قیمت میکروبلیدینگ ابرو

آموزش کاشت ناخن در تهران
بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تبریز
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تبریز

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ
قیمت میکروبلیدینگ

هزینه و قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است ؟ تفاوت هزینه های میکرو ابرو شهرهای تهران و مشهد و کرج و … چقدر است ؟ در این نوشتار شما را با قیمت میکروبلیدینگ ابرو در شهرهای مختلف آشنا می کنیم و به دلایل اختلاف قیمت مراکز مختلف می پردازیم . همچنینی مراکز خوب میکروبلیدینگ ابرو را معرفی می کنیم بصورتی که در کارت مجازی انها به پیج اینستاگرام و وااتس اپ آنها دسترسی خواهید داشت و براحتی استعلام قیمت بگیرید.

پاک کردن تاتو ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است ؟

در کشورهایی نظیر آمریکا و کانادا هزینه انجام میکروی ابرو میانگین بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار است که با احتساب قیمت دلار(۲۹هزار تومان) در زمانی که این مقاله نوشته می شود ۱۱ میلیون تا ۱۸ میلیون به پول ایران می شود . اما شاید بیشترین هزینه ای که در تهران بشنوید ۴ تا ۵ میلیون باشد برای همین بسیاری از خارجی ها و ایرانی های خارج کشور ف چنین خدمات زیبایی و همانند آنها را به کشورمان سفر می کنند و انجام می دهند . اما در همین تهران شما ممکن است قیمتهای ۵۰۰ هزار تومانی هم بشنوید . البته این هزینه در سایر شهرهای بزرگ نظیر اصفهان و مشهد و شیراز و کرج و .. از ۴۰۰ هزار تومان تا سه میلیون تومان متغیر خواهد بود . اما دلیل این همه اختلاف قیمت بخاطر چیست ؟

دلایل اختلاف قیمت میکرو ابرو

۱- برند بودن پیگمنتر

در بسیای از مشاغل اینچنینی ، برند بودن می تواند شامل افزایش قیمت پیگمنتر شود . مثلا ترانه الوندی بعنوان یکی از پیگمنترهای برند تهران قیمتی در حدود ۴ میلیون تومان برای خدمات میکرو می گیرد . یا در مشهد بانو الناز رضایی یکی از برندهای مطرح خدمات میکروبلیدینگ مشهد مطرح هستند که بالطبع قیمتشان نیز بالاتر است زیرا مراجعه کنندگان بیشتری دارند و شاید شما به آسانی نتوانید از این پیگمنتر ها وقت رزرو بگیرید .

۲- استفاده از رنگدانه ها و محصولات ارجینال

پیگمنترهای حرفه ای برای انجام خدمات میکرو ابرو از رنگدانه های ارجینال استفاده می کنند تا به نوعی کارشان را در لول حرفه ای به مشتری ارایه دهند . در صورتی که شاید پیگمنترهای تازه کار ، اصلا متوجه رنگدانه های اصل و تقلبی نباشند!

۳- موقعیت مکانی

معمولا قیمت میکروبلیدینگ ابرو در شهرهای مختلف در حالت کلی ، با هم متفاوت است و این طبیعی است . اما ممکن است در شهرهای کوچیک تر هم پیگمنترهایی باشند که قیمتهایشان چندین برابر قیمت همکارانشان باشد.

بهترین مراکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران

آرزو قهرمانی
آرزو قهرمانی
کلبه آرزو
آدرس:تهران،فلکه دوم صادقیه
monasalehi
مناصالحی
سالن زیبایی منا صالحی
آدرس:تهران ، نیاوران
09022817018 10% تخفیف روز مادر

بهترین مراکز میکروبلیدینگ ابرو در کرج

سالن زیبایی فردیس کرج
نگار شامحمدی
سالن زیبایی رزنگار
آدرس : فردیس فلکه پنجم
نازنین کره بندی
نازنین کره بندی
مرکز میکروبلیدینگ کرج
آدرس : کرج - جهانشهر

بهترین مراکز میکروبلیدینگ ابرو در مشهد

فاطمه رضاییی
فاطمه رضایی
خدمات تخصصی میکروبلیدینگ
آدرس:مشهد
هستی صفرزاده
هستی صفرزاده
سالن زیبایی
آدرس:مشهد
سعیده نصری
سعیده نصری (مشهد)
تاتو ابرو در مشهد
آدرس:مشهد - mashhad
الناز رضایی
النـــاز رضایــــی
مستر آکادمی Pr
آدرس:mashhad - مشهد
تخفیف 10 درصدی با دایرکت کلمه paho

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تبلیغات در سایت