بهترین مرکز فیبروز ابرو در شیراز
بهترین فیبروز کار ابرو در شیراز
مدل مو مناسب برای انواع فرم صورت

رنگ موی حرفه ای در مشهد

راهنمای مطالعه

رنگ موی حرفه ای در مشهد
رنگ موی حرفه ای در مشهد

رنگ موی حرفه ای در مشهد – mahshad- در سالن های زیبایی زیادی انجام می شود . رنگ و مش حرفه ای نیازمند مهارت بالاست . در زمینه مهارت بالا هم آنچه که مورد نیاز است دانش کار همراه با تجربه کاری حرفه ای است. البته داش رنگ و مش در دنیا همواره دچار تغییراتی می شود که یک رنگ کار حرفه ای همیشه خود را بروزرسانی می کند . اما اگر شما ساکن و یا مسافر شهر مشهد هستید و دنبال یک مرکز و آرایشگاه رنگ موی حرفه ای در مشهد هستید ما در این بخش به معرفی برخی از بهترین رنگ و مش کاران مشهد می پردازیم . البته در کارت مجازی آنها ، اینستاگرام و واتس آپ مراکز متصل است که شما با کلیک بر روی آیکون آنها می توانید نمونه کارهای بیشتری از این مراکز را مشاهده کنید و با آنها مستقیما ارتباط بگیرید .

بهترین آموزشگاه آرایشگری در مشهد

برترین سالن های رنگ موی حرفه ای در مشهد

رها سخاوتی

رها سخاوتی

Position: سالن زیبایی
Phone: 09352649857
Categories: اکستنشن مو, رنگ مو, کراتینه مو, کوتاهی مو
Location: مشهد
‌آموزش‌رنگمووکراتین‌رهاسخاوتی
Artist

اینجاقراره یادبگیری چطوری درآمدزایی عالی داشته باشی💰 پشتیبانی نامحدودبرای هنرجوها♾️ هایلایت نحوه‌ی پذیرش هنرجوهاروببین👈🏼 مدیریت رهاسخاوتی09352649857⚜️

»»»»»»  آرایشگاه خوب با قیمت مناسب در مشهد
سالن زیبایی

‌آموزش‌رنگمووکراتین‌رهاسخاوتی Artist اینجاقراره یادبگیری چطوری درآمدزایی عالی داشته باشی💰 پشتیبانی...

خواهران کمالی

خواهران کمالی

Position: کراتینه و رنگ و مش مشهد
Phone: 09920695266
Categories: اکستنشن مو, رنگ مو, کراتینه مو
Location: مشهد
آدرس: مشهد

رنگ و لایت/کراتینه/احیا/کستنشن/بالیاژ/آمبره/موخوره گیری

Beauty Salon

🤗 سیستر بیوتی گره گشای موی تو♥️
مدرس رنگ‌ و لایت و‌ کراتین
محدثه و زهرا کمالی
مشهد
🙏🌹جهت رزرو وقت 👈🏻 دایرکت در خدمتم
پشتیبانی 09920695266

»»»»»»  مرکز کراتینه مو در مشهد
»»»»»»  در مشهد كدوم آرايشگاه بهترين رنگ مو رو انجام ميده؟
کراتینه و رنگ و مش مشهد

رنگ و لایت/کراتینه/احیا/کستنشن/بالیاژ/آمبره/موخوره گیری Beauty Salon 🤗 سیستر بیوتی گره...

برترین تکنیکهای حرفه ای رنگ مو

اگر در دنیای رنگ و مش فعالیت داشته باشید می دانید که رنگ کردن مو امروزه با تکنیکهای متفاوتی انجام می شود . بد نیست شما هم وقتی برای یک کار حرفه ای پیش قدم می شوید در این زمینه اطلاعاتی را داشته باشید ما در ادامه به برخی از جدیدترین این تکنیکهای رنگ و مش می پردازیم که شما براحتی می توانید از مزایای آنها در سالنهای رنگ و مش موی مشهد بهره مند شوید.

۱- تکنیک رنگ موی بالیاژ

رنگ مو مشهد
بالیاژ طلایی با خطوط مشخص به انتخاب مشتری زیبا

بالیاژ در زبان فرانسوی به معنای رنگ‌کردن است و تکنیک رنگ موی بالیاژ یک تکنیک رنگ موی فرانسوی است که با هایلایت کردن هنرمندانه دسته‌های مو، ظاهری جذاب به موها می‌دهد. فرآیند رنگ‌کردن مو با این تکنیک، با دست انجام می‌شود در نتیجه با روشی ظریف و دقیق برای رنگ مو طرف هستیم که برای موهای بلند و کوتاه قابل اجرا است.

