مرکز تخصصی کراتینه مو در اهواز

شما اینجا هستید: خانه » صافی کراتین اهواز » مرکز تخصصی کراتینه مو در اهواز

اگر در جستجوی یک مرکز تخصصی کراتینه مو در اهواز باشید با سالن های زیبایی متنوعی برخورد می کنید که در آنها بصورت حرفه ای و تخصصی کار احیا و آبرسانی به موها را انجام می دهند. ولی یافتن بهترین این مراکز با وجود گستردگی آنها کار مشکلی است . اما ما در این توشتار شما را با برخی از بهترین مراکز تخصصی کراتینه مو در اهواز آشنا می کنیم .

مرکز تخصصی کراتینه مو در اهواز
مرکز تخصصی کراتینه مو در اهواز

بهترین کراتینه کار اهواز

بهترین مراکز تخصصی کراتینه مو در اهواز

مراکز با استفاده از مواد و متریال با کیفیت و توسط کادر مجرب و متخصص، خدمات کراتینه مو را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهند.

در ادامه به معرفی هر یک از این مراکز می‌پردازیم:

مرکز تخصصی کراتینه مو آرمیتا

مرکز تخصصی کراتینه مو آرمیتا یکی از اولین و معتبرترین مراکز کراتینه مو در اهواز است. این مرکز با سابقه طولانی در زمینه کراتینه مو، از مواد و متریال با کیفیتی استفاده می‌کند و می‌تواند موهای شما را به صورت کاملاً صاف و بدون آسیب کراتینه کند. خدمات کراتینه مو این مرکز شامل کراتینه موی صاف، کراتینه موی فر، کراتینه موی آسیب دیده، و کراتینه موی رنگ شده است.

سالن زیبایی زهرا هستم

سالن زیبایی زهرا هستم نیز از مراکز معتبر کراتینه مو در اهواز است. این سالن از مواد و متریال با کیفیت استفاده می‌کند و می‌تواند موهای شما را به صورت کاملاً صاف و بدون آسیب کراتینه کند. خدمات کراتینه مو این سالن شامل کراتینه موی صاف، کراتینه موی فر، کراتینه موی آسیب دیده، و کراتینه موی رنگ شده است.

سالن زیبایی موژان

سالن زیبایی موژان یکی دیگر از مراکز معتبر کراتینه مو در اهواز است. این سالن از مواد و متریال با کیفیت استفاده می‌کند و می‌تواند موهای شما را به صورت کاملاً صاف و بدون آسیب کراتینه کند. خدمات کراتینه مو این سالن شامل کراتینه موی صاف، کراتینه موی فر، کراتینه موی آسیب دیده، و کراتینه موی رنگ شده است.

سالن زیبایی P A R M O U N

سالن زیبایی P A R M O U N یکی از مراکز تخصصی کراتینه مو در اهواز است. این سالن از مواد و متریال با کیفیت استفاده می‌کند و می‌تواند موهای شما را به صورت کاملاً صاف و بدون آسیب کراتینه کند. خدمات کراتینه مو این سالن شامل کراتینه موی صاف، کراتینه موی فر، کراتینه موی آسیب دیده، و کراتینه موی رنگ شده است.

سالن زیبایی فاطمه روحی

سالن زیبایی فاطمه روحی یکی دیگر از مراکز معتبر کراتینه مو در اهواز است. این سالن از مواد و متریال با کیفیت استفاده می‌کند و می‌تواند موهای شما را به صورت کاملاً صاف و بدون آسیب کراتینه کند. خدمات کراتینه مو این سالن شامل کراتینه موی صاف، کراتینه موی فر، کراتینه موی آسیب دیده، و کراتینه موی رنگ شده است.

در هنگام انتخاب مرکز تخصصی کراتینه مو در اهواز، توجه به نکات زیر توصیه می‌شود:

  • سابقه و اعتبار مرکز
  • تجربه و مهارت کادر
  • کیفیت مواد و متریال
  • قیمت خدمات

با توجه به این نکات می‌توانید بهترین مرکز کراتینه مو را برای خود انتخاب کنید.

