کلینیک پاکسازی پوست در شیراز

شما اینجا هستید: خانه » پاکسازی پوست شیراز » کلینیک پاکسازی پوست در شیراز

خدمات حرفه ای فشیال صورت را تنها می توانید در بهترین کلینیک های پاکسازی پوست در شیراز تجربه کنید . کلینیک فیشیال و پاكسازی پوست شیراز -Shiraz – با استفاده از جدیدترین تکنکیهای و دستگاهای پاکسازی ، ارمغان آور شادابی و نشاط پوستی شما عزیزان می باشد . اولین و تخصصی ترین مرکز فیشیال شیراز با حرفه ای ترین دستگاهها و با کیفیت ترین برندها درمانگر   برخي از مشكلات پوستي مانند جوش هاي ساده و خشكي پوست می باشد . در ادامه شما را فیشیال و پاکسازی پوست بیشتر اشنا می شوید.

کلینیک پاکسازی پوست شیراز
کلینیک پاکسازی پوست شیراز

این 5 تا از بهترین کلینیکهای پاکسازی پوست شیراز هستند:

  1. کلینیک زیبایی و پوست دکتر زینب جوکار

این کلینیک در خیابان ستارخان، روبروی خیابان ولیعصر، ساختمان سیلور واقع شده است. این کلینیک توسط دکتر زینب جوکار، متخصص پوست و مو اداره می شود. دکتر جوکار دارای مدرک دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه پوست و مو دارد. این کلینیک خدمات متنوعی از جمله پاکسازی پوست، لیزر درمانی، تزریق بوتاکس و فیلر و جراحی زیبایی را ارائه می دهد.

  1. کلینیک زیبایی و پوست دکتر افسانه زارعی

این کلینیک در خیابان فضل آباد، بلوار فدک، روبروی کوچه 10، ساختمان آریانا، طبقه زیرزمین واقع شده است. این کلینیک توسط دکتر افسانه زارعی، متخصص پوست و مو اداره می شود. دکتر زارعی دارای مدرک دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و بیش از 20 سال سابقه کار در زمینه پوست و مو دارد. این کلینیک خدمات متنوعی از جمله پاکسازی پوست، لیزر درمانی، تزریق بوتاکس و فیلر و جراحی زیبایی را ارائه می دهد.

  1. کلینیک زیبایی و پوست دکتر عماد

این کلینیک در بلوار استقلال (زرهی)، بین کوچه 30 و 32، ساختمان مبعث 9، طبقه اول واقع شده است. این کلینیک توسط دکتر عماد، متخصص پوست و مو اداره می شود. دکتر عماد دارای مدرک دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه پوست و مو دارد. این کلینیک خدمات متنوعی از جمله پاکسازی پوست، لیزر درمانی، تزریق بوتاکس و فیلر و جراحی زیبایی را ارائه می دهد.

  1. کلینیک زیبایی و پوست دکتر لیدا زارعی

این کلینیک در خیابان فرهنگ شهر، نبش کوچه 36، ساختمان طبیعت، بلوک A، واحد 34 واقع شده است. این کلینیک توسط دکتر لیدا زارعی، متخصص پوست و مو اداره می شود. دکتر زارعی دارای مدرک دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه پوست و مو دارد. این کلینیک خدمات متنوعی از جمله پاکسازی پوست، لیزر درمانی، تزریق بوتاکس و فیلر و جراحی زیبایی را ارائه می دهد.

  1. کلینیک زیبایی و پوست دکتر نسترن رحمانی

این کلینیک در بلوار آفریقا، بین کوچه 10 و 12، ساختمان آفریقا، طبقه 10 واقع شده است. این کلینیک توسط دکتر نسترن رحمانی، متخصص پوست و مو اداره می شود. دکتر رحمانی دارای مدرک دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه پوست و مو دارد. این کلینیک خدمات متنوعی از جمله پاکسازی پوست، لیزر درمانی، تزریق بوتاکس و فیلر و جراحی زیبایی را ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که اینها فقط تعدادی از کلینیکهای پاکسازی پوست شیراز هستند و کلینیکهای خوب دیگری نیز در این شهر وجود دارد. هنگام انتخاب کلینیک، مهم است که به دنبال کلینیکی باشید که دارای مجوز و دارای تجربه در زمینه پاکسازی پوست باشد. همچنین مهم است که با کلینیکی که انتخاب می کنید صحبت کنید تا در مورد خدماتی که ارائه می دهند و قیمت آنها اطلاعات کسب کنید.