موهایی که با تکنیک بالیاژ رنگ شده باشند حالتی طبیعی‌تر دارند و از آنجایی که در این روش موها از ریشه رنگ‌ نمی‌شوند نیازی به تجدید رنگ در ریشه‌های مو در آینده نیز وجود ندارد. از طرف دیگر در صورت بلند شدن موها، زیبایی رنگ موی بالیاژ از بین نمی‌رود.

در این روش‌ دسته‌های مو با فویل جدا می‌شوند و سپس هر قسمت را جداگانه رنگ می‌کنند. تکنیک رنگ موی بالیاژ بهتر است روی موهایی با رنگ طبیعی انجام شود اما برای موهایی که قبلاً رنگ شده‌ است نیز جذابیت دارد.

۲- تکنیک رنگ موی اُمبره

در این روش، رنگ ساقه مو به تدریج به سمت انتهای مو از طیف تیره به روشن تغییر می‌کند تا گیسوان شما جذابیتی شیک و مجلسی پیدا کند. در تکنیک اُمبره اگر ساقه موهای شما مشکی نباشد، آرایشگر باید ابتدا طیف رنگ ساقه موها را تیره‌تر کند. انجام این تکنیک نیز بسته به صلاح‌دید آرایشگری که به وی مراجعه کرده‌اید تفاوت دارد و گاهی اوقات حتی با تکنیک بالیاژ رنگ موی امبره را ایجاد می‌کنند.

رنگ موی حرفه ای در مشهد

در این روش باید موها مانند زمانی که برای کوتاه کردن دسته‌بندی می‌شوند به حدود ۱۰ دسته تقسیم کرد و با باز کردن موها روی یک صفحه‌صاف آن‌ها را رنگ نمود.

۳- تکنیک رنگ موی سامبره
تکنیک رنگ موی سامبره

کارشناسان آرایش مو تکنیک رنگ موی سامبره را از خانواده اُمبره می‌دانند. در این روش، تمایز کمتری میان طیف رنگ ساقه مو و قسمت‌های انتهایی مو ایجاد می‌شود و قسمت‌های تیره‌تر ساقه مو به سمت رنگ‌های روشن در انتهای مو گرایش پیدا می‌کند تا به لحاظ بصری حالتی آرام از تغییر رنگ را در موها از ریشه به انتها شاهد باشیم.

همان‌گونه که مشخص است این تکنیک رنگ مو لطافت و زیبایی خاصی دارد اما بانوانی که به دنبال رنگ‌های جذاب‌تر هستند می‌توانند از سایر تکنیک‌های رنگ موی سامبره مانند بروند سامبره (ترکیب دو تناژ از رنگ موی بلوند و قهوه‌ای)، سامبره کاراملی و سامبره موکا استفاده کنند. تمامی این تکنیک‌ها طیف رنگ مو را از ریشه به انتها و از تیره به روشن تغییر می‌دهند.

»»»»»»  آموزش کار با مواد در مشهد- آموزش رنگ مو و کراتین

۴- تکنیک رنگ موی فلوئید

از آنجا که در این تکنیک، سطح مو رنگ می‌شود شباهت زیادی به بالیاژ دارد. تفاوت اصلی میان تکنیک رنگ موی فلوئید و بالیاژ در نحوه رنگ کردن موها است. در روش فلوئید موها روی یک سطح صاف قرار می‌گیرد تا تمامی قسمت‌های مو دیده شده و رنگ شود.

در این حالت آرایشگر تسلط بیش‌تری روی دسته‌های مو دارد و از آنجا که تارهای مو به صورت یکسان پخش شده است ترکیب طیف‌های مختلف رنگ را با دقت بیش‌تری زیر نظر می‌گیرد. نتیجه کار رنگ مویی زیبا و فانتزی را به دنبال دارد. این تکنیک برای بانوان جوان و دخترانی که می‌خواهند موهایشان جذاب و خوش‌رنگ باشد پیشنهاد می‌شود.