[elfsight_instagram_feed id=”53″]


آیا از کراتینه کردن موهایتان راضی نیستید؟

آیا می دانید سالن کراتینه مو آرمیتا ، اولین مرکز تخصصی کراتینه مو و صافی مطلق مو در ایران است؟

آیا تفاوت بین کراتینه کردن مو و صافی دایم مو را می دانید؟

آیا از مواد های متفرقه کراتینه مو ی موجود در بازار اطلاعات کافی دارید؟

آیا می دانید کراتینه مو در سالن آرمیتا تنها ۲% فرمالید دارد؟

آیا می دانید کراتینه مو در مرکز تخصصی اهواز حتی برای خانمهای باردار بدون هیچ گونه ضرری قابل انجام است؟

بهترین کراتینه مو خود را در سالن کراتینه مو اهواز تجربه کنید.

 

خدمات کراتینه مواهواز کاملا تخصصی و حرفه ای

کرتینه مو چیست؟

کراتین اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ساقه ی موهاست که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرربا سشوارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.

شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی لخت و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می‌برید.این کار را حتما زیر نظر متخصص و کارشناس زیبایی انجام دهید. و از انجام دادن آن در منزل پرهیز کنید . چون با بلد نبودن که تخصص به موهایتان ممکن است آسیب بیشتری بزنید.

مراقبت های مو بعد از ریباندینگ مو بصورت جامع

وقتی موها بطور مدام رنگ و فر می شود یعنی مکرر در برابر مواد شیمیایی قرار می گیرد که باعث می شود موها خشک و شکننده شوند. در واقع کراتین مو از بین رفته است.

?مزایای کراتینه کردن مو


افرادی که کراتینه کردن را روی موهایشان تجربه کرده‌اند، یک سری مزایا را گزارش داده‌اند. نتیجه بستگی به نوع و بافت موی شما و هم چنین به اینکه موهای شما چقدر سالم یا ضخیم است بستگی دارد. انواع روش‌های کراتینه کردن مو، نتایج متفاوتی خواهد داشت اما به طور کلی مزایای کراتینه کردن مو عبارت است از:

صاف کردن مو
پر کردن جاهای خالی و نازک هر تار مو با پروتئین
کمک می کند موها صاف و ضخیم نشان داده شود
موها را براق و درخشان می کند
می توانید راحت تر موهایتان را مدیریت کنید (دیگر نیاز به کلی محصول برای حالت دهی به آن ندارید)

برخی سوالات شما

من موهام خیلی وز و کدر شدن فر نیس اصلا اما خیلی وز و زشت
شدن.میخوام ویتامینه کنم اما برام مهمه که علاوه بر اینکه موهام احیا میشن صاف صاف و خوشکل بشن.ویتامینه تا چه حد موهارو صافو زیبا میکنه؟موهام نه بلند نه کوتاهه متوسطه و پرپشت هم نیس بنظرتون تو یه سالن خوب و معروف انجام هزینه‌ش چقد میشه

؟ویتامینه اثر چندانی نداره باید نانو کراتین انجام بدند تا هم موهاشون صاف بشه هم احیا…
اگر موهاشون دکلره ناسالم داشته باشه باید کلاژن یا پروتیین انجام بدند که ۵۰ درصد صافی و ۹۰ درصد احیا داره
کیفیت مو هم خیلی بالا میره و نرم میشه و وز مو گرفته میشه

آيا ميتوان موي ريباندينگ شده را رنگ كرد ؟

معمولا توصيه ميكنيم كه موهاي ريباندينگ شده رنگ نشوند ولي چنانچه مشتري نياز به ايجاد تنوع داشته باشد ما در مراکز تخصصی با استفاده از بهترين رنگ مو واكسيدان موهاي ريباند شده را كاملا تضميني رنگ می کنند.

قیمت کراتینه مو در اهواز چقدر است ؟

عکس موهایتان را به مراکز معرفی شده اهواز ارسال کنید تا قیمت به شما داده شود.

زمان برای انجام ریباندینگ مو چه قدر طول می کشد؟

زمان برای انجام ریباندیگ بسته به حجم مو، میزان فری مو، بلندی و کوتاهی مو و جنس مو برای افراد مختلف متفاوت است ولی زمان میانگین برای انجام کار ریباندینگ بین ۳ الی ۴ ساعت است

مرکز تخصصی کراتینه مو اهواز
مرکز کراتینه اهواز
کراتینه مو اهواز

دیدگاه خود را بنویسید