بهترین ناخنکار تهران
معرفی بهترین ناخن کار تهران با قیمت مناسب
سالن ناخن شیراز
سالن ناخن شیراز

آموزش اکستنشن مو در شیراز

آموزش اکستنشن مو شیراز
آموزش اکستنشن مو شیراز

برای یادگیری مهارتهای اکستنشن مو در شیراز – shiraz ، باید در دوره های آموزش اکستنشن مو شرکت کنید که این دوره ها در جامعه آرایشگری کشورمان به دو صورت اتفاق می افتد. یکی شرکت در دوره های آموزشگاه های آرایشگری شهر خودتان است و دیگری دوره های خصوصی اکستنشن کاران حرفه ای که معمولا به آموزش هم می پردازند که برخی از آنها خود مدرس فنی حرفه ای نیز هستند . در این نوشتار شما را با این دوره بیشتر آشنا می کنیم و شرایط کامل فنی حرفه ای این دوره را توضیح خواهیم داد و همچنین به معرفی آموزشگاها و اکستنشن کاران فعال شهر شیرازکه در زمینه آموزش اکستنشن مو می پردازیم بصورتی که در کارت مجازی آنها شما دسترسی مستقیم به پیج اینستاگرام و واتس اپ آنها خواهید داشت تا بتوانید استعلام قبمت و تماس مستقیم داشته باشید.

اکستنشن مو در شیراز

برخی از بهترین مراکز آموزش اکستنشن مو در شیراز

الهام شهریور
الهام شهریور
کلینیک زیبایی دیورا
شیراز ، قدوسی غربی
نازی شیبانی شیراز
نازی شیبانی(شیراز)
سالن زیبایی | آرایشگاه زنانه
آدرس:SHIRAZ-شیراز

معرفی دوره فنی حرفه ای آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه های آرایشگری توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به دوره اکستنشن است که در روش های متنوع و برای انواع موها قابل انجام است. هنرجویان در پایان این دوره آموزشی، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. این شیوه زیبایی یکی از روش های رسیدن به موهای بلند و پر پشت است.

»»»»»»  بوتاکس مژه چیست ، چگونه انجام می شود؟

از طریق این روش می توان هایلایت هایی در بین موها ایجاد کرد و زیبایی موها را بیشتر کرد. در اکستنشن کردن موها از دو مدل مو استفاده می شود: موی طبیعی و موی مصنوعی. استفاده از روش طبیعی توجه بیشتری را به خود جلب می کند و راحت تر با موها ترکیب می شود و امکان شست و شوی آسان و حتی رنگ کردن نیز، دارد. اما موی مصنوعی دوام زیادی ندارد و نمی شود آن را با سشوار، اتوی مو و لوازم حرارتی حالت داد.

سرفصل های دوره اکستنشن مو

  • آلودگی زدایی محیطی و حفاظت بهداشت فردیمشاوره و پذیرش مشتریگندزدایی و شست و شوی موهای طبیعیقالب گرفتن و اندازه گیری سربافت کلاه گیس و مودرست کردن پایه مو و فرق وسط سر با چسب لاتکسآموزش اکستنشن با موی طبیعیآموزش اکستنشن با موی مصنوعیآموزش اکستنشن مو با رینگآموزش اکستنشن با روش لیزری

هزینه و نحوه برگزاری دوره حرفه ای اکستنشن مو

قیمت کلاس آموزش اکستنشن مو دربرخی از آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای، متناسب با تمام بودجه ها طراحی می شود. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۸ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفهآموزش اکستنشن مو (نام سرفصل فنی حرفه ای:‌کلاه گیس باف با موی طبیعی زنانه)پیش نیازنداردمدت زمان آموزش۵ ساعتشهریه کلاس گروهی1200000 تومانشهریه کلاس نیمه خصوصی1800000 تومانشهریه کلاس خصوصی2500000 تومانتاریخ شروع دورهاول هر هفته

این قیمتها در آموزشگها و مراکز مختلف ممکن است متغیر باشد برای قیمتهای دقیق تر از مراکز معرفی شده شهرهای خود تماس بگیرید.

»»»»»»  سالن اکستنشن مو در شیراز- مرکز تخصصی

بازار کار اکستنشن مو چگونه است؟

بازار کار ارایشگری زنانه بستگی به مکان یعنی سالن و حتی شهری که در آن زندگی می کنید دارد. در کل آموزش اصولی هر هنر آرایشی باید بعنوان سرمایه گذاری تلقی شود و این هزینه ها به مرور جبران خواهند شد. شرط آن است که هنرجو به مهارت کامل و کافی برسد تا بتواند مشتری مداری کند.

بعد از آموزش می توانم کار کنم ؟

طبیعتا برای همین آموزش می بینید. اما روال کار این است که برای کار کردن حتما برای چند کار این کار را در کنار استاد خود انجام دهید تا اعتماد بنفس خوبی داشته باشید و نواقص احتمالی هم رفع شود.برای کار کردن دوره مبتدی کافی است ؟

در بازار کار برای آنکه بهترین باشید باید همیشه خود را رشد دهید . پس توصیه می کنیم همیشه در حال بهتر شدن و آموزش های پیشرفته یاشید.دوره آموزش لیفت مژه سوای اکستنشن مژه است ؟

بله. معمولا دوره های آن جدا برگزار می شود. البته در این زمینه می توانید با استاد خود هماهنگ کنید در صورت صلاحدید و هماهنگی همزمان برای شما آموزش دهند.می توونم براحتی یاد بگیرم؟

برای یادگیری نیازمند علاقه و پشتکار و تمرین است . اگر علاقه داشته باشید براحتی و گام به گام یاد خواهید گرفت .

На фото 6 слева направо 👉 
(11630) 49 см 100 грамм - 19.950₽
(10665) 48 см 66 грамм - 18.760₽
(12142) 45 см 95 грамм - 25.935₽
(11175) 45 см 141 грамм - 51.908₽
(13558) 45 см 145 грамм - 48.706₽
(13556) 45 см 83 грамм - продан
(13560) 43 см 126 грамм - продан

Цены указаны с учётом скидки 30%
🛍Предложение действует до 30.06.22

📲+7(925)935-82-88 (ЕКБ)
📲+7(912)654-82-88 (МСК)

#наращиваниеволосмосква #наращиваниеволос #наращиваниеволосспб #наращиваниеволосростов #наращиваниеволосекатеринбург #наращиваниеволосмск #детскиесрезы#детскиесрезыекатеринбург #детскиесрезыволос #детскиесрезысочи #детскиесрезыdeva #детскиесрезымосква #детскиеволосымосква #детскиеволосыпродажа #детскиеволосыекатеринбург #детскиеволосыdeva#детскиеволосыкраснодар #магазинволос#продажаволос#капсульноенаращиваниеволос #горячеенаращиваниеволосмосква #горячеенаращиваниеволосмск #капсульноенаращиваниеволосмосква #russianhair#babyhair#russianhairsupplier #hairextensionmiami#hairextensiondubai#hairextensionsalon #hairextensionlondon
🔥NEW 🔥
(12340) 71 см 218 грамм
Детский, неокрашенный хвостик😍

Природная волна, средней толщины и мягкости волос, пористый✨

📲+7(925)935-82-88

Отправляем волосы во все города и страны ✈️

#наращиваниеволосмосква #наращиваниеволос #наращиваниеволосспб #наращиваниеволосростов #наращиваниеволосекатеринбург #наращиваниеволосмск #детскиесрезы#детскиесрезыекатеринбург #детскиесрезыволос #детскиесрезысочи #детскиесрезыdeva #детскиесрезымосква #детскиеволосымосква #детскиеволосыпродажа #детскиеволосыекатеринбург #детскиеволосыdeva#детскиеволосыкраснодар #магазинволос#продажаволос#капсульноенаращиваниеволос #горячеенаращиваниеволосмосква #горячеенаращиваниеволосмск #капсульноенаращиваниеволосмосква #russianhair#babyhair#russianhairsupplier #hairextensionmiami#hairextensiondubai#hairextensionsalon #hairextensionlondon
Yellow to grey 🤩🤩

Following higorgeous_extensions for more about hair extensions and hair color 🙌

#seattlehair #bellevuehair #bellevuesalon
#seattlehaircolorist #weftextensions #blondebalayage
#hairtransformation #seattlehairextensions
#kirklandhairsalon #hairextensionspecialist
#hairextensionist #seattlesalon #highlights
#seattlehairstylist #hairextensionsalon #bellevuehairstylist
#bellevuehairextensions #seattlebalayage
#hairextension #seattlehairdresser #seattlehairsalon
#handtiedextensions #kirklandhair #sewinhairextensions
#sewinextensions #hairextensions
#Bellamihairpro
For More hair extensions pls follow us on IG 
Serious inquiry pls contact what's app +8618506390092

We are here to suppor hairstylists and hair salon owners business.

Women deserves best hair, We produce the best extensions!

Why ordering from Reddmoon hair ? 
1. we only supply 100% human virgin hair extensions.
2. you can enjoy best pre-sale & after - sale service here.
3. we help small business growing with instagram promoting. 
4. Business consult for free for your hair business.

#Utahextensions #handtiedwefts #fullcuticlehair #weftextensions #slchairstylist #handtiedhairextensions #cuticlehair #handtiedweft #handtiedmanes #skwextensions #healthyhair #hairextensionsalon #nbrstylist #hairwefts #kevinmurphy #invisiblebeadextensions #utahhair #utahhairstylist #hairextensionspecialist #handtied #utahextensions #lacedhair #extensions #hairstylist #naturalbeadedrows #beforeandafter #handtiedextensions #lacedhairextensions #utahsalon #californiahairextensions
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.