۵- تکنیک رنگ موی هایلایت
تکنیک رنگ موی هایلایت

هایلایت مو یکی از رایج‌ترین و البته محبوب‌ترین روش‌ها برای رنگ مو در میان بانوان به حساب می‌آید. در این روش قسمت‌هایی از مو با طیف رنگی روشن‌تر از رنگ اصلی موها رنگ می‌شود. این کار جذابیت خاصی دارد و از طرف دیگر به لحاظ بصری نیز بُعد و حجم بیش‌تری به موها می‌دهد.

این روش در کنار زیبایی برای موها، جلوه خاصی به صورت می‌دهد و آرایشگر بسته به مدل مو و رنگ آن، موها را هایلایت می‌کند.

۶- تکنیک رنگ موی بیبی‌لایت یا هایلایت‌های بیبی بلوند
تکنیک رنگ موی بیبی‌لایت

زمانی که خورشید بر موهای دختربچه‌ها می‌تابد، رنگ قسمتی از موها در زیر نور آفتاب نسبت به سایر قسمت‌های مو روشن‌تر دیده می‌شود که ظاهری جذاب و زیبا را در ذهن تداعی می‌کند. تکنیک رنگ موی بیبی‌لایت یا بیبی بلوند نیز دقیقاً همین حالت را روی موها اعمال می‌کند.

در این تکنیک، هایلایت‌ بسیار کمی روی مو زده می‌شود تا موها در دسته‌های بسیار باریک و ریزی هایلایت شود، آرایشگران در این روش تأکید بیش‌تری در هایلایت موهای اطراف صورت دارند و برای ظرافت بیش‌تر در رنگ کردن، دسته‌های مو در بین لایه‌هایی از فویل قرار می‌گیرد.

۷- تکنیک رنگ موی اسپلَش‌لایت
تکنیک رنگ موی اسپلَش‌لایت

آرایشگر در این روش، طیف رنگ بخشی از مو را به کمک دکلره روشن‌تر و سپس آن را با رنگی فانتزی با طیف قوی‌تر رنگ می‌کند. در تکنیک اسپلش‌لایت رنگ نزدیک به ریشه و انتهای مو نزدیک به طیف رنگ اصلی مو است. این روش برای موهای بلند و کوتاه جذابیت دارد و هاله‌ای متفاوت از رنگ را در موها تداعی می‌کند.

روش اسپلش‌لایت بسته به خلاقیت آرایشگر و سلیقه شما در مدل‌های مختلفی انجام می‌شود و امکان رنگ بخش‌های متفاوت و نامنظمی از مو در این روش وجود دارد.

۸- تکنیک رنگ موی بلوند نقره‌ای

این روزها طیف رنگ نقره‌ای و خاکستری طرفداران زیادی در بین بانوان خوش‌سلیقه پیدا کرده است. به لطف این تکنیک رنگ موها به میزان زیادی دکلره می‌شود تا تقریباً حالتی سفید‌رنگ پیدا کنند. سپس مقداری رنگ بنفش به موها زده می‌شود تا طیف رنگ زرد از موها پاک شود. در نهایت نیز رنگ خاکستری روی موها زده می‌شود تا موها حالتی بلوند و نقره‌ای پیدا کنند. پیشنهاد می‌کنیم برای ثبات رنگ موی بلوند نقره‌ای از کاندیشنرهایی با رنگ بنفش کمک بگیرید.

»»»»»»  بهترین سالن زیبایی مشهد

۹- تکنیک رنگ موی رُنز

انصافاً باید گفت مدل‌های رنگ موی قرمز هرگز از مد نمی‌افتد رنگ موی رنز نیز در‌ واقع ترکیبی از رنگ برنز و مسی است و به موها ظاهری جذاب و شورانگیز می‌دهد. این رنگ مو برازنده بانوان با رنگ‌های متفاوت پوست است. سایه‌ روشن‌هایی از رنگ مسی در رنگ موی رنز به این تکنیک جذابیت بیش‌تری می‌دهد.

۱۰- تکنیک رنگ موی تورتویزشِل (TORTOISESHELL)

این تکنیک که در بین فرانسوی‌ها به اِکایل (Ecaille)، نیز معروف است یک تکنیک رنگ موی چند بعدی است که ترکیبی از تکنیک‌های سامبره و بالیاژ را در آن شاهد هستیم. طیفی از رنگ‌های کاراملی، بلوند طلایی، شاه‌بلوطی و شکلاتی در این تکنیک رنگ مو استفاده می‌شود و همانند مدل موی اُمبره قسمت نزدیک به ریشه مو به رنگی تیره‌تر از رنگ طبیعی موها رنگ می‌شود. قسمت‌های انتهایی مو نیز به رنگ روشن‌تری رنگ خواهد شد تا جذابیتی زیبا و سنگین را در این تکنیک شاهد باشیم.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید در صورت انتخاب هر کدام از این تکنیک‌ها فراموش نکنید که موهای شما با رنگ مو حساس‌ و آسیب‌پذیر می‌شود و انعطاف خود را از دست می‌دهد در نتیجه حتماً پس از رنگ مو به کمک شامپو و ترکیبات مخصوص محافظت از موهای رنگ‌شده، هوای گیسوان کمند خود را داشته باشید.

