بهترین مرکز تاتو ابرو در یزد
بهترین مرکز تاتو ابرو در یزد
سپتامبر 18, 2021
موارد منع تاتو میکروپیگمنتیشن کدامند؟
سپتامبر 18, 2021

کاشت ناخن ارزان در اصفهان

کاشت ناخن ارزان در اصفهان
کاشت ناخن ارزان در اصفهان

کاشت ناخن ارزان در اصفهان -isfahan – شامل سالن های زیبایی می باشد که یا تازه تاسیس هستند و یا هم به مناسبتهای مختلف آفر و تخفیفات می گذارند . مناسبتهای نظیر ماه رمضان ، عید فطر ، محرم و صفر و …..که سالن های زیبایی بنوعی خلوت می شوند این آفرها ، مشتری های را شاید علاقمند به انجام خدمات ناخن کند . اما اگاهی و استفاده از این تخفیفات شاید کار مشکلی باشد که سایتهای نظیر تخفیفات و … این سالنها را به شما معرفی می کنند اما مهم این است که کاشت ناخن ارزان به چه قیمتی ؟ چقدر ارزان ؟ این ارزانی آیا ممکن است دلایلی دیگری داشته باشد ؟ در ادامه این نوشته به این موضوع و معرفی ناخنکاران خوب و برتر اصفهان می پردازیم :

لیفت و لمینت مژه اصفهان

دلایل کاشت ناخن ارزان در اصفهان

۱- جذب مشتری

در دنیا مراکز ناخن nails center بصورت تخصصی فقط خدمات ناخن انجام می دهند و کار خود را از سالنهای زیبایی جدا کرده اند. البته در ایران هم مراکزی هستند در شهرهای مختلف که دقیقا بصورت تخصصی و حرفه ای خدمات ناخن ارایه می دهند اما هستند سالنهای زیبایی زیاده که خدمات ناخن در در دل خود جای داده اند. در کل خدمات ناخن در اصفهان ، جز ارزانترین خدمات زیبایی محسوب می شود و سالن های زیبایی با افرهای تشویقی ، مشتری را به سالن می کشانند تا بنوعی در ارایه خدمات دیگری آرایشی به آنها ارایه خدمات دهند.

دوره آموزش کاشت ناخن در اصفهان

۲- سالنهای تازه تاسیس

سالنهایی که تازه افتتاح شده اند مشتری زیادی ندارند و برای جلب مشتری دست به تخفیفات و کاشت ناخن ارزان می زنند . این هم دلیل قانع کننده ای است برای جلب مشتری . البته بسیاری از این سالنها بخاطر با وجود آفرهای خوب باز ناکام در جلب مشتری می مانند که آن هم دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد. از محل و مکان سالنهای زیبایی گرفته تا نوع دیزاین و نوع برخورد و نوع رضایت مشتری در این امر دخیل هستند.

۳- ناخنکارهای تازه وارد بازار کار شده

شغل ناخنکاری بخاطر گستردگی خدمات ناخن ، شغل مورد علاقه بسیازی از آرایشگرهاست . یک ناخنکار برای انکه بتواند وارد دنیای کار شود ابتدا باید در در آموزشگاه آرایشگری ، دوره های ناخن را بگذراند و مدرک فنی حرفه ای بگیرد تا بتواند کار کند. و در ابتدای کار این ناخنکاران برای جلب مشتری آفرهای شگفت انگیز و هیجانی می گذراند که جلب مشتری داشته باشند. البته اگر گیر این دسته از ناخنکاران بفتید باید شانس بیاورید تا حدودی در جای خوب دوره دیده باشد که بسیاری از این ناخنکاران ممکن است تبحر لازم را نداشته باشند. و در اصطلاح باید آنقدر کار خراب کنند تا تجربه و مهارتشان بیشتر وبیشتر شود .

۴- تاریخ انقضای مواد کاشت ناخن

بله ! شاید این نوشته را تا حالا هیچ چایی و بعد از این هم هیچوقت نشنوید. مواد کاشت ناخن هم تاریخ انقضا دارند . شما وقتی در سایتهایی تخفیفی مشاهده می کنید ۸۰% تخفیف ، باید کمی عاقلانه تر فکر کنید . یکی از دلایل این همه ارزانی همین مواد تاریخ نزدیک است . در واقع چون مواد در استانه خراب شدن هستند تخفیفات زیاد داده می شود که حداقل این مواد استفاده شوند . دیگر تا انتهای کار را خودتان بخوانید .

سالن ناخن اصفهان

نتیجه گیری :

کاشت ناخن ارزان در اصفهان شاید برایتان خیلی جذاب باشد اما با موارد گفته شد ، همیشه مراقب سلامتی ناخنهایتان باشید و از مراکز معتبر استفاده کنید . هیچ وقت کیفیت را فدای ارزانی نکنید .

ناخنکاران برتر اصفهان را هم بشناسید

تیم حرفه ای کاشت ناخن اصفهان این سایت را می توانید دنبال کنید و در کارت مجازی آنها ، آیکون واتس اپ و ایسنتاگرامشان موجود است که می توانید براحتی با آنها لینک شوید و از تخفیفات آنها را مستقیما از طریق اینستاگرامشان جویا شوید .

سالن زیبایی اصفهان
الهه اسکندری (اصفهان)
سالن زیبایی الهه اسکندری
isfahan-اصفهان
سالن زیبایی مریم مرادی
مریم مرادی (اصفهان)
سالن زیبایی مریم مرادی
isfahan

نمونه ای از تبلیغات کاشت ناخن ارزان

كاشت ناخن با پودو و قام ٤٠ تومان
كاشت با فرمر ٥٠ تومان
ترميم ناخن ٢٥ تومان
ترميم ناخن شكسته ٣٠٠٠ تومان
ديزاين ٥ تا ١٥
لاك رايگان
استفاده مواد از بهترين برند آمريكايي
مراجعه با تعيين وقت قبلي

قیمت خدمات ناخن مریم مرادی :

خدمات ناخن مریم مرادیقیمتها
کاشت ناخن۱۵۰ هزار تومان
ترمیم۸۰ هزار تومان
لاک ژل روی کاشت۳۰ هزار تومان
ژلیش ناخن۷۰ هزار تومان
لمینت ناخن ۹۰ هزار تومان
کاور ناخن۹۰ هزار تومان

قیمت خدمات ناخن مهشید صابری:

خدمات ناخن مریم مرادیقیمتها
کاشت ناخن۱۴۰ هزار تومان
ترمیم۷۰ هزار تومان
لاک ژل روی کاشت۳۰ هزار تومان
ژلیش ناخن۷۰ هزار تومان
لمینت ناخن ۸۰ هزار تومان
کاور ناخن۹۰ هزار تومان
کاشت ناخن اصفهان
آرایشگاه کاشت ناخن اصفهان
کاشت ناخن
سفارش تبلیغات در سایت