آموزش پاکسازی پوست فنی حرفه ای- دوره اسکین کر

فیشیال چیست و چه اثری روی پوست می گذارد ؟

فیشیال صورت شیراز

 فيشال روندي است كه طي آن سلول هاي پوست كاملا پاكسازي شده،و سلول هاي مرده از سطح پوست كنده ميشوند.طي اين روند پوست كاملا شاداب تر،شفاف تر ونرمتر ميشود.همچنين فيشال تاثير بسزايي در درمان برخي از مشكلات پوستي مانند جوش هاي ساده و خشكي پوست دارد.اين امر جذب كرم ها و سرم هاي پوستي را افزايش ميدهد و در نتيجه پوست از فوايد اين مواد بيشتر بهرمند ميشود.
دركنار خاصيت درماني فيشال بسيار آرامبخش مي باشد،زيرا اين فرآيند با ماساژ صورت همراه است.

چرا پوست ما به پاکسازی نیاز داره؟

پاکسازی شیراز
کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه و بهبود خونرسانی

انواع روش‌های پاکسازی پوست معمولاً شامل مواردی همچون بخور دادن یا ماساژ صورت هستند که خونرسانی به پوست را بهبود می‌بخشند. ماساژ علاوه بر بهبود خونرسانی می‌تواند باعث آزادسازی عوامل ضد التهابی و ضد پیری از سلول‌های پوستی شود. حتی در پژوهشی مشاهده شد که ماساژ پوست سر می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند. استفاده از لوسیون‌ها و کرم‌های مخصوص نیز معمولاً در روش‌های پاکسازی پوست دیده می‌شوند. این محصولات با آبرسانی، ویتامین‌رسانی و تغذیه پوست باعث بهبود بافت، رنگ و حتی قوام پوست

چرا پوست ما به پاکسازی نیاز داره؟ خب پوست همه ما در معرض هوای آلوده،استرس،فشارهای عصبی،کم خوابی و یک سری کرم ها و لوازم آرایش قرار داره که همه اینا دست به دست هم میدن وبه مرور باعث پیر شدن پوست ما میشن و علاوه بر این قسمتی از این آلودگی های هوا و کرم های آرایشی در پوست ما نفوذ میکنن و با مواد شوینده و پاک کننده هایی که ما روزانه استفاده فقط میتونیم قسمتی از این آلودگی ها رو پاک کنیم و مقداری از این آلودگی ها به عمق پوست نفوذ پیدا میکنه. ما با کمک چندین متد تخصصی پاکسازی این آلودگی ها رو از عمق پوست شما تخلیه میکنیم که باعث شفافیت پوست شما میشه و دوما با مغزی کردن پوستتون و ماساژ هایی که روی پوستتون انجام میشه کلاژن سازی رو توی پوستتون تحریک میکنه که موجب قوام و سفتی پوستتون میشه

دستگاه هیدروفیشال

دستگاه هیدروفیشال جدیدترین و بروزترین دستگاه پاکسازی هستش که همه ی این ویژگی ها رو داره و به شما کمک میکنه پوست جوان ،زیبا،شفاف و شادابی داشته باشین. شما میتونید در کلینیک ما علاوه بر پاکسازی مطمئن پوستتون رو با بهترین مواد تغذیه و ویتامینه کنید و برای یک عمر بیمه کنید پوست خودتون رو.

پاکسازی پوست چیست

پیلینگ Peeling به معنی برداشتن قشر سطحی از روی پوست است. این عمل پاکسازی پوست یا لایه برداری پوست (پیلینگ) گفته می شود که توسط این عمل یک لایه سطحی از سلولهای مرده پوست که حاوی جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست بوده، برداشته می شود. در نتیجه این عمل، مشکلات پوستی مانند کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز از بین رفته و پوست حالتی شاداب و باطراوت پیدا می کند.

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ در مجموعه زیبایی ما از متدهای مختلف و تخصصی مناسب پوست شما برای پاکسازی و حفظ شادابی و لطافت پوست شمامورد استفاده قرار میگیرد

پاکسازی(فیشال)

پاکسازی(فیشال)

فیشال صورت یک روش درمانی پوستی است که منافذ پوست را پاکسازی کرده، سلول های مرده پوست را از بین برده و مشکلات شایع پوستی را با استفاده ماسک های متناسب با پوست شما درمان می کند.
تمامی ناهمواری های پوستی، جوشها، آلودگی ها، چربی های پوست را از بین میبرد و نتیجه کار؛ پوستی صاف و یک دست را دوباره به شما می بخشد

[elfsight_instagram_feed id=”57″]

برترین مراکز فشیال و پاکسازی پوست شیراز

[instagram-feed feed=41]

دیدگاه خود را بنویسید