منبع این تکنیکهای رنگ مو از Redken گرفته شده است .

رنگ و مش مشهد
آمبره برزیلی 
رها سخاوتی

رها سخاوتی

Position: سالن زیبایی
Phone: 09352649857
Categories: اکستنشن مو, رنگ مو, کراتینه مو, کوتاهی مو
Location: مشهد

‌آموزش‌رنگمووکراتین‌رهاسخاوتی

Artist

اینجاقراره یادبگیری چطوری درآمدزایی عالی داشته باشی💰
پشتیبانی نامحدودبرای هنرجوها♾️
هایلایت نحوه‌ی پذیرش هنرجوهاروببین👈🏼
مدیریت رهاسخاوتی09352649857⚜️

»»»»»»  بهترین پیج اینستاگرام رنگ موی مشهد
سالن زیبایی

‌آموزش‌رنگمووکراتین‌رهاسخاوتی Artist اینجاقراره یادبگیری چطوری درآمدزایی عالی داشته باشی💰 پشتیبانی...

خواهران کمالی

خواهران کمالی

Position: کراتینه و رنگ و مش مشهد
Phone: 09920695266
Categories: اکستنشن مو, رنگ مو, کراتینه مو
Location: مشهد
آدرس: مشهد

رنگ و لایت/کراتینه/احیا/کستنشن/بالیاژ/آمبره/موخوره گیری

Beauty Salon

🤗 سیستر بیوتی گره گشای موی تو♥️
مدرس رنگ‌ و لایت و‌ کراتین
محدثه و زهرا کمالی
مشهد
🙏🌹جهت رزرو وقت 👈🏻 دایرکت در خدمتم
پشتیبانی 09920695266

»»»»»»  تخفیف رنگ مو در مشهد
کراتینه و رنگ و مش مشهد

رنگ و لایت/کراتینه/احیا/کستنشن/بالیاژ/آمبره/موخوره گیری Beauty Salon 🤗 سیستر بیوتی گره...

