بهترین مرکز فیبروز در اهواز
بهترین مرکز فیبروز ابرو در اهواز
سپتامبر 7, 2021
آکادمی فیبروز بانو جانثاری
آکادمی فیبروز بانو جانثاری در یزد و تهران
سپتامبر 8, 2021

آموزش فیبروز در یزد

در این نوشتار شما را با بهترین مراکز آموزش فیبروز در یزد آشنا می کنیم . با آگاهی از این مراکز معتبر دیگر هیچ دغدغه ای انتخابی در این راستا برایتان نخواهد بود . البته آموزش میکروبلیدینگ ابرو تحت تکنیکهای مختلفی برگزار می شود که یکی از برترین و مشهورترین تکنیکهای آن فیبروز است که با یادگیری آن می توانید در شهر و محله های زندگی خود در یزد کسب درآمد کنید .

آموزش فیبروز در یزد
آموزش فیبروز در یزد

مرکز میکروبلیدینگ یزد

بهترین مراکز آموزش فیبروز در یزد (آموزش میکروبلیدینگ)

میکروبلیدینگ یزد یلدا
مرکز میکروبلیدینگ یزد
آکادمی پی آر یلدا
یزد

برای یادگیری فیبروز PHIbrows چه از صفر می خواهید شروع کنید و چه در حال انجام کار باشید باید از مراکز که مدارک آکادمی فی را دارند شروع کنید. در واقع برای آموزش فیبروز هیچ کسی معتبرتر از مستر آکادمی فی نیست . مستری آکادمی فی پس از گذراندن چندین مرحله بوجود می آید که می تواند خیالتان را از آموزش در نزد یک پیگمنتر حرفه ای و استاد راحت کند.

عاطفه جان نثاری یکی از بانوان کارآفرین، هنرمند و موفق استان یزد است که اکنون آوازه هنر او نه تنها در گستره استان که در سراسر کشور پیچیده و او را به یکی از برترین های حرفه آرایش دائم )میکروپیگمنتیشن( و میکروبلیدینگ تبدیل کرده است. او برای رسیدن به این سطح از موفقیت راههای دشواری را پشت سر گذاشــته و امروز تنها مسستر آکادمیphi اروپا در استان يزد و یکی از ۵ دارنده مدرک مستری در ایران است. در کنار آن به عنوان برند برتر سال ۹۷ در کشور و در این حرفه انتخاب شده است. برای آشنایی بیشتر با این بانوی خالق و ایده پرداز می توانید از مرکز فیبروز ایشان در شهر یزد – yazd – دیدن کنید .

آکادمی فیبروز ابرو در یزد با مستری بانوجانثاری

با مراجعه به اینستاگرام آکادمی بانو جانثاری ، می توانید نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید . البته اگر اهل تحقیقات باشید باید بدانید که بانو جانثاری ، یکی از ۵ مستر برتر فیبروز در ایران هستند که همین خیال شما را از انجام خدمات میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در شهر یزد راحت می کند .

در کشور ما خیلی چیزها با پول و پارتی شاید قابل خریداری باشد اما پیشرفت در آکادمی فی چیزی نیست که به این راحتی بتوان انجام داد و واقعا نیازمند پشــتکار و تالش اســت و در کنار آن باید شرایط سختی را بگذرانیم تا بتوانیم به عنوان یکی از مدرس های این آکادمی انتخاب شویم آکادمی في یکی از معتبرترین های دنیا در این رشته هست و مفتخرم در ایران به عنوان مدرس این آکادمی مشغول هستم

برخی از خدمات آرایش دائم بانو جانثاری

  1. میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز
  2. میکروپیگمنتیشن ابرو و لب
  3. آرایش دائم چشمها
  4. خط چشم دائم
  5. فیکانتور لب

مزایای میکرو فیبروز ابرو:

قرینه سازی هر دو ابرو

فرم دادن به تاج و آرک ابروها

حالت بسیار ظریف و طبیعی به ابروهای شما می دهد

پاک کردن راحت این نوع تاتو و تغییر حالت دادن حالت ابرو

درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کم

دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش

چه کسانی نمی توانند از این روش استفاده کنند؟

کسانی که قبلا از تاتو استفاده کرده باشند دیگر نمی توانند از این روش استفاده کنند و این روش برای کسانی استفاده میشود که تا به حال از هیچ نوع متدد های تاتو استفاده نکرده باشند

مزایا و معایب هاشور ابرو به روش فیبروز

یکی از مهم ترین مزایای متد فیبروز این است که حالت طبیعی را برای ابرو به ارمغان می آورد. در این تکنیک به راحتی می توان ابروها را با هم قرینه کرد. می توان بدون نیاز به کشیدن قاب دور ابرو و خارج کردن آن از فرم طبیعی، قسمت هایی از ابرو که خالی هستند مانند کمان یا تاج را پر تر نشان داد.

از آن جایی که قلم مورد استفاده در تکنیک فیبروز، دستی است و سوزن آن در عمق کمتری از سطح پوست تزریق می شود، درد و سوزش کمتری را نسبت به روش های قدیمی به دنبال دارد. همچنین، روش نیمه دائمی محسوب می شود؛ بدین معنی که با گذشت مدت زمان اندکی پاک شده و امکان تغییر حالت آن وجود دارد.

از جمله معایب روش فیبروز در هاشور ابرو این است که به علت دستی بودن قلم، به دقت و مهارت بیشتری نیاز است و برای نتیجه بهتر حتما باید به متخصص حرفه ای مراجعه شود. علاوه بر این، افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده باشند، دیگر نمی توانند از روش فیبروز برای طراحی ابرو خود استفاده کنند. به بیانی دیگر، تنها افرادی می توانند از روش میکروفیبروز بهره مند شوند که تا به حال از هیچ یک از متدهای تاتو استفاده نکرده باشند.فیبروز ابرو نمونه کار مهرنوش حبیبیفیبروز ابرو نمونه کار مهرنوش حبیبی

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری هاشور ابرو به روش فیبروز

نوع پوست

یکی از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری هاشور ابرو، نوع پوست مشتری است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری ابرو کمتر خواهد بود. بهتر است قبل از انجام میکرو فیبروز، اسکراپت صورت انجام دهید تا ماندگاری آن افزایش یابد.نوع پوست از عوامل موثر بر فیبروز ابرونوع پوست از عوامل موثر بر فیبروز ابرو

تغییر هورمون های بدن

دوران پریودی، بارداری و شیردهی از جمله دورانی است که هورمون های بدن تغییر یافته و بر ماندگاری هاشور ابرو تاثیر بسیاری می گذارند. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که تا زمان اتمام دوره های فوق صبر کرده و سپس نسبت به انجام فیبروز اقدام کنید.

رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو

فیبروز ابرو در انواع رنگ های مختلفی اجرا می شود. رنگ هایی که در این روش زیبایی ابروها استفاده می گردد از انواع مواد معدنی تهیه و تولید می شود همچنین با توجه به اینکه فاقد فلزات سنگین می باشد به راحتی جذب پوست شده و از این رو ظاهر ابرو بسیار طبیعی نمایان می شود.

هم چنین از دغدغه های خانم هایی که قصد استفاده از این روش را دارند ترس از برجای ماندن ته رنگ از این متد می باشد که با خیالی راحت می توان گفت جای هیچ نگرانی و استرسی نمی باشد و رنگ استفاده شده در این روش زیبایی به راحتی و کامل از روی پوست پاک می گردد و هیچ ته رنگ قرمز بر جای نمی ماند

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر موردهایی می باشد که بی شک افرادی که خواهان اجرا و انجام این روش هستند به این موضوع حساسیت بسیاری نشان می دهند. در حالت کلی می توان گفت هاشور ابرو ها به روش فیبروز به علل بسیار زیادی بستگی دارد؛ اما در حالت عادی می توان گفت ماندگاری این روش آرایش ابرو بین ۶ ماه تا ۱ سال خواهد بود چرا که هاشورهای انجام شده با روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر عمق کمتری داشته و در نتیجه ماندگاری کمتری دارد.

آموزش فیبروز یزد
سفارش تبلیغات در سایت