود ، اما نمک به عنوان بی حس کننده عمل می کند.
 • بعد از اینکه پوست خود را با نمک مالیدید ، پماد آنتی بیوتیک را در آن منطقه بمالید و ۳ روز آن را بپوشانید.
 • پوست شما ظاهری شبیه به چرم خواهد داشت. بعد از گذشت حدود یک هفته ، لایه های بالای پوست لایه برداری می شود و ظاهر خال کوبی شما کاهش می یابد. با این حال ، این روند می تواند منجر به جای زخم و عفونت شود.
 • بعد از بهبودی کامل پوست ، می توانید مجدداً این درمان را در ۶ تا ۸ هفته امتحان کنید.

درمان خانگی ۴

یک کرم پاک کننده خال کوبی خانگی درست کنید. 1 قاشق غذاخوری (۱۵ میلی لیتر) ژل آلوئه ورا ، ۲ کپسول ویتامین E و ۱ قاشق غذاخوری (۱۵ میلی لیتر) ژل را از برگهای Paederia Tomentosa با هم مخلوط کنید. مخلوط را روی پوست خود پخش کنید و بگذارید ۱۰ دقیقه آن را خیس کند. پس از آن ، خال کوبی را با آب گرم بشویید. 

 • ۴ بار در روز به مدت ۱ هفته یا بیشتر تکرار کنید.

از این موارد پرهیز کنید

از کرم های تجاری پاک کننده تاتو خودداری کنید. کرم های حذف شده توسط اداره داروی فدرال تأیید نمی شوند و ممکن است کار کنند یا ممکن است کار نکنند. علاوه بر این به دلیل داشتن اسیدپاشی ، بعضی اوقات می توانند باعث بروز واکنش های پوستی یا بثورات پوستی شوند.

در استفاده از لایه برداری های شیمیایی مراقب باشید. برخی از وب سایتها مواد شیمیایی ساخته شده از اسید تری کلرواستیک را به فروش می رسانند. در حالی که لایه برداری شیمیایی می تواند تا حدودی مؤثر باشد ، کیت های مخصوص خودتان می توانند خطرناک باشند. 

 • اگر می خواهید داروهای شیمیایی را امتحان کنید ، به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

منابع : ویکی هاومرکز پاک کردن ترانه

برخی از سوالات شما

می توان تاتو را بطور کامل پاک کرد ؟

بله. بسته به جوهر استفاده شده در تاتو ، میزان جلسات زیادی را برای لیزر نیاز دارید. البته تاتوهای جدید راحتتر و سریعتر پاک می شوند.

می خواهم تاتو ام بردارم باید با چه کسی مشورت کنم؟

هنگامی که قصد برداشتن خال کوبی را دارید ، مهم است که یک تکنسین لیزر دارای مجوز پیدا کنید که با یک پزشک ناظر کار کند.

داروهای خانگی برای محو کردن تاتو وجود دارد؟

شاید تبلیغات زیادی درباره فروش این محصولات دیده باشید اما بعید به نظر می رسد که این داروها همه افراد را راضی کرده باشند.

چگونه یک تاتوی قدیمی ۶ روزه برداشته شود؟

این که چند روز شود و چقدر زمان میبرد را از مراکز پاکک کردنی که به آنها مراجعه می کنید جویا شوید.

گفتم بودم بهتون؟ که عاشقتون هستم ❤️مشتریای عزیزم که حالا دوستای خوبم شدن ❤️ خودشون عکس قبل و بعد برام میفرستند 🙋‍♀️ خوشحالم انقد راضی هستید که هوامو دارید💋 . #دوست #عشق #رفیق #ریمووابرو #ریمور_تتو_قدیمی #سعیده_نیکمهر #پاک_کننده #پاک_کردن_تاتو #دوست_خوب_نعمته
🌟🌟🌟🌟 با گذشت زمان بیشتر تغییرات در چهره افراد ایجاد می‏ شود. چشم ‎‏ها دریچه ‏‎ای به احساسات درونی انسان هستند که مراقبت از سلامت و زیبایی آن‏ها بسیار مهم است. افرادی که دچار افتادگی پلک می ‏شوند از اینکه همیشه چهره‏ شان خسته، خشن و یا غمگین به نظر می‏ رسد ناراضی هستند عمل بلفاروپلاستی می تواند درمان منلاسبی برای این عارضه باشد.✨✨🌟🌟🌟 #بلفاروپلاستی #کاشت_ابرو #بوتاکس #پاک_کردن_تاتو #تزریق_چربی #ژل_لب #قروه#سنندج#دهگلان
اومدیم با یه کار فوق العاده از ریمو خط چشم🙋🏻‍♀️ ریموو خط چشم در سه جلسه 😍 در بعضی موارد به علت فشار دست یا حساسیت های پوستی نیاز به یک جلسه لکه گیری وجود دارد. خط چشم به دلیل رنگ تیره و شرایط پلک زودتر از سایر نقاط صورت پاک میشود👌🏻 بدون هیچگونه نگرانی از آسیب به پوست و درد و سوزش میتونید خط چشم های بد رنگ یا بد فرم یا پخشی پلک را پاک کنید. جهت مشاوره و رزو نوبت با ما در ارتباط باشید. 📱09130805041 ______________________________________ #پاک_کردن_تاتو #پاک_کردن_تتو #ریمو #ریموابرو #ریموچشم #خطچشم #خط_چشم #میکروپیگمنتیشن_چشم #مدادچشم #تاتوچشم #پاک_کردن #پاکسازی #ریموو #ریموور_تاتو #ریموو_خط_چشم #سالن_زیبایی_اصفهان #سالن_زیبایی #سالن_زیبایی_شیراز #ریموو_تتو_قدیمی #ریمووال #شیداشهبازی #ریمل_چشم #اصفهان #تهران #شاهین_شهر
. یه همبازی خوب،تمامِ ماجراست...✨ . . microblading_mehrnazramezani . . . . . .عکس مربوط به :۲۰/دی ماه/۱۴۰۰ #افتتاحیه_مرکز_آموزشی💫🌱 . . . . . . . . . . #کیک #میکروبلیدینگ #میکرو_رشت #میکرو_انزلی #جشن_افتتاحیه #ماهی_رهنما #بلوارگیلان_رشت #سوشی #سوشی_رشت #خانه_کیک #آبان_آنلاین #رشت_۱۱ #صومعه_سرا #لاهیجان_گردی #لاهیجانیا #رضوانشهر #ریمو #ریمو_تتو #پاککردنتتو #پاک_کردن_تاتو
سلام سلام اول بگم این تغییر حالت ابرو به خاطر بوتاکسشون هست😀 بعضی رنگ ها در سطح قرار دارند و در جلسه اول خروج پیدا میکنند ولی بعضیا در جلسه اول حتی پررنگتر هم میشه ریموو ایمن یعنی مرحله به مرحله بدون آسیب تاتو پاک بشه ✌️ لطفا صبور باشید 🙏 تخصص ما پاک کردن تاتوهای قدیمی شماست🌹 . #پاکسازی #صورت #نچرال_فیس #نچرال_بیوتی #عملبینی #عمل_بینی #ریموو #ریمو #ریموابرو #پاک_کننده #پاک_کردن_تاتو
سوپرایز😍😍😍😍 setia_beauty_complex setia_beauty_complex . اینم جدیدترین دستگاه پاک کردن تاتوهای قدیمی در کم ترین زمان ممکن🦋 . توسط خانم دکتر مریم اژدری❤️ بچه ها این دستگاه کیوسوئیچ هلیوس ۳ هست . فوق العاده هست .. دیگه نگران پاک کردن تاتوهای قدیمی تون نباشین😍 . پاک کردن خط چشم، خط لب، ابرو ، تاتو های بدن . Tell:09123430432📲 . #پاک_کردن_تاتو #لیزر_مو_زائد #دستگاه_کئوسوئچ_پاک_کننده _هلیوس #فریمانعمتی #آوا_نعمتی #ستیا
پاک کردن تتو با بروز ترین تکنیک روز دنیا فی ریمووال😍 کار با ریموو کاملا گیاهی است و هیچ اسیبی نداره! 🤗 -برای دریافت مشاوره و نوبت پیوی💋 #ریموتتو #ریموتتوابرو #پاک_کردن_تاتو #rimover_tattoo #rimove
پاک کردن تاتو قدیمی قرمز ابرو😍 با مواد گیاهی ، هیچ ضرری برای پوست نداره و جا نمیزاره 😉 چطوره ؟ 😍 منتظر نظراتتون هستیم 😊 . . 👈 آموزش و خدمات میکروبلید، میکروپیگمنتیشن، ریمووال برای مشاوره و وقت دهی با شماره های زیر تماس بگیرید 👇 0912 597 5261 . . . #میکروبلیدینگ #هاشورابرو #هاشورمویی #پاک_کردن_تاتو #آموزش_هاشور #ابرو #فیبروز_ابرو #فیبروز #میکروبلیدینگ #هاشور_ابرو #هاشور #آرایش_دائم #زیبایی #تاتو #میکروپیگمنتیشن #آرایش #آرایشگاه #تهران#زهراسبحانی #eyebrows#microblading #micropigmentation #zahrasobhani
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تبلیغات در سایت