چطوره رنگش؟؟؟ با آدم حرف میزنه 😍😍😍😍
.
.
اگه از اکسپلور میاین یادتون نره که فالوو کنین
bank_hair_color 
#رنگ #رنگموترکیبی #رنگموفانتزی #رنگ_مو #رنگمو #رنگموجدید #رنگ_مش #رنگساژ #رنگی #دکلره #دکلره_مو #آمبره_مو #آمبره #بالیاژ #لایت #دخترونه #دختر
دخترای فانتزی پسند دستا بالا🙋🏻‍♀️🥰اول بگم مثل همیشه عکس با دوربین گوشی بدون ادیت گرفتم😍ببین چه بالیاژ دلبری اوردم خدمتتون با لایک و کامنت بترکونیداااا😍نظراتتون برام خیلی مهمه💋🙏🏻 ❤️زیبایی موهایتان را به ما بسپارید .در عین زیبایی ، کاملا سالم و بدون هیچ آسیب دیدگی و با بکارگیری جدید ترین تکنیک های روز دنیا و برترین برند ها موهایتان را زیباتر کنید🥰😊 😚
#بالیاژ_مو #شیراز #عقد #عروس #عروسی #کوتاهی_مو #شینیون #ژلیش_ناخن #امبره #سامبره # #احیا_مو#بالیاژ #شینیون #لایف_استایل #کوتاهی#ناخناخن #لاک #ژلیش_ناخن #آمبره #لایت #رنگ_مو #بوشهر #شیراز #تهران #سالن_زیبایی #شیراز #haircolor #hairstyles #haircut #hair #haircolour #haircolorist #phibrows
کامنت یادتون نره❤حتی یه نقطه 😘
پايه٩دكلره
شني صحرايي ٩ 
١/٤ بژ٩
كمي نسكافه اي٨(سرد)
يك سانت قرمز
اكسيدان نيم 
تايم ١٠ دقيقه 
چطوره ؟؟؟ نظرتون راجع به اين رنگ چيه؟؟ 
كوتاهيش رو ببشتر دوس دارين يا رنگ موهاش رو؟؟؟؟؟
بزرگترین و جامع ترین پیج رنگموی ایران فالو کنید 👇👇 
rangemo.ir rangemo.ir 
_________________________________________________
#رنگ #رنگمو_ترکیبی #رنگومش #رنگموفشن #رنگولایت #رنگ_مو #رنگموعروس #رنگموفانتزی #رنگ_فانتزی #رنگ_و_مش #رنگمو_جديد #رنگموتخصصي #رنگساژ #رنگساژهای_خاص #رنگساژهای_جدید #رنگساژ_ترکیبی #رنگساژمو #دکلره_مش #دکلره #مش #اکسیدان #آمبره #امبره #آمبره_بالیاژ #بالیاژ #بالیاژمو #سامبره #لایت_مو #لایت #ترکیب_رنگ_مو
امبره شیر نسکافه ای 🤩🤩🤩
همکارای محترم یه ورکشاپ عالی داریم که بسیار پر محتوا و پربار مخصوص شب عیدتون 😇😇
راستی وقتای عیدتون و گرفتین ؟؟؟
اموزش و رزرو وقت ⬇️⬇️⬇️
haircolor_dorsadehghani 
haircolor_dorsadehghani 
haircolor_dorsadehghani 
#رنگ_مو #رنگموجدید #رنگ #رنگموترکیبی #رنگمو #رنگولایت #لایت_مو #لایت #لایت_دخترونه #دکلره #دکلره_مو #دکلره_بدون_آسیب #دکلره_بدون_آمونیاک_بدون_آسیب_به_مو #دکلره_مش #دکلره_کامل #بالیاژ_مو #بالیاژ #بالیاژ_دخترونه #بالیاژ_مو_سامبره_آمبره_ژورنالرنگ #بالیاژمو #بالیاژ_پوشینگ #بالیاژ_مو_سامبره_آمبره_مش_هایلایت_لولایت #امبره #آمبره #امبره_سامبره_بالیاژ_دکلره_دکاپاژ_کالرملتینگ_مش_پوش_سوئیت_مش_کاملا_حرفه_ای #امبره_مو #آمبره_بالیاژ #آمبره_روسی #کراتینه_مو #کراتین
امبره فول پوش جذاب.🤩🤩🤩🤩
این مدل برای کسایی که دوست دارن تو صورتشون تغییری ایجاد نشه عالیه 😍😍
اموزش مجازی ترکیب رنگ 
haircolor_mim.2
#ترکیب_رنگ_مو #ترکیب_رنگ #ترکیبرنگمو #ترکیبرنگ #رنگ_مو #رنگموجدید #رنگ #رنگموترکیبی #رنگمو #رنگولایت #لایت_مو #لایت #آمبره #امبره #آمبره_مو #امبره_سامبره_بالیاژ_دکلره_دکاپاژ_کالرملتینگ_مش_پوش_سوئیت_مش_کاملا_حرفه_ای #امبره_مو #آمبره_بالیاژ #بالیاژ_مو #بالیاژ #بالیاژمو #بالیاژ_پوشینگ #بالیاژ_مو_سامبره_آمبره_مش_هایلایت_لولایت #دکلره #دکلره_مو #دکلره_بدون_آسیب #دکلره_بدون_آمونیاک_بدون_آسیب_به_مو #اموزش #آموزش #آموزشی
تا حالا دقت کردین برس ریمل ها باهم فرق دارن میدونستید هر کدوم مخصوص یه کاری هستن؟🥰
چطور بود این پستم؟🥰
سیو کن به دردت میخوره 
بفرست برا هرکس که عاشق میکاپه🥰
دوستای گلم اگه پستمو دوست داشتید فالو کنید و
با لایک و کامنت هاتون حمایت کنید 🙏🙏

#مد #آرایش #میکاپ #شینیون #لباس_عروس  #ناخن #استایل #عروس #لباس #حنابندون 
#پیراهن #شنیون_پایین #نامزدی#موی_باز #مدلمودخترونه #رنگ_مو #ویدیومیکاپ #آموزش_میکاپ #دخترونه #ریمل_حالت_دهنده
#میکاپ_روزانه#ریمل_حجم_دهنده #میکاپ_صورت #میکاپ_چشم#ریمل#مژه_بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *