مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

آموزش کاشت ناخن در سنندج
آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در سنندج
ماندگاری فیبروز ابرو
ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است و کجا خوبه انجام بدهیم ؟

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان
مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

خدمات تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان – isfahan – در مراکز مناطق مختلف انجام می شود . منظور از مراکز تخصصی ، مراکزی هستند که بصورت حرفه ای و خاص در زمینه آریش دائم فعالیت می کنند و یا پیگمنتر حرفه ای برای این منظور دارند . از خدمات میکروبلیدینگ ابرو جهت زیباسازی و متقارن سازی ابروها با انتقال رنگدانه های ارگانیک به زیر پوست انجام می شود . در واقع نوعی آرایش نیمه دائم محسوب می شود که با توجه به ظرافت آن و نچرال بودن آن بسیار مورد استفاده در حوزه زیبایی قرار می گیرد.

فیبروز اصفهان

برترین مراکز میکروبلیدینگ اصفهان

سالن زیبایی اصفهان
الهه اسکندری (اصفهان)
سالن زیبایی الهه ی ونوس
آدرس:isfahan-اصفهان
مهتا واعظ
مهتا واعظ
Professional makeup artist & Pigmenter
آدرس : اصفهان

خط چشم دائم در مراکز میکروبلیدینگ ابروی اصفهان

علاوه بر ابرو از میکروبلیدینگ جهت آرایش دائم ابروها نیز استفاده می شود که در زیر نکاتی را در این باره می توانید مطالعه کنید .

* اگر صاحب چشمان فرو رفته ای هستید، بهتر است یک تاتو نازک را برای چشمان خود به کار ببرید. از به کار بردن تاتو داخلی یعنی تاتوی خط مژه بپرهیزید. چون این تتو برای چشمان گود مناسب نیست.
* اگر چشمان برآمده ای دارید، تاتوی خط چشم در نوع پهن می تواند شما را جذاب نماید. البته این پهنا و سایز خط چشم باید در نوع نرمال و عادی باشد. در این صورت چهره ای متفاوت و زیبا خواهید داشت.
* در چشمان ریز بهتر است این خط چشم در قسمت بالا و پایین به کار رود. در این صورت چشمان شما از حالت ریز و کوچک خارج می شود.
* خط چشم های گوشه دار برای افرادی که چشمانشان با یکدیگر فاصله دارد، مناسب می باشد. این گونه خط چشم ها از قسمت درونی چشم خارج می شود و همین موضوع فاصله بین چشمان شما را کم خواهد کرد.
* در چشمانی با فاصله کم نیز باید خط چشم به شکل نصفه مورد توجه قرار بگیرد. در این روش خط چشم در نیمه انتهایی یا یک سوم پایانی استفاده می شود. در این صورت فاصله بین چشم ها بیشتر می شود.
* اگر چشمان شما از نوع گرد است، باید ابتدا خط چشم را به شکل نازک کشیده و در ادامه آن را عریض کنید. خط چشم را در قسمت خارجی چشم ادامه دهید. این موضوع چشمان را از مود گردی به حالت کشیده نزدیک می سازد.

»»»»»»  بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان - سالن های زیبایی با قیمت مناسب

خدمات تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

میکروبلیدینگ‌تکنیک سوپرنچرال که شامل تمامی متدهای روزدنیا:فیبروز،بولدبروز،مجیک بروز و…
⭐️در واقع میکروبلیدینگ همان تکنیک کشیدن استروک ها هاشورظریف با قلم دستی،عدم استفاده از دستگاه برقی،موافق وهم‌جهت خواب موهای ابرو،کاملا طبیعی باعث رفع کامل نواقص ابرو میباشد
?رنگ مورداستفاده تمام پرسنل فی که موردتایید وزارت بهداشت جهانیست و ارزش شصت ونه یوروئی ?ماندگاری بی نظیر حداقل یک تا سه سال بدون رد قرمزی دراینده??
?ترمیم یک ماه بعدو دوماه بعداز هاشور اولیه

خدمات میکروپیگمنتیشن رژلب دائم در مراکز میکروپیگمنتیشن اصفهان

میکروپیگمنتیشن رژلب دائم با دستگاه ورنگ های مورد تایید وزارت بهداشت (توجه بعد از سه روز وپوسته ریزی رنگ لب بسیار طبیعی وغیر قابل تشخیص خواهد شد) لب ها بخاطر بی حسی قوی دارای ورم شدید موقع اتمام کار وزمان عکسبرداری میباشند هایلایت های قبل ترمیم میتوانین رنگ اصلی را پس از ریزش رنگ مشاهده فرمایید،مناسب لب های بی رنگ ،بدرنگ وکبود ?ماندگاری حداقل پنج

میکرواسکالپ کف سر

میکرواسکالپ کف سر توسط پرسنل اسکالپ ?مشاوره دقیق وتعیین هزینه وتعداد جلسات در واتس اپ با ارسال عکس واضح از سر در نور طبیعی ?(هزینه بین سیصدتا دومیلیون کل سرمیباشد) ?ماندگاری حداقل پنج سال میباشد ?دراین مرکز فقط برای خانم ها انجام میشود

? میکرو اسکالپ چیست؟


واژه اسکالپ به معنی کف سر و یا پوست سر است اما در واقع به منطقه ی کف سر اصطلاحا اسکالپ گفته می شود و کلمه ی میکرو که قبل از آن استفاده می شود به معنی هاشور زدن است که در کنار هم معنی هاشور زدن کف سر می باشد.? روش میکرو اسکالپ برای چه کسانی انجام میشود
1- افرادی که دچار کم پشتی و یا طاسی سر هستند که نمی توانند کاشت مو و یا ترمیم مو انجام دهند.

»»»»»»  ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است و کجا خوبه انجام بدهیم ؟

2- افرادی که دچار به ریزش مو و طاسی مقطعی می شوند.

3- افرادی که دارای خط اسکار، شکستگی سر و یا زخم خاصی در سر دارند و آن بخش از سرشان خونرسانی ندارد.

4- کسانی که از بیماری آلوپسی آره آتا نوع سکه ای رنج می برند.

5- برای کودکانی که نمی توانند کاشت مو و ترمیم مو انجام دهند.

نکته: مدت زمان لازم برای اسکالپ یا میکروپگیمنتیشن 1 الی 2 جلسه 2 تا 4 ساعت زمان می برد، البته به وسعت ریزش و نوع پوست فرد بستگی دارد . مراقبت های بعد از اسکالپ سر

1- تا 3 روز استحمام نکردن و استفاده از شامپوهایی بچه که فاقد مواد شیمیایی و فاقد چربی است که بهتر است پوست چرب نباشد .

2-افراد دارای پوست چرب برای گرفتن چربی پوست سر خود باید از ضد عفونی کننده و یا الکل استفاده کرد و استفاده از پماد البته برای افراد با پوست سر چرب حتما در حد مجاز
3-قرار نگرفتن زیر تابش و نور مستقیم آفتاب

میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان
میکروبلیدینگ در اصفهان
سالن میکروبلیدینگ اصفهان
میکروبلیدینگ ابرو
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان
مرکز میکروبلیدینگ اصفهان
میکروبلیدینگ اصفهان
میکروپیگمنتیشن لب اصفهان
میکروپیگمنتیشن خط چشم
سالن زیبایی اصفهان
الهه اسکندری (اصفهان)
سالن زیبایی الهه ی ونوس
آدرس:isfahan-اصفهان
مهتا واعظ
مهتا واعظ
Professional makeup artist & Pigmenter
آدرس : اصفهان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.