چگونه در برابر ویروس کورویید از خود و سالن زیبایی ام محافظت کنم ؟

آموزش کراتینه مو در یزد
سپتامبر 3, 2018
ابزار آرایش دائم کدامند ؟
می 19, 2020

چگونه در برابر ویروس کورویید از خود و سالن زیبایی ام محافظت کنم ؟

اگر نمی دانید: Novel Coronavirus (COVID-19) گفته می شود از یک بازار غذاهای دریایی در ووهان چین سرچشمه گرفته است و تا به امروز بیش از ۲۰،۰۰۰ نفر را تحت تأثیر قرار داده است. این تعداد شامل چهار مورد تأیید شده در کانادا و یک مورد در ایالات متحده است. این ویروس باعث ایجاد علائم تنفسی مانند سرماخوردگی / آنفولانزا ، تب و ذات الریه می شود و از طریق تماس شخص به فرد قابل انتقال است. تاکنون بیش از ۴۰۰ مورد مرگ و میر گزارش شده است.

با افزایش اخبار رمان Coronavirus ، این به معنای ویروس نیست. بنابراین ، مهمتر از همیشه این است که از خود ، تیم خود و مشتری سالن / اسپا خود محافظت کنید.

خبر خوب این است که کلیه محصولات شتابدهنده پراکسید هیدروژن (AHP to) برای از بین بردن طیف گسترده ای از پاتوژن ها ، از جمله ویروس های پاکت دار مانند نوعی Coronavirus طراحی شده اند. بیانیه ای پیرامون اثربخشی Rejuvenate در برابر Coronavirus Novel 2019 منتشر شده است.

این برای شما چه معنی دارد؟


AHP® یک ضد عفونی کننده قابل اعتماد و قابل اعتماد است که به سرعت عوامل بیماری زای مضر را از بین می برد ، اما غیر سمی ، غیر تحریک کننده است و بوی شیمیایی سختی ندارد. همچنین ، AHP® نیازی به استفاده از هیچگونه تجهیزات محافظ شخصی (PPE) در محلول های مصرفی ندارد ، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر نشان دهید که ضد عفونی کننده شما روی ویروس ها سخت است ، اما برای مشتریان و تیم شما ملایم است.

در سال ۲۰۰۳ گزارش های زیادی در رابطه با Coronavirus با شیوع SARS گزارش شده است ، زیرا شناخته شده است که هر دو باعث علائم تنفسی می شوند. شگفت آور است که بدانید AHP® در سال ۲۰۰۳ به عنوان ضد عفونی کننده انتخاب انتخاب شد ، در سراسر کانادا برای ضد عفونی در مراکز درمانی در حین شیوع SARS استفاده شد.

با اعتماد به نفس تمیز و ضد عفونی کنید


شما ممکن است فکر کنید که در حال تلاش برای محافظت از سالن یا آبگرم خود از Coronavirus هستید. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که تمیز کردن یا ضد عفونی کردن به تنهایی کافی نیست.

محصولات AHP® مانند جوانسازی ، فرآیند را با ترکیب تمیز کردن و ضد عفونی کردن به یکی ساده می کنند. ضد عفونی کننده های جوان کننده نیز تمیز کننده های بسیار خوبی هستند زیرا حاوی مواد شوینده ای هستند که به شما در از بین بردن سریع خاک و زباله ها کمک می کند و به شما امکان می دهد روز خود را ادامه دهید.

بنابراین ، در حالی که AHP® محافظت قدرتمندی در برابر تهدید عوامل بیماری زا ارائه می دهد ، این گزینه جایگزین ایمن تر برای مشتریان و تیم شماست. با AHP® ، شما آرامش داشته باشید که می دانید برای محافظت از سالن یا آبگرم خود از گسترش Coronavirus و سایر عوامل بیماری زا همه چیز را در توان خود انجام می دهید.

lمنبع : https://www.viroxprobeauty.com/blog/controlling-coronavirus-how-to-protect-yourself-and-your-salon-or-spa

راهنمای کنترل محیطی برای مقابله با کووید ۱۹ (کرونا ویروس) در مراکز جمعی – تهیه‌کننده: مرکز سلامت محیط و کار معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی     (دانلود فایل)

سفارش تبلیغات